Giro d'ITalia / Yuzuru SUNADA

Drużyna Lampre-Merida na siódmym etapie postawiła na Diego Ulissiego i opłaciło się. Włoch znakomicie wytrzymał trudny finisz i skutecznie rozprowadzony przez kolegów mógł cieszyć ze zwycięstwa etapowego. Liderem pozostał Alberto Contador (Tinkoff-Saxo), który zdołał przejechać cały etap, i to wysoko w peletonie. 

Peleton zmierzył się z najdłuższym etapem w wyścigu – liczącym aż 264 kilometry i prowadzącym z Grosseto do Fiuggi. Po drodze znalazła się tylko jedna oznaczona górska premia czwartej kategorii (184. kilometr), ale było także kilka innych pagórków. Ostatnie 10 kilometrów wiodło lekko pod górę, a po wjeździe do miasta Fiuggi na kolarzy czekał zakręt w lewo i finisz z nachyleniem 3-4 % na szosie o szerokości siedmiu metrów.

Podstawową ucieczkę dnia tworzyło czterech kolarzy: Marco BANDIERA (Androni-Giocattoli), Pier Paolo DE NEGRI (Nippo-Vini Fantini), Nicola BOEM (Bardiani-CSF) oraz Nikolay MIHAYLOV (CCC Sprandi Polkowice).

Uciekinierzy dzielnie jechali przez wiele kilometrów, zmagając się z wiatrem w twarz, aż do momentu, kiedy do mety pozostało 21 kilometrów, ale w tym momencie na czele jechał jeszcze “pomarańczowy” MIHAYLOV, ale i on za chwilę został doścignięty.

Z pewnością wszyscy chcieli wiedzieć, jak z trudami tego długiego etapu poradzi sobie zbolały Alberto Contador. Otóż odpowiedź brzmi: poradził sobie stosunkowo dobrze, przynajmniej takie wnioski można było wyciągnąć oglądając transmisję telewizyjną. Hiszpański lider wyścigu cały czas jechał w wysoko w peletonie, przed ostatnimi pagórkami przesuwał się do przodu, a jego drużyna wzorowo ustawiła się w czubie i nadawała tempo.

Na ostatnich podjazdach uszczuplony peleton jechał razem, nikt nie zdecydował się na atak. W ostatni kilometr także wjechała duża grupa z ustawionymi pociągami poszczególnych drużyn.

Sprinterski, siłowy finisz wygrał Diego Ulissi – bardzo dobrze rozprowadzony przez swoich kolegów.

Najwyżej sklasyfikowanym kolarzem CCC jest Grega Bole, który finiszował ósmy.

Wyniki etapu:

1    Diego ULISSI    ITA    LAM    7:22:21
2    Juan Jose LOBATO DEL VALLE    ESP    MOV    0
3    Simon GERRANS    AUS    OGE    0
4    Manuel BELLETTI    ITA    STH    0
5    Enrico BATTAGLIN    ITA    BAR    0
6    Sonny COLBRELLI    ITA    BAR    0
7    Fabio FELLINE    ITA    TFR    0
8    Grega BOLE    SLO    CCC    0
9    Kévin REZA    FRA    FDJ    0
10    Sergey LAGUTIN    RUS    KAT    0
11    Davide APPOLLONIO    ITA    AND    0
12    Anthony ROUX    FRA    FDJ    0
13    Philippe GILBERT    BEL    BMC    0
14    Francesco GAVAZZI    ITA    STH    0
15    Davide FORMOLO    ITA    TCG    3
16    Damiano CARUSO    ITA    BMC    3
17    Fabio ARU    ITA    AST    3
18    Jesus HERRADA LOPEZ    ESP    MOV    3
19    Tom Jelte SLAGTER    NED    TCG    3
20    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    ESP    MOV    3
21    Stef CLEMENT    NED    IAM    3
22    Branislau SAMOILAU    BLR    CCC    3
23    Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ    COL    ALM    3
24    Diego ROSA    ITA    AST    3
25    Leopold KONIG    CZE    SKY    3
26 LUDVIGSSON TobiasSWETGA7:22:24 0:3
27 HESJEDAL RyderCANTCG7:22:24 0:3
28 AMADOR AndreyCRCMOV7:22:24 0:3
29 PORTE RichieAUSSKY7:22:24 0:3
30 CONTADOR VELASCO AlbertoESPTCS7:22:24 0:3
31 RICHEZE Axel MaximilianoARGLAM7:22:24 0:3
32 GESCHKE SimonGERTGA7:22:24 0:3
33 TIRALONGO PaoloITAAST7:22:24 0:3
34 PAOLINI LucaITAKAT7:22:24 0:3
35 KRUIJSWIJK StevenNEDTLJ7:22:24 0:3
36 CATALDO DarioITAAST7:22:24 0:3
37 KREUZIGER RomanCZETCS7:22:24 0:3
38 MEZGEC LukaSLOTGA7:22:24 0:3
39 CHAVANEL SylvainFRAIAM7:22:24 0:3
40 URAN URAN RigobertoCOLEQS7:22:24 0:3
41 VAN DEN BROECK JurgenBELLTS7:22:24 0:3
42 MONFORT MaximeBELLTS7:22:24 0:3
43 ZAKARIN IlnurRUSKAT7:22:24 0:3
44 CUNEGO DamianoITANIP7:22:24 0:3
45 SIUTSOU KanstantsinBLRSKY7:22:24 0:3
46 REICHENBACH SébastienSUIIAM7:22:24 0:3
47 NIEVE ITURALDE MikelESPSKY7:22:24 0:3
48 CARDOSO Andre Fernando SPORTCG7:22:24 0:3
49 SANCHEZ GIL Luis LeonESPAST7:22:24 0:3
50 KOCHETKOV PavelRUSKAT7:22:24 0:3
51 ATAPUMA HURTADO DarwinCOLBMC7:22:24 0:3
52 NIEMIEC PrzemyslawPOLLAM7:22:24 0:3
53 CHAVES RUBIO Johan EstebanCOLOGE7:22:24 0:3
54 VISCONTI GiovanniITAMOV7:22:24 0:3
55 BERARD JulienFRAALM7:22:24 0:3
56 FINETTO MauroITASTH7:22:2 0:3
57 KEIZER MartijnNEDTLJ7:22:24 0:3
58 BONGIORNO Francesco ManuelITABAR7:22:24 0:3
59 MOINARD AmaelFRABMC7:22:24 0:3
60 PIRAZZI StefanoITABAR7:22:24 0:3
61 TROFIMOV YuryRUSKAT7:22:24 0:3
62 LANDA MEANA MikelESPAST7:22:24 0:3
63 HOULE HugoCANALM7:22:24 0:3
64 GENIEZ AlexandreFRAFDJ7:22:24 0:3
65 VAKOC PetrCZEEQS7:22:24 0:3
66 MODOLO SachaITALAM7:22:24 0:3
67 NOCENTINI RinaldoITAALM7:22:350:14
68 BOUET MaximeFRAEQS7:22:350:14
69 BISOLTI AlessandroITANIP7:22:380:17
70 KANGERT TanelESTAST7:22:380:17
71 POLANC JanSLOLAM7:22:380:17
72 ELISSONDE KennyFRAFDJ7:22:380:17
73 KÜNG StefanSUIBMC7:22:380:17
74 MONTAGUTI MatteoITAALM7:22:380:17
75 DOMONT AxelFRAALM7:22:430:22
76 CHEVRIER ClementFRAIAM7:22:430:22
77 SZMYD SylvesterPOLCCC7:22:460:25
78 MORI ManueleITALAM7:22:510:30
79 DILLIER SilvanSUIBMC7:22:530:32
80 BARBIN EnricoITABAR7:22:570:36
81 PINEAU CédricFRAFDJ7:22:570:36
82 GREIPEL Andre’GERLTS7:22:570:36
83 VANDEWALLE KristofBELTFR7:22:570:36
84 MATTHEWS MichaelAUSOGE7:23:020:41
85 ARNDT NikiasGERTGA7:23:040:43
86 GRETSCH PatrickGERALM7:23:040:43
87 RUTKIEWICZ MarekPOLCCC7:23:040:43
88 MOUREY FrancisFRAFDJ7:23:040:43
89 MONSALVE JonathanVENSTH7:23:040:43
90 HENAO GOMEZ SebastianCOLSKY7:23:070:46
91 VILLELLA DavideITATCG7:23:070:46
92 DE LA CRUZ MELGAREJO DavidESPEQS7:23:070:46
93 DUPONT HubertFRAALM7:23:070:46
94 ZARDINI EdoardoITABAR7:23:170:56
95 PELLIZOTTI FrancoITAAND7:23:190:58
96 ZILIOLI GianfrancoITAAND7:23:190:58
97 HANSEN AdamAUSLTS7:23:190:58
98 DANIELSON ThomasUSATCG7:23:190:58
99 ACEVEDO COLLE Javier AlexisCOLTCG7:23:190:58
100 FAVILLI EliaITASTH7:23:190:58
101 STORTONI SimoneITAAND7:23:190:58
102 PUCCIO SalvatoreITASKY7:23:190:58
103 LINDEMAN Bert JanNEDTLJ7:23:190:58
104 INTXAUSTI BenatESPMOV7:23:190:58
105 CLARKE SimonAUSOGE7:23:261:05
106 WEENING PieterNEDOGE7:23:331:12
107 HENDERSON GregoryNZLLTS7:23:381:17
108 FERRARI RobertoITALAM7:23:421:21
109 KIRYIENKA VasilBLRSKY7:23:481:27
110 GRMAY Tsgabu GebremaryETHLAM7:23:531:32
111 BAK Lars YttingDENLTS7:24:041:43
112 DURBRIDGE LukeAUSOGE7:24:071:46
113 BEWLEY SamNZLOGE7:24:071:46
114 ROGERS MichaelAUSTCS7:24:312:10
115 BASSO IvanITATCS7:25:353:14
116 ARMEE SanderBELLTS7:25:353:14
117 TOSATTO MatteoITATCS7:31:539:32
118 CHIRICO LucaITABAR7:32:079:46
119 FRAPPORTI MarcoITAAND7:32:079:46
120 ANTON IgorESPMOV7:32:079:46
121 FERNANDEZ RubenESPMOV7:32:079:46
122 COURTEILLE ArnaudFRAFDJ7:32:079:46
123 BUSATO MatteoITASTH7:32:079:46
124 PETACCHI AlessandroITASTH7:32:079:46
125 BEPPU FumiyukiJPNTFR7:32:4310:22
126 HAGA ChadUSATGA7:32:4310:22
127 BOARO ManueleITATCS7:33:1610:55
128 OWSIAN LukaszPOLCCC7:33:1610:55
129 PATERSKI MaciejPOLCCC7:35:0312:42
130 MATYSIAK BartlomiejPOLCCC7:35:0312:42
131 SARAMOTINS AleksejsLATIAM7:35:0312:42
132 PORSEV AleksandrRUSKAT7:35:0312:42
133 MARYCZ JaroslawPOLCCC7:35:0312:42
134 HAUSSLER HeinrichAUSIAM7:35:0312:42
135 ZEITS AndreyKAZAST7:35:0312:42
136 MALACARNE DavideITAAST7:35:0312:42
137 MIHAYLOV NikolayBULCCC7:35:0312:42
138 XU GangCHNLAM7:35:0312:42
139 FAIRLY CalebUSATGA7:35:0312:42
140 VAN POPPEL BoyNEDTFR7:35:0312:42
141 SABATINI FabioITAEQS7:38:1515:54
142 BOONEN TomBELEQS7:38:1515:54
143 STAMSNIJDER TomNEDTGA7:38:1515:54
144 BERLATO GiacomoITANIP7:38:1515:54
145 MALAGUTI AlessandroITANIP7:38:1515:54
146 NIZZOLO GiacomoITATFR7:38:1515:54
147 DE NEGRI Pier PaoloITANIP7:38:1515:542″
148  VIVIANI EliaITASKY7:38:1515:54
149 RUFFONI NicolaITABAR7:38:1515:54
150 ALAFACI EugenioITATFR7:38:1515:54
151 ZHUPA EugertALBSTH7:38:1515:54
152 WATSON CalvinAUSTFR7:38:1515:54
153 BURGHARDT MarcusGERBMC7:38:1515:54
154 GATTO OscarITAAND7:38:1515:54
155 MARANGONI AlanITATCG7:38:1515:54
156 HOFLAND MorenoNEDTLJ7:38:1515:54
157 VAN DER LIJKE NickNEDTLJ7:38:1515:54
158 FLENS RickNEDTLJ7:38:1515:54
159 STACCHIOTTI RiccardoITANIP7:38:1515:54
160 TJALLINGII MaartenNEDTLJ7:38:1515:54
161 PINEAU JéromeFRAIAM7:38:1515:54
162 TVETCOV SergheiROUAND7:38:1515:54
163 FISCHER Murilo AntonioBRAFDJ7:38:1515:54
164 KEISSE IljoBELEQS7:38:1515:54
165VEIKKANEN JussiFINFDJ7:38:1515:54
166 BOOKWALTER BrentUSABMC7:38:1515:54
167 QUINTANA DayerCOLMOV7:38:1515:54
168 BROWN NathanUSATCG7:38:1515:54
169 VERVAEKE LouisBELLTS7:38:1515:54
170 CHERNETSKI SergeyRUSKAT7:38:1515:54
171 BELKOV MaximRUSKAT7:38:1515:54
172 LANCASTER BrettAUSOGE7:41:1718:56
173 HEPBURN MichaelAUSOGE7:41:1718:56
174 GROSU Eduard MichaelROUNIP7:41:1718:56
175 ZABEL RickGERBMC7:41:1718:56
176 KLUGE RogerGERIAM7:41:1718:56
177 SILVESTRE FabioPORTFR7:41:1718:56
178 EISEL BernhardAUTSKY7:41:1718:56
179 PAULINHO MOREIRA Sergio M.PORTCS7:41:1718:56
180 ISHIBASHI ManabuJPNNIP7:41:1718:56
181 ROVNY IvanRUSTCS7:41:1718:56
182 BROECKX StigBELLTS7:41:1718:56
183 DE BACKER BertBELTGA7:41:1718:56
184 JUUL JENSEN ChristopherDENTCS7:41:1718:56
185 PELUCCHI MatteoITAIAM7:41:1718:56
186 COLEDAN MarcoITATFR7:41:1718:56
187 BANDIERA MarcoITAAND7:41:1718:566″
188 JI ChengCHNTGA7:41:1718:56
189 BOEM NicolaITABAR7:41:4119:204″

Klasyfikacja generalna:

1    Alberto CONTADOR VELASCO    ESP    TCS    27:48:00
2    Fabio ARU    ITA    AST    2
3    Richie PORTE    AUS    SKY    20
4    Roman KREUZIGER    CZE    TCS    22
5    Dario CATALDO    ITA    AST    28
6    Jhoan Esteban CHAVES RUBIO    COL    OGE    37
7    Giovanni VISCONTI    ITA    MOV    56
8    Mikel LANDA MEANA    ESP    AST    +1:01
9    Davide FORMOLO    ITA    TCG    +1:15
10    Andrey AMADOR BAKKAZAKOVA    CRC    MOV    +1:18
11 CARUSO DamianoITABMC27:49:221:22
12 URAN URAN RigobertoCOLEQS27:49:221:22
13 TROFIMOV YuryRUSKAT27:49:241:24
14 KONIG LeopoldCZESKY27:49:241:24
15 MOINARD AmaelFRABMC27:49:461:46
16 ATAPUMA HURTADO DarwinCOLBMC27:49:491:49
17 CUNEGO DamianoITANIP27:50:122:12
18 VAN DEN BROECK JurgenBELLTS27:50:272:27
19 GENIEZ AlexandreFRAFDJ27:50:332:33
20 MONFORT MaximeBELLTS27:50:362:36
21 SIUTSOU KanstantsinBLRSKY27:50:422:42
22 CLARKE SimonAUSOGE27:51:233:23
23 ROSA DiegoITAAST27:51:313:31
24 MONSALVE JonathanVENSTH27:51:423:42
25 TIRALONGO PaoloITAAST27:52:464:46
26 IZAGUIRRE JonESPMOV27:52:494:49
27 NIEMIEC PrzemyslawPOLLAM27:53:105:10
28 NIEVE ITURALDE MikelESPSKY27:54:016:01
29 HESJEDAL RyderCANTCG27:54:116:11
30 ROGERS MichaelAUSTCS27:54:516:51
31 KRUIJSWIJK StevenNEDTLJ27:57:549:54
32 KANGERT TanelESTAST27:58:1110:11
33 REICHENBACH SébastienSUIIAM28:03:0415:04
34 BETANCUR GOMEZ Carlos A.COLALM28:03:0615:06
35 PIRAZZI StefanoITABAR28:03:2915:29
36 BONGIORNO Francesco ManuelITABAR28:03:4515:45
37 CARDOSO Andre Fernando SPORTCG28:04:0116:01
38 POLANC JanSLOLAM28:05:3217:32
39 CLEMENT StefNEDIAM28:06:1818:18
40 MONTAGUTI MatteoITAALM28:07:1419:14
41 GRMAY Tsgabu GebremaryETHLAM28:07:5319:53
42 FELLINE FabioITATFR28:08:0020:00
43 SANCHEZ GIL Luis LeonESPAST28:09:0421:04
44 ULISSI DiegoITALAM28:09:3021:30
45 HERRADA LOPEZ JesusESPMOV28:10:3322:33
46 BOUET MaximeFRAEQS28:11:0523:05
47 INTXAUSTI BenatESPMOV28:11:2323:23
48 GILBERT PhilippeBELBMC28:11:2723:27
49 PELLIZOTTI FrancoITAAND28:11:4023:40
50  ELISSONDE KennyFRAFDJ28:12:0724:07
51 KOCHETKOV PavelRUSKAT28:12:0924:09
52 GAVAZZI FrancescoITASTH28:12:1524:15
53 ANTON IgorESPMOV28:12:3524:35
54 ZEITS AndreyKAZAST28:13:0925:09
55 LAGUTIN SergeyRUSKAT28:13:2025:20
56 ZAKARIN IlnurRUSKAT28:13:2625:26
57 STORTONI SimoneITAAND28:14:0626:06
58 DILLIER SilvanSUIBMC28:14:1626:16
59 FINETTO MauroITASTH28:14:3626:36
60 BASSO IvanITATCS28:15:3327:33
61 SZMYD SylvesterPOLCCC28:15:5227:52
62 ZARDINI EdoardoITABAR28:16:1328:13
63 GERRANS SimonAUSOGE28:16:1628:16
64 MOUREY FrancisFRAFDJ28:16:4228:42
65 DE LA CRUZ MELGAREJO DavidESPEQS28:17:2029:20
66 SAMOILAU BranislauBLRCCC28:17:4429:44
67 KEIZER MartijnNEDTLJ28:19:3031:30
68 BATTAGLIN EnricoITABAR28:19:3631:36
69 HENAO GOMEZ SebastianCOLSKY28:19:4631:46
70 HANSEN AdamAUSLTS28:21:5333:53
71 CHEVRIER ClementFRAIAM28:22:0034:00
72 PUCCIO SalvatoreITASKY28:24:3836:38
73 ZILIOLI GianfrancoITAAND28:24:5936:59
74 PAOLINI LucaITAKAT28:25:0137:01
75 CHAVANEL SylvainFRAIAM28:25:1137:11
76 SLAGTER Tom JelteNEDTCG28:25:2337:23
77 DUPONT HubertFRAALM28:25:3137:31
78 MATTHEWS MichaelAUSOGE28:26:0238:02
79 BOLE GregaSLOCCC28:26:1638:16
80 VILLELLA DavideITATCG28:27:3739:37
81 FERNANDEZ RubenESPMOV28:28:4440:44
82 COLBRELLI SonnyITABAR28:28:4740:47
83 MORI ManueleITALAM28:29:0541:05
84 DANIELSON ThomasUSATCG28:29:0941:09
85 FAVILLI EliaITASTH28:31:0643:06
86 ARMEE SanderBELLTS28:33:0745:07
87 VANDEWALLE KristofBELTFR28:33:2145:21
88 KÜNG StefanSUIBMC28:34:3246:32
89 GRETSCH PatrickGERALM28:34:3746:37
90 WEENING PieterNEDOGE28:34:4446:44
91 BARBIN EnricoITABAR28:34:4546:45
92 BOOKWALTER BrentUSABMC28:35:1847:18
93 BOARO ManueleITATCS28:35:2347:23
94 BISOLTI AlessandroITANIP28:35:2547:25
95 DOMONT AxelFRAALM28:36:1248:12
96 BELLETTI ManuelITASTH28:36:1348:13
97 PATERSKI MaciejPOLCCC28:37:1549:15
98 BROWN NathanUSATCG28:37:2349:23
99 KIRYIENKA VasilBLRSKY28:37:3049:30
100 LUDVIGSSON TobiasSWETGA28:39:2851:28
101 NOCENTINI RinaldoITAALM28:39:3051:30
102 APPOLLONIO DavideITAAND28:41:5653:56
103 GESCHKE SimonGERTGA28:42:4154:41
104 ACEVEDO COLLE Javier AlexisCOLTCG28:42:5754:57
105 HOULE HugoCANALM28:43:2955:29
106 ROUX AnthonyFRAFDJ28:43:4155:41
107 BEPPU FumiyukiJPNTFR28:44:1956:19
108 GREIPEL Andre’GERLTS28:44:5556:55
109 HAGA ChadUSATGA28:45:2457:24
110 PINEAU CédricFRAFDJ28:45:4257:42
111 LOBATO JuanESPMOV28:45:5157:51
112 RICHEZE Axel MaximilianoARGLAM28:46:0158:01
113 TOSATTO MatteoITATCS28:46:0458:04
114 SABATINI FabioITAEQS28:46:0858:08
115 BEWLEY SamNZLOGE28:46:5058:50
116 DURBRIDGE LukeAUSOGE28:46:5758:57
117 RUTKIEWICZ MarekPOLCCC28:47:2459:24
118 VAKOC PetrCZEEQS28:47:3759:37
119 PETACCHI AlessandroITASTH28:48:331:33
120 BERARD JulienFRAALM28:49:011:01:01
121 MEZGEC LukaSLOTGA28:49:501:01:50
122 ROVNY IvanRUSTCS28:49:541:01:54
123 PAULINHO MOREIRA Sergio M.PORTCS28:49:541:01:54
124 COURTEILLE ArnaudFRAFDJ28:50:391:02:39
125 BAK Lars YttingDENLTS28:50:461:02:46
126 HENDERSON GregoryNZLLTS28:50:501:02:50
127 CHIRICO LucaITABAR28:50:571:02:57
128 ARNDT NikiasGERTGA28:51:091:03:09
129 REZA KévinFRAFDJ28:51:101:03:10
130 FERRARI RobertoITALAM28:51:271:03:27
131 BURGHARDT MarcusGERBMC28:52:061:04:06
132 HAUSSLER HeinrichAUSIAM28:52:221:04:22
133 MODOLO SachaITALAM28:52:431:04:43
134 QUINTANA DayerCOLMOV28:54:341:06:34
135 OWSIAN LukaszPOLCCC28:54:391:06:39
136 DE NEGRI Pier PaoloITANIP28:54:441:06:44
137 VIVIANI EliaITASKY28:55:481:07:48
138 LINDEMAN Bert JanNEDTLJ28:56:271:08:27
139 MIHAYLOV NikolayBULCCC28:56:401:08:40
140 FRAPPORTI MarcoITAAND28:56:471:08:47
141 BUSATO MatteoITASTH28:57:131:09:13
142 NIZZOLO GiacomoITATFR28:57:161:09:16
143 BERLATO GiacomoITANIP28:57:511:09:51
144 FISCHER Murilo AntonioBRAFDJ28:58:221:10:22
145 BOONEN TomBELEQS28:59:021:11:02
146 FAIRLY CalebUSATGA28:59:121:11:12
147 HOFLAND MorenoNEDTLJ28:59:131:11:13
148 PORSEV AleksandrRUSKAT29:521:12:52
149 VAN DER LIJKE NickNEDTLJ29:521:12:52
150 TJALLINGII MaartenNEDTLJ29:531:12:53
151 MARYCZ JaroslawPOLCCC29:01:251:13:25
152 ALAFACI EugenioITATFR29:01:351:13:35
153 BELKOV MaximRUSKAT29:01:461:13:46
154 MALACARNE DavideITAAST29:01:561:13:56
155 TVETCOV SergheiROUAND29:02:231:14:23
156 MATYSIAK BartlomiejPOLCCC29:02:251:14:25
157 VAN POPPEL BoyNEDTFR29:02:551:14:55
158 XU GangCHNLAM29:03:121:15:12
159 MARANGONI AlanITATCG29:04:101:16:10
160 LANCASTER BrettAUSOGE29:04:311:16:31
161 RUFFONI NicolaITABAR29:05:291:17:29
162 JUUL JENSEN ChristopherDENTCS29:06:031:18:03
163 BROECKX StigBELLTS29:08:441:20:44
164 SILVESTRE FabioPORTFR29:08:501:20:50
165 FLENS RickNEDTLJ29:08:561:20:56
166 STACCHIOTTI RiccardoITANIP29:09:041:21:04
167 VERVAEKE LouisBELLTS29:09:071:21:07
168 EISEL BernhardAUTSKY29:09:221:21:22
169 ZABEL RickGERBMC29:09:281:21:28
170 KEISSE IljoBELEQS29:10:201:22:20
171 GATTO OscarITAAND29:10:281:22:28
172 STAMSNIJDER TomNEDTGA29:10:371:22:37
173 PINEAU JéromeFRAIAM29:10:411:22:41
174 WATSON CalvinAUSTFR29:11:111:23:11
175  CHERNETSKI SergeyRUSKAT29:11:381:23:38
176 MALAGUTI AlessandroITANIP29:13:211:25:21
177 DE BACKER BertBELTGA29:13:471:25:47
178 ZHUPA EugertALBSTH29:14:391:26:39
179 BANDIERA MarcoITAAND29:15:251:27:25
180 JI ChengCHNTGA29:16:261:28:26
181 VEIKKANEN JussiFINFDJ29:16:381:28:38
182 GROSU Eduard MichaelROUNIP29:19:391:31:39
183 BOEM NicolaITABAR29:20:111:32:11
184 HEPBURN MichaelAUSOGE29:21:511:33:51
185 KLUGE RogerGERIAM29:22:311:34:31
186 SARAMOTINS AleksejsLATIAM29:25:421:37:42
187 COLEDAN MarcoITATFR29:32:301:44:30
188 PELUCCHI MatteoITAIAM29:34:101:46:10
189 ISHIBASHI ManabuJPNNIP29:37:161:49:16

Foto: Sunada

Marta Wiśniewska