Davide Cimolai (Lampre-Merida) po finiszu z peletonu wygrał trudny finisz piątego etapu Paryż – Nicea. Liderem pozostał Michał Mwiatkowski (Etixx – Quick Step).

Piąty etap wyścigu Paryż – Nicea prowadził z Saint – Ettienne do Rasteau. W większości trasa odcinka była płaska, jednak znalazło się na nim kilka górskich premii, w tym jedna pierwszej kategorii usytuowana zaraz na początku etapu na szczycie Col de la Republique, gdzie pierwszy zameldował się lider górskiej klasyfikacji Thomas de Gendt (Lotto – Soudal). Na podjeździe uformowała się ucieczka dnia w której znajdował się Paweł Poljański (Tinkoff – Saxo), Romain Sicard (Europcar), Andrew Talansky (Cannondale – Garmin) i Egor Selin (Katusha).

Na lotnym finiszu w Cornas pierwszy był Francuz Sicard, przed de Gendtem i Talanskym. Na drugiej górskiej premii – Col du Deves (3. kat.) znów najwięcej punktów zebrał jadący w koszulce w grochy de Gendt przed Talanskym i Pawłem Poljańskim. Wtedy harcownicy osiągnęli największą przewagę w ciągu dnia, która wyniosła blisko 4 minuty.

Peleton wziął się do pracy, głównie za sprawą drużyny lidera, Michała Kwiatkowskiego i Cofidisu. Na Cote de l’Aleyrac( 2. kat.) znów wygrał de Gendt i tym samym umocnił się na prowadzeniu klasyfikacji górskiej. Na drugim lotnym finiszu pierwszy zameldował się Paweł Poljański, a przewaga ucieczki wynosiła 2 minuty na 25km przed metą.

8,5 km przed metą usytuowana była ostatnia górska premia tego dnia, gdzie w ucieczce rozpoczęły się ataki. Tempa nie wytrzymał między innymi Poljański, a w peletonie mocną pracę wykonywał Bradley Wiggins, który przygotowuje się do wyścigu Paryż – Roubaix. Górską premię wygrał zgodnie z oczekiwaniami de Gendt.

4 km przed metą Belg z Lotto – Soudal wraz z Silinem podjęli się próby ataku, gdy przewaga nad peletonem wynosiła jeszcze 30 sekund. Za pogoń odpowiadali między innymi zawodnicy Giant – Alpecin i Orica – Green Edge, a w czołówce widoczny był lider, Michał Kwiatkowski. Kilometr przed metą de Gendt zostawił współtowarzysza ucieczki i pognał sam na metę. Kilkaset metrów przed metą Belga dogoniono, a z peletonu wyskoczył Brian Coquard, zaś na jego kole usiadł Davide Cimolai z Lampre. Włoch przed samą kreską wyprzedził małego Francuza i sięgnął po etapowy sukces, co jest jego największym sukcesem w karierze.

Trzecie miejsce zajął Micheal Matthews, który umocni się na pozycji lidera klasyfikacji punktowej. Klasyfikacja generalna nie uległa zmianie i liderem pozostał mistrz świata – Michał Kwiatkowski (Etixx – Quick Step). Polak na etapie zajął miejsce tuż za pierwszą dziesiątką.

Wyniki:

1    Davide CIMOLAI    LAMPRE – MERIDA    4:12:09
2     Bryan COQUARD    TEAM EUROPCAR    0:00:00
3     Michael MATTHEWS    ORICA GREENEDGE    0:00:00
4     Nacer BOUHANNI    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:00
5    Jose Joaquin ROJAS    MOVISTAR TEAM    0:00:00
6    Alexander KRISTOFF    TEAM KATUSHA    0:00:00
7    Matti BRESCHEL    TINKOFF-SAXO    0:00:00
8     Daniel MCLAY    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
9    Samuel DUMOULIN    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
10    Sylvain CHAVANEL    IAM CYCLING    0:00:00
11    Ben SWIFT    TEAM SKY    0:00:00
12     Michal KWIATKOWSKI    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
13    Geraint THOMAS    TEAM SKY    0:00:00
14     Arnaud DEMARE    FDJ    0:00:00
15     Wilco KELDERMAN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
16    Rafael VALLS    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
17    Jakob FUGLSANG    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
18    Laurens DE VREESE    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
19     Tom DUMOULIN    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
20    Tejay VAN GARDEREN    BMC RACING TEAM    0:00:00
21    Tony GALLOPIN    LOTTO-SOUDAL    0:00:00
22     Tim WELLENS    LOTTO-SOUDAL    0:00:00
23    Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:00
24    Giacomo NIZZOLO    TREK FACTORY RACING    0:00:00
25    Ben HERMANS    BMC RACING TEAM    0:00:00
26    Philippe GILBERT    BMC RACING TEAM    0:00:00
27    Richie PORTE    TEAM SKY    0:00:00
28    Rui COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:00:00
29    Simon SPILAK    TEAM KATUSHA    0:00:00
30    Nicolas EDET    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:00
31    Robert KISERLOVSKI    TINKOFF-SAXO    0:00:00
32     Eduardo SEPULVEDA    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:00
33    Maxime BOUET    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
34    John DEGENKOLB    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:00
35    Bram TANKINK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:00
36    Vicente REYNES    IAM CYCLING    0:00:00
37    Mathias FRANK    IAM CYCLING    0:00:00
38    Jean-Christophe PERAUD    AG2R LA MONDIALE    0:00:00
39    Michal GOLAS    ETIXX-QUICK STEP    0:00:00
40    Luis-Leon SANCHEZ    ASTANA PRO TEAM    0:00:00
41    Arthur VICHOT    FDJ    0:00:00
42    Yury TROFIMOV    TEAM KATUSHA    0:00:00
43     Simon YATES    ORICA GREENEDGE    0:00:00
44    Anthony DELAPLACE    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:09
45    Mickaël DELAGE    FDJ    0:00:09
46     Georg PREIDLER    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:11
47    Thomas DE GENDT    LOTTO-SOUDAL    0:00:14
48    Borut BOZIC    ASTANA PRO TEAM    0:00:14
49    Gregory RAST    TREK FACTORY RACING    0:00:25
50     Fabio ARU    ASTANA PRO TEAM    0:00:30
51     Romain BARDET    AG2R LA MONDIALE    0:00:30
52    Tiago MACHADO    TEAM KATUSHA    0:00:30
53    Cyril GAUTIER    TEAM EUROPCAR    0:00:30
54    Luis Angel MATE MARDONES    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:30
55    Egor SILIN    TEAM KATUSHA    0:00:30
56    Amaël MOINARD    BMC RACING TEAM    0:00:30
57    Steven KRUIJSWIJK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:30
58    Koen DE KORT    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:33
59     Sergey CHERNETSKI    TEAM KATUSHA    0:00:33
60    André GREIPEL    LOTTO-SOUDAL    0:00:33
61    Rafal MAJKA    TINKOFF-SAXO    0:00:33
62    Imanol ERVITI    MOVISTAR TEAM    0:00:33
63     Warren BARGUIL    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:33
64    Jos VAN EMDEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:33
65     Dayer Uberney QUINTANA    MOVISTAR TEAM    0:00:33
66    Tom Jelte SLAGTER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:33
67    Lars Ytting BAK    LOTTO-SOUDAL    0:00:33
68     Florian SENECHAL    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:40
69     Dylan VAN BAARLE    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:44
70     Silvan DILLIER    BMC RACING TEAM    0:00:45
71    Laurent PICHON    FDJ    0:00:45
72    Lars BOOM    ASTANA PRO TEAM    0:00:45
73    Viacheslav KUZNETSOV    TEAM KATUSHA    0:00:45
74    Jacopo GUARNIERI    TEAM KATUSHA    0:00:45
75     Eugenio ALAFACI    TREK FACTORY RACING    0:00:45
76    Nicolas ROCHE    TEAM SKY    0:00:45
77    Mikael CHEREL    AG2R LA MONDIALE    0:00:45
78    Roy CURVERS    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:53
79    Riccardo ZOIDL    TREK FACTORY RACING    0:00:53
80     Zico WAEYTENS    TEAM GIANT-ALPECIN    0:00:53
81    Cyril LEMOINE    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:00:53
82    Ruben PLAZA MOLINA    LAMPRE – MERIDA    0:00:53
83     Antoine DUCHESNE    TEAM EUROPCAR    0:00:53
84    David TANNER    IAM CYCLING    0:00:53
85    Heinrich HAUSSLER    IAM CYCLING    0:00:53
86    Benjamin KING    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:00:53
87     George BENNETT    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:00:53
88    Peter VELITS    BMC RACING TEAM    0:00:53
89    Jan BAKELANTS    AG2R LA MONDIALE    0:00:53
90    Florian VACHON    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:00:53
91    Jérôme PINEAU    IAM CYCLING    0:00:53
92    Gert STEEGMANS    TREK FACTORY RACING    0:00:53
93    Thomas VOECKLER    TEAM EUROPCAR    0:00:53
94    Bryan NAULEAU    TEAM EUROPCAR    0:00:53
95    Andrew TALANSKY    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:01:00
96    William BONNET    FDJ    0:01:05
97    Arnold JEANNESSON    FDJ    0:01:05
98    Jens KEUKELEIRE    ORICA GREENEDGE    0:01:08
99    Ben GASTAUER    AG2R LA MONDIALE    0:01:11
100    Maarten WYNANTS    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:01:11
101    Michael ALBASINI    ORICA GREENEDGE    0:01:32
102    Anthony ROUX    FDJ    0:01:34
103     Luke ROWE    TEAM SKY    0:01:37
104    Jonathan HIVERT    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:01:39
105    Romain SICARD    TEAM EUROPCAR    0:01:45
106     Julian ALAPHILIPPE    ETIXX-QUICK STEP    0:01:47
107     Niccolo BONIFAZIO    LAMPRE – MERIDA    0:01:50
108    Chris Anker SORENSEN    TINKOFF-SAXO    0:01:50
109    Johan VAN SUMMEREN    AG2R LA MONDIALE    0:01:50
110     Bob JUNGELS    TREK FACTORY RACING    0:01:50
111    Sergio PAULINHO    TINKOFF-SAXO    0:01:50
112    Nelson OLIVEIRA    LAMPRE – MERIDA    0:01:50
113    Matteo BONO    LAMPRE – MERIDA    0:01:50
114    Paolo TIRALONGO    ASTANA PRO TEAM    0:01:50
115     Michael VALGREN    TINKOFF-SAXO    0:01:50
116    Rein TAARAMAE    ASTANA PRO TEAM    0:01:50
117    Sébastien CHAVANEL    FDJ    0:01:50
118     Pawel POLJANSKI    TINKOFF-SAXO    0:01:50
119    Pierrick FEDRIGO    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:01:50
120    Arnaud GERARD    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:01:50
121    Lars-Petter NORDHAUG    TEAM SKY    0:01:50
122    Sebastian LANGEVELD    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:01:56
123    Gregory HENDERSON    LOTTO-SOUDAL    0:01:56
124    Simon CLARKE    ORICA GREENEDGE    0:01:56
125    Jack BAUER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:01:56
126    Daryl IMPEY    ORICA GREENEDGE    0:03:03
127    Marcel SIEBERG    LOTTO-SOUDAL    0:03:56
128    Tony MARTIN    ETIXX-QUICK STEP    0:03:56
129    Maarten TJALLINGII    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:03:56
130    Eros CAPECCHI    MOVISTAR TEAM    0:03:56
131    Christian MEIER    ORICA GREENEDGE    0:04:03
132    Michael SCHÄR    BMC RACING TEAM    0:04:35
133    Christian KNEES    TEAM SKY    0:04:39
134    Bradley WIGGINS    TEAM SKY    0:04:39
135    Mario COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:04:39
136    Mitchell DOCKER    ORICA GREENEDGE    0:04:39
137    Yauheni HUTAROVICH    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:04:39
138    Yohann GENE    TEAM EUROPCAR    0:04:39
139    Kristof VANDEWALLE    TREK FACTORY RACING    0:04:39
140    Edward KING    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:04:39
141    Dominique ROLLIN    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:04:39
142    Nikolas MAES    ETIXX-QUICK STEP    0:04:39
143    Stijn VANDENBERGH    ETIXX-QUICK STEP    0:04:39
144    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:04:39
145     Ruben FERNANDEZ    MOVISTAR TEAM    0:04:39
146     Rohan DENNIS    BMC RACING TEAM    0:06:00
147    Alex HOWES    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:06:00
148    Jonas VAN GENECHTEN    IAM CYCLING    0:06:00
149     Angelo TULIK    TEAM EUROPCAR    0:06:00
150    Marco COLEDAN    TREK FACTORY RACING    0:06:13
151    Michael MORKOV    TINKOFF-SAXO    0:06:37
152     Moreno HOFLAND    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:06:37
153    Dries DEVENYNS    IAM CYCLING    0:07:01
154     Jonas AHLSTRAND    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:07:55
Ramon SINKELDAM    TEAM GIANT-ALPECIN    Non Partant
Adam HANSEN    LOTTO-SOUDAL    Non Partant

Klasyfikacja generalna:
1    Michal KWIATKOWSKI    ETIXX-QUICK STEP    23:56:20
2    Richie PORTE    TEAM SKY    0:00:01
3    Geraint THOMAS    TEAM SKY    0:00:03
4    Tejay VAN GARDEREN    BMC RACING TEAM    0:00:27
5    Jakob FUGLSANG    ASTANA PRO TEAM    0:00:32
6    Tony GALLOPIN    LOTTO-SOUDAL    0:00:38
7    Rui COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:00:41
8    Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:00:44
9    Tiago MACHADO    TEAM KATUSHA    0:00:50
10    Rafael VALLS    LAMPRE – MERIDA    0:00:51
11    Simon SPILAK    TEAM KATUSHA    0:00:52
12    Fabio ARU    ASTANA PRO TEAM    0:00:53
13    Romain BARDET    AG2R LA MONDIALE    0:01:01
14    Luis-Leon SANCHEZ    ASTANA PRO TEAM    0:01:12
15    Tom DUMOULIN    TEAM GIANT-ALPECIN    0:01:13
16    Jean-Christophe PERAUD    AG2R LA MONDIALE    0:01:23
17    Tim WELLENS    LOTTO-SOUDAL    0:01:25
18    Riccardo ZOIDL    TREK FACTORY RACING    0:01:30
19    Sylvain CHAVANEL    IAM CYCLING    0:01:30
20    Mathias FRANK    IAM CYCLING    0:01:31
21    Eduardo SEPULVEDA    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:01:35
22    Wilco KELDERMAN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:01:36
23    Arthur VICHOT    FDJ    0:01:42
24    Nicolas EDET    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:01:47
25    Tom Jelte SLAGTER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:01:50
26    Yury TROFIMOV    TEAM KATUSHA    0:01:51
27    Cyril GAUTIER    TEAM EUROPCAR    0:01:52
28    Maxime BOUET    ETIXX-QUICK STEP    0:02:07
29    Robert KISERLOVSKI    TINKOFF-SAXO    0:02:12
30    Amaël MOINARD    BMC RACING TEAM    0:02:26
31    Luis Angel MATE MARDONES    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:02:42
32    Nicolas ROCHE    TEAM SKY    0:02:45
33    Ben HERMANS    BMC RACING TEAM    0:02:55
34    Dayer Uberney QUINTANA    MOVISTAR TEAM    0:03:06
35    Andrew TALANSKY    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:03:09
36    Bob JUNGELS    TREK FACTORY RACING    0:03:27
37    Steven KRUIJSWIJK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:03:32
38    Jan BAKELANTS    AG2R LA MONDIALE    0:03:33
39    Simon YATES    ORICA GREENEDGE    0:03:40
40    Paolo TIRALONGO    ASTANA PRO TEAM    0:03:48
41    Romain SICARD    TEAM EUROPCAR    0:05:07
42    Pierrick FEDRIGO    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:05:09
43    Georg PREIDLER    TEAM GIANT-ALPECIN    0:05:54
44    Ruben FERNANDEZ    MOVISTAR TEAM    0:06:01
45    Ruben PLAZA MOLINA    LAMPRE – MERIDA    0:06:15
46    Lars-Petter NORDHAUG    TEAM SKY    0:06:37
47    Eros CAPECCHI    MOVISTAR TEAM    0:06:41
48    Sergey CHERNETSKI    TEAM KATUSHA    0:07:13
49    Rein TAARAMAE    ASTANA PRO TEAM    0:07:55
50    Jonathan HIVERT    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:08:15
51    Silvan DILLIER    BMC RACING TEAM    0:08:33
52    Laurent PICHON    FDJ    0:08:34
53    Philippe GILBERT    BMC RACING TEAM    0:08:43
54    Vicente REYNES    IAM CYCLING    0:08:51
55    George BENNETT    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:08:53
56    Lars BOOM    ASTANA PRO TEAM    0:09:02
57    Mikael CHEREL    AG2R LA MONDIALE    0:09:04
58    Anthony DELAPLACE    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:09:09
59    Jérôme PINEAU    IAM CYCLING    0:09:57
60    Ben SWIFT    TEAM SKY    0:10:45
61    Ben GASTAUER    AG2R LA MONDIALE    0:10:53
62    Tony MARTIN    ETIXX-QUICK STEP    0:11:36
63    Nelson OLIVEIRA    LAMPRE – MERIDA    0:12:12
64    Egor SILIN    TEAM KATUSHA    0:12:19
65    David TANNER    IAM CYCLING    0:12:28
66    Imanol ERVITI    MOVISTAR TEAM    0:12:49
67    Bram TANKINK    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:12:54
68    Koen DE KORT    TEAM GIANT-ALPECIN    0:12:58
69    Rafal MAJKA    TINKOFF-SAXO    0:12:59
70    Michael SCHÄR    BMC RACING TEAM    0:13:20
71    Michal GOLAS    ETIXX-QUICK STEP    0:13:23
72    Arnold JEANNESSON    FDJ    0:13:29
73    Michael MATTHEWS    ORICA GREENEDGE    0:13:52
74    Thomas DE GENDT    LOTTO-SOUDAL    0:14:03
75    Julian ALAPHILIPPE    ETIXX-QUICK STEP    0:16:01
76    Chris Anker SORENSEN    TINKOFF-SAXO    0:16:07
77    Matteo BONO    LAMPRE – MERIDA    0:16:41
78    John DEGENKOLB    TEAM GIANT-ALPECIN    0:17:02
79    Simon CLARKE    ORICA GREENEDGE    0:17:32
80    Pawel POLJANSKI    TINKOFF-SAXO    0:17:34
81    Peter VELITS    BMC RACING TEAM    0:17:40
82    Heinrich HAUSSLER    IAM CYCLING    0:17:49
83    Dylan VAN BAARLE    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:17:50
84    Angelo TULIK    TEAM EUROPCAR    0:18:45
85    Niccolo BONIFAZIO    LAMPRE – MERIDA    0:18:52
86    Daryl IMPEY    ORICA GREENEDGE    0:19:43
87    Lars Ytting BAK    LOTTO-SOUDAL    0:19:57
88    Jon IZAGUIRRE INSAUSTI    MOVISTAR TEAM    0:19:59
89    Christian KNEES    TEAM SKY    0:20:43
90    Arnaud GERARD    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:22:16
91    Jose Joaquin ROJAS    MOVISTAR TEAM    0:22:20
92    Warren BARGUIL    TEAM GIANT-ALPECIN    0:22:32
93    Johan VAN SUMMEREN    AG2R LA MONDIALE    0:22:40
94    Samuel DUMOULIN    AG2R LA MONDIALE    0:22:49
95    Nacer BOUHANNI    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:22:49
96    Sebastian LANGEVELD    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:22:53
97    Rohan DENNIS    BMC RACING TEAM    0:23:00
98    Anthony ROUX    FDJ    0:23:02
99    Jack BAUER    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:23:04
100    Florian VACHON    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:23:23
101    Roy CURVERS    TEAM GIANT-ALPECIN    0:23:26
102    Alexander KRISTOFF    TEAM KATUSHA    0:23:35
103    Giacomo NIZZOLO    TREK FACTORY RACING    0:23:39
104    Bryan COQUARD    TEAM EUROPCAR    0:23:40
105    Gregory HENDERSON    LOTTO-SOUDAL    0:23:42
106    Arnaud DEMARE    FDJ    0:23:42
107    Benjamin KING    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:23:44
108    Florian SENECHAL    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:23:45
109    Michael VALGREN    TINKOFF-SAXO    0:23:50
110    André GREIPEL    LOTTO-SOUDAL    0:23:55
111    Jens KEUKELEIRE    ORICA GREENEDGE    0:23:56
112    Mickaël DELAGE    FDJ    0:24:04
113    Laurens DE VREESE    ASTANA PRO TEAM    0:24:08
114    Gert STEEGMANS    TREK FACTORY RACING    0:24:08
115    Jos VAN EMDEN    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:24:24
116    Christian MEIER    ORICA GREENEDGE    0:24:27
117    Gregory RAST    TREK FACTORY RACING    0:24:30
118    Borut BOZIC    ASTANA PRO TEAM    0:24:36
119    Antoine DUCHESNE    TEAM EUROPCAR    0:24:52
120    Bryan NAULEAU    TEAM EUROPCAR    0:25:03
121    Maarten WYNANTS    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:25:12
122    Sébastien CHAVANEL    FDJ    0:25:12
123    Jacopo GUARNIERI    TEAM KATUSHA    0:25:14
124    Davide CIMOLAI    LAMPRE – MERIDA    0:25:15
125    Viacheslav KUZNETSOV    TEAM KATUSHA    0:25:23
126    Daniel MCLAY    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:25:59
127    Eugenio ALAFACI    TREK FACTORY RACING    0:26:18
128    Michael ALBASINI    ORICA GREENEDGE    0:26:21
129    Cyril LEMOINE    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:26:23
130    William BONNET    FDJ    0:26:26
131    Luke ROWE    TEAM SKY    0:26:53
132    Matti BRESCHEL    TINKOFF-SAXO    0:27:59
133    Kristof VANDEWALLE    TREK FACTORY RACING    0:28:21
134    Thomas VOECKLER    TEAM EUROPCAR    0:28:25
135    Dominique ROLLIN    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:28:43
136    Marcel SIEBERG    LOTTO-SOUDAL    0:28:52
137    Zico WAEYTENS    TEAM GIANT-ALPECIN    0:28:54
138    Nikolas MAES    ETIXX-QUICK STEP    0:29:15
139    Yauheni HUTAROVICH    BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT    0:29:20
140    Edward KING    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:29:22
141    Bradley WIGGINS    TEAM SKY    0:29:30
142    Yohann GENE    TEAM EUROPCAR    0:29:55
143    Mitchell DOCKER    ORICA GREENEDGE    0:30:22
144    Moreno HOFLAND    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:30:43
145    Michael MORKOV    TINKOFF-SAXO    0:31:26
146    Marco COLEDAN    TREK FACTORY RACING    0:31:47
147    Maarten TJALLINGII    TEAM LOTTO NL – JUMBO    0:32:16
148    Sergio PAULINHO    TINKOFF-SAXO    0:33:23
149    Alex HOWES    TEAM CANNONDALE-GARMIN    0:33:40
150    Jonas VAN GENECHTEN    IAM CYCLING    0:34:58
151    Mario COSTA    LAMPRE – MERIDA    0:35:33
152    Dries DEVENYNS    IAM CYCLING    0:35:35
153    Stijn VANDENBERGH    ETIXX-QUICK STEP    0:38:14
154    Jonas AHLSTRAND    COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS    0:46:14

 

Kuba Szymański