Piątek 7 listopada to dzień, w którym na naszej stronie premierę ma nowy cykl zatytułowany „O czym ćwierkają kolarze”. Twitter to medium, którego popularność wśród kolarzy jest spora, zatem ze względu na wartość informacyjną i rozrywkową, warto tam zaglądać. Od dziś, w każdy piątek, będę wybierała dla Was najciekawsze tweety, które poinformują, rozbawią, zaciekawią, a może nawet zszokują. Zapraszam! 

1. Cadel Evans na szczycie turbiny wiatrowej. 

Australijczyk pochwalił się, że wszedł na sam szczyt turbiny wiatrowej, z którego widok, jak zapewniał, był niesamowity. Zresztą zobaczcie sami.

cadel evans

2. Giampaolo Caruso do sezonu 2015 pomaga przygotować się córka. 

caruso

3. Jarosław Marycz podziękował kolegom kolarzom – Maciejowi Bodnarowi i Rafałowi Majce za „telefon i niestandardowy wywiad”.

Tweet opatrzył hashtagiem #wkretroku. Przypuszczam, że Bodnar i Majka wcielili się w rolę dziennikarzy i chcieli namówić kolegę na wywiad. Ciekawe tylko o co chcieli zapytać?

4. Philippe Gilbert już planuje kalendarz startów na sezon 2015. 

5. Z kolei Mark Cavendish, który nie może zaliczyć minionego sezonu do udanych, ostro trenuje na siłowni.

Po ciężkiej sesji ciężko było mu wstać z łóżka, ale jego ból z pewnością ukoił nowy trailowy rower, trzeba przyznać bardzo ładny.

rower

6. Chris Horner, który wciąż szuka kontraktu na przyszły sezon, podziękował ekipie Lampre-Merida za wsparcie i złożył najlepsze życzenia na rok 2015. 

Miejmy nadzieję, że córka Caruso pójdzie w ślady Marianne Vos, Chris Horner podpisze kontrakt, a Mark Cavendish na nowym i pięknym rowerze S-Works zbuduje formę, by powrócić na tron najlepszego sprintera. Gilbertowi życzę zaś, by, jeżeli mistrzostwa świata znajdą się w jego kalendarzu, znów nie oglądał pleców Michała Kwiatkowskiego. Żartowałam.

Zdjęcia: Twitter

Marta Wiśniewska

Poprzedni artykułRok więzienia dla Guilaume’a Levarleta
Następny artykułOmega Pharma sprzedana
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments