Mark CavendishMark Cavendish (Etixx Quick Step) po finiszu z peletonu, został zwycięzcą pierwszego etapu i liderem Dubai Tour. 

Wyścig, który od tego roku posiada kategorię UCI – 2. HC, rozpoczął się od płaskiego odcinka rozegranego w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arbskich – Dubaju. Etap liczył 145 kilometrów.

W ucieczkę dnia zabrało się pięciu zawodników: Enrico Battaglin (Bardiani – CSF), Rafael Valls (Lampre – Merida), Vladimir Gusev (Skydive Dubai Pro Cycling Team), Nicolas Lerfancois (Team Novo Nordisk) oraz Alessandro Bazzana (UnitedHealthcare).

Peleton głównie napędzany przez kolarzy Etixx-Quick Step oraz Giant – Alpecin, nie pozwalał na zbyt wiele. Przewaga prowadzącej grupy wynosiła około dwóch minut, a na 30 kilometrów przed metą już tylko 1:20. Ich przygoda zakończyła się gdy do mety pozostało 20 kilometrów.

Na ostatnich rundach ładnie z przodu jechali kolarze CCC Sprandi Polkowice. Pecha miał rozprowadzany przez “pomarańczowych” Grzegorz Stępniak, który na 6 km przed metą złapał gumę. Najlepiej z podopiecznych Piotra Wadeckiego spisał się dwunasty na mecie Grega Bole.

Ostatecznie po finiszu z dużej grupy najszybszy okazał się Mark Cavendish, tuż za nim przyjechał Andrea Guardini (Astana), a trzeci Elia Viviani (Sky).

W czwartek drugi, także płaski etap liczący 187 kilometrów wokół Dubaju.

Wyniki 1 etapu Dubai Tour 2015:

1. 51 GBR19850521 CAVENDISH Mark GBR EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 10
2. 15 ITA19860612 GUARDINI Andrea ITA AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00 6
3. 128 ITA19890207 VIVIANI Elia ITA SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00 4
4. 103 RUS19860221 PORSEV Alexander RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
5. 76 ESP19881230 LOBATO DEL VALLE Juan Jo ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
6. 97 SLO19880627 MEZGEC Luka SLO TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
7. 88 ITA19890616 PALINI Andrea ITA SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
8. 26 ITA19921010 SIMION Paolo Y ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
9. 36 ITA19870113 OSS Daniel ITA BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
10. 117 NED19850504 VERSCHOOR Martijn NED TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
11. 38 GER19931207 ZABEL Rick Y GER BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
12. 41 SLO19850813 BOLE Grega SLO CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
13. 91 GER19890107 DEGENKOLB John GER TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
14. 156 ITA19891005 RATTO Daniele ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
15. 62 ITA19890813 CIMOLAI Davide ITA LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
16. 6 FRA19820426 MONDORY Lloyd FRA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
17. 25 ITA19901214 RUFFONI Nicola Y ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
18. 17 KAZ19870307 TLEUBAYEV Ruslan KAZ AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
19. 42 ITA19890204 DELLE STELLE Christian ITA CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
20. 2 LTU19851226 BAGDONAS Gediminas LTU ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
21. 86 MAR19820714 JELLOUL Adil MAR SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
22. 33 GER19830630 BURGHARDT Marcus GER BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
23. 85 MAR19910202 HADDI Soufiane Y MAR SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
24. 46 POL19860912 PATERSKI Maciej POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
25. 108 RUS19901012 VOROBYEV Anton Y RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
26. 115 ITA19881028 PERON Andrea ITA TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
27. 102 RUS19900409 CHERNETSKI Sergey Y RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
28. 83 TUN19860126 CHTIOUI Rafaa TUN SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
29. 126 GBR19871105 SWIFT Ben GBR SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00 3
30. 16 KAZ19920907 LUTSENKO Alexey Y KAZ AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
31. 94 USA19880826 HAGA Chad USA TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
32. 84 RUS19820704 GUSEV Vladimir RUS SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
33. 74 ESP19900726 HERRADA LOPEZ Jesus Y ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
34. 153 ITA19881226 CANOLA Marco ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
35. 131 CRO19860809 KISERLOVSKI Robert CRO TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
36. 154 GER19780127 FORSTER Robert GER UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
37. 53 AUS19821022 RENSHAW Mark AUS EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 00:00
38. 144 UAE19840107 ALHAMMADI MIREZA Bader UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:25:00 00:00
39. 7 ITA19840106 MONTAGUTI Matteo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
40. 152 SLO19831218 BRAJKOVIC Janez SLO UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
41. 107 RUS19821207 VORGANOV Eduard RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
42. 133 ITA19870312 BOARO Manuele ITA TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00 2
43. 3 FRA19860317 CHEREL Mikael FRA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
44. 75 ESP19760120 LASTRAS GARCIA Pablo ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
45. 132 DEN19920207 VALGREN ANDERSEN Micha Y DEN TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
46. 143 UAE19870531 ALBALOOSHI Majid UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:25:00 00:00
47. 61 ITA19810910 POZZATO Filippo ITA LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
48. 93 GER19850609 FROHLINGER Johannes GER TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
49. 31 BEL19820705 GILBERT Philippe BEL BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
50. 134 SVK19921221 KOLAR Michal Y SVK TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
51. 35 BEL19880324 LODEWYCK Klaas BEL BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
52. 96 SWE19910222 LUDVIGSSON Tobias Y SWE TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
53. 68 CHN19840128 XU Gang CHN LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
54. 127 GBR19860525 THOMAS Geraint GBR SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
55. 71 ESP19800425 VALVERDE BELMONTE Aleja ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
56. 87 POR19850827 LEMOS PINTO Edgar Miguel POR SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
57. 34 SUI19931116 KUNG Stefan Y SUI BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
58. 32 USA19840216 BOOKWALTER Brent USA BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
59. 81 ESP19760309 MANCEBO PEREZ Francisco ESP SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
60. 52 GER19850423 MARTIN Tony GER EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 00:00
61. 138 SUI19810509 ZAUGG Oliver SUI TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
62. 148 UAE19940301 ALMANSOORI Mohammed Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:25:00 00:00
63. 63 TPE19881102 FENG Chun Kai TPE LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
64. 1 BEL19810204 VAN SUMMEREN Johan BEL ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
65. 114 ESP19830930 MEGIAS LEAL Javier ESP TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
66. 45 POL19900224 OWSIAN Lukasz Y POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
67. 105 SLO19860623 SPILAK Simon SLO KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
68. 104 RUS19880625 SILIN Egor RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
69. 67 ESP19870625 VALLS FERRI Rafael ESP LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00 1
70. 37 ITA19791030 QUINZIATO Manuel ITA BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
71. 5 GER19870407 GRETSCH Patrick GER ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
72. 11 ITA19841114 NIBALI Vincenzo ITA AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
73. 43 POL19880329 KUREK Adrian POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
74. 147 UAE19911109 ALMANSOORI Jaber Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:25:00 00:00
75. 136 SVK19881223 SAGAN Juraj SVK TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
76. 13 BEL19880929 DE VREESE Laurens BEL AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
77. 65 SLO19931023 PIBERNIK Luka Y SLO LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
78. 137 ITA19740514 TOSATTO Matteo ITA TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
79. 125 ITA19890831 PUCCIO Salvatore ITA SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
80. 151 ITA19840716 BAZZANA Alessandro ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00 3
81. 12 NED19851230 BOOM Lars NED AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
82. 123 GBR19900701 FENN Andrew Y GBR SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
83. 18 ITA19800916 VANOTTI Alessandro ITA AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
84. 118 AUS19811110 WILLIAMS Christopher AUS TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
85. 113 ESP19881221 LOZANO RIBA David ESP TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
86. 56 BEL19890726 VERMOTE Julien BEL EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 00:00
87. 72 ITA19860613 CAPECCHI Eros ITA MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
88. 21 ITA19891117 BATTAGLIN Enrico ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00 2
89. 135 RUS19780525 PETROV Evgeny RUS TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
90. 64 BLR19910320 KOSHEVOY Ilia Y BLR LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
91. 124 ESP19810513 LOPEZ GARCIA David ESP SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
92. 77 ITA19880128 MALORI Adriano ITA MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
93. 155 ITA19780806 FRATTINI Davide ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
94. 8 FRA19820612 MINARD Sébastien FRA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
95. 48 POL19780302 SZMYD Sylvester POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
96. 14 KAZ19860313 GRUZDEV Dmitriy KAZ AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
97. 4 FRA19860820 GAUDIN Damien FRA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
98. 121 USA19910207 BOSWELL Ian Y USA SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
99. 111 BEL19910724 DE MESMAEKER Kevin Y BEL TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
100. 157 USA19860601 REIJNEN Kiel USA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
101. 73 ESP19870427 CASTROVIEJO Nicolas Jona ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
102. 66 SLO19920506 POLANC Jan Y SLO LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
103. 78 ITA19830113 VISCONTI Giovanni ITA MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
104. 101 ESP19790512 RODRIGUEZ OLIVER Joaqui ESP KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
105. 28 ITA19931211 STERBINI Simone Y ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
106. 22 ITA19890927 BOEM Nicola ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
107. 24 ITA19870311 PIRAZZI Stefano ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
108. 82 UAE19880913 AL MURAWWI Mohammed UAE SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
109. 106 ESP19770413 VICIOSO ARCOS Angel ESP KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
110. 55 CZE19920711 VAKOC Michael Y CZE EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 00:00
111. 44 POL19870417 MARYCZ Jaroslaw POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:46 00:46
112. 122 AUT19810217 EISEL Bernhard AUT SKY TEAM SKY 3:25:50 00:50 1
113. 27 ITA19921112 STERBINI Luca Y ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:50 00:50
114. 54 ITA19850218 SABATINI Fabio ITA EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:57 00:57
115. 116 NED19920103 CREMERS Ruud Y NED TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:59 00:59
116. 112 FRA19870427 LEFRANCOIS Nicolas FRA TNN TEAM NOVO NORDISK 3:26:07 01:07
117. 23 ITA19870629 PIECHELE Andrea ITA BAR BARDIANI CSF 3:26:16 01:16
118. 92 NED19791227 CURVERS Roy NED TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:26:16 01:16
119. 98 BEL19910929 WAEYTENS Zico Y BEL TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:26:33 01:33
120. 142 UAE19870225 AL MEMARI Naser UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:26:41 01:41
121. 146 UAE19921003 ALMANSOORI Abdulla Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:27:05 02:05
122. 58 POL19911207 WISNIOWSKI Lukasz Y POL EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:27:05 02:05
123. 158 ITA19940225 ZURLO Federico Y ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:27:58 02:58
124. 95 FRA19841110 HUPOND Thierry FRA TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:28:04 03:04
125. 57 ESP19921104 VERONA QUINTANILLA Carl Y ESP EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:28:04 03:04
126. 141 UAE19930915 ABDULLA Ammar Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:28:04 03:04
127. 47 POL19890324 STEPNIAK Grzegorz POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
128. 145 UAE19930608 ALSAYED Essa Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:40:47 15:47

Klasyfikacja generalna:
1. 51 GBR19850521 CAVENDISH Mark GBR EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 10
2. 15 ITA19860612 GUARDINI Andrea ITA AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00 6
3. 128 ITA19890207 VIVIANI Elia ITA SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00 4
4. 103 RUS19860221 PORSEV Alexander RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
5. 76 ESP19881230 LOBATO DEL VALLE Juan Jo ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
6. 97 SLO19880627 MEZGEC Luka SLO TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
7. 88 ITA19890616 PALINI Andrea ITA SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
8. 26 ITA19921010 SIMION Paolo Y ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
9. 36 ITA19870113 OSS Daniel ITA BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
10. 117 NED19850504 VERSCHOOR Martijn NED TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
11. 38 GER19931207 ZABEL Rick Y GER BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
12. 41 SLO19850813 BOLE Grega SLO CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
13. 91 GER19890107 DEGENKOLB John GER TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
14. 156 ITA19891005 RATTO Daniele ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
15. 62 ITA19890813 CIMOLAI Davide ITA LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
16. 6 FRA19820426 MONDORY Lloyd FRA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
17. 25 ITA19901214 RUFFONI Nicola Y ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
18. 17 KAZ19870307 TLEUBAYEV Ruslan KAZ AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
19. 42 ITA19890204 DELLE STELLE Christian ITA CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
20. 2 LTU19851226 BAGDONAS Gediminas LTU ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
21. 86 MAR19820714 JELLOUL Adil MAR SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
22. 33 GER19830630 BURGHARDT Marcus GER BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
23. 85 MAR19910202 HADDI Soufiane Y MAR SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
24. 46 POL19860912 PATERSKI Maciej POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
25. 108 RUS19901012 VOROBYEV Anton Y RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
26. 115 ITA19881028 PERON Andrea ITA TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
27. 102 RUS19900409 CHERNETSKI Sergey Y RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
28. 83 TUN19860126 CHTIOUI Rafaa TUN SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
29. 126 GBR19871105 SWIFT Ben GBR SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00 3
30. 16 KAZ19920907 LUTSENKO Alexey Y KAZ AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
31. 94 USA19880826 HAGA Chad USA TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
32. 84 RUS19820704 GUSEV Vladimir RUS SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
33. 74 ESP19900726 HERRADA LOPEZ Jesus Y ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
34. 153 ITA19881226 CANOLA Marco ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
35. 131 CRO19860809 KISERLOVSKI Robert CRO TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
36. 154 GER19780127 FORSTER Robert GER UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
37. 53 AUS19821022 RENSHAW Mark AUS EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 00:00
38. 144 UAE19840107 ALHAMMADI MIREZA Bader UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:25:00 00:00
39. 7 ITA19840106 MONTAGUTI Matteo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
40. 152 SLO19831218 BRAJKOVIC Janez SLO UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
41. 107 RUS19821207 VORGANOV Eduard RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
42. 133 ITA19870312 BOARO Manuele ITA TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00 2
43. 3 FRA19860317 CHEREL Mikael FRA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
44. 75 ESP19760120 LASTRAS GARCIA Pablo ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
45. 132 DEN19920207 VALGREN ANDERSEN Micha Y DEN TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
46. 143 UAE19870531 ALBALOOSHI Majid UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:25:00 00:00
47. 61 ITA19810910 POZZATO Filippo ITA LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
48. 93 GER19850609 FROHLINGER Johannes GER TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
49. 31 BEL19820705 GILBERT Philippe BEL BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
50. 134 SVK19921221 KOLAR Michal Y SVK TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
51. 35 BEL19880324 LODEWYCK Klaas BEL BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
52. 96 SWE19910222 LUDVIGSSON Tobias Y SWE TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:25:00 00:00
53. 68 CHN19840128 XU Gang CHN LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
54. 127 GBR19860525 THOMAS Geraint GBR SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
55. 71 ESP19800425 VALVERDE BELMONTE Aleja ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
56. 87 POR19850827 LEMOS PINTO Edgar Miguel POR SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
57. 34 SUI19931116 KUNG Stefan Y SUI BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
58. 32 USA19840216 BOOKWALTER Brent USA BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
59. 81 ESP19760309 MANCEBO PEREZ Francisco ESP SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
60. 52 GER19850423 MARTIN Tony GER EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 00:00
61. 138 SUI19810509 ZAUGG Oliver SUI TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
62. 148 UAE19940301 ALMANSOORI Mohammed Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:25:00 00:00
63. 63 TPE19881102 FENG Chun Kai TPE LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
64. 1 BEL19810204 VAN SUMMEREN Johan BEL ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
65. 114 ESP19830930 MEGIAS LEAL Javier ESP TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
66. 45 POL19900224 OWSIAN Lukasz Y POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
67. 105 SLO19860623 SPILAK Simon SLO KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
68. 104 RUS19880625 SILIN Egor RUS KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
69. 67 ESP19870625 VALLS FERRI Rafael ESP LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00 1
70. 37 ITA19791030 QUINZIATO Manuel ITA BMC BMC RACING TEAM 3:25:00 00:00
71. 5 GER19870407 GRETSCH Patrick GER ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
72. 11 ITA19841114 NIBALI Vincenzo ITA AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
73. 43 POL19880329 KUREK Adrian POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
74. 147 UAE19911109 ALMANSOORI Jaber Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:25:00 00:00
75. 136 SVK19881223 SAGAN Juraj SVK TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
76. 13 BEL19880929 DE VREESE Laurens BEL AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
77. 65 SLO19931023 PIBERNIK Luka Y SLO LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
78. 137 ITA19740514 TOSATTO Matteo ITA TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
79. 125 ITA19890831 PUCCIO Salvatore ITA SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
80. 151 ITA19840716 BAZZANA Alessandro ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00 3
81. 12 NED19851230 BOOM Lars NED AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
82. 123 GBR19900701 FENN Andrew Y GBR SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
83. 18 ITA19800916 VANOTTI Alessandro ITA AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
84. 118 AUS19811110 WILLIAMS Christopher AUS TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
85. 113 ESP19881221 LOZANO RIBA David ESP TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
86. 56 BEL19890726 VERMOTE Julien BEL EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 00:00
87. 72 ITA19860613 CAPECCHI Eros ITA MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
88. 21 ITA19891117 BATTAGLIN Enrico ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00 2
89. 135 RUS19780525 PETROV Evgeny RUS TCS TINKOFF SAXO 3:25:00 00:00
90. 64 BLR19910320 KOSHEVOY Ilia Y BLR LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
91. 124 ESP19810513 LOPEZ GARCIA David ESP SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
92. 77 ITA19880128 MALORI Adriano ITA MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
93. 155 ITA19780806 FRATTINI Davide ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
94. 8 FRA19820612 MINARD Sébastien FRA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
95. 48 POL19780302 SZMYD Sylvester POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
96. 14 KAZ19860313 GRUZDEV Dmitriy KAZ AST ASTANA PRO TEAM 3:25:00 00:00
97. 4 FRA19860820 GAUDIN Damien FRA ALM AG2R LA MONDIALE 3:25:00 00:00
98. 121 USA19910207 BOSWELL Ian Y USA SKY TEAM SKY 3:25:00 00:00
99. 111 BEL19910724 DE MESMAEKER Kevin Y BEL TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:00 00:00
100. 157 USA19860601 REIJNEN Kiel USA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:25:00 00:00
101. 73 ESP19870427 CASTROVIEJO Nicolas Jona ESP MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
102. 66 SLO19920506 POLANC Jan Y SLO LAM LAMPRE – MERIDA 3:25:00 00:00
103. 78 ITA19830113 VISCONTI Giovanni ITA MOV MOVISTAR TEAM 3:25:00 00:00
104. 101 ESP19790512 RODRIGUEZ OLIVER Joaqui ESP KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
105. 28 ITA19931211 STERBINI Simone Y ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
106. 22 ITA19890927 BOEM Nicola ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
107. 24 ITA19870311 PIRAZZI Stefano ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:00 00:00
108. 82 UAE19880913 AL MURAWWI Mohammed UAE SKD SKIDIVE DUBAI PRO CYCLING TEAM 3:25:00 00:00
109. 106 ESP19770413 VICIOSO ARCOS Angel ESP KAT TEAM KATUSHA 3:25:00 00:00
110. 55 CZE19920711 VAKOC Michael Y CZE EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:00 00:00
111. 44 POL19870417 MARYCZ Jaroslaw POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:46 00:46
112. 122 AUT19810217 EISEL Bernhard AUT SKY TEAM SKY 3:25:50 00:50 1
113. 27 ITA19921112 STERBINI Luca Y ITA BAR BARDIANI CSF 3:25:50 00:50
114. 54 ITA19850218 SABATINI Fabio ITA EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:25:57 00:57
115. 116 NED19920103 CREMERS Ruud Y NED TNN TEAM NOVO NORDISK 3:25:59 00:59
116. 112 FRA19870427 LEFRANCOIS Nicolas FRA TNN TEAM NOVO NORDISK 3:26:07 01:07
117. 23 ITA19870629 PIECHELE Andrea ITA BAR BARDIANI CSF 3:26:16 01:16
118. 92 NED19791227 CURVERS Roy NED TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:26:16 01:16
119. 98 BEL19910929 WAEYTENS Zico Y BEL TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:26:33 01:33
120. 142 UAE19870225 AL MEMARI Naser UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:26:41 01:41
121. 146 UAE19921003 ALMANSOORI Abdulla Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:27:05 02:05
122. 58 POL19911207 WISNIOWSKI Lukasz Y POL EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:27:05 02:05
123. 158 ITA19940225 ZURLO Federico Y ITA UHC UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING 3:27:58 02:58
124. 95 FRA19841110 HUPOND Thierry FRA TGA TEAM GIANT – ALPECIN 3:28:04 03:04
125. 57 ESP19921104 VERONA QUINTANILLA Carl Y ESP EQS ETIXX – QUICK-STEP 3:28:04 03:04
126. 141 UAE19930915 ABDULLA Ammar Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:28:04 03:04
127. 47 POL19890324 STEPNIAK Grzegorz POL CCC CCC SPRANDI POLKOWICE 3:25:00 00:00
128. 145 UAE19930608 ALSAYED Essa Y UAE UAE UAE NATIONAL TEAM 3:40:47 15:47

 

Foto: Etixx – Quick Step