Paweł BernasKolarz grupy BDC MarcPol – Paweł Bernas zwyciężył pierwszy etap chińskiej etapówki – Tour of China I i został jej liderem!

Pierwszy odcinek chińskiej etapówki liczył 94 kilometry i rozegrany był na rundach w mieście Xi’an.

Paweł Bernas potwierdził, że jest w bardzo dobrej formie. Po niedzielnym zwycięstwie w Memoriale Królaka, w nocy czasu polskiego, został triumfatorem etapu otwierającego wyścig. “Berni” pokonał znanego z polskich szos Aleksandra Polivodę (Kolss Cycling Team) oraz Neila Van Der Ploega (Avanti Racing Team).

Paweł Bernas został tym samym liderem wyścigu.

Jutro drugie etap  (Hanzhong Chenggu » Hanzhong) o długości 137 kilometrów.

Wyniki:

1 BERNAS PawelBDC Marcpol
2 POLIVODA OleksandrKolss Cycling Team
3 VAN DER PLOEG NeilAvanti Racing Team,
4 PARK Kyoung HoSeoul Cycling Team
5 SCHNAIDT FabianTeam Vorarlberg
6 KULYK AndriyKolss Cycling Team,,
7 BENFATTO MarcoContinental Team Astana,
8 RUDOLPH MalcolmDrapac Professional Cycling,,
9 GATSKIY PavelContinental Team Astana,,
10 ZANOTTI MarcoParkhotel Valkenburg CT,,
11 ERLAND AndreasTeam Sparebanken Sřr,,
12 DE JULIAN VAZQUEZ AngelTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
13 BRAMMEIER MatthewSynergy Baku Cycling Project,,
14 JANORSCHKE GrischaTeam Vorarlberg,,
15 BECKINSALE JackAvanti Racing Team,,
16 LARSEN ThomasTeam Sparebanken Sřr,,
17 ANDERSON JackDrapac Professional Cycling,,
18 CLARKE WilliamDrapac Professional Cycling,,
19 HOLLER NikodemusTeam Stuttgart,,
20 MUCHE ChristopherTeam Stuttgart,,
21 GIACOPPO AnthonyAvanti Racing Team,,
22 SCARTEZZINI MicheleContinental Team Astana,,
23 HOFER AndreasTeam Vorarlberg,,
24 THÖMEL TinoTeam Stuttgart,,
25 GALEYEV VadimContinental Team Astana,,
26 HOEM Bjorn ToreTeam Sparebanken Sřr,,
27 AIA KarloChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
28 SCHUMACHER StefanChristina Watches – Kuma,,
29 HOEKSTRA MarcoParkhotel Valkenburg CT,,
30 KADLEC MilanTeam Dukla Praha,,
31 GU Ying ChuanGiant-Champion System Pro Cycling,,
32 EIBEGGER MarkusSynergy Baku Cycling Project,,
33 WANG MeiyinHengxiang Cycling Team,,
34 MIZUROV AndreyRTS-Santic Racing Team,,
35 GRONDAHL JANSEN AmundTeam Sparebanken Sřr,,
36 SURUTKOVICH AlexSynergy Baku Cycling Project,,
37 ASADOV ElchinSynergy Baku Cycling Project,,
38 DOMINGUEZ BARRAGAN DanielChristina Watches – Kuma,,
39 RAGONESSI JoseTeam Ecuador,,
40 GUAMA ByronTeam Ecuador,,
41 BATMUNKH Maral-erdeneNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
42 KULIMBETOV NurbolatContinental Team Astana,,
43 HACECKY VojtechTeam Dukla Praha,,
44 JUNG Ha JeonSeoul Cycling Team,,
45 STACHOWIAK AdamBDC Marcpol,,
46 OCKELOEN JasperParkhotel Valkenburg CT,,
47 STORTONI SimoneAmore & Vita – Selle SMP,,
48 AASVOLD KristianTeam Sparebanken Sřr,,
49 KLIMIANKOU KanstantsinAmore & Vita – Selle SMP,,
50 GRADEK KamilBDC Marcpol,,
51 JANIACZYK BlazejBDC Marcpol,,
52 RADOSZ RobertBDC Marcpol,,
53 KONONENKO MykhayloKolss Cycling Team,,
54 BUTS VitaliyKolss Cycling Team,,
55 LEE Ki SeokSeoul Cycling Team,,
56 GALEDO Mark John LexerTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
57 DAVIS SamAvanti Racing Team,,
58 REINERT MartinTeam Stuttgart,,
59 TORRES BARCELO AlbertTeam Ecuador,,
60 JÄGER PatrickTeam Vorarlberg,,
61 TANNER Jake,,
62 RUGOVAC DenisTeam Dukla Praha,,
63 CAYUBIT Boots RyanTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
64 BANASZEK AdrianBDC Marcpol,,
65 ORSET JonasChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
66 MŘRLAND MortenTeam Sparebanken Sřr,,
67 KRAUS JanTeam Dukla Praha,,
68 NIŃO CORREDOR VictorRTS-Santic Racing Team,,
69 LAGKUTI SergiyKolss Cycling Team,,
70 SIMÓN CASULLERAS JordiTeam Ecuador,,
71 NAVARRETE SegundoTeam Ecuador,,
72 WINTER NicolasTeam Vorarlberg,,
73 KOSTYUK DenysKolss Cycling Team,,
74 SŘRENSEN JimmiChristina Watches – Kuma,,
75 ROBINSON Tom,,
76 ZHURKIN NikolayRTS-Santic Racing Team,,
77 BLAHA MartinTeam Dukla Praha,,
78 DI BATTISTA AntonioAmore & Vita – Selle SMP,,
79 BIZHIGITOV ZhandosContinental Team Astana,,
80 KIM Ok CheolSeoul Cycling Team,,
81 JUMABEKOV NazarChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
82 VAN BREDA RickParkhotel Valkenburg CT,,
83 JIANG Zhi HuiGiant-Champion System Pro Cycling,,
84 FORKE SebastianChristina Watches – Kuma,,
85 BLOKKER JorisParkhotel Valkenburg CT,,
86 LIU JianpengHengxiang Cycling Team,,
87 XUE Chao HuaGiant-Champion System Pro Cycling,,
88 ERDENESUREN MunkhtulgaNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
89 SUN XiaolongTeam Lvshan Landscape,,
90 ZHAO JingbiaoHengxiang Cycling Team,,
91 WANG BoHengxiang Cycling Team,,
92 GABROVSKI IvailoChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
93 GAO ZhikangHengxiang Cycling Team,,
94 KARIMOV RuslanRTS-Santic Racing Team,,
95 ALTANSUKH AltanzulNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
96 SHPILEVSKY BorisRTS-Santic Racing Team,,
97 DONNELLY AaronAvanti Racing Team,,
98 MEYER TravisDrapac Professional Cycling,,
99 NOHALES NIETO EdgarTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
100 JOVEN ChrisTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
101 WALSLEBEN MaxTeam Stuttgart,,
102 NOLTEN BramParkhotel Valkenburg CT,,
103 NOWAK FlorianTeam Stuttgart,,
104 RAIM MihkelAmore & Vita – Selle SMP,,
105 KOVALEV IvanRTS-Santic Racing Team,,
106 HOCHMANN JiriTeam Dukla Praha,,
107 GARBY Marc ChristianChristina Watches – Kuma,,
108 ZHENG ZhangHengxiang Cycling Team,,
109 BAI Li JunGiant-Champion System Pro Cycling,,
110 WU NanGiant-Champion System Pro Cycling,,
111 WIPPERT WouterDrapac Professional Cycling,,
112 JULLIEN SébastienChina Wuxi Jilun Cycling Team9:46
113 HAM Seok HyunSeoul Cycling Team,,
114 MING XING XueNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
115 JIANG KunTeam Lvshan Landscape,,
116 GAVAZZI MattiaAmore & Vita – Selle SMP,,
117 KOGUT VolodymyrAmore & Vita – Selle SMP,,
118 KWON Jun-ohSeoul Cycling Team,,
119 GAO PengNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
DNF NIU YikuiTeam Lvshan Landscape-
DNF AVERIN MaksymSynergy Baku Cycling Project-
DNF YANG JinGiant-Champion System Pro Cycling-
DNF LIU HengChina Wuxi Jilun Cycling Team-
DNF CAO BoTeam Lvshan Landscape-
DNF DONG LiangTeam Lvshan Landscape-
DNF BI KangTeam Lvshan Landscape-
DNF CARBONELL IsaacTeam Ecuador-