AmatorzyW niedzielę 13 lipca w Zawoni, w której kilka dni temu rozgrywano mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym, odbędzie się druga edycja wyścigu „Korona Kocich Gór”. 

Poza kolarzami elity, do rywalizacji przystąpią amatorzy oraz strażacy! Ci drudzy powalczą o medale Mistrzostw Polski Państwowej Straży Pożarnej. Do Zawoni przyjedzie Mistrz Olimpijski z Soczi – Zbigniew Bródka.

Zarówno amatorzy, jak i strażacy będę mogli wybrać pomiędzy dwoma dystansami – 46,8 km (dwie rundy)  i 70,2 km (trzy rundy).

Wizualizacja rundy > tutaj

Zapisy na stronie: www.pomiaryczasu.pl – patrz: Wyścig Korona Kocich Gór.

Regulamin wyścigu > tutaj

Poprzedni artykułCzego spodziewać się po Giro Rosa 2014?
Następny artykułNowy (niemiecki!) sponsor dla drużyny NetApp-Endura od 2015!
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Guzi Team
Guzi Team

I ja nastawiałbym się na ten wyścig może być ciekawie.

gorol
gorol

Dzisiaj odbył się w Lanckoronie Tour który do lekkich nie należy trudne technicznie zjazdy i ciężkie podjazdy jak i kiepskie drogi dały się w znaki kolarzą, oczywiście miały przy tym być IV Amatorskie Mistrzostwa Polski w Maratonie Kolarskim efekt, „Amatorskie” tylko z nazwy. Powiedzcie gdzie w Polsce sa wyścigi gdzie tych UKSów i innych Klubów nie ma ja k amatorski to niech jadą ci którzy są amatorami niezrzeszonymi bo jak ma amator rywalizować z amatorem z zespołu który dostanie na opony dostanie na klocki może dołożą do roweru, a ty sam człowieku ciułasz i tak cię maja w szerokiej dupie