Już 6 czerwca Leszno po raz kolejny stanie się stolicą polskiego kolarstwa amatorskiego. Zapraszamy na tegoroczną odsłonę Bikefun Maratonu oraz Mistrzostw Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym!

Leszczyński Bikefun Maraton od lat jest największym, szosowym wyścigiem ze startu wspólnego dla kolarzy bez licencji. W tym roku organizatorzy doczekali się już dziesiątej edycji!

Prawo startu w maratonie mają osoby, które ukończyły 18 lat.  Dopuszczona będzie jednak młodzież w wieku 16 – 18 lat, która załączy pisemną zgodę obojga rodziców lub opiekunów prawnych, wyłącznie na formularzu znajdującym się na stronie internetowej: www.bikefun-leszno.com oraz llr.com.pl. Pod tymi adresami, można także zgłosić się do imprezy.

W 2015 roku podczas 10. Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – Bikefun Maraton, zawodnicy mogą sprawdzić się na zmodyfikowanej trasie o głównym dystansie 90 km, ale także na 30 kilometrowym mini-maratonie dla mniej wprawionych kolarzy. Oba dystanse startują jednak razem, co pozwoli na zachowanie bojowej atmosfery.

Ambasadorem wyścigu będzie trzykrotny zwycięzca Tour de Pologne i komentator Eurosport – Dariusz Baranowski!

Regulamin 10 Leszczyńskiego Maratonu Rowerowego – Bikefun Maraton tutaj

Mapa:

trasa_lmr

 

Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w kolarstwie szosowym:

Już po raz drugi na trasie Bikefun Maratonu o tytuł mistrza Polski powalczą dziennikarze. Medale zostaną rozdane na podstawie klasyfikacji wyścigu głównego o dystansie 90 kilometrów, zarówno w gronie Pań i jak i Panów. Na starcie nie zabraknie silnej reprezentacji naszosie.pl! Warto przypomnieć, że tytułu sprzed roku będzie bronił nasz redakcyjny kolega – Andrzej Gucwa.

Regulamin MP Dziennikarzy tutaj

 

Oficjalna strona wyścigu tutaj

 

Fot: Bikefun Maraton

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments