Nicola GaffuriniMarcin Mrożek podtrzymuje dobrą passę we włoskich wyścigach. W niedzielę Polak był trzeci w Gran Premio Valdaso.

Na starcie tej imprezy pojawiło się w sumie 196 zawodników z 32 ekip. Kolarze do pokonania mieli 165 kilometrów. W decydującej fazie odjechało dwóch, najsilniejszych tego dnia: Nicola Gaffurini (Vega – Hotsand) oraz Kilia Koshevoy (G.S Podenzano A.S.D). Na ostatnich metrach skuteczniejszym finiszem popisał się Włoch i to on został triumfatorem.

Finisz po trzecie miejsce wygrał Marcin Mrożek (Vejus-TMF). Przypomnijmy, że Polak za kilka tygodni trafi na staż do ekipy Androni-Giocattoli.