Andrea GuardiniWłoch reprezentujący ekipę Astana – Andrea Guardini, po finiszu z peletonu, został zwycięzcą 1 etapu Eneco Tour.

Holenderska etapówka rozpoczęła się od odcinka wokół miejscowości Terneuzen, który liczył 182 kilometry. Główna przeszkodą dla zawodników, był silny, boczny wiatr. Do przodu wyrwała się trójka: Laurens De Vreese (Wanty Groupe Gobert), Kenneth Vanbilsen (Topsport Vlaanderen – Baloise) i Gatis Smukulis (Katusha).

Harcownicy w najkorzystniejszym dla siebie momencie, wypracowali ponad 8 minut przewagi. Ekipy sprinterów były jednak tego dnia bardzo zainteresowane pogonią. W przelotnych opadach deszczu, trójkę śmiałków doścignięto na 20 kilometrów przed końcem dzisiejszej rywalizacji. Długiego finiszu próbował jeszcze Tom Dumoulin (Giant-Shimano). Wydawało się, że Holender atakując na kilometr przed kreską zaliczy spektakularny triumf, ale sprinterzy dopadli go na ostatnich metrach.

Najszybszy okazał się Włoch Andrea Guardini, który po finiszu z peletonu pokonał Yohanna Gene (Europcar) oraz Davide Cimolai (Lampre – Merida). Kolarz Astany oczywiście został pierwszym liderem wyścigu. W wyścigu nie jedzie żaden z naszych rodaków.

Na ostatnich kilometrach bardzo groźną kraksę zaliczył m.in Sacha Modolo (Lampre-Merida).

Wyniki:

1 Andrea Guardini ASTANA PRO TEAM 4:14:33
2 Yohann Gene TEAM EUROPCAR 0:00:00
3 Davide Cimolai LAMPRE – MERIDA 0:00:00
4 Jens Debusschere LOTTO BELISOL 0:00:00
5 Boy van Poppel TREK FACTORY RACING 0:00:00
6 Alexander Porsev TEAM KATUSHA 0:00:00
7 Tom Dumoulin TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
8 Matteo Trentin OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
9 Sep Vanmarcke BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
10 Michael Van Staeyen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
11 Luka Mezgec TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
12 André Greipel LOTTO BELISOL 0:00:00
13 Nikolay Trusov TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
14 Tony Hurel TEAM EUROPCAR 0:00:00
15 Marco Marcato CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
16 Viacheslav Kuznetsov TEAM KATUSHA 0:00:00
17 Nacer Bouhanni FDJ.fr 0:00:00
18 Pavel Brutt TEAM KATUSHA 0:00:00
19 Zico Waeytens TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
20 Tyler Farrar GARMIN-SHARP 0:00:00
21 Roy Jans WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:00
22 Jasha Sütterlin MOVISTAR TEAM 0:00:00
23 Jose Joaquin Rojas Gil MOVISTAR TEAM 0:00:00
24 Laurens De Vreese WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:00
25 Matti Breschel TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
26 José Ivan Gutierrez Palacios MOVISTAR TEAM 0:00:00
27 Jens Keukeleire ORICA-GREENEDGE 0:00:00
28 Aidis Kruopis ORICA-GREENEDGE 0:00:00
29 Yoann Offredo FDJ.fr 0:00:00
30 Michal Kolar TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
31 Tom Boonen OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
32 Christopher Sutton TEAM SKY 0:00:00
33 Andriy Grivko ASTANA PRO TEAM 0:00:00
34 Mathew Hayman ORICA-GREENEDGE 0:00:00
35 Jay McCarthy TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
36 Arnold Jeannesson FDJ.fr 0:00:00
37 Stijn Devolder TREK FACTORY RACING 0:00:00
38 Niki Terpstra OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
39 Zdenek Stybar OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
40 Edvald Boasson Hagen TEAM SKY 0:00:00
41 Philippe Gilbert BMC RACING TEAM 0:00:00
42 Geraint Thomas TEAM SKY 0:00:00
43 Lars Boom BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
44 Sebastian Langeveld GARMIN-SHARP 0:00:00
45 Jesse Sergent TREK FACTORY RACING 0:00:00
46 Gijs Van Hoecke TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
47 Steve Chainel AG2R LA MONDIALE 0:00:00
48 David Millar GARMIN-SHARP 0:00:00
49 Barry Markus BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
50 Alex Dowsett MOVISTAR TEAM 0:00:00
51 Julien Vermote OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
52 Tim Wellens LOTTO BELISOL 0:00:00
53 Jos Van Emden BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
54 Danilo Hondo TREK FACTORY RACING 0:00:00
55 Bauke Mollema BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
56 Jelle Vanendert LOTTO BELISOL 0:00:00
57 Paolo Longo Borghini CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
58 Bram Tankink BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
59 Nick Nuyens GARMIN-SHARP 0:00:00
60 Borut Bozic ASTANA PRO TEAM 0:00:00
61 Filippo Pozzato LAMPRE – MERIDA 0:00:00
62 Stijn Steels TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
63 Vincent Jerome TEAM EUROPCAR 0:00:00
64 Manuele Mori LAMPRE – MERIDA 0:00:00
65 Leigh Howard ORICA-GREENEDGE 0:00:00
66 Greg Van Avermaet BMC RACING TEAM 0:00:00
67 Elia Favilli LAMPRE – MERIDA 0:00:00
68 Stig Broeckx LOTTO BELISOL 0:00:00
69 Kristijan Koren CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
70 Ben Gastauer AG2R LA MONDIALE 0:00:00
71 Thomas Sprengers TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
72 Manuel Quinziato BMC RACING TEAM 0:00:00
73 Simon Geschke TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
74 Karsten Kroon TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
75 Francisco José Ventoso Alberdi MOVISTAR TEAM 0:00:00
76 Ivan Rovny TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
77 Salvatore Puccio TEAM SKY 0:00:00
78 Alexandre Pichot TEAM EUROPCAR 0:00:00
79 Thomas Leezer BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
80 Dylan Van Baarle GARMIN-SHARP 0:00:00
81 Maarten Wynants BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
82 Jean-Pierre Drucker WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:00
83 Roy Curvers TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
84 Mirko Selvaggi WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:00
85 Reinardt Janse van Rensburg TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:12
86 Davide Appollonio AG2R LA MONDIALE 0:00:12
87 Marcel Sieberg LOTTO BELISOL 0:00:16
88 Christian Knees TEAM SKY 0:00:18
89 Guillaume Van Keirsbulck OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:18
90 Fabian Cancellara TREK FACTORY RACING 0:00:18
91 Anthony Roux FDJ.fr 0:00:22
92 Jack Bauer GARMIN-SHARP 0:00:22
93 Ruslan Tleubayev ASTANA PRO TEAM 0:00:23
94 Enrique Sanz MOVISTAR TEAM 0:00:23
95 Frederik Veuchelen WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:23
96 Dayer Uberney Quintana Rojas MOVISTAR TEAM 0:00:23
97 Tim Declercq TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:23
98 Yves Lampaert TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:31
99 Silvan Dillier BMC RACING TEAM 0:00:34
100 Valentin Iglinskiy ASTANA PRO TEAM 0:00:41
101 Julian Kern AG2R LA MONDIALE 0:00:44
102 Arman Kamyshev ASTANA PRO TEAM 0:00:52
103 Geoffrey Soupe FDJ.fr 0:00:52
104 Pavel Kochetkov TEAM KATUSHA 0:00:52
105 Gediminas Bagdonas AG2R LA MONDIALE 0:00:52
106 Evgeny Petrov TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:52
107 Niccolo Bonifazio LAMPRE – MERIDA 0:01:01
108 Alexey Tsatevitch TEAM KATUSHA 0:01:19
109 Jurgen Roelandts LOTTO BELISOL 0:01:19
110 Giacomo Nizzolo TREK FACTORY RACING 0:02:06
111 Ian Stannard TEAM SKY 0:02:16
112 Gert Steegmans OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:02:16
113 Jens Mouris ORICA-GREENEDGE 0:02:16
114 Luke Rowe TEAM SKY 0:02:16
115 Kenneth Vanbilsen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
116 Maximiliano Ariel Richeze LAMPRE – MERIDA 0:02:47
117 Patrick Gretsch AG2R LA MONDIALE 0:02:53
118 Gatis Smukulis TEAM KATUSHA 0:02:53
119 David Boucher FDJ.fr 0:02:53
120 Benoît Vaugrenard FDJ.fr 0:02:53
121 Jan Polanc LAMPRE – MERIDA 0:02:53
122 Laurent Pichon FDJ.fr 0:02:53
123 Antoine Duchesne TEAM EUROPCAR 0:02:53
124 Tom Veelers TEAM GIANT-SHIMANO 0:02:56
125 Alexis Gougeard AG2R LA MONDIALE 0:03:43
126 Maxime Daniel AG2R LA MONDIALE 0:03:43
127 Tom Stamsnijder TEAM GIANT-SHIMANO 0:03:43
128 Mikhail Ignatyev TEAM KATUSHA 0:03:43
129 Bryan Naulleau TEAM EUROPCAR 0:03:43
130 Brian Bulgac TEAM GIANT-SHIMANO 0:03:43
131 Daniel Oss BMC RACING TEAM 0:03:43
132 Tim De Troyer WANTY – GROUPE GOBERT 0:04:19
133 Marcus Burghardt BMC RACING TEAM 0:05:15
134 Jean Marc Marino CANNONDALE PRO CYCLING 0:05:15
135 Rohan Dennis GARMIN-SHARP 0:05:15
136 Ramunas Navardauskas GARMIN-SHARP 0:05:15
137 Nathan Haas GARMIN-SHARP 0:05:15
138 Pablo Lastras Garcia MOVISTAR TEAM 0:05:15
139 Yannick Martinez TEAM EUROPCAR 0:05:15
140 Rory Sutherland TEAM TINKOFF-SAXO 0:05:15
141 Iljo Keisse OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:05:15
142 Danny van Poppel TREK FACTORY RACING 0:05:15
143 Alberto Bettiol CANNONDALE PRO CYCLING 0:08:05
144 Cayetano José Sarmiento CANNONDALE PRO CYCLING 0:08:05
145 Morgan Lamoisson TEAM EUROPCAR 0:08:05
146 Michael Hepburn ORICA-GREENEDGE 0:08:05
147 Nathan Earle TEAM SKY 0:08:05
148 Rudiger Selig TEAM KATUSHA 0:08:05
149 Fabio Sabatini CANNONDALE PRO CYCLING 0:08:05
150 Eugenio Alafaci TREK FACTORY RACING 0:08:05
151 Moreno Moser CANNONDALE PRO CYCLING 0:08:05
152 Kevin Van Melsen WANTY – GROUPE GOBERT 0:08:05
153 Gert Dockx LOTTO BELISOL 0:08:05
154 Alexsandr Dyachenko ASTANA PRO TEAM 0:08:05
155 Damien Howson ORICA-GREENEDGE 0:08:05
156 Matthew Harley Goss ORICA-GREENEDGE 0:08:05
157 Stephen Cummings BMC RACING TEAM 0:08:05
158 Evan Huffman ASTANA PRO TEAM 0:09:11
159 Sacha Modolo LAMPRE – MERIDA 0:13:42

Klasyfikacja generalna:
1 Andrea Guardini ASTANA PRO TEAM 4:14:23
2 Yohann Gene TEAM EUROPCAR 0:00:04
3 Laurens De Vreese WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:05
4 Davide Cimolai LAMPRE – MERIDA 0:00:06
5 Lars Boom BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:07
6 Alex Dowsett MOVISTAR TEAM 0:00:08
7 Kenneth Vanbilsen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:08
8 Philippe Gilbert BMC RACING TEAM 0:00:09
9 Jens Debusschere LOTTO BELISOL 0:00:10
10 Boy van Poppel TREK FACTORY RACING 0:00:10
11 Alexander Porsev TEAM KATUSHA 0:00:10
12 Tom Dumoulin TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:10
13 Matteo Trentin OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:10
14 Sep Vanmarcke BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:10
15 Michael Van Staeyen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:10
16 Luka Mezgec TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:10
17 André Greipel LOTTO BELISOL 0:00:10
18 Nikolay Trusov TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:10
19 Tony Hurel TEAM EUROPCAR 0:00:10
20 Marco Marcato CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:10
21 Viacheslav Kuznetsov TEAM KATUSHA 0:00:10
22 Nacer Bouhanni FDJ.fr 0:00:10
23 Pavel Brutt TEAM KATUSHA 0:00:10
24 Zico Waeytens TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:10
25 Tyler Farrar GARMIN-SHARP 0:00:10
26 Roy Jans WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:10
27 Jasha Sütterlin MOVISTAR TEAM 0:00:10
28 Jose Joaquin Rojas Gil MOVISTAR TEAM 0:00:10
29 Matti Breschel TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:10
30 José Ivan Gutierrez Palacios MOVISTAR TEAM 0:00:10
31 Jens Keukeleire ORICA-GREENEDGE 0:00:10
32 Aidis Kruopis ORICA-GREENEDGE 0:00:10
33 Yoann Offredo FDJ.fr 0:00:10
34 Michal Kolar TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:10
35 Tom Boonen OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:10
36 Christopher Sutton TEAM SKY 0:00:10
37 Andriy Grivko ASTANA PRO TEAM 0:00:10
38 Mathew Hayman ORICA-GREENEDGE 0:00:10
39 Jay McCarthy TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:10
40 Arnold Jeannesson FDJ.fr 0:00:10
41 Stijn Devolder TREK FACTORY RACING 0:00:10
42 Niki Terpstra OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:10
43 Zdenek Stybar OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:10
44 Edvald Boasson Hagen TEAM SKY 0:00:10
45 Geraint Thomas TEAM SKY 0:00:10
46 Sebastian Langeveld GARMIN-SHARP 0:00:10
47 Jesse Sergent TREK FACTORY RACING 0:00:10
48 Gijs Van Hoecke TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:10
49 Steve Chainel AG2R LA MONDIALE 0:00:10
50 David Millar GARMIN-SHARP 0:00:10
51 Barry Markus BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:10
52 Julien Vermote OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:10
53 Tim Wellens LOTTO BELISOL 0:00:10
54 Jos Van Emden BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:10
55 Danilo Hondo TREK FACTORY RACING 0:00:10
56 Bauke Mollema BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:10
57 Jelle Vanendert LOTTO BELISOL 0:00:10
58 Paolo Longo Borghini CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:10
59 Bram Tankink BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:10
60 Nick Nuyens GARMIN-SHARP 0:00:10
61 Borut Bozic ASTANA PRO TEAM 0:00:10
62 Filippo Pozzato LAMPRE – MERIDA 0:00:10
63 Stijn Steels TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:10
64 Vincent Jerome TEAM EUROPCAR 0:00:10
65 Manuele Mori LAMPRE – MERIDA 0:00:10
66 Leigh Howard ORICA-GREENEDGE 0:00:10
67 Greg Van Avermaet BMC RACING TEAM 0:00:10
68 Elia Favilli LAMPRE – MERIDA 0:00:10
69 Stig Broeckx LOTTO BELISOL 0:00:10
70 Kristijan Koren CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:10
71 Ben Gastauer AG2R LA MONDIALE 0:00:10
72 Thomas Sprengers TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:10
73 Manuel Quinziato BMC RACING TEAM 0:00:10
74 Simon Geschke TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:10
75 Karsten Kroon TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:10
76 Francisco José Ventoso Alberdi MOVISTAR TEAM 0:00:10
77 Ivan Rovny TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:10
78 Salvatore Puccio TEAM SKY 0:00:10
79 Alexandre Pichot TEAM EUROPCAR 0:00:10
80 Thomas Leezer BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:10
81 Dylan Van Baarle GARMIN-SHARP 0:00:10
82 Maarten Wynants BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:10
83 Jean-Pierre Drucker WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:10
84 Roy Curvers TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:10
85 Mirko Selvaggi WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:10
86 Davide Appollonio AG2R LA MONDIALE 0:00:22
87 Marcel Sieberg LOTTO BELISOL 0:00:26
88 Christian Knees TEAM SKY 0:00:28
89 Guillaume Van Keirsbulck OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:28
90 Fabian Cancellara TREK FACTORY RACING 0:00:28
91 Anthony Roux FDJ.fr 0:00:32
92 Jack Bauer GARMIN-SHARP 0:00:32
93 Ruslan Tleubayev ASTANA PRO TEAM 0:00:33
94 Enrique Sanz MOVISTAR TEAM 0:00:33
95 Frederik Veuchelen WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:33
96 Dayer Uberney Quintana Rojas MOVISTAR TEAM 0:00:33
97 Tim Declercq TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:33
98 Yves Lampaert TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:41
99 Reinardt Janse van Rensburg TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:42
100 Silvan Dillier BMC RACING TEAM 0:00:44
101 Valentin Iglinskiy ASTANA PRO TEAM 0:00:51
102 Julian Kern AG2R LA MONDIALE 0:00:54
103 Arman Kamyshev ASTANA PRO TEAM 0:01:02
104 Geoffrey Soupe FDJ.fr 0:01:02
105 Pavel Kochetkov TEAM KATUSHA 0:01:02
106 Gediminas Bagdonas AG2R LA MONDIALE 0:01:02
107 Evgeny Petrov TEAM TINKOFF-SAXO 0:01:02
108 Niccolo Bonifazio LAMPRE – MERIDA 0:01:11
109 Alexey Tsatevitch TEAM KATUSHA 0:01:29
110 Jurgen Roelandts LOTTO BELISOL 0:01:29
111 Giacomo Nizzolo TREK FACTORY RACING 0:02:16
112 Ian Stannard TEAM SKY 0:02:26
113 Gert Steegmans OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:02:26
114 Jens Mouris ORICA-GREENEDGE 0:02:26
115 Luke Rowe TEAM SKY 0:02:26
116 Maximiliano Ariel Richeze LAMPRE – MERIDA 0:02:57
117 Gatis Smukulis TEAM KATUSHA 0:02:58
118 Patrick Gretsch AG2R LA MONDIALE 0:03:03
119 David Boucher FDJ.fr 0:03:03
120 Benoît Vaugrenard FDJ.fr 0:03:03
121 Jan Polanc LAMPRE – MERIDA 0:03:03
122 Laurent Pichon FDJ.fr 0:03:03
123 Antoine Duchesne TEAM EUROPCAR 0:03:03
124 Tom Veelers TEAM GIANT-SHIMANO 0:03:06
125 Alexis Gougeard AG2R LA MONDIALE 0:03:53
126 Maxime Daniel AG2R LA MONDIALE 0:03:53
127 Tom Stamsnijder TEAM GIANT-SHIMANO 0:03:53
128 Mikhail Ignatyev TEAM KATUSHA 0:03:53
129 Bryan Naulleau TEAM EUROPCAR 0:03:53
130 Brian Bulgac TEAM GIANT-SHIMANO 0:03:53
131 Daniel Oss BMC RACING TEAM 0:03:53
132 Tim De Troyer WANTY – GROUPE GOBERT 0:04:29
133 Marcus Burghardt BMC RACING TEAM 0:05:25
134 Jean Marc Marino CANNONDALE PRO CYCLING 0:05:25
135 Rohan Dennis GARMIN-SHARP 0:05:25
136 Ramunas Navardauskas GARMIN-SHARP 0:05:25
137 Nathan Haas GARMIN-SHARP 0:05:25
138 Pablo Lastras Garcia MOVISTAR TEAM 0:05:25
139 Yannick Martinez TEAM EUROPCAR 0:05:25
140 Rory Sutherland TEAM TINKOFF-SAXO 0:05:25
141 Iljo Keisse OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:05:25
142 Danny van Poppel TREK FACTORY RACING 0:05:25
143 Alberto Bettiol CANNONDALE PRO CYCLING 0:08:15
144 Cayetano José Sarmiento CANNONDALE PRO CYCLING 0:08:15
145 Morgan Lamoisson TEAM EUROPCAR 0:08:15
146 Michael Hepburn ORICA-GREENEDGE 0:08:15
147 Nathan Earle TEAM SKY 0:08:15
148 Rudiger Selig TEAM KATUSHA 0:08:15
149 Fabio Sabatini CANNONDALE PRO CYCLING 0:08:15
150 Eugenio Alafaci TREK FACTORY RACING 0:08:15
151 Moreno Moser CANNONDALE PRO CYCLING 0:08:15
152 Kevin Van Melsen WANTY – GROUPE GOBERT 0:08:15
153 Gert Dockx LOTTO BELISOL 0:08:15
154 Alexsandr Dyachenko ASTANA PRO TEAM 0:08:15
155 Damien Howson ORICA-GREENEDGE 0:08:15
156 Matthew Harley Goss ORICA-GREENEDGE 0:08:15
157 Stephen Cummings BMC RACING TEAM 0:08:15
158 Evan Huffman ASTANA PRO TEAM 0:09:21
159 Sacha Modolo LAMPRE – MERIDA 0:13:52