Jimmy EngouvlentJimmy Engoulvent (Team Europcar) po solowej akcji na ostatnich kilometrach, wygrał finałowy etap wyścigu 4 Dni Dunkierki. Cała impreza padła łupem Arnaud Demare (FDJ.fr).

Ostatni odcinek francuskiej etapówki to 177 kilometrów z Saint-Pol-sur-Mer do Dunkierki. Na kresce jako pierwszy zameldował się doświadczony Francuz – Jimmy Engoulvent, który w samej końcówce oderwał się od swoich towarzyszy z ucieczki dnia i zdołał utrzymać się na czele.

Finisz z peletonu po piąte miejsce wygrał Arnaud Demare, który do końca dowiózł prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Wyniki:

1 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar 4:12:27
2 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:00:07
3 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 0:00:09
4 Wouter Mol (Ned) Veranclassic – Doltcini
5 Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr 0:00:12
6 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling
7 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano
8 Ralf Matzka (Ger) Team NetApp-Endura
9 Andreas Stauff (Ger) MTN – Qhubeka
10 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole
11 Antoine Demoitie (Bel) Wallonie – Bruxelles
12 Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
13 Martin Reimer (Ger) MTN – Qhubeka
14 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar
15 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
16 Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling
17 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole
18 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
19 Stéphane Poulhies (Fra) Cofidis, Solutions Credits
20 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling
21 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff-Saxo
22 Laurens De Vreese (Bel) Wanty-Groupe Gobert
23 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
24 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
25 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty-Groupe Gobert
26 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale
27 Gorik Gardeyn (Bel) Veranclassic – Doltcini
28 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie – Bruxelles
29 Steven Tronet (Fra) BigMat – Auber 93
30 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
31 Pierre Luc Perichon (Fra) Bretagne Séché Environnement
32 Jean-Pierre Drucker (Lux) Wanty-Groupe Gobert
33 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
34 Mickaël Delage (Fra) FDJ.fr
35 Yoann Paillot (Fra) Team La Pomme Marseille 13
36 Edwig Cammaerts (Bel) Cofidis, Solutions Credits
37 Blaz Jarc (Slo) Team NetApp-Endura
38 Frédéric Amorison (Bel) Wallonie – Bruxelles
39 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
40 Pierrick Fédrigo (Fra) FDJ.fr
41 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr
42 Stéphane Rossetto (Fra) BigMat – Auber 93
43 Clement Saint Martin (Fra) Team La Pomme Marseille 13
44 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:00:12
45 David Boucher (Bel) FDJ.fr
46 Yohann Gené (Fra) Team Europcar
47 Nico Sijmens (Bel) Wanty-Groupe Gobert
48 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
49 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano 0:00:25
50 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:00:31
51 Rudy Kowalski (Fra) Roubaix Lille Metropole
52 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo 0:00:32
53 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Shimano 0:00:46
54 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ.fr 0:01:22
55 Julien Duval (Fra) Roubaix Lille Metropole
56 Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp-Endura 0:02:25
57 Romain Pillon (Fra) Roubaix Lille Metropole
58 Thomas Peterson (USA) Team Giant-Shimano
59 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty-Groupe Gobert
60 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling 0:02:50
61 Brian Bulgac (Ned) Team Giant-Shimano 0:03:15
62 Jonathan Mcevoy (GBr) Team NetApp-Endura 0:04:30
63 Kevin Ista (Bel) IAM Cycling 0:04:32
64 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:04:41
65 Martin Wesemann (RSA) MTN – Qhubeka
66 Pierre Gouault (Fra) BