białobłockiMarcin Białobłocki w sezonie 2015 będzie kolarzem nowej ekipy kontynentalnej One Pro Cycling. Współtwórcą drużyny jest angielski gracz krykieta – Matt Prior.

Białobłocki już od kilku lat ściga się w ekipach z Wielkiej Brytanii. Były to między innymi Motorpoint – Marshalls Pasta, Team UK Youth czy ostatnio Velosure – Giordana Racing Team. W tej ostatniej drużynie Marcin był liderem, co widać było zwłaszcza na trasie An Post Ras. Kolarz z Sokółki wygrał jeden z etapów, a na kolejnym uplasował się na drugiej pozycji. 31. letni zawodnik kolejny sezon spędzi w nowej drużynie – One Pro Cycling.

Współzałożycielem ekipy jest angielski gracz krykieta – Matt Prior: „Kolarstwo jest moją pasją i cieszę się, że będę częścią tego zespołu. Wokół mnie jest wielu doświadczonych i oddanych ludzi, dzięki którym powinniśmy poradzić sobie na niełatwym gruncie prowadzenia kolarskiej drużyny. Mamy wyjątkowych kolarzy, nie tylko ze względu na ich umiejętności, ale także dzięki wspaniałej atmosferze, którą tworzą.”

Kapitanem One Pro Cycling będzie doświadczony Yanto Barker.

Skład One Pro Cycling:

George Atkins
Yanto Barker
Tom Baylis
Jonathan Bellis
Marcin Białobłocki
George Harper
Marc Hester
Joshua Hunt
Jon Mould
Christopher Opie
Peter Williams
Samuel Williams

 

@ArekWaluga77

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments