Joshua Edmondson (An Post – Chain Reaction) triumfował na trzecim etapie wyścigu Tour d’Azerbaïdjan. To największy sukces w karierze młodego Brytyjczyka. Siódme miejsce na etapie wywalczył Emanuel Piaskowy (Cycling Academy Team)!

Trzeci etap wyścigu w Azerbejdżanie to etap wokół Gabali. Kolarze mieli do pokonania ponad 177 kilometrów. Na trasie była tylko jedna górska premia, ale meta była usytuowana na lekkim podjeździe.

azerbejdżan 3 etap

We wczesną ucieczkę zabrali się: Alex Surutkovich (Synergy Baku Cycling Project), Daniel Turek (Cycling Academy Team), Kasper Asgreen (MLP Team Bergstraße), Kanstantsin Klimiankou (Minsk Cycling Club), Josten Vaidem (Estonia) i Michail Kortsidakis (Grecja). Po kilkudziesięciu kilometrach do szóstki dołączył Luis Lemus (Airgas Safeway Cycling).

Harcownicy na 33 kilometry przed metą mieli niespełna 2 minuty przewagi nad peletonem. Na ostatnich kilometrach co rusz inny kolarz z ucieczki próbował swoich sił w samotnym ataku, a peleton sukcesywnie zmniejszał straty. Najdłużej na czele utrzymywał się Lemus, do którego na 5 kilometrów przed metą dojechał Joshua Edmondson (An Post – Chain Reaction). Brytyjczyk szybko zgubił z koła Meksykanina.

Edmondson na ostatnich kilometrach walczył z całym peletonem, ale ostatecznie pokonał dużą grupę o kilka metrów. To jego największy sukces w karierze.

Liderem pozostał Primož Roglič (Adria Mobil).

Wyniki trzeciego etapu:

1 73 EDMONDSON Joshua Thomas GBR19920706 An Post – ChainReaction GBR 04h07’28”
2 62 SLO19880909 KUMP Marko Adria Mobil SLO 04h07’29” 01”
3 44 MUGERLI Matej SLO19810617 Synergy Baku Cycling Project SLO 04h07’29” ”
4 82 DEN19910227 JENSEN Kristian Haugaard Leopard Development Team DEN 04h07’29” ”
5 166 ITA19880910 ZANOTTI Marco Parkhotel Valkenburg CT ITA 04h07’29” ”
6 156 * SISR Frantisek CZE19930317 Team Dukla Praha CZE 04h07’29” ”
7 174 POL19910302 PIASKOWY Emanuel Cycling Academy Team POL 04h07’29” ”
8 75 BEL19920131 MEURISSE Xandro An Post – ChainReaction BEL 04h07’29” ”
9 64 ROGLIC Primoz SLO19891029 Adria Mobil SLO 04h07’29” ”
10 133 AUT19850902 FANKHAUSER Clémens Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 04h07’29” ”
11 234 KAZ19920702 NIKITIN Matvey National Team Kazakhstan KAZ 04h07’29” ”
12 3 RUS19820703 FIRSANOV Sergey Rusvelo RUS 04h07’29” ”
13 153 HOCHMANN Jiri CZE19861001 Team Dukla Praha CZE 04h07’29” ”
14 51 HORNER Christopher USA19711023 Airgas-Safeway Cycling Team USA 04h07’29” ”
15 42 AZE19851128 AVERIN Maksym Synergy Baku Cycling Project AZE 04h07’29” ”
16 163 OCKELOEN Jasper NED19900510 Parkhotel Valkenburg CT NED 04h07’29” ”
17 213 HUN19880623 LOVASSY Krisztian National Team Hungary HUN 04h07’29” ”
18 11 AUS19911212 JONES Brenton Drapac Professional Cycling AUS 04h07’29” ”
19 224 EST19930703 * RAIM Mihkel National Team Estonia EST 04h07’29” ”
20 46 TAMOURIDIS Ioannis GRE19800603 Synergy Baku Cycling Project GRE 04h07’29” ”
21 196 REIS Rafael POR19920715 Team Tavira POR 04h07’29” ”
22 93 CHN19921024 QIN Chen Lu Giant-Champion System Pro Cy CHN 04h07’29” ”
23 131 GER19890222 BALDAUF Sébastien Hrinkow Advarics Cycleangteam GER 04h07’35” 07”
24 192 MESTRE Daniel POR19860401 Team Tavira POR 04h07’35” ”
25 165 NED19910927 VAN DIEMEN Jurgen Parkhotel Valkenburg CT NED 04h07’35” ”
26 176 ISR19930827 * ZILBERSTEIN Ido Cycling Academy Team ISR 04h07’35” ”
27 235 KAZ19870226 SHUSHEMOIN Alexandr National Team Kazakhstan KAZ 04h07’35” ”
28 211 HUN19830325 DER Zsolt National Team Hungary HUN 04h07’35” ”
29 63 ROGINA Radoslav CRO19790303 Adria Mobil CRO 04h07’35” ”
30 144 TUR19930331 * KELES Fatih Torku Sekerspor TUR 04h07’35” ”
31 56 MCCUTHEON Connor USA19910413 Airgas-Safeway Cycling Team USA 04h07’35” ”
32 201 BLR19950121 * HARAKHAVIK Uladzimir Minsk Cycling Club BLR 04h07’35” ”
33 236 KAZ19930707 * ZEMLYAKOV Oleg National Team Kazakhstan KAZ 04h07’35” ”
34 5 RUS19860711 OVECHKIN Artem Rusvelo RUS 04h07’35” ”
35 164 SCHULTING Peter NED19870819 Parkhotel Valkenburg CT NED 04h07’35” ”
36 106 UKR19890127 TOPCHANYUK Artem Tusnad Cycling Team UKR 04h07’35” ”
37 12 NED19901203 KONING Peter Drapac Professional Cycling NED 04h07’39” 11”
38 31 IRL19920719 CLANCY Stephen Team Novo Nordisk IRL 04h07’39” ”
39 212 HUN19920417 HOLLO Botond National Team Hungary HUN 04h07’39” ”
40 26 ITA19850605 TABORRE Fabio Androni Giocattoli – Sidermec ITA 04h07’39” ”
41 203 BLR19890425 KRASILNIKAU Andréi Minsk Cycling Club BLR 04h07’39” ”
42 241 GRE19930619 * IONNIDIS Nikoloas National Team Greece GRE 04h07’39” ”
43 172 ISR19930718 * GABAY Guy Cycling Academy Team ISR 04h07’39” ”
44 4 RUS19870927 IGNATENKO Petr Rusvelo RUS 04h07’39” ”
45 175 CZE19930119 * TUREK Daniel Cycling Academy Team CZE 04h07’39” ”
46 116 GER19950130 * SÜSSEMILCH Eric MLP Team Bergstrasse GER 04h07’39” ”
47 136 AUT19880804 HRINKOW Dominik Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 04h07’39” ”
48 215 HUN19911215 SIPOS Zoltan National Team Hungary HUN 04h07’39” ”
49 25 PADOUR Frantisek CZE19880119 Androni Giocattoli – Sidermec CZE 04h07’39” ”
50 231 KAZ19910610 BIZHIGITOV Zhandos National Team Kazakhstan KAZ 04h07’39” ”
51 185 NZL19881029 VAN UDEN Roman CCN Cycling Team NZL 04h07’39” ”
52 182 INA19850512 FITRIANTO Harischandra CCN Cycling Team INA 04h07’39” ”
53 61 SLO19820507 FAJT Kristjan Adria Mobil SLO 04h07’39” ”
54 76 IRL19940807 * MULLEN Ryan An Post – ChainReaction IRL 04h07’39” ”
55 41 AZE19870217 ASADOV Elchin Synergy Baku Cycling Project AZE 04h07’39” ”
56 55 LEMUS Luis MEX19920421 Airgas-Safeway Cycling Team MEX 04h07’39” ”
57 143 ATALAY Muhammet TUR19890515 Torku Sekerspor TUR 04h07’39” ”
58 34 LEFRANCOIS Nicolas FRA19870427 Team Novo Nordisk FRA 04h07’39” ”
59 94 CHN19940420 * SHEN Ping An Giant-Champion System Pro Cy CHN 04h07’39” ”
60 36 WILLIAMS Christopher AUS19811110 Team Novo Nordisk AUS 04h07’39” ”
61 101 HUN19940214 * KENYERES Abel David Tusnad Cycling Team HUN 04h07’39” ”
62 173 SVK19940210 * MALOVEC Lubos Cycling Academy Team SVK 04h07’39” ”
63 135 AUT19911208 HOFER Andreas Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 04h07’39” ”
64 33 GLASSPOOL James AUS19910608 Team Novo Nordisk AUS 04h07’39” ”
65 72 DUNNE Conor IRL19920122 An Post – ChainReaction IRL 04h07’39” ”
66 102 NECHITA Andréi ROU19880529 Tusnad Cycling Team ROU 04h07’39” ”
67 113 GER19930226 * EGGER Mike MLP Team Bergstrasse GER 04h07’39” ”
68 1 RUS19900307 ERSHOV Artur Rusvelo RUS 04h07’39” ”
69 181 NED19850211 ABRAHAM GEBRU Daniel CCN Cycling Team NED 04h07’39” ”
70 21 ITA19880106 BENFATTO Marco Androni Giocattoli – Sidermec ITA 04h07’49” 21”
71 221 EST19911030 JÕGI Joonas National Team Estonia EST 04h07’53” 25”
72 115 GER19961018 * MANDRYSCH John MLP Team Bergstrasse GER 04h07’58” 30”
73 114 GER19960215 * FUSSNEGGER Moritz MLP Team Bergstrasse GER 04h07’58” ”
74 53 USA19911106 EASTER Griffin Airgas-Safeway Cycling Team USA 04h07’58” ”
75 202 BLR19890803 KLIMIANKOU Kanstantin Minsk Cycling Club BLR 04h07’58” ”
76 232 KAZ19910101 GATSKIY Pavel National Team Kazakhstan KAZ 04h07’58” ”
77 141 AKIRSAN Bekir Baki TUR19911101 Torku Sekerspor TUR 04h08’01” 33”
78 171 ISR19910624 BEAR Yoav Cycling Academy Team ISR 04h08’01” ”
79 6 RUS19821112 SEROV Alexander Rusvelo RUS 04h08’01” ”
80 24 ITA19900430 NARDIN Alberto Androni Giocattoli – Sidermec ITA 04h08’11” 43”
81 134 AUT19850807 GRAF Andreas Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 04h08’11” ”
82 222 EST19930915 * LAAS Martin National Team Estonia EST 04h08’13” 45”
83 244 GRE19890131 SAKELLARIDIS MANGOURAS Neofytos National Team Greece GRE 04h08’13” ”
84 184 LAO19910302 PHOUNSAVATH Ariya CCN Cycling Team LAO 04h08’14” 46”
85 43 * JABRAYILOV Samir AZE19940907 Synergy Baku Cycling Project AZE 04h08’14” ”
86 91 CHN19881119 BAI Li Jun Giant-Champion System Pro Cy CHN 04h08’23” 55”
87 74 KRUOPIS Aidis LTU19861026 An Post – ChainReaction LTU 04h08’23” ”
88 125 SVK19871217 PALCAK Jozef CK Banska Bystrica SVK 04h08’23” ”
89 2 RUS19930630 * EVTUSHENKO Amexander Rusvelo RUS 04h08’23” ”
90 84 * OLESEN Patrick DEN19941009 Leopard Development Team DEN 04h08’29” 01’01”
91 223 EST19961215 * PUNG Peeter National Team Estonia EST 04h08’29” ”
92 122 SVK19830423 DEBNAR Miroslav CK Banska Bystrica SVK 04h08’30” 01’02”
93 145 TUR19921116 REIS Rasim Torku Sekerspor TUR 04h08’33” 01’05”
94 92 CHN19940119 * GU Ying Chuan Giant-Champion System Pro Cy CHN 04h08’36” 01’08”
95 52 USA19940525 * DARVILLE Alexandre Airgas-Safeway Cycling Team USA 04h08’39” 01’11”
96 35 GER19861008 STROBEL Simon Team Novo Nordisk GER 04h08’52” 01’24”
97 162 NED19930424 * KOOIJMAN Jaap Parkhotel Valkenburg CT NED 04h08’59” 01’31”
98 45 SURUTKOVIC Oleksandr UKR19840108 Synergy Baku Cycling Project UKR 04h09’02” 01’34”
99 54 USA19910717 GOTTLIEB Kévin Airgas-Safeway Cycling Team USA 04h09’11” 01’43”
100 132 AUT19830210 BENETSEDER Josef Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 04h09’13” 01’45”
101 15 AUS19831205 SULZBERGER Bernard Drapac Professional Cycling AUS 04h09’26” 01’58”
102 161 * JUDD James NZL19940908 Parkhotel Valkenburg CT NZL 04h09’26” ”
103 13 AUS19890104 RUDOLPH Malcom Drapac Professional Cycling AUS 04h09’26” ”
104 243 GRE19940914 * KORTSIDAKIS Michail National Team Greece GRE 04h09’33” 02’05”
105 85 SCHLECHTER Pit LUX19901026 Leopard Development Team LUX 04h10’14” 02’46”
106 23 DEN19881115 EBSEN John Kronborg Androni Giocattoli – Sidermec DEN 04h10’45” 03’17”
107 214 HUN19880715 MOLNAR Istvan National Team Hungary HUN 04h10’45” ”
108 226 EST19940823 * VAIDEM Josten National Team Estonia EST 04h10’47” 03’19”
109 233 KAZ19920509 KULIMBETOV Nurbolat National Team Kazakhstan KAZ 04h10’47” ”
110 112 GER19961121 * BARNICK Jonas MLP Team Bergstrasse GER 04h11’12” 03’44”
111 151 CZE19770912 BLAHA Martin Team Dukla Praha CZE 04h11’12” ”
112 142 AKSOY Ismail TUR19890810 Torku Sekerspor TUR 04h12’12” 04’44”
113 155 * RYBIN Ondrej CZE19930512 Team Dukla Praha CZE 04h12’52” 05’24”
114 152 CZE19870329 HACECKY Vojtech Team Dukla Praha CZE 04h12’52” ”
115 121 SVK19850917 BATORA Lukáš CK Banska Bystrica SVK 04h12’52” ”
116 154 CZE19930123 * KRAUS Jan Team Dukla Praha CZE 04h12’52” ”
117 111 DEN19950208 * ASGREEN Kasper MLP Team Bergstrasse DEN 04h12’52” ”
118 191 CARDOSO Manuel Antonio Leal POR19830407 Team Tavira POR 04h12’52” ”
119 193 POR19830911 MESTRE Ricardo Team Tavira POR 04h12’52” ”
120 225 EST19961123 * VAHTRA Norman National Team Estonia EST 04h12’52” ”
121 194 POR19890614 PEREIRA Joao Team Tavira POR 04h12’52” ”
122 65 CRO19941026 * RUMAC Josip Adria Mobil CRO 04h12’52” ”
123 195 PEREIRA Valter POR19900222 Team Tavira POR 04h12’52” ”
124 66 SLO19900720 STIMULAK Klemen Adria Mobil SLO 04h12’52” ”
125 81 LUX19920412 FEIEREISEN Kévin Leopard Development Team LUX 04h12’52” ”
126 146 TUR19940129 * SAMLI Feritcan Torku Sekerspor TUR 04h13’50” 06’22”
ABANDONS – DNF
Dossard/Bib 95 – WANG Xin – Giant-Champion System Pro Cycling – CHN19921026
Dossard/Bib 124 – HRASKO Miroslav – CK Banska Bystrica – SVK19900607
Dossard/Bib 126 – VIGLASKY Ivan – CK Banska Bystrica – SVK19850512

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:
1 64 ROGLIC Primoz SLO19891029 Adria Mobil SLO 12h27’54”
2 163 OCKELOEN Jasper NED19900510 Parkhotel Valkenburg CT NED 12h28’28” 34”
3 44 MUGERLI Matej SLO19810617 Synergy Baku Cycling Project SLO 12h28’28” ”
4 51 HORNER Christopher USA19711023 Airgas-Safeway Cycling Team USA 12h28’28” ”
5 73 EDMONDSON Joshua Thomas GBR19920706 An Post – ChainReaction GBR 12h31’43” 03’49”
6 42 AZE19851128 AVERIN Maksym Synergy Baku Cycling Project AZE 12h31’44” 03’50”
7 156 * SISR Frantisek CZE19930317 Team Dukla Praha CZE 12h31’44” ”
8 3 RUS19820703 FIRSANOV Sergey Rusvelo RUS 12h31’44” ”
9 63 ROGINA Radoslav CRO19790303 Adria Mobil CRO 12h31’50” 03’56”
10 235 KAZ19870226 SHUSHEMOIN Alexandr National Team Kazakhstan KAZ 12h31’50” ”
11 131 GER19890222 BALDAUF Sébastien Hrinkow Advarics Cycleangteam GER 12h31’50” ”
12 61 SLO19820507 FAJT Kristjan Adria Mobil SLO 12h31’54” 04’00”
13 166 ITA19880910 ZANOTTI Marco Parkhotel Valkenburg CT ITA 12h31’55” 04’01”
14 174 POL19910302 PIASKOWY Emanuel Cycling Academy Team POL 12h31’55” ”
15 46 TAMOURIDIS Ioannis GRE19800603 Synergy Baku Cycling Project GRE 12h31’58” 04’04”
16 4 RUS19870927 IGNATENKO Petr Rusvelo RUS 12h31’58” ”
17 55 LEMUS Luis MEX19920421 Airgas-Safeway Cycling Team MEX 12h32’08” 04’14”
18 133 AUT19850902 FANKHAUSER Clémens Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 12h32’27” 04’33”
19 164 SCHULTING Peter NED19870819 Parkhotel Valkenburg CT NED 12h32’33” 04’39”
20 231 KAZ19910610 BIZHIGITOV Zhandos National Team Kazakhstan KAZ 12h32’37” 04’43”
21 56 MCCUTHEON Connor USA19910413 Airgas-Safeway Cycling Team USA 12h33’32” 05’38”
22 5 RUS19860711 OVECHKIN Artem Rusvelo RUS 12h33’32” ”
23 192 MESTRE Daniel POR19860401 Team Tavira POR 12h33’32” ”
24 175 CZE19930119 * TUREK Daniel Cycling Academy Team CZE 12h33’36” 05’42”
25 102 NECHITA Andréi ROU19880529 Tusnad Cycling Team ROU 12h33’36” ”
26 136 AUT19880804 HRINKOW Dominik Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 12h33’36” ”
27 203 BLR19890425 KRASILNIKAU Andréi Minsk Cycling Club BLR 12h33’36” ”
28 26 ITA19850605 TABORRE Fabio Androni Giocattoli – Sidermec ITA 12h33’41” 05’47”
29 12 NED19901203 KONING Peter Drapac Professional Cycling NED 12h33’41” ”
30 202 BLR19890803 KLIMIANKOU Kanstantin Minsk Cycling Club BLR 12h33’55” 06’01”
31 45 SURUTKOVIC Oleksandr UKR19840108 Synergy Baku Cycling Project UKR 12h36’10” 08’16”
32 62 SLO19880909 KUMP Marko Adria Mobil SLO 12h38’40” 10’46”
33 224 EST19930703 * RAIM Mihkel National Team Estonia EST 12h38’40” ”
34 11 AUS19911212 JONES Brenton Drapac Professional Cycling AUS 12h38’40” ”
35 93 CHN19921024 QIN Chen Lu Giant-Champion System Pro Cyclin CHN 12h38’40” ”
36 165 NED19910927 VAN DIEMEN Jurgen Parkhotel Valkenburg CT NED 12h38’46” 10’52”
37 234 KAZ19920702 NIKITIN Matvey National Team Kazakhstan KAZ 12h38’47” 10’53”
38 75 BEL19920131 MEURISSE Xandro An Post – ChainReaction BEL 12h38’47” ”
39 135 AUT19911208 HOFER Andreas Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 12h38’50” 10’56”
40 34 LEFRANCOIS Nicolas FRA19870427 Team Novo Nordisk FRA 12h38’50” ”
41 113 GER19930226 * EGGER Mike MLP Team Bergstrasse GER 12h38’50” ”
42 116 GER19950130 * SÜSSEMILCH Eric MLP Team Bergstrasse GER 12h38’50” ”
43 143 ATALAY Muhammet TUR19890515 Torku Sekerspor TUR 12h38’50” ”
44 236 KAZ19930707 * ZEMLYAKOV Oleg National Team Kazakhstan KAZ 12h38’53” 10’59”
45 106 UKR19890127 TOPCHANYUK Artem Tusnad Cycling Team UKR 12h38’53” ”
46 76 IRL19940807 * MULLEN Ryan An Post – ChainReaction IRL 12h38’57” 11’03”
47 25 PADOUR Frantisek CZE19880119 Androni Giocattoli – Sidermec CZE 12h38’57” ”
48 232 KAZ19910101 GATSKIY Pavel National Team Kazakhstan KAZ 12h39’16” 11’22”
49 6 RUS19821112 SEROV Alexander Rusvelo RUS 12h39’19” 11’25”
50 134 AUT19850807 GRAF Andreas Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 12h39’29” 11’35”
51 21 ITA19880106 BENFATTO Marco Androni Giocattoli – Sidermec ITA 12h39’46” 11’52”
52 162 NED19930424 * KOOIJMAN Jaap Parkhotel Valkenburg CT NED 12h40’10” 12’16”
53 132 AUT19830210 BENETSEDER Josef Hrinkow Advarics Cycleangteam AUT 12h40’31” 12’37”
54 226 EST19940823 * VAIDEM Josten National Team Estonia EST 12h41’58” 14’04”
55 193 POR19830911 MESTRE Ricardo Team Tavira POR 12h44’10” 16’16”
56 213 HUN19880623 LOVASSY Krisztian National Team Hungary HUN 12h46’53” 18’59”
57 201 BLR19950121 * HARAKHAVIK Uladzimir Minsk Cycling Club BLR 12h46’59” 19’05”
58 211 HUN19830325 DER Zsolt National Team Hungary HUN 12h46’59” ”
59 185 NZL19881029 VAN UDEN Roman CCN Cycling Team NZL 12h47’03” 19’09”
60 41 AZE19870217 ASADOV Elchin Synergy Baku Cycling Project AZE 12h47’03” ”
61 94 CHN19940420 * SHEN Ping An Giant-Champion System Pro Cyclin CHN 12h47’03” ”
62 241 GRE19930619 * IONNIDIS Nikoloas National Team Greece GRE 12h47’10” 19’16”
63 221 EST19911030 JÕGI Joonas National Team Estonia EST 12h47’17” 19’23”
64 115 GER19961018 * MANDRYSCH John MLP Team Bergstrasse GER 12h47’22” 19’28”
65 222 EST19930915 * LAAS Martin National Team Estonia EST 12h47’37” 19’43”
66 43 * JABRAYILOV Samir AZE19940907 Synergy Baku Cycling Project AZE 12h47’38” 19’44”
67 184 LAO19910302 PHOUNSAVATH Ariya CCN Cycling Team LAO 12h47’38” ”
68 84 * OLESEN Patrick DEN19941009 Leopard Development Team DEN 12h47’53” 19’59”
69 54 USA19910717 GOTTLIEB Kévin Airgas-Safeway Cycling Team USA 12h48’35” 20’41”
70 161 * JUDD James NZL19940908 Parkhotel Valkenburg CT NZL 12h48’50” 20’56”
71 196 REIS Rafael POR19920715 Team Tavira POR 12h48’57” 21’03”
72 1 RUS19900307 ERSHOV Artur Rusvelo RUS 12h49’07” 21’13”
73 101 HUN19940214 * KENYERES Abel David Tusnad Cycling Team HUN 12h49’07” ”
74 173 SVK19940210 * MALOVEC Lubos Cycling Academy Team SVK 12h49’07” ”
75 33 GLASSPOOL James AUS19910608 Team Novo Nordisk AUS 12h49’07” ”
76 72 DUNNE Conor IRL19920122 An Post – ChainReaction IRL 12h49’07” ”
77 53 USA19911106 EASTER Griffin Airgas-Safeway Cycling Team USA 12h49’26” 21’32”
78 36 WILLIAMS Christopher AUS19811110 Team Novo Nordisk AUS 12h49’44” 21’50”
79 74 KRUOPIS Aidis LTU19861026 An Post – ChainReaction LTU 12h49’51” 21’57”
80 233 KAZ19920509 KULIMBETOV Nurbolat National Team Kazakhstan KAZ 12h50’11” 22’17”
81 35 GER19861008 STROBEL Simon Team Novo Nordisk GER 12h50’20” 22’26”
82 15 AUS19831205 SULZBERGER Bernard Drapac Professional Cycling AUS 12h50’54” 23’00”
83 13 AUS19890104 RUDOLPH Malcom Drapac Professional Cycling AUS 12h50’54” ”
84 191 CARDOSO Manuel Antonio Leal POR19830407 Team Tavira POR 12h52’16” 24’22”
85 155 * RYBIN Ondrej CZE19930512 Team Dukla Praha CZE 12h52’16” ”
86 65 CRO19941026 * RUMAC Josip Adria Mobil CRO 12h52’16” ”
87 66 SLO19900720 STIMULAK Klemen Adria Mobil SLO 12h52’16” ”
88 151 CZE19770912 BLAHA Martin Team Dukla Praha CZE 12h52’40” 24’46”
89 176 ISR19930827 * ZILBERSTEIN Ido Cycling Academy Team ISR 12h52’50” 24’56”
90 212 HUN19920417 HOLLO Botond National Team Hungary HUN 12h52’54” 25’00”
91 181 NED19850211 ABRAHAM GEBRU Daniel CCN Cycling Team NED 12h52’54” ”
92 182 INA19850512 FITRIANTO Harischandra CCN Cycling Team INA 12h52’54” ”
93 171 ISR19910624 BEAR Yoav Cycling Academy Team ISR 12h53’16” 25’22”
94 91 CHN19881119 BAI Li Jun Giant-Champion System Pro Cyclin CHN 12h53’38” 25’44”
95 223 EST19961215 * PUNG Peeter National Team Estonia EST 12h53’44” 25’50”
96 92 CHN19940119 * GU Ying Chuan Giant-Champion System Pro Cyclin CHN 12h53’51” 25’57”
97 52 USA19940525 * DARVILLE Alexandre Airgas-Safeway Cycling Team USA 12h53’54” 26’00”
98 111 DEN19950208 * ASGREEN Kasper MLP Team Bergstrasse DEN 12h54’20” 26’26”
99 194 POR19890614 PEREIRA Joao Team Tavira POR 12h54’20” ”
100 195 PEREIRA Valter POR19900222 Team Tavira POR 12h54’20” ”
101 144 TUR19930331 * KELES Fatih Torku Sekerspor TUR 12h57’37” 29’43”
102 172 ISR19930718 * GABAY Guy Cycling Academy Team ISR 12h57’41” 29’47”
103 215 HUN19911215 SIPOS Zoltan National Team Hungary HUN 12h57’41” ”
104 141 AKIRSAN Bekir Baki TUR19911101 Torku Sekerspor TUR 12h58’03” 30’09”
105 2 RUS19930630 * EVTUSHENKO Amexander Rusvelo RUS 12h58’25” 30’31”
106 145 TUR19921116 REIS Rasim Torku Sekerspor TUR 12h58’35” 30’41”
107 214 HUN19880715 MOLNAR Istvan National Team Hungary HUN 12h58’46” 30’52”
108 225 EST19961123 * VAHTRA Norman National Team Estonia EST 12h58’54” 31’00”
109 125 SVK19871217 PALCAK Jozef CK Banska Bystrica SVK 12h59’15” 31’21”
110 243 GRE19940914 * KORTSIDAKIS Michail National Team Greece GRE 12h59’35” 31’41”
111 85 SCHLECHTER Pit LUX19901026 Leopard Development Team LUX 13h00’16” 32’22”
112 82 DEN19910227 JENSEN Kristian Haugaard Leopard Development Team DEN 13h00’51” 32’57”
113 142 AKSOY Ismail TUR19890810 Torku Sekerspor TUR 13h02’14” 34’20”
114 153 HOCHMANN Jiri CZE19861001 Team Dukla Praha CZE 13h02’22” 34’28”
115 31 IRL19920719 CLANCY Stephen Team Novo Nordisk IRL 13h02’32” 34’38”
116 114 GER19960215 * FUSSNEGGER Moritz MLP Team Bergstrasse GER 13h02’51” 34’57”
117 81 LUX19920412 FEIEREISEN Kévin Leopard Development Team LUX 13h02’54” 35’00”
118 152 CZE19870329 HACECKY Vojtech Team Dukla Praha CZE 13h02’54” ”
119 154 CZE19930123 * KRAUS Jan Team Dukla Praha CZE 13h02’54” ”
120 24 ITA19900430 NARDIN Alberto Androni Giocattoli – Sidermec ITA 13h03’04” 35’10”
121 244 GRE19890131 SAKELLARIDIS MANGOURAS Neofytos National Team Greece GRE 13h03’06” 35’12”
122 122 SVK19830423 DEBNAR Miroslav CK Banska Bystrica SVK 13h03’23” 35’29”
123 146 TUR19940129 * SAMLI Feritcan Torku Sekerspor TUR 13h03’54” 36’00”
124 23 DEN19881115 EBSEN John Kronborg Androni Giocattoli – Sidermec DEN 13h05’38” 37’44”
125 112 GER19961121 * BARNICK Jonas MLP Team Bergstrasse GER 13h06’05” 38’11”
126 121 SVK19850917 BATORA Lukáš CK Banska Bystrica SVK 13h07’45” 39’51”

Foto: Tour d’Azerbaïdjan

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments