Agata Drozdek (BCM Nowatex Ziemia Darłowska) obroniła w Zawoni tytuł mistrzyni Polski juniorek!

Drozdek i Pikulik

Młode zawodniczki ścigały się na 15 kilometrowej trasie w Zawoni. Najlepiej z tym dystansem poradziłą sobie ubiegłoroczna triumfatorka – Agata Drozdek. Podopieczna BCM Nowatex Ziemia Darłowska pojechała w czasie 23:07 i pokonała klubową koleżankę Darię Pikulik o 10 sekund. Brązowy medal ze stratą 15 sekund do zwyciężczyni zdobyła Nikol Płosaj (UKS Jedynka Limaro Kórnik).

Pełne wyniki tutaj

Fot: Karolina Augustyn

Andrzej Gucwa

Poprzedni artykułKto zostanie mistrzem Polski w indywidualnej jeździe na czas w elicie mężczyzn?
Następny artykułMP Juniorów: Mikołaj Gutek wygrał na czas!