boonenTom Boonen (Omega Pharma – Quick Step) wygrał po finiszu z peletonu pierwszą odsłonę Baloise Belgium Tour. Belg został także pierwszym liderem wyścigu.

Pierwszy etap Baloise Belgium Tour prowadził z Lochristi do Buggenhout. Liczył on ponad 173 kilometry, a ze względu na płaski profil stawał się gratką dla sprinterów. Wśród startujących było kilku specjalistów od takich końcówek, z Andre Greipelem (Lotto – Belisol), Tomem Boonenem (Omega Pharma – Quick Step) czy Theo Bosem (Belkin Pro Cycling) na czele.

W ucieczkę dnia zabrali się: Pieter Vanspeybrouck (Topsport Vlaanderen – Baloise), Antoine Demoitie (Wallonie – Bruxelles) i Laurens de Vreese (Wanty – Groupe Gobert). Próbowali do nich dołączyć Thomas Ongena i Matthias Van Holderbeke (obaj Cibel), ale po kilkudziesięciu kilometrach zostali złapani przez peleton. 60 kilometrów przed metą trójka miała niewiele ponad 3 minuty przewagi.

Duża grupa sukcesywnie niwelowała straty, ale 25 kilometrów przed metą do trójki dojechał Philippe Gilbert (BMC Racing). 8 kilometrów dalej ucieczka została skasowana. Na ostatnich kilometrach mieliśmy kilka upadków, które wybijały z rytmu peleton.

Ostatecznie o zwycięstwie zadecydował finisz z dużej grupy. Najszybszy był Tom Boonen (Omega Pharma – Quick Step). Zawodnik Omegi zaprezentował naprawdę fantastyczny finisz. To czwarte zwycięstwo Belga w tym sezonie. Drugi był Andre Greipel (Lotto – Belisol), a trzeci Theo Bos (Belkin).

Wyniki :

1. 3 BOONEN Tom OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING 3:51:43 – 0:00:10
2. 11 GREIPEL André LTB LOTTO BELISOL 3:51:43 0:00:00 0:00:06
3. 33 BOS Theo BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 3:51:43 0:00:00 0:00:04
4. 45 AHLSTRAND Jonas GIA TEAM GIANT-SHIMANO 3:51:43 0:00:00
5. 53 GUARDINI Andrea AST ASTANA PRO TEAM 3:51:43 0:00:00
6. 76 NAPOLITANO Danilo WGG WANTY – GROUPE GOBERT 3:51:43 0:00:00
7. 101 CHICCHI Francesco NRI NERI SOTTOLI 3:51:43 0:00:00
8. 64 VAN STAEYEN Michael TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 3:51:43 0:00:00
9. 198 WEBER Sascha VER VERANCLASSIC – DOLTCINI 3:51:43 0:00:00
10. 6 STEEGMANS Gert OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING 3:51:43 0:00:00
11. 61 VANBILSEN Kenneth TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 3:51:43 0:00:00
12. 98 TESTI Nicola AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 3:51:43 0:00:00
13. 161 DRUYTS Gerry MMM TEAM 3M 3:51:43 0:00:00
14. 22 VAN AVERMAET Greg BMC BMC RACING TEAM 3:51:43 0:00:00 0:00:02
15. 1 MARTIN Tony OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING 3:51:43 0:00:00
16. 73 ROBERT Frederique WGG WANTY – GROUPE GOBERT 3:51:43 0:00:00
17. 4 TERPSTRA Niki OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING 3:51:43 0:00:00 0:00:03
18. 41 DUMOULIN Tom GIA TEAM GIANT-SHIMANO 3:51:43 0:00:00
19. 100 DALL ANTONIA Tiziano AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 3:51:43 0:00:00
