Alberto Contador (Tinkoff-Saxo) odzyskał prowadzenie w klasyfikacji generalnej Giro d’Italia, dzięki bardzo dobrej jeździe indywidualnej na czas. Czternasty etap wygrał Vasiliy Kiryienka (Sky Team).

Za kolarzami bez wątpienia jedna z najcięższych czasówek ostatnich lat. Do pokonania było blisko 60 kilometrów w trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo w drugiej fazie dystansu, na zawodników czekało kilka podjazdów.

Najlepszy czas wykręcił Vasiliy Kiryienka. Białorusin na mecie uzyskał rezultat 1:17:52. Zbliżyć się do doświadczonego kolarza zdołali tylko Luis Leon Sanchez (Astana), który ze stratą 12 sekund był drugi. Na trzecim miejscu uplasował się Alberto Contador. Hiszpan stracił do dzisiejszego triumfatora tylko 14 sekund i w obliczu słabej postawy innych bohaterów wyścigu walczących o “generalkę”, odzyskał różową koszulkę!

Fabio Aru (Astana) stracił do Kiryienki ponad 3 minuty i w całym wyścigu traci do Contadora w 2 minuty i 28 sekund. Na trzecie miejsce awansował Andrey Amador (Movistar). Kostarykańczyk ma 3 minuty i 36 sekund straty.

Najlepiej z kolarzy CCC Sprandi Polkowice spisał się 21 na mecie Nikolay Mihaylov.

Wyniki:

1    Vasil KIRYIENKA    BLR    SKY    1:17:52
2    Luis Leon SANCHEZ GIL    ESP    AST    12
3    Alberto CONTADOR VELASCO    ESP    TCS    14
4    Patrick GRETSCH    GER    ALM    23
5    Steven KRUIJSWIJK    NED    TLJ    +1:09
6    Tanel KANGERT    EST    AST    +1:17
7    Jurgen VAN DEN BROECK    BEL    LTS    +1:25
8    Fabio FELLINE    ITA    TFR    +1:26
9    Tobias LUDVIGSSON    SWE    TGA    +1:27
10    Luke DURBRIDGE    AUS    OGE    +1:36
11    Kristof VANDEWALLE    BEL    TFR    +1:41
12    Sylvain CHAVANEL    FRA    IAM    +1:41
13    Leopold KONIG    CZE    SKY    +1:44
14    Stef CLEMENT    NED    IAM    +1:45
15    Andrey AMADOR BAKKAZAKOVA    CRC    MOV    +1:48
16    Ryder HESJEDAL    CAN    TCG    +1:58
17    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    ESP    MOV    +2:08
18    Martijn KEIZER    NED    TLJ    +2:16
19    Chad HAGA    USA    TGA    +2:28
20    Maxime MONFORT    BEL    LTS    +2:37
21    Nikolay MIHAYLOV    BUL    CCC    +2:40
22    Sébastien REICHENBACH    SUI    IAM    +2:43
23    Rigoberto URAN URAN    COL    EQS    +2:45
24    Alexander PORSEV    RUS    KAT    +2:47
25    Kanstantsin SIUTSOU    BLR    SKY    +2:49
26    Christopher JUUL JENSEN    DEN    TCS    +2:52
27    Manuele BOARO    ITA    TCS    +2:53
28    Maarten TJALLINGII    NED    TLJ    +2:59
29    Fabio ARU    ITA    AST    +3:01
30    Pavel KOCHETKOV    RUS    KAT    +3:08
31    Davide MALACARNE    ITA    AST    +3:12
32    Michael HEPBURN    AUS    OGE    +3:13
33    Damiano CARUSO    ITA    BMC    +3:17
34    Silvan DILLIER    SUI    BMC    +3:18
35    Maxim BELKOV    RUS    KAT    +3:22
36    Diego ** ULISSI    ITA    LAM    +3:27
37    Mikel NIEVE ITURALDE    ESP    SKY    +3:32
38    Dario CATALDO    ITA    AST    +3:34
39    Lars Ytting BAK    DEN    LTS    +3:42
40    Rick FLENS    NED    TLJ    +3:45
41    Hugo HOULE    CAN    ALM    +3:45
42    Philippe GILBERT    BEL    BMC    +3:45
43    Roman KREUZIGER    CZE    TCS    +3:52
44    Stefano PIRAZZI    ITA    BAR    +3:54
45    Diego ROSA    ITA    AST    +3:56
46    Giovanni VISCONTI    ITA    MOV    +3:57
47    Alexandre GENIEZ    FRA    FDJ    +4:00
48    Marek RUTKIEWICZ    POL    CCC    +4:09
49    Elia VIVIANI    ITA    SKY    +4:12
50    Giacomo BERLATO    ITA    NIP    +4:13
51    Maxime BOUET    FRA    EQS    +4:14
52    Mikel LANDA MEANA    ESP    AST    +4:14
53    Serghei TVETCOV    ROU    AND    +4:17
54    Yury TROFIMOV    RUS    KAT    +4:19
55    Richie PORTE    AUS    SKY    +4:20
56    Brett LANCASTER    AUS    OGE    +4:23
57    Branislau SAMOILAU    BLR    CCC    +4:25
58    Anthony ROUX    FRA    FDJ    +4:28
59    Mauro FINETTO    ITA    STH    +4:28
60    Stig BROECKX    BEL    LTS    +4:30
61    Sergey LAGUTIN    RUS    KAT    +4:30
62    Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ    COL    ALM    +4:34
63    Nathan BROWN    USA    TCG    +4:35
64    Damiano CUNEGO    ITA    NIP    +4:37
65    Ilnur ZAKARIN    RUS    KAT    +4:54
66    Marcus BURGHARDT    GER    BMC    +4:56
67    Matteo MONTAGUTI    ITA    ALM    +4:57
68    Andrey ZEITS    KAZ    AST    +4:57
69    Przemyslaw NIEMIEC    POL    LAM    +5:03
70    Maciej PATERSKI    POL    CCC    +5:04
71    Louis VERVAEKE    BEL    LTS    +5:11
72    Murilo Antonio FISCHER    BRA    FDJ    +5:15
73    Nick VAN DER LIJKE    NED    TLJ    +5:15
74    Jérôme PINEAU    FRA    IAM    +5:24
75    Axel DOMONT    FRA    ALM    +5:35
76    Davide FORMOLO    ITA    TCG    +5:39
77    Franco PELLIZOTTI    ITA    AND    +5:40
78    Paolo TIRALONGO    ITA    AST    +5:41
79    Davide VILLELLA    ITA    TCG    +5:43
80    Rinaldo NOCENTINI    ITA    ALM    +5:53
81    Simon CLARKE    AUS    OGE    +5:57
82    Amaël MOINARD    FRA    BMC    +6:01
83    Sebastian HENAO GOMEZ    COL    SKY    +6:04
84    Francesco GAVAZZI    ITA    STH    +6:06
85    Jonathan MONSALVE    VEN    STH    +6:06
86    Alan MARANGONI    ITA    TCG    +6:12
87    Jesus HERRADA LOPEZ    ESP    MOV    +6:13
88    Eduard Michael GROSU    ROU    NIP    +6:17
89    Salvatore PUCCIO    ITA    SKY    +6:23
90    Jan POLANC    SLO    LAM    +6:23
91    Marco FRAPPORTI    ITA    AND    +6:32
92    Gianfranco ZILIOLI    ITA    AND    +6:33
93    Brent BOOKWALTER    USA    BMC    +6:35
94    Tom Jelte SLAGTER    NED    TCG    +6:36
95    Bertjan LINDEMAN    NED    TLJ    +6:38
96    Matteo TOSATTO    ITA    TCS    +6:39
97    Fumiyuki BEPPU    JPN    TFR    +6:40
98    Heinrich HAUSSLER    AUS    IAM    +6:46
99    Darwin ATAPUMA HURTADO    COL    BMC    +6:50
100    Ivan ROVNY    RUS    TCS    +6:55
101    Calvin WATSON    AUS    TFR    +7:00
102    Hubert DUPONT    FRA    ALM    +7:00
103    Grega BOLE    SLO    CCC    +7:01
104    Matteo BUSATO    ITA    STH    +7:02
105    Francis MOUREY    FRA    FDJ    +7:05
106    Jussi VEIKKANEN    FIN    FDJ    +7:06
107    Elia FAVILLI    ITA    STH    +7:06
108    Juan Jose LOBATO DEL VALLE    ESP    MOV    +7:13
109    Ivan BASSO    ITA    TCS    +7:14
110    Manuele MORI    ITA    LAM    +7:17
111    Iljo KEISSE    BEL    EQS    +7:19
112    Michael ROGERS    AUS    TCS    +7:22
113    Marco COLEDAN    ITA    TFR    +7:27
114    Lukasz OWSIAN    POL    CCC    +7:29
115    Fabio SILVESTRE    POR    TFR    +7:30
116    Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO    POR    TCS    +7:40
117    Clement CHEVRIER    FRA    IAM    +7:40
118    Sergei CHERNETSKI    RUS    KAT    +7:41
119    Moreno HOFLAND    NED    TLJ    +7:45
120    David DE LA CRUZ MELGAREJO    ESP    EQS    +7:46
121    Julien BERARD    FRA    ALM    +7:49
122    Eugenio ALAFACI    ITA    TFR    +7:56
123    Tom STAMSNIJDER    NED    TGA    +7:56
124    Giacomo NIZZOLO    ITA    TFR    +8:08
125    Janier Alexis ACEVEDO COLLE    COL    TCG    +8:13
126    Pieter WEENING    NED    OGE    +8:13
127    Boy VAN POPPEL    NED    TFR    +8:14
128    Benat INTXAUSTI ELORRIAGA    ESP    MOV    +8:19
129    Simon GESCHKE    GER    TGA    +8:20
130    Enrico BATTAGLIN    ITA    BAR    +8:24
131    Arnaud COURTEILLE    FRA    FDJ    +8:27
132    Sander ARMEE    BEL    LTS    +8:27
133    Edoardo ZARDINI    ITA    BAR    +8:32
134    Sacha MODOLO    ITA    LAM    +8:35
135    Pier Paolo DE NEGRI    ITA    NIP    +8:37
136    Adam HANSEN    AUS    LTS    +8:37
137    Fabio SABATINI    ITA    EQS    +8:43
138    Eugert ZHUPA    ALB    STH    +8:44
139    Ruben FERNANDEZ    ESP    MOV    +8:45
140    Alessandro BISOLTI    ITA    NIP    +8:56
141    Bert DE BACKER    BEL    TGA    +9:08
142    Jhoan Esteban CHAVES RUBIO    COL    OGE    +9:12
143    Alessandro MALAGUTI    ITA    NIP    +9:15
144    Thomas DANIELSON    USA    TCG    +9:15
145    Bartlomiej MATYSIAK    POL    CCC    +9:16
146    Riccardo STACCHIOTTI    ITA    NIP    +9:19
147    Oscar GATTO    ITA    AND    +9:24
148    Petr VAKOC    CZE    EQS    +9:25
149    Rick ZABEL    GER    BMC    +9:32
150    Maximiliano Ariel RICHEZE    ARG    LAM    +9:37
151    Cédric PINEAU    FRA    FDJ    +9:38
152    Luca PAOLINI    ITA    KAT    +9:39
153    Sylwester SZMYD    POL    CCC    +9:39
154    Kévin REZA    FRA    FDJ    +9:43
155    Luca CHIRICO    ITA    BAR    +9:48
156    Simone STORTONI    ITA    AND    +9:48
157    Enrico BARBIN    ITA    BAR    +9:53
158    Cheng JI    CHN    TGA    +9:54
159    Nicola BOEM    ITA    BAR    +9:55
160    Andre Fernando S. Martins CARDOSO    POR    TCG    +9:58
161    Francesco Manuel BONGIORNO    ITA    BAR    +10:08
162    Tsgabu Gebremaryam GRMAY    ETH    LAM    +10:09
163    Sonny COLBRELLI    ITA    BAR    +10:10
164    Caleb FAIRLY    USA    TGA    +10:16
165    Alessandro PETACCHI    ITA    STH    +10:18
166    Davide APPOLLONIO    ITA    AND    +10:23
167    Marco BANDIERA    ITA    AND    +10:29
168    Roger KLUGE    GER    IAM    +10:34
169    Roberto FERRARI    ITA    LAM    +10:39
170    Igor ANTON HERNANDEZ    ESP    MOV    +10:41
171    Gang XU    CHN    LAM    +10:57
172    Nikias ARNDT    GER    TGA    +11:14
173    Dayer Uberney QUINTANA ROJAS    COL    MOV    +11:21
174    Sam BEWLEY    NZL    OGE    +11:41
175    Aleksejs SARAMOTINS    LAT    IAM    +11:56
176    Kenny ELISSONDE    FRA    FDJ    +12:21
177    Nicola RUFFONI    ITA    BAR    +12:34
178    Bernhard EISEL    AUT    SKY    +12:48
179    Luka MEZGEC    SLO    TGA    +14:39
DNS    Greg HENDERSON    NZL    LTS
DNS    André GREIPEL    GER    LTS
DNS    Tom BOONEN    BEL    EQS
DNS    Michael MATTHEWS    AUS    OGE

Klasyfikacja generalna:
1    Alberto CONTADOR VELASCO    ESP    TCS    55:39:00
2    Fabio ARU    ITA    AST    +2:28
3    Andrey AMADOR BAKKAZAKOVA    CRC    MOV    +3:36
4    Rigoberto URAN URAN    COL    EQS    +4:14
5    Jurgen VAN DEN BROECK    BEL    LTS    +4:17
6    Dario CATALDO    ITA    AST    +4:50
7    Mikel LANDA MEANA    ESP    AST    +4:55
8    Damiano CARUSO    ITA    BMC    +4:56
9    Roman KREUZIGER    CZE    TCS    +4:57
10    Leopold KONIG    CZE    SKY    +5:35
11    Maxime MONFORT    BEL    LTS    +6:01
12    Giovanni VISCONTI    ITA    MOV    +6:04
13    Yury TROFIMOV    RUS    KAT    +7:01
14    Damiano CUNEGO    ITA    NIP    +7:47
15    Ryder HESJEDAL    CAN    TCG    +8:05
16    Alexandre GENIEZ    FRA    FDJ    +8:13
17    Richie PORTE    AUS    SKY    +8:52
18    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    ESP    MOV    +8:55
19    Davide FORMOLO    ITA    TCG    +9:05
20    Amaël MOINARD    FRA    BMC    +10:52
21    Steven KRUIJSWIJK    NED    TLJ    +11:03
22    Mikel NIEVE ITURALDE    ESP    SKY    +11:21
23    Darwin ATAPUMA HURTADO    COL    BMC    +12:45
24    Tanel KANGERT    EST    AST    +15:51
25    Paolo TIRALONGO    ITA    AST    +20:05
26    Diego ROSA    ITA    AST    +23:31
27    Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ    COL    ALM    +25:01
28    Luis Leon SANCHEZ GIL    ESP    AST    +33:28
29    Andre Fernando S. Martins CARDOSO    POR    TCG    +38:00
30    Michael ROGERS    AUS    TCS    +38:01
31    Sébastien REICHENBACH    SUI    IAM    +38:47
32    Pavel KOCHETKOV    RUS    KAT    +42:07
33    Stef CLEMENT    NED    IAM    +42:19
34    Benat INTXAUSTI ELORRIAGA    ESP    MOV    +42:27
35    Philippe GILBERT    BEL    BMC    +48:27
36    Przemyslaw NIEMIEC    POL    LAM    +50:03
37    Stefano PIRAZZI    ITA    BAR    +50:31
38    Jonathan MONSALVE    VEN    STH    +51:56
39    Jhoan Esteban CHAVES RUBIO    COL    OGE    +52:14
40    Martijn KEIZER    NED    TLJ    +54:01
41    Franco PELLIZOTTI    ITA    AND    +54:22
42    Jan POLANC    SLO    LAM    +55:21
43    Diego ** ULISSI    ITA    LAM    +1:01:26
44    Mauro FINETTO    ITA    STH    +1:02:33
44    Fabio FELLINE    ITA    TFR    +1:02:33
46    Branislau SAMOILAU    BLR    CCC    +1:05:27
47    Andrey ZEITS    KAZ    AST    +1:06:06
48    Ilnur ZAKARIN    RUS    KAT    +1:06:09
49    Kanstantsin SIUTSOU    BLR    SKY    +1:07:17
50    Simon CLARKE    AUS    OGE    +1:07:34
51    Francesco GAVAZZI    ITA    STH    +1:09:40
52    Francesco Manuel BONGIORNO    ITA    BAR    +1:10:25
53    Sergey LAGUTIN    RUS    KAT    +1:11:26
54    Matteo MONTAGUTI    ITA    ALM    +1:11:33
55    Silvan DILLIER    SUI    BMC    +1:11:53
56    Grega BOLE    SLO    CCC    +1:12:47
57    Sylvain CHAVANEL    FRA    IAM    +1:13:44
58    Ivan BASSO    ITA    TCS    +1:14:16
59    Maxime BOUET    FRA    EQS    +1:15:10
60    Francis MOUREY    FRA    FDJ    +1:16:13
61    Igor ANTON HERNANDEZ    ESP    MOV    +1:17:32
62    David DE LA CRUZ MELGAREJO    ESP    EQS    +1:19:25
63    Kenny ELISSONDE    FRA    FDJ    +1:21:02
64    Sebastian HENAO GOMEZ    COL    SKY    +1:23:01
65    Alessandro BISOLTI    ITA    NIP    +1:23:10
66    Simon GESCHKE    GER    TGA    +1:23:38
67    Simone STORTONI    ITA    AND    +1:25:32
68    Sylwester SZMYD    POL    CCC    +1:25:59
69    Jesus HERRADA LOPEZ    ESP    MOV    +1:27:07
70    Salvatore PUCCIO    ITA    SKY    +1:27:55
71    Hubert DUPONT    FRA    ALM    +1:30:24
72    Tom Jelte SLAGTER    NED    TCG    +1:32:24
73    Maciej PATERSKI    POL    CCC    +1:32:27
74    Enrico BATTAGLIN    ITA    BAR    +1:32:33
75    Manuele MORI    ITA    LAM    +1:34:18
76    Manuele BOARO    ITA    TCS    +1:35:29
77    Axel DOMONT    FRA    ALM    +1:37:16
78    Tsgabu Gebremaryam GRMAY    ETH    LAM    +1:37:25
79    Nathan BROWN    USA    TCG    +1:39:16
80    Davide VILLELLA    ITA    TCG    +1:39:30
81    Marcus BURGHARDT    GER    BMC    +1:40:31
82    Vasil KIRYIENKA    BLR    SKY    +1:40:45
83    Clement CHEVRIER    FRA    IAM    +1:41:17
84    Sander ARMEE    BEL    LTS    +1:42:20
85    Thomas DANIELSON    USA    TCG    +1:43:06
86    Patrick GRETSCH    GER    ALM    +1:43:30
87    Tobias LUDVIGSSON    SWE    TGA    +1:43:56
88    Adam HANSEN    AUS    LTS    +1:44:30
89    Kristof VANDEWALLE    BEL    TFR    +1:45:07
90    Davide MALACARNE    ITA    AST    +1:45:40
91    Gianfranco ZILIOLI    ITA    AND    +1:45:58
92    Ruben FERNANDEZ    ESP    MOV    +1:47:26
93    Brent BOOKWALTER    USA    BMC    +1:49:12
94    Juan Jose LOBATO DEL VALLE    ESP    MOV    +1:52:35
95    Luca PAOLINI    ITA    KAT    +1:53:49
96    Giacomo BERLATO    ITA    NIP    +1:54:18
97    Edoardo ZARDINI    ITA    BAR    +1:54:29
98    Chad HAGA    USA    TGA    +1:54:38
99    Elia FAVILLI    ITA    STH    +1:54:49
100    Rinaldo NOCENTINI    ITA    ALM    +1:56:52
101    Sonny COLBRELLI    ITA    BAR    +1:57:56
102    Marek RUTKIEWICZ    POL    CCC    +1:58:30
103    Anthony ROUX    FRA    FDJ    +1:58:33
104    Matteo TOSATTO    ITA    TCS    +2:01:27
105    Pieter WEENING    NED    OGE    +2:02:50
106    Enrico BARBIN    ITA    BAR    +2:04:12
107    Janier Alexis ACEVEDO COLLE    COL    TCG    +2:04:36
108    Fabio SABATINI    ITA    EQS    +2:05:09
109    Marco FRAPPORTI    ITA    AND    +2:05:53
110    Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO    POR    TCS    +2:07:01
111    Luke DURBRIDGE    AUS    OGE    +2:07:13
112    Bertjan LINDEMAN    NED    TLJ    +2:07:37
113    Lars Ytting BAK    DEN    LTS    +2:07:39
114    Cédric PINEAU    FRA    FDJ    +2:08:32
115    Luca CHIRICO    ITA    BAR    +2:08:37
116    Heinrich HAUSSLER    AUS    IAM    +2:10:41
117    Petr VAKOC    CZE    EQS    +2:11:46
118    Pier Paolo DE NEGRI    ITA    NIP    +2:11:49
119    Davide APPOLLONIO    ITA    AND    +2:12:38
120    Alessandro PETACCHI    ITA    STH    +2:13:15
121    Kévin REZA    FRA    FDJ    +2:13:28
122    Hugo HOULE    CAN    ALM    +2:14:33
123    Nick VAN DER LIJKE    NED    TLJ    +2:18:15
124    Maximiliano Ariel RICHEZE    ARG    LAM    +2:18:48
125    Elia VIVIANI    ITA    SKY    +2:19:14
126    Matteo BUSATO    ITA    STH    +2:19:24
127    Julien BERARD    FRA    ALM    +2:19:37
128    Sergei CHERNETSKI    RUS    KAT    +2:19:39
129    Sacha MODOLO    ITA    LAM    +2:20:07
130    Arnaud COURTEILLE    FRA    FDJ    +2:21:01
131    Maarten TJALLINGII    NED    TLJ    +2:21:03
132    Fumiyuki BEPPU    JPN    TFR    +2:21:27
133    Maxim BELKOV    RUS    KAT    +2:21:52
134    Dayer Uberney QUINTANA ROJAS    COL    MOV    +2:22:34
135    Lukasz OWSIAN    POL    CCC    +2:24:39
136    Murilo Antonio FISCHER    BRA    FDJ    +2:25:30
137    Sam BEWLEY    NZL    OGE    +2:27:19
138    Brett LANCASTER    AUS    OGE    +2:29:28
139    Roberto FERRARI    ITA    LAM    +2:30:29
140    Alexander PORSEV    RUS    KAT    +2:30:51
141    Alan MARANGONI    ITA    TCG    +2:32:15
142    Giacomo NIZZOLO    ITA    TFR    +2:32:22
143    Luka MEZGEC    SLO    TGA    +2:32:41
144    Caleb FAIRLY    USA    TGA    +2:33:02
145    Ivan ROVNY    RUS    TCS    +2:33:12
146    Eugenio ALAFACI    ITA    TFR    +2:34:17
147    Moreno HOFLAND    NED    TLJ    +2:34:25
148    Christopher JUUL JENSEN    DEN    TCS    +2:38:51
149    Gang XU    CHN    LAM    +2:39:52
150    Nikolay MIHAYLOV    BUL    CCC    +2:40:11
151    Bartlomiej MATYSIAK    POL    CCC    +2:40:18
152    Rick ZABEL    GER    BMC    +2:41:01
153    Serghei TVETCOV    ROU    AND    +2:41:20
154    Jérôme PINEAU    FRA    IAM    +2:41:58
155    Iljo KEISSE    BEL    EQS    +2:44:00
156    Fabio SILVESTRE    POR    TFR    +2:44:54
157    Rick FLENS    NED    TLJ    +2:47:06
158    Bernhard EISEL    AUT    SKY    +2:47:07
159    Nikias ARNDT    GER    TGA    +2:48:08
160    Boy VAN POPPEL    NED    TFR    +2:49:26
161    Louis VERVAEKE    BEL    LTS    +2:53:02
162    Stig BROECKX    BEL    LTS    +2:54:05
163    Nicola RUFFONI    ITA    BAR    +2:55:05
164    Calvin WATSON    AUS    TFR    +2:55:31
165    Riccardo STACCHIOTTI    ITA    NIP    +2:55:45
166    Eduard Michael GROSU    ROU    NIP    +2:57:06
167    Jussi VEIKKANEN    FIN    FDJ    +2:59:09
168    Alessandro MALAGUTI    ITA    NIP    +3:01:25
169    Bert DE BACKER    BEL    TGA    +3:01:58
170    Tom STAMSNIJDER    NED    TGA    +3:02:04
171    Nicola BOEM    ITA    BAR    +3:03:04
172    Eugert ZHUPA    ALB    STH    +3:04:09
173    Marco BANDIERA    ITA    AND    +3:04:16
174    Oscar GATTO    ITA    AND    +3:07:56
175    Michael HEPBURN    AUS    OGE    +3:07:59
176    Cheng JI    CHN    TGA    +3:10:12
177    Roger KLUGE    GER    IAM    +3:10:26
178    Marco COLEDAN    ITA    TFR    +3:22:09
179    Aleksejs SARAMOTINS    LAT    IAM    +3:22:20

 

Fot: Giro d’Italia