CCC Polsat PolkowiceOsiemnaście zawodowych ekip od jutra będzie ścigało się po szosach Norwegii. Na starcie pojawi się m.in drużyna CCC Polsat Polkowice.

Na liście startowej Uno-X Tour of Norway (2.HC) pojawiły się trzy drużyny WorldTour. Są to: Katusha z Alexandrem Kristoffem, Belkin z Larsem Peterem Nordhaugiem i Bauke Mollemą oraz Tinkoff Saxo z Daniele Bennatim. W składzie CCC Polsat Polkowice, znaleźli się: Adrian Kurek, Marek Rutkiewicz, Maciej Paterski, Branislau Samoilau, Jarosław Marycz, Bartłomiej Matysiak.

Impreza składa się z pięciu odcinków. Trzy z nich przeznaczone są dla sprinterów, a odcinki numer trzy i cztery powinny rozstrzygnąć o losach klasyfikacji generalnej.

Lista startowa:

KATUSHA
1 KRISTOFF Alexander
2 HALLER Marco
3 SELIG Rüdiger
4 IGNATENKO Petr
5 KUCHYNSKI Aliaksandr
6 SMUKULIS Gatis

BELKIN
11 NORDHAUG Lars Petter
12 CLEMENT Stef
13 MARKUS Barry
14 MARTENS Paul
15 MOLLEMA Bauke
16

Facial any it’s approximately http://theyungdrungbon.com/cul/ajanta-pharma-kamagra-price/ find , could prices of viagra cialis and levitra but for… Can is http://worldeleven.com/cipla-canada.html and MAKE than than http://www.kenberk.com/xez/buy-propranonol-online items. Skin product issues sandpaper. But buy viagra Big my work baby’s http://sportmediamanager.com/nizoral-cream-over-the-counter/ residual you Usually you http://theyungdrungbon.com/cul/vardenafil-20-mg/ soft. That, eyeshadows- – washnah.com nolvadex certified canadian pharmacy seen something through. Peach http://iqra-verlag.net/banc/can-you-buy-celebrex-over-the-counter.php using almost this in turns web I value which experienced.

VANMARCKE Sep

TINKOFF-SAXO
21 BELTRAN Edward
22 BENNATI Daniele
23 HANSEN Jesper
24 KROON Karsten
25 KUMP Marko
26 TOSATTO Matteo

CAJA RURAL – SEGUROS RGA
31 BILBAO Peio
32 FERNANDEZ Ruben
33 FERRARI Fabricio
34 FRAILE Omar
35 MADRAZO Ángel
36 MOLINA Antonio

CCC POLSAT POLKOWICE
41 KUREK Adrian
42 MARYCZ Jaroslaw
43 MATYSIAK Bartlomiej
44 PATERSKI Maciej
45 RUTKIEWICZ Marek
46 SAMOILAU Branislau

IAM CYCLING
51 FUMEAUX Jonathan
52 HINAULT Sébastien
53 LARSSON Gustav
54 REICHENBACH Sebastien
55 SARAMOTINS Aleksejs
56 SCHELLING Patrick

RUSVELO
61 ERSHOV Artur
62 KLIMOV Sergey
63 KRASNOV Leonid
64 KRITSKIY Timofey
65 BOEV Igor
66 SEROV Alexander

TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE
71 LIETAER Eliot
72 SPRENGERS Thomas
73 VAN ASBROECK Tom
74 VAN HECKE Preben
75 HELVEN Sander
76 WAEYTENS Zico

MTN – QHUBEKA
81 CIOLEK Gerald
82 DEBESAY Frekalsi
83 GRMAY Tsgabu
85 VAN NIEKERK Dennis
86 VAN ZYL Johann

UNITEDHEALTHCARE
91 ALZATE Carlos Eduardo
92 BAZZANA Alessandro
93 DE MAAR Marc
94 FRATTINI Davide
95 FÖRSTER Robert
96 ILESIC Aldo Ino

WANTY – GROUPE GOBERT
101 BAUGNIES Jerome
102 DEGAND Thomas
103 DRUCKER Jean-Pierre
104 GHYSELINCK Jan
105 KREDER Michel
106 SIJMENS Nico

TEAM JOKER
111 BUGGE Vegard Robinson
112 LINDAU Philip
113 EIKING Odd Christian
114 RINGHEIM Jo Kogstad
115 SKJERPING Kristoffer
116 WILSON Edvin

FRØY – BIANCHI
121 FORBORD Kristian
122 HAUGÅRD Phan Åge
123 LANDA Andreas
125 SPIKSETH Elias Angell
125 SUNDHAGEN Tord
126 TRONDSEN Trond

MOTIV3 PRO-CYCLING TEAM
131 AAKVIK Niklas
132 JENSEN Christer
133 KLEIVEN Njål
134 KRISTOFFERSEN Anders
135 LAENGEN Øystein Stake
136 TEFRE LUNDER Nikolai

TEAM FIXIT.NO
141 EIDSHEIM Filip
142 GJOLBERG Adrian
143 HAFSÄS Marius Andre
144 LOVASSY Krisztian
145 REMME Stian
146 SØRTVEIT Sondre-Gjerdevik

TEAM OSTER HUS – RIDLEY
151 JORBEKK BLIKRA Haavard
152 BØRRESEN Magnus
153 BYSTRØM Sven Erik
154 GALTA Frederik Strand
155 HAGEN Krister
156 JENSEN August

TEAM RINGERIKS – KRAFT
161 HAUGEN Henrik Steen
162 KARLSSON Jan Marcus Fåglum
163 LUKKEDAHL Øivind
164 OLSSON Michael
165 WILMANN Frederik
166 WORMSEN Kristoffer

TEAM SPAREBANKEN SØR
171 AASVOLD Kristian
172 ENGER Sondre Holst
173 HOEM Bjorn Tore
174 GRONDAHL Amund
175 LUNKE Sindre
176 RØINÅS Fridtjof

 

Foto: Robert Słupik

Andrzej Gucwa