20. 122 CAMMAERTS Edwig COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 3:51:43 0:00:00
21. 132 BOSMANS Wietse BKP BKCP – POWERPLUS 3:51:43 0:00:00
22. 124 LEMOINE Cyril COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 3:51:43 0:00:00
23. 23 LODEWYCK Klaas BMC BMC RACING TEAM 3:51:43 0:00:00
24. 21 GILBERT Philippe BMC BMC RACING TEAM 3:51:43 0:00:00
25. 117 MAIKIN Roman RVL RUSVELO 3:51:43 0:00:00
26. 74 GHYSELINCK Jan WGG WANTY – GROUPE GOBERT 3:51:43 0:00:00
27. 2 MEERSMAN Gianni OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING 3:51:43 0:00:00
28. 96 PARRINELLO Antonio AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 3:51:43 0:00:00
29. 66 LAMPAERT Yves TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 3:51:43 0:00:00
30. 63 THEUNS Edward TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 3:51:43 0:00:00
31. 154 MEISEN Marcel KWS KWADRO – STANNAH 3:51:43 0:00:00
32. 78 DE TROYER Tim WGG WANTY – GROUPE GOBERT 3:51:43 0:00:00
33. 164 JUODVALKIS Egidijus MMM TEAM 3M 3:51:43 0:00:00
34. 34 MARTENS Paul BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 3:51:43 0:00:00
35. 195 MOL Wouter VER VERANCLASSIC – DOLTCINI 3:51:43 0:00:00
36. 42 DEVENYNS Dries GIA TEAM GIANT-SHIMANO 3:51:43 0:00:00
37. 182 DELFOSSE Sébastien WBC WALLONIE – BRUXELLES 3:51:43 0:00:00
38. 5 BAKELANTS Jan OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING 3:51:43 0:00:00 0:00:01
39. 177 VAN STEENBERGHEN J. CIB CIBEL 3:51:43 0:00:00
40. 167 VANSPEYBROECK Tim MMM TEAM 3M 3:51:43 0:00:00
41. 71 LEUKEMANS Björn WGG WANTY – GROUPE GOBERT 3:51:43 0:00:00
42. 116 LAGUTIN Sergey RVL RUSVELO 3:51:43 0:00:00
43. 77 SELVAGGI Mirko WGG WANTY – GROUPE GOBERT 3:51:43 0:00:00
44. 103 ANDRIATO Rafael NRI NERI SOTTOLI 3:51:43 0:00:00
45. 16 HENDERSON Greg LTB LOTTO BELISOL 3:51:43 0:00:00
46. 44 DE KORT Koen GIA TEAM GIANT-SHIMANO 3:51:43 0:00:00
47. 47 HAGA Chad GIA TEAM GIANT-SHIMANO 3:51:43 0:00:00
48. 43 CURVERS Roy GIA TEAM GIANT-SHIMANO 3:51:43 0:00:00
49. 114 BALYKIN Ivan RVL RUSVELO 3:51:43 0:00:00
50. 35 TANKINK Bram BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 3:51:43 0:00:00
51. 102 FAILLI Francesco NRI NERI SOTTOLI 3:51:43 0:00:00
52. 31 VANMARCKE Sep BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 3:51:43 0:00:00
53. 133 VAN DER POEL David BKP BKCP – POWERPLUS 3:51:43 0:00:00
54. 24 BURGHARDT Marcus BMC BMC RACING TEAM 3:51:43 0:00:00
55. 147 RUIJGH Rob VGS VASTGOEDSERVICE – GOLDEN PALACE 3:51:43 0:00:00
56. 144 CORDEEL Sander VGS VASTGOEDSERVICE – GOLDEN PALACE 3:51:43 0:00:00
57. 151 BINA Martin KWS KWADRO – STANNAH 3:51:43 0:00:00Baloise Belgium Tour
58. 126 SENECHAL Florian COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 3:51:43 0:00:00
59. 127 VERHELST Louis COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 3:51:43 0:00:00
60. 19 LIGTHART Pim LTB LOTTO BELISOL 3:51:43 0:00:00
61. 36 BROWN Graeme BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 3:51:43 0:00:00
62. 200 VANDEWIELE Frederik VER VERANCLASSIC – DOLTCINI 3:51:43 0:00:00
63. 85 BRANDLE Matthias IAM IAM CYCLING 3:51:43 0:00:00
64. 12 ROELANDTS Jurgen LTB LOTTO BELISOL 3:51:43 0:00:00
65. 123 GARCIA ECHEGUIBEL E. COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 3:51:43 0:00:00
66. 84 ISTA Kevin IAM IAM CYCLING 3:51:43 0:00:00
67. 81 CHAVANEL Sylvain IAM IAM CYCLING 3:51:43 0:00:00
68. 111 OVECHKIN Artem RVL RUSVELO 3:51:43 0:00:00
69. 181 AMORISON Frédéric WBC WALLONIE – BRUXELLES 3:51:43 0:00:00
70. 153 TARAMARCAZ Julien KWS KWADRO – STANNAH 3:51:43 0:00:00
71. 28 HUSHOVD Thor BMC BMC RACING TEAM 3:51:43 0:00:00
72. 191 GARDEYN Gorik VER VERANCLASSIC – DOLTCINI 3:51:43 0:00:00
73. 113 FIRSANOV Sergey RVL RUSVELO 3:51:43 0:00:00
74. 112 SOLOMENNIKOV Andrei RVL RUSVELO 3:51:43 0:00:00
75. 121 ZINGLE Romain COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 3:51:43 0:00:00
76. 186 STENUIT Robin WBC WALLONIE – BRUXELLES 3:51:43 0:00:00
77. 54 GAVAZZI Francesco AST ASTANA PRO TEAM 3:51:43 0:00:00
78. 65 VAN HOECKE Gijs TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 3:51:43 0:00:00
79. 32 WYNANTS Maarten BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 3:51:43 0:00:00
80. 7 VANDENBERGH Stijn OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING 3:51:43 0:00:00
81. 67 CAMPENAERTS Victor TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 3:51:43 0:00:00
82. 62 WALLAYS Jelle TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 3:51:43 0:00:00
83. 87 HOLLENSTEIN Reto IAM IAM CYCLING 3:51:43 0:00:00
84. 57 KAMYSHEV Arman AST ASTANA PRO TEAM 3:51:43 0:00:00
85. 194 SCHOONBROODT Bob VER VERANCLASSIC – DOLTCINI 3:51:43 0:00:00
86. 184 DRON Boris WBC WALLONIE – BRUXELLES 3:51:43 0:00:00
87. 187 DUFRASNE Jonathan WBC WALLONIE – BRUXELLES 3:51:43 0:00:00
88. 99 FACCHINI Patrick AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 3:51:43 0:00:00
89. 128 FOUCHARD Julien COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 3:51:43 0:00:00
90. 46 BULGAC Brian GIA TEAM GIANT-SHIMANO 3:51:43 0:00:00
91. 68 VANSPEYBROUCK Pieter TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 3:51:43 0:00:00
92. 37 WAGNER Robert BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 3:51:43 0:00:00
93. 115 ZAKARIN Ilnur RVL RUSVELO 3:51:43 0:00:00
94. 118 POZDNYAKOV Kirill RVL RUSVELO 3:51:43 0:00:00
95. 168 VAN ZUMMEREN Stef MMM TEAM 3M 3:51:43 0:00:00
96. 72 DE VREESE Laurens WGG WANTY – GROUPE GOBERT 3:51:43 0:00:00
97. 15 BROECKX Stig LTB LOTTO BELISOL 3:51:43 0:00:00
98. 185 DERNIES Tom WBC WALLONIE – BRUXELLES 3:51:43 0:00:00
99. 75 VEUCHELEN Frederik WGG WANTY – GROUPE GOBERT 3:51:43 0:00:00
100. 86 AREGGER Marcel IAM IAM CYCLING 3:51:43 0:00:00
101. 163 VINGERLING Michael MMM TEAM 3M 3:51:43 0:00:00
102. 38 MARKUS Barry BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 3:51:43 0:00:00
103. 92 ZILIOLI Gianfranco AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 3:51:43 0:00:00
104. 82 LÖVKVIST Thomas IAM IAM CYCLING 3:51:43 0:00:00
105. 108 TEDESCHI Mirko NRI NERI SOTTOLI 3:51:43 0:00:00
106. 155 SWEECK Laurens KWS KWADRO – STANNAH 3:51:43 0:00:00
107. 105 TABORRE Fabio NRI NERI SOTTOLI 3:51:43 0:00:00
108. 173 CALLEBAUT Kevin CIB CIBEL 3:51:43 0:00:00
109. 107 FONZI Giuseppe NRI NERI SOTTOLI 3:51:43 0:00:00
110. 169 DE VOS Gertjan MMM TEAM 3M 3:51:43 0:00:00
111. 55 HUFFMAN Evan AST ASTANA PRO TEAM 3:51:43 0:00:00
112. 134 VAN DER POEL Mathieu BKP BKCP – POWERPLUS 3:51:43 0:00:00
113. 135 PETRUS Lubomir BKP BKCP – POWERPLUS 3:52:00 0:00:17
114. 183 DEMOITIE Antoine WBC WALLONIE – BRUXELLES 3:52:00 0:00:17
115. 192 DEWORTELAER Serge VER VERANCLASSIC – DOLTCINI 3:52:00 0:00:17
116. 48 JI Cheng GIA TEAM GIANT-SHIMANO 3:52:00 0:00:17Baloise Belgium Tour
117. 106 GIL MARTINEZ T. NRI NERI SOTTOLI 3:52:00 0:00:17
118. 125 MOLARD Rudy COF COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 3:52:00 0:00:17
119. 165 JANSSENS Jimmy MMM TEAM 3M 3:52:00 0:00:17
120. 136 HOEYBERGHS Daan BKP BKCP – POWERPLUS 3:52:00 0:00:17
121. 88 LANG Pirmin IAM IAM CYCLING 3:52:00 0:00:17
122. 171 NAESEN Oliver CIB CIBEL 3:52:00 0:00:17
123. 131 WALSLEBEN Philipp BKP BKCP – POWERPLUS 3:52:06 0:00:23
124. 27 ZABEL Rick BMC BMC RACING TEAM 3:52:06 0:00:23
125. 196 OTTEMA Rick VER VERANCLASSIC – DOLTCINI 3:52:06 0:00:23
126. 145 GEYSEN Kurt VGS VASTGOEDSERVICE – GOLDEN PALACE 3:52:06 0:00:23
127. 175 GOOSSENS Kenny CIB CIBEL 3:52:06 0:00:23
128. 104 MILETTA Luigi NRI NERI SOTTOLI 3:52:06 0:00:23
129. 146 ADAMS Joeri VGS VASTGOEDSERVICE – GOLDEN PALACE 3:52:06 0:00:23
130. 93 BERTAZZO Omar AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 3:52:06 0:00:23
131. 26 DILLIER Silvan BMC BMC RACING TEAM 3:52:24 0:00:41
132. 10 FENN Andrew OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING 3:52:24 0:00:41
133. 141 HULSMANS Kevin VGS VASTGOEDSERVICE – GOLDEN PALACE 3:52:29 0:00:46
134. 51 GUARNIERI Jacopo AST ASTANA PRO TEAM 3:52:29 0:00:46
135. 148 VERMOTE Alphonse VGS VASTGOEDSERVICE – GOLDEN PALACE 3:52:29 0:00:46
136. 176 VAN HOLDERBEKE M. CIB CIBEL 3:52:41 0:00:58
137. 188 EVRARD Laurent WBC WALLONIE – BRUXELLES 3:52:41 0:00:58
138. 156 SWEECK Diether KWS KWADRO – STANNAH 3:52:44 0:01:01
139. 178 ONGENA Matthias CIB CIBEL 3:52:53 0:01:10
140. 94 ZORDAN Andrea AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 3:53:00 0:01:17
141. 13 BOECKMANS Kris LTB LOTTO BELISOL 3:53:09 0:01:26
142. 172 ONGENA Thomas CIB CIBEL 3:53:20 0:01:37
143. 159 CANT Kevin KWS KWADRO – STANNAH 3:53:20 0:01:37
144. 52 MURAVYEV Dmitriy AST ASTANA PRO TEAM 3:53:22 0:01:39
145. 162 STEVENS Timothy MMM TEAM 3M 3:53:23 0:01:40
146. 18 DEBUSSCHERE Jens LTB LOTTO BELISOL 3:51:43 0:00:00
147. 91 VAN HUMMEL K. AND ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 3:53:25 0:01:42
148. 83 ELMIGER Martin IAM IAM CYCLING 3:53:38 0:01:55
149. 158 HOFMAN Joeri KWS KWADRO – STANNAH 3:53:38 0:01:55
150. 152 SIMUNEK Radomir KWS KWADRO – STANNAH 3:51:43 0:00:00
151. 137 BAESTAENS Vincent BKP BKCP – POWERPLUS 3:54:04 0:02:21
152. 14 WILLEMS Frederik LTB LOTTO BELISOL 3:55:32 0:03:49
153. 197 STALLAERT Joeri VER VERANCLASSIC – DOLTCINI 3:55:32 0:03:49
154. 174 DE DECKER Bjorn CIB CIBEL 3:55:32 0:03:49
155. 149 COOLS Alexander VGS VASTGOEDSERVICE – GOLDEN PALACE 3:56:29 0:04:46
156. 142 PEETERS Kevin VGS VASTGOEDSERVICE – GOLDEN PALACE 3:59:54 0:08:11
157. 25 CUMMINGS Stephen BMC BMC RACING TEAM 4:08:53 0:17:10

Klasyfikacja generalna:
1. 3 BOONEN Tom BEL OPQ 3:51:33
2. 11 GREIPEL André GER LTB 0:00:04
3. 33 BOS Theo NED BEL 0:00:06
4. 4 TERPSTRA Niki NED OPQ 0:00:07
5. 22 VAN AVERMAET Greg BEL BMC 0:00:08
6. 5 BAKELANTS Jan BEL OPQ 0:00:09
7. 45 AHLSTRAND Jonas SWE GIA 0:00:10
8. 53 GUARDINI Andrea ITA AST
9. 76 NAPOLITANO Danilo ITA WGG
10. 101 CHICCHI Francesco ITA NRI
11. 64 VAN STAEYEN Michael BEL TSV
12. 198 WEBER Sascha GER VER
13. 6 STEEGMANS Gert BEL OPQ
14. 61 VANBILSEN Kenneth BEL TSV
15. 98 TESTI Nicola ITA AND
16. 161 DRUYTS Gerry BEL MMM
17. 1 MARTIN Tony GER OPQ
18. 73 ROBERT Frederique BEL WGG
19. 41 DUMOULIN Tom NED GIA
20. 100 DALL ANTONIA Tiziano ITA AND
21. 122 CAMMAERTS Edwig BEL COF
22. 132 BOSMANS Wietse BEL BKP
23. 124 LEMOINE Cyril FRA COF
24. 23 LODEWYCK Klaas BEL BMC
25. 21 GILBERT Philippe BEL BMC
26. 117 MAIKIN Roman RUS RVL
27. 74 GHYSELINCK Jan BEL WGG
28. 2 MEERSMAN Gianni BEL OPQ
29. 96 PARRINELLO Antonio ITA AND
30. 66 LAMPAERT Yves BEL TSV
31. 63 THEUNS Edward BEL TSV
32. 154 MEISEN Marcel GER KWS
33. 78 DE TROYER Tim BEL WGG
34. 164 JUODVALKIS Egidijus LTU MMM
35. 34 MARTENS Paul GER BEL
36. 195 MOL Wouter NED VER
37. 42 DEVENYNS Dries BEL GIA
38. 182 DELFOSSE Sébastien BEL WBC
39. 177 VAN STEENBERGHEN J. BEL CIB
40. 167 VANSPEYBROECK Tim BEL MMM
41. 71 LEUKEMANS Björn BEL WGG
42. 116 LAGUTIN Sergey RUS RVL
43. 77 SELVAGGI Mirko ITA WGG
44. 103 ANDRIATO Rafael BRA NRI
45. 16 HENDERSON Greg NZL LTB
46. 44 DE KORT Koen NED GIA
47. 47 HAGA Chad USA GIA
48. 43 CURVERS Roy NED GIA
49. 114 BALYKIN Ivan RUS RVL
50. 35 TANKINK Bram NED BEL
51. 102 FAILLI Francesco ITA NRI
52. 31 VANMARCKE Sep BEL BEL
53. 133 VAN DER POEL David NED BKP
54. 24 BURGHARDT Marcus GER BMC
55. 147 RUIJGH Rob NED VGS
56. 144 CORDEEL Sander BEL VGS
57. 151 BINA Martin CZE KWS
58. 126 SENECHAL Florian FRA COF
59. 127 VERHELST Louis BEL COF
60. 19 LIGTHART Pim NED LTB
61. 36 BROWN Graeme AUS BEL
62. 200 VANDEWIELE Frederik BEL VER
63. 85 BRANDLE Matthias AUT IAM
64. 12 ROELANDTS Jurgen BEL LTB
65. 123 GARCIA ECHEGUIBEL E. ESP COF
66. 84 ISTA Kevin BEL IAM
67. 81 CHAVANEL Sylvain FRA IAM
68. 111 OVECHKIN Artem RUS RVL
69. 181 AMORISON Frédéric BEL WBC
70. 153 TARAMARCAZ Julien SUI KWS
71. 28 HUSHOVD Thor NOR BMC
72. 191 GARDEYN Gorik BEL VER
73. 113 FIRSANOV Sergey RUS RVL
74. 112 SOLOMENNIKOV Andrei RUS RVL
75. 121 ZINGLE Romain BEL COF
76. 186 STENUIT Robin BEL WBC
77. 54 GAVAZZI Francesco ITA AST
78. 65 VAN HOECKE Gijs BEL TSV
79. 32 WYNANTS Maarten BEL BEL
80. 7 VANDENBERGH Stijn BEL OPQ
81. 67 CAMPENAERTS Victor BEL TSV
82. 62 WALLAYS Jelle BEL TSV
83. 87 HOLLENSTEIN Reto SUI IAM
84. 57 KAMYSHEV Arman KAZ AST
85. 194 SCHOONBROODT Bob NED VER
86. 184 DRON Boris BEL WBC
87. 187 DUFRASNE Jonathan BEL WBC
88. 99 FACCHINI Patrick ITA AND
89. 128 FOUCHARD Julien FRA COF
90. 46 BULGAC Brian NED GIA
91. 68 VANSPEYBROUCK Pieter BEL TSV
92. 37 WAGNER Robert GER BEL
93. 115 ZAKARIN Ilnur RUS RVL
94. 118 POZDNYAKOV Kirill RUS RVL
95. 168 VAN ZUMMEREN Stef BEL MMM
96. 72 DE VREESE Laurens BEL WGG
97. 15 BROECKX Stig BEL LTB
98. 185 DERNIES Tom BEL WBC
99. 75 VEUCHELEN Frederik BEL WGG
100. 86 AREGGER Marcel SUI IAM
101. 163 VINGERLING Michael NED MMM
102. 38 MARKUS Barry NED BELBaloise Belgium Tour
103. 92 ZILIOLI Gianfranco ITA AND
104. 82 LÖVKVIST Thomas SWE IAM
105. 108 TEDESCHI Mirko ITA NRI
106. 155 SWEECK Laurens BEL KWS
107. 105 TABORRE Fabio ITA NRI
108. 173 CALLEBAUT Kevin BEL CIB
109. 107 FONZI Giuseppe ITA NRI
110. 169 DE VOS Gertjan BEL MMM
111. 55 HUFFMAN Evan USA AST
112. 134 VAN DER POEL Mathieu NED BKP
113. 18 DEBUSSCHERE Jens BEL LTB
114. 152 SIMUNEK Radomir CZE KWS
115. 135 PETRUS Lubomir CZE BKP 0:00:27
116. 183 DEMOITIE Antoine BEL WBC
117. 192 DEWORTELAER Serge BEL VER
118. 48 JI Cheng CHN GIA
119. 106 GIL MARTINEZ T. VEN NRI
120. 125 MOLARD Rudy FRA COF
121. 165 JANSSENS Jimmy BEL MMM
122. 136 HOEYBERGHS Daan BEL BKP
123. 88 LANG Pirmin SUI IAM
124. 171 NAESEN Oliver BEL CIB
125. 131 WALSLEBEN Philipp GER BKP 0:00:33
126. 27 ZABEL Rick GER BMC
127. 196 OTTEMA Rick NED VER
128. 145 GEYSEN Kurt BEL VGS
129. 175 GOOSSENS Kenny BEL CIB
130. 104 MILETTA Luigi ITA NRI
131. 146 ADAMS Joeri BEL VGS
132. 93 BERTAZZO Omar ITA AND
133. 26 DILLIER Silvan SUI BMC 0:00:51
134. 10 FENN Andrew GBR OPQ
135. 141 HULSMANS Kevin BEL VGS 0:00:56
136. 51 GUARNIERI Jacopo ITA AST
137. 148 VERMOTE Alphonse BEL VGS
138. 176 VAN HOLDERBEKE M. BEL CIB 0:01:08
139. 188 EVRARD Laurent BEL WBC
140. 156 SWEECK Diether BEL KWS 0:01:11
141. 178 ONGENA Matthias BEL CIB 0:01:20
142. 94 ZORDAN Andrea ITA AND 0:01:27
143. 13 BOECKMANS Kris BEL LTB 0:01:36
144. 172 ONGENA Thomas BEL CIB 0:01:47
145. 159 CANT Kevin BEL KWS
146. 52 MURAVYEV Dmitriy KAZ AST 0:01:49
147. 162 STEVENS Timothy BEL MMM 0:01:50
148. 91 VAN HUMMEL K. NED AND 0:01:52
149. 83 ELMIGER Martin SUI IAM 0:02:05
150. 158 HOFMAN Joeri BEL KWS
151. 137 BAESTAENS Vincent BEL BKP 0:02:31
152. 14 WILLEMS Frederik BEL LTB 0:03:59
153. 197 STALLAERT Joeri BEL VER
154. 174 DE DECKER Bjorn BEL CIB
155. 149 COOLS Alexander BEL VGS 0:04:56
156. 142 PEETERS Kevin BEL VGS 0:08:21
157. 25 CUMMINGS Stephen GBR BMC 0:17:20

 

Arek Waluga @ArekWaluga77

Foto:corvospro.com