matthewsAustralijczyk z drużyny Orica GreenEdge okazał się najmocniejszy na wymagającym finiszu, wygrał etap i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Drugi był Daniel Martin (Garmin-Sharp), a trzeci Joaquim Rodriguez (Katusha). 

197,8-kilometrowy odcinek z Cádiz do Arcos de la Frontera zawierał cztery premie górskie III kategorii. Ostatnia znajdowała się na 144. kilometrze. Potem w kierunku mety prowadził zjazd, następnie do pokonania był mały ząbek, a na ostatnim kilometrze ponownie znajdował się lekki podjazd. Był to zatem pagórkowaty etap faworyzujący kolarzy potrafiących “przetrzymać” nie bardzo wymagające podjazdy, dobrze zjeżdżać, a także dysponować większą siłą na samym finiszu. Dziś dodatkowym czynnikiem, który z pewnością utrudnił rywalizację, była wysoka temperatura (przekraczająca miejscami 30 stopni Celsjusza) oraz palące słońce.

Znalezienie się w ucieczce dnia nie było trudne, bowiem peleton po starcie ostrym nie przyspieszył, zatem w odjeździe znaleźli się pierwsi chętni do takiej akcji kolarze. A byli to: Jonathan Fumeaux (IAM Cycling), Jacques van Rensburg (MTN-Qhubeka), Danilo Wyss (BMC), Lluis Mas (Caja Rural), Jerome Cousin (Europcar).

Później od pozostałych uciekinierów odłączył się Mas. Na zjazdach z ostatniej premii czwórka została wchłonięta przez peleton, a na czele pozostał tylko Hiszpan, który jednak nie starał się wykorzystać zjazdów do powiększenia przewagi nad peletonem. W konsekwencji przewaga malała, aż kolega z drużyny Karola Domagalskiego został doścignięty 26 kilometrów przed metą.

W ostatniej fazie etapu wydarzyła się niegroźna kraksa, którą spowodował sięgający po torebkę z jedzeniem pierwszy lider wyścigu – Jonathan Castroviejo z Movistaru. Kilka kilometrów później z głównej grupy zaatakował pasjonat startowania i kończenia wielkich tourów – Adam Hansen (Lotto-Belisol), który ostatecznie nie zyskał nic oprócz zaprezentowania się przed kamerami.

Do ostatniego podjazdu peleton w wysokim tempie dojechał razem. Najpierw, najprawdopodobniej nadając tempo dla “Purito”, kilkumetrową przewagę zyskał Giampaolo Caruso, ale Włoch nie dał rady utrzymać tempa. Potem wydawało się, że wygra Daniel Martin, ale to Matthews popisał się znakomitym przyspieszeniem i wyprzedził Irlandczyka.

Dziś nastąpiły przetasowania w klasyfikacji generalnej. Teraz najwyżej uplasowanym Polakiem jest Przemysław Niemiec z Lampre-Merida (18. lokata).

Wyniki etapu: 

1 Michael MATTHEWS AUS OGE 5:12:14
2 Daniel MARTIN IRL GRS 0
3 Joaquin RODRIGUEZ OLIVER ESP KAT 0
4 Wilco KELDERMAN NED BEL 0
5 Paul MARTENS GER BEL 0
6 Cadel EVANS AUS BMC 0
7 Lloyd MONDORY FRA ALM 0
8 Nacer BOUHANNI FRA FDJ 0
9 Daniel MORENO FERNANDEZ ESP KAT 0
10 Christopher FROOME GBR SKY 0
11 Rigoberto URAN URAN COL OPQ 0
12 Samuel SANCHEZ GONZALEZ ESP BMC 0
13 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS COL MOV 0
14 Robert GESINK NED BEL 0
15 David ARROYO DURAN ESP CJR 0
16 Alberto CONTADOR VELASCO ESP TCS 0
17 Jhoan Esteban CHAVES RUBIO COL OGE 7
18 Sergio PARDILLA BELLON ESP MTN 7
19 Julian David ARREDONDO MORENO COL TFR 7
20 Peter KENNAUGH GBR SKY 7
21 Philippe GILBERT BEL BMC 7
22 Gianluca BRAMBILLA ITA OPQ 7
23 Damiano CARUSO ITA CAN 7
24 Andrew TALANSKY USA GRS 7
25 Daniel NAVARRO GARCIA ESP COF 7
26 Giampaolo CARUSO ITA KAT 7
27 Ryder HESJEDAL CAN GRS 7
28 Andre Fernando S. Martins CARDOSO POR GRS 7
29 Fabio ARU ITA AST 7
30 Tanel KANGERT EST AST 7
31 Christophe LE MEVEL FRA COF 7
32 Przemyslaw NIEMIEC POL LAM 7
33 George BENNETT NZL CAN 7
34 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP CJR 7
35 Romain SICARD FRA EUC 7
36 Maxime BOUET FRA ALM 7
37 Mikel NIEVE ITURALDE ESP SKY 7
38 Mikel LANDA MEANA ESP AST 7
39 Alejandro VALVERDE BELMONTE ESP MOV 7
40 Jurgen VAN DEN BROECK BEL LTB 7
41 Laurens TEN DAM NED BEL 7
42 Haimar ZUBELDIA AGIRRE ESP TFR 7
43 Yannick MARTINEZ FRA EUC 7
44 Warren BARGUIL FRA GIA 7
45 Dominik NERZ GER BMC 7
46 Oliver ZAUGG SUI TCS 18
47 Filippo POZZATO ITA LAM 19
48 Kristian SBARAGLI ITA MTN 19
49 Koldo FERNANDEZ ESP GRS 22
50 Winner ANACONA GOMEZ COL LAM 30
51 Maxime MONFORT BEL LTB 30
52 Bart DE CLERCQ BEL LTB 30
53 Hubert DUPONT FRA ALM 30
54 Pieter SERRY BEL OPQ 30
55 Alessandro DE MARCHI ITA CAN 30
56 Steve MORABITO SUI BMC 30
57 Vicente REYNES MIMO ESP IAM 33
58 Kenny ELISSONDE FRA FDJ 43
59 Jasper STUYVEN BEL TFR 48
60 Alexandr KOLOBNEV RUS KAT 48
61 Amets TXURRUKA ESP CJR 48
62 Jens DEBUSSCHERE BEL LTB 48
63 Andrey AMADOR BAKKAZAKOVA CRC MOV 48
64 Alexey LUTSENKO KAZ AST 48
65 Elia FAVILLI ITA LAM 56
66 Luis Angel MATE MARDONES ESP COF 58
67 Oscar GATTO ITA CAN 58
68 Peio BILBAO ESP CJR 58
69 Romain ZINGLE BEL COF 58
70 Yauheni HUTAROVICH BLR ALM +1:03
71 Bob JUNGELS LUX TFR +1:03
72 Wouter POELS NED OPQ +1:03
73 Paolo TIRALONGO ITA AST +1:03
74 John DEGENKOLB GER GIA +1:03
75 Anthony ROUX FRA FDJ +1:07
76 Pim LIGTHART NED LTB +1:22
77 Koen DE KORT NED GIA +1:29
78 Lawson CRADDOCK USA GIA +1:29
79 Chad HAGA USA GIA +1:29
80 Geoffrey SOUPE FRA FDJ +1:29
81 Andrey ZEITS KAZ AST +1:38
82 Matthias KRIZEK AUT CAN +1:38
83 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERI MTN +1:38
84 Sébastien TURGOT FRA ALM +1:38
85 Dan CRAVEN NAM EUC +1:38
86 Philip DEIGNAN IRL SKY +1:38
87 Paolo LONGO BORGHINI ITA CAN +1:53
88 José HERRADA LOPEZ ESP MOV +1:53
89 Imanol ERVITI ESP MOV +1:53
90 Chris Anker SÖRENSEN DEN TCS +2:18
91 Daniel TEKLEHAIMANOT ERI MTN +2:18
92 Manuel QUINZIATO ITA BMC +2:18
93 Aleksejs SARAMOTINS LAT IAM +2:18
94 Luis MAS BONET ESP CJR +2:18
95 Fabio FELLINE ITA TFR +2:18
96 Jose Rodolfo SERPA PEREZ COL LAM +2:18
97 Sébastien HINAULT FRA IAM +2:18
98 Ivan SANTAROMITA ITA OGE +2:18
99 Tom BOONEN BEL OPQ +2:18
100 Carlos VERONA QUINTANILLA ESP OPQ +2:18
101 Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO POR TCS +2:18
102 Eduard VORGANOV RUS KAT +2:18
103 Maciej BODNAR POL CAN +2:18
104 Damien GAUDIN FRA ALM +2:27
105 Jaco VENTER RSA MTN +2:32
106 Tobias LUDVIGSSON SWE GIA +2:44
107 Vegard BREEN NOR LTB +2:44
108 Johannes FRÖHLINGER GER GIA +2:50
109 Yaroslav POPOVYCH UKR TFR +3:01
110 Marcel AREGGER SUI IAM +3:01
111 Sergei CHERNETSKI RUS KAT +3:03
112 Alberto LOSADA ALGUACIL ESP KAT +3:05
113 Moreno HOFLAND NED BEL +3:08
114 Francesco LASCA ITA CJR +3:19
115 Guillaume BOIVIN CAN CAN +3:21
116 Kanstantsin SIUTSOU BLR SKY +3:21
117 Martin VELITS SVK OPQ +3:24
118 Adam HANSEN AUS LTB +3:24
119 Simon CLARKE AUS OGE +3:31
120 Adam YATES GBR OGE +3:31
121 Daniele BENNATI ITA TCS +3:31
122 Greg HENDERSON NZL LTB +3:37
123 Andrea GUARDINI ITA AST +3:37
124 Valerio CONTI ITA LAM +3:37
125 Guillaume LEVARLET FRA COF +3:37
126 Martijn KEIZER NED BEL +3:37
127 Tony MARTIN GER OPQ +3:37
128 Fabian CANCELLARA SUI TFR +3:37
129 Peter SAGAN SVK CAN +3:37
130 Nikias ARNDT GER GIA +3:37
131 Patrick GRETSCH GER ALM +3:37
132 Danilo WYSS SUI BMC +3:37
133 Ivan ROVNY RUS TCS +3:37
134 Romain HARDY FRA COF +3:37
135 Lawrence WARBASSE USA BMC +3:37
136 Dmitry KOZONTCHUK RUS KAT +3:37
137 Yury TROFIMOV RUS KAT +3:37
138 Daniil FOMINYKH KAZ AST +3:37
139 Nikolas MAES BEL OPQ +3:37
140 Kristof VANDEWALLE BEL TFR +3:37
141 Johann TSCHOPP SUI IAM +3:37
142 Antonio PIEDRA PEREZ ESP CJR +3:37
143 Jerome COPPEL FRA COF +3:37
144 Yohan BAGOT FRA COF +3:37
145 Jesus HERNANDEZ BLAZQUEZ ESP TCS +3:37
146 Murilo Antonio FISCHER BRA FDJ +3:37
147 Gert JOEAAR EST COF +3:37
148 Dario CATALDO ITA SKY +3:37
149 Karol DOMAGALSKI POL CJR +3:37
150 Jacques JANSE VAN RENSBURG RSA MTN +3:37
151 Gerald CIOLEK GER MTN +3:37
152 Maxime MEDEREL FRA EUC +3:37
153 Roberto FERRARI ITA LAM +3:37
154 Matteo TOSATTO ITA TCS +4:07
155 Michael Valgren ANDERSEN DEN TCS +4:07
156 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI ESP MOV +4:12
157 Javier MORENO BAZAN ESP MOV +4:12
158 Brett LANCASTER AUS OGE +4:12
159 Damiano CUNEGO ITA LAM +4:12
160 Laurent MANGEL FRA FDJ +4:21
161 Cédric PINEAU FRA FDJ +4:21
162 Thibaut PINOT FRA FDJ +4:21
163 Nathan BROWN USA GRS +4:21
164 Nathan HAAS AUS GRS +4:21
165 Christian KNEES GER SKY +4:21
166 Ramon SINKELDAM NED GIA +4:21
167 Louis MEINTJES RSA MTN +4:21
168 Johan VAN SUMMEREN BEL GRS +4:21
169 Jerome COUSIN FRA EUC +4:21
170 Maximiliano Ariel RICHEZE ARG LAM +4:21
171 Vincent JEROME FRA EUC +4:30
172 David MILLAR GBR GRS +4:30
173 Cameron MEYER AUS OGE +4:34
174 Mitchell DOCKER AUS OGE +4:34
175 Pirmin LANG SUI IAM +4:34
176 Rinaldo NOCENTINI ITA ALM +4:34
177 Rohan DENNIS AUS BMC +4:34
178 Sander ARMEE BEL LTB +14:39
179 Adriano MALORI ITA MOV +14:57
180 Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS ESP MOV +14:57
181 Dominic KLEMME GER IAM +14:58
182 Stef CLEMENT NED BEL +16:35
183 Sam BEWLEY NZL OGE +16:35
184 Natnael BERHANE ERI EUC +16:35
185 Jesse SERGENT NZL TFR +16:35
186 Robert WAGNER GER BEL +16:35
187 Jay Robert THOMSON RSA MTN +16:35
188 Maarten TJALLINGII NED BEL +16:35
189 Jonathan FUMEAUX SUI IAM +16:35
190 Johan LE BON FRA FDJ +16:35
191 Javier Francisco ARAMENDIA LORENTE ESP CJR +16:35
192 Jacopo GUARNIERI ITA AST +16:35
193 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ COL ALM +20:19
194 Jimmy ENGOULVENT FRA EUC +20:19
195 Bryan NAULLEAU FRA EUC +20:19
196 Vasil KIRYIENKA BLR SKY +21:33
197 Luke ROWE GBR SKY +21:33
198 Matteo PELUCCHI ITA IAM +27:02

Klasyfikacja generalna (top 25):

1 Michael MATTHEWS AUS OGE 9:27:53
2 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS COL MOV 4
3 Alejandro VALVERDE BELMONTE ESP MOV 11
4 Rigoberto URAN URAN COL OPQ 15
5 Damiano CARUSO ITA CAN 17
6 Jhoan Esteban CHAVES RUBIO COL OGE 17
7 George BENNETT NZL CAN 20
8 Julian David ARREDONDO MORENO COL TFR 20
9 Haimar ZUBELDIA AGIRRE ESP TFR 20
10 Gianluca BRAMBILLA ITA OPQ 22
11 Wilco KELDERMAN NED BEL 23
12 Alberto CONTADOR VELASCO ESP TCS 23
13 Robert GESINK NED BEL 23
14 Samuel SANCHEZ GONZALEZ ESP BMC 25
15 Cadel EVANS AUS BMC 25
16 Warren BARGUIL FRA GIA 30
17 Christopher FROOME GBR SKY 31
18 Przemyslaw NIEMIEC POL LAM 36
19 Lloyd MONDORY FRA ALM 37
20 Joaquin RODRIGUEZ OLIVER ESP KAT 38
21 Mikel NIEVE ITURALDE ESP SKY 38
22 Peter KENNAUGH GBR SKY 38
23 Nacer BOUHANNI FRA FDJ 39
24 Daniel MARTIN IRL GRS 39
25 Sergio PARDILLA BELLON ESP MTN 40
26 Alessandro DE MARCHI ITA CAN 40
27 Fabio ARU ITA AST 41
28 Tanel KANGERT EST AST 41
29 Jurgen VAN DEN BROECK BEL LTB 41
30 Mikel LANDA MEANA ESP AST 41
31 Oliver ZAUGG SUI TCS 41
32 Daniel MORENO FERNANDEZ ESP KAT 42
33 Dominik NERZ GER BMC 42
34 Maxime BOUET FRA ALM 44
35 Pieter SERRY BEL OPQ 45
36 David ARROYO DURAN ESP CJR 52
37 Andrew TALANSKY USA GRS 52
38 Andre Fernando S. Martins CARDOSO POR GRS 52
39 Andrey AMADOR BAKKAZAKOVA CRC MOV 52
40 Ryder HESJEDAL CAN GRS 52
41 Philippe GILBERT BEL BMC 54
42 Steve MORABITO SUI BMC 55
43 Winner ANACONA GOMEZ COL LAM 59
44 Luis Leon SANCHEZ GIL ESP CJR 59
45 Jasper STUYVEN BEL TFR +1:01
46 Daniel NAVARRO GARCIA ESP COF +1:02
47 Christophe LE MEVEL FRA COF +1:02
48 Maxime MONFORT BEL LTB +1:04
49 Koldo FERNANDEZ ESP GRS +1:07
50 Hubert DUPONT FRA ALM +1:07
51 Oscar GATTO ITA CAN +1:08
52 Filippo POZZATO ITA LAM +1:10
53 Yannick MARTINEZ FRA EUC +1:14
54 Romain SICARD FRA EUC +1:14
55 Kristian SBARAGLI ITA MTN +1:14
56 Bob JUNGELS LUX TFR +1:16
57 John DEGENKOLB GER GIA +1:17
58 Vicente REYNES MIMO ESP IAM +1:17
59 Wouter POELS NED OPQ +1:18
60 Alexey LUTSENKO KAZ AST +1:22
61 Paul MARTENS GER BEL +1:24
62 Alexandr KOLOBNEV RUS KAT +1:30
63 Bart DE CLERCQ BEL LTB +1:30
64 Kenny ELISSONDE FRA FDJ +1:32
65 Yauheni HUTAROVICH BLR ALM +1:40
66 Amets TXURRUKA ESP CJR +1:40
67 Laurens TEN DAM NED BEL +1:42
68 Elia FAVILLI ITA LAM +1:47
69 Koen DE KORT NED GIA +1:49
70 Romain ZINGLE BEL COF +1:53
71 Luis Angel MATE MARDONES ESP COF +1:53
72 Jens DEBUSSCHERE BEL LTB +1:55
73 Anthony ROUX FRA FDJ +1:56
74 Imanol ERVITI ESP MOV +1:57
75 Paolo TIRALONGO ITA AST +1:59
76 Philip DEIGNAN IRL SKY +2:09
77 Merhawi KUDUS GHEBREMEDHIN ERI MTN +2:11
78 Lawson CRADDOCK USA GIA +2:11
79 Peio BILBAO ESP CJR +2:12
80 Sébastien TURGOT FRA ALM +2:15
81 Geoffrey SOUPE FRA FDJ +2:18
82 Matthias KRIZEK AUT CAN +2:20
83 José HERRADA LOPEZ ESP MOV +2:25
84 Chad HAGA USA GIA +2:27
85 Giampaolo CARUSO ITA KAT +2:28
86 Maciej BODNAR POL CAN +2:28
87 Ivan SANTAROMITA ITA OGE +2:28
88 Tom BOONEN BEL OPQ +2:33
89 Carlos VERONA QUINTANILLA ESP OPQ +2:33
90 Sergio Miguel MOREIRA PAULINHO POR TCS +2:41
91 Dan CRAVEN NAM EUC +2:45
92 Jose Rodolfo SERPA PEREZ COL LAM +2:47
93 Daniel TEKLEHAIMANOT ERI MTN +2:51
94 Pim LIGTHART NED LTB +2:59
95 Chris Anker SÖRENSEN DEN TCS +3:03
96 Tobias LUDVIGSSON SWE GIA +3:04
97 Luis MAS BONET ESP CJR +3:04
98 Damien GAUDIN FRA ALM +3:04
99 Paolo LONGO BORGHINI ITA CAN +3:09
100 Manuel QUINZIATO ITA BMC +3:21
101 Eduard VORGANOV RUS KAT +3:35
102 Adam YATES GBR OGE +3:41
103 Andrey ZEITS KAZ AST +3:41
104 Peter SAGAN SVK CAN +3:47
105 Fabio FELLINE ITA TFR +3:48
106 Fabian CANCELLARA SUI TFR +3:50
107 Tony MARTIN GER OPQ +3:52
108 Nikolas MAES BEL OPQ +3:53
109 Martin VELITS SVK OPQ +3:54
110 Guillaume BOIVIN CAN CAN +3:56
111 Aleksejs SARAMOTINS LAT IAM +3:57
112 Ivan ROVNY RUS TCS +4:00
113 Danilo WYSS SUI BMC +4:00
114 Jacques JANSE VAN RENSBURG RSA MTN +4:02
115 Vegard BREEN NOR LTB +4:02
116 Sergei CHERNETSKI RUS KAT +4:07
117 Gerald CIOLEK GER MTN +4:10
118 Alberto LOSADA ALGUACIL ESP KAT +4:16
119 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI ESP MOV +4:16
120 Adam HANSEN AUS LTB +4:20
121 Johann TSCHOPP SUI IAM +4:21
122 Valerio CONTI ITA LAM +4:23
123 Patrick GRETSCH GER ALM +4:24
124 Murilo Antonio FISCHER BRA FDJ +4:26
125 Sébastien HINAULT FRA IAM +4:29
126 Karol DOMAGALSKI POL CJR +4:29
127 Romain HARDY FRA COF +4:30
128 Greg HENDERSON NZL LTB +4:31
129 Jerome COPPEL FRA COF +4:32
130 Yohan BAGOT FRA COF +4:32
131 Johannes FRÖHLINGER GER GIA +4:39
132 Yury TROFIMOV RUS KAT +4:41
133 Maxime MEDEREL FRA EUC +4:44
134 Daniele BENNATI ITA TCS +4:44
135 Simon CLARKE AUS OGE +4:45
136 Guillaume LEVARLET FRA COF +4:49
137 Marcel AREGGER SUI IAM +4:49
138 Maximiliano Ariel RICHEZE ARG LAM +4:50
139 Antonio PIEDRA PEREZ ESP CJR +4:51
140 Dario CATALDO ITA SKY +4:52
141 Gert JOEAAR EST COF +4:53
142 Lawrence WARBASSE USA BMC +4:55
143 Moreno HOFLAND NED BEL +5:01
144 Dmitry KOZONTCHUK RUS KAT +5:04
145 Yaroslav POPOVYCH UKR TFR +5:04
146 Roberto FERRARI ITA LAM +5:05
147 Kanstantsin SIUTSOU BLR SKY +5:07
148 Michael Valgren ANDERSEN DEN TCS +5:08
149 Andrea GUARDINI ITA AST +5:09
150 Javier MORENO BAZAN ESP MOV +5:13
151 Mitchell DOCKER AUS OGE +5:21
152 Nathan HAAS AUS GRS +5:28
153 Daniil FOMINYKH KAZ AST +5:28
154 Martijn KEIZER NED BEL +5:30
155 Johan VAN SUMMEREN BEL GRS +5:32
156 Francesco LASCA ITA CJR +5:33
157 Nathan BROWN USA GRS +5:35
158 Damiano CUNEGO ITA LAM +5:37
159 Rohan DENNIS AUS BMC +5:37
160 Jesus HERNANDEZ BLAZQUEZ ESP TCS +5:41
161 Louis MEINTJES RSA MTN +5:48
162 Rinaldo NOCENTINI ITA ALM +5:49
163 Jaco VENTER RSA MTN +5:51
164 Matteo TOSATTO ITA TCS +5:57
165 Kristof VANDEWALLE BEL TFR +5:57
166 Brett LANCASTER AUS OGE +5:58
167 Cédric PINEAU FRA FDJ +6:07
168 Nikias ARNDT GER GIA +6:08
169 David MILLAR GBR GRS +6:19
170 Ramon SINKELDAM NED GIA +6:25
171 Christian KNEES GER SKY +6:37
172 Jerome COUSIN FRA EUC +6:45
173 Cameron MEYER AUS OGE +6:47
174 Pirmin LANG SUI IAM +7:00
175 Vincent JEROME FRA EUC +7:09
176 Thibaut PINOT FRA FDJ +7:16
177 Laurent MANGEL FRA FDJ +7:28
178 Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS ESP MOV +15:01
179 Adriano MALORI ITA MOV +15:49
180 Sander ARMEE BEL LTB +16:41
181 Jesse SERGENT NZL TFR +16:48
182 Jacopo GUARNIERI ITA AST +17:09
183 Johan LE BON FRA FDJ +17:24
184 Natnael BERHANE ERI EUC +17:42
185 Jonathan FUMEAUX SUI IAM +17:47
186 Jay Robert THOMSON RSA MTN +18:02
187 Maarten TJALLINGII NED BEL +18:06
188 Sam BEWLEY NZL OGE +19:00
189 Dominic KLEMME GER IAM +19:37
190 Javier Francisco ARAMENDIA LORENTE ESP CJR +19:51
191 Robert WAGNER GER BEL +19:56
192 Jimmy ENGOULVENT FRA EUC +21:26
193 Bryan NAULLEAU FRA EUC +21:48
194 Carlos Alberto BETANCUR GOMEZ COL ALM +22:11
195 Stef CLEMENT NED BEL +22:24
196 Vasil KIRYIENKA BLR SKY +23:01
197 Luke ROWE GBR SKY +24:14
198 Matteo PELUCCHI ITA IAM +28:09

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska