Dzień przed wyścigiem Il Lombardia, producent strojów kolarskich – Vermac oraz producent rowerów – Specialized, zaprezentowali swoje produkty w specjalnej wersji dla Michała Kwiatkowskiego.

Kolarz Omega Pharma – Quick Step po raz pierwszy wystąpi w tęczowej koszulce w „wyścigu spadających liści”. Firma Vermac przygotowała klasyczny projekt mistrzowskiego trykotu, ale projektanci nie zdecydowali się na wprowadzenie także białych spodenek.


Michał Kwiatkowski

Specialized przygotował malowanie Tarmaca, dla naszego najlepszego kolarza. Rama utrzymana jest w białej kolorystyce ze wstawkami utrzymanymi w tęczowych kolorach. Wiadomo już, że młody zawodnik będzie ścigał się na tym samym rowerze także w przyszłym roku. Na ramie umieszczono godło naszego kraju.

Amerykańska firma przygotuje 500 limitowanych egzemplarzy tego roweru, które trafią do sprzedaży. Tarmac Kwiatkowskiego wyposażony jest w osprzęt Sram Red, koła Zipp 404 w tęczowych barwach i pomiar mocy Quarq.

tarmac_kwiato_wc_1_670

 

spec

 

 

Foto: Specialized i Omega Pharma – Quick Step

Andrzej Gucwa

guest
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Yanev
Yanev

Gdyby tak Michał jeden egzemplarz tego roweru podarował na pamiątkę jego wyczynu po wsze czasy, to powinien być dostępny do oglądania dla wszystkich chętnych… Tylko gdzie niby miałby się znaleźć? Swoją drogą ten wyścig miał większą siłę marketingową dla Specializeda, niż tysiące minut wykupionej reklamy tv. A ja codziennie oglądam na youtubie jak nie ostatnie kilometry z Ponferrady, to nawet cały wyścig, jak dzisiaj. I chyba długo jeszcze mi się nie znudzi, zwłaszcza w zimie, jak jazdę na rowerze trzeba będzie odłożyć na kilka miesięcy.

MaciekFD
MaciekFD

cos pieknego 🙂

edek
edek

ależ mu do twarzy w tej koszulce !
niech w niej pojeździ kilka sezonów !

jerzyk
jerzyk

Jeden egzemplarz miatrzowskiego roweru i stroju powinien trafic do Muzeum Narodowego Sportu w Palacu Kultury i Nauki w Warszawie .

Chyba na taki gest stac firme rowerowa,,SPEC” , za zaslugi dla Polski za wychowanie takiego ORZELKA . A darmowa reklama na wieki !!!

Paweł
Paweł

Myslałem ,że tyko ja poświrowałem i oglądam codziennie końcówke z Ponferrady. Sprzęcior fajny pociesza mnie tylko fakt ,że nie wytrzymałby mojej wagi, bo gdyby nie to, to u diabła bym się zadłużył za taki rower. W koszulce Kwiatek wygląda jakby się z nią urodził, super.