Kask Z1 czarwono - białyJuż jest! Kask szosowy Lazer Z1 to najnowszy produkt najstarszego producenta kasków na świecie, od dziś możecie kupić go w naszym sklepie.

Pomyśl o swoim obecnym kasku, a teraz wyobraź sobie go, lżejszego, z bardziej komfortowym dopasowaniem, lepszym systemem wentylacji, dodatkową skorupą AeroShell i lepszą ochroną przed uderzeniami z boku. To właśnie oferuje nowy Lazer Z1 – najlżejszy kask firmy Lazer w historii!

Opierając się na długiej tradycji innowacji, Lazer postanowił połączyć wszystkie elementy kasku wysokiej wydajności i wcisnąć każdą innowację w miarę możliwości. Na 220 gramów (certyfikat CE rozmiar medium – średni), jest to najlżejszy kask Lazer w historii bez utraty stylu, bezpieczeństwa i komfortu.

Przemyślana stylizacja, wygląd współczesnego kasku szosowego wysokiej jakości z wbudowanym skrzydłem na górze kasku. Aby stworzyć tak wygodny kask, zrobiono ulepszoną, ekstra lekką wersję nagradzanego systemu Rollsys, zwanego ARS lub Advanced Rollsys System. To zapewnia wygodne, komfortowe jak dotychczas uczucie, które trwa przez cały czas naszej jazdy.

Wentylacja została zaprojektowana z myślą o optymalnym przepływie powietrza, aby zapewnić wystarczające chłodzenie podczas upałów. Proste rozdzielacze pasków (SSD) zapewniają także dodatkowe chłodzenie i najprostszy możliwy sposób dopasowania Kask Z1 czarwono - biały1pasków mocujących kasku.

Jeśli na zewnątrz jest zimno, lub jeśli chcesz zwiększyć aerodynamikę kasku Z1, zastosuj AeroShell (opcjonalnie do dokupienia). W ten sposób można używać kasku przez cały rok. I do tego wszystkiego mamy dostosowane do projektu kasku, dodatkowe pokrycie na boki głowy aby zapewnić większe bezpieczeństwo. Nazwano go T-pro. Boki czaszki są słabymi punktami, które są często narażone w razie wypadku. Ale z osłoną T-pro, kask jest niższy w newralgicznych punktach i zapewnia lepszą ochronę najważniejszej części głowy.

Dodatkowo w zestawie kask wyposażony jest w przezroczystą osłonę Z1 Mudcap, która ochrania system dopasowania Rollsys przed dostaniem się do niego brudu oraz poprawia estetyczny wygląd kasku.

Ponadto, do kasku dodane są magnetyczne mocowania na okulary Lazer Magneto. Można zamontować je z przodu bądź z tyłu kasku i w momencie kiedy nie używamy okularów bezpiecznie zadokować na kasku, do momentu aż ponownie będą nam potrzebne.

Kask od dziś możecie nabyć w naszym sklepie, szczegóły > tutaj

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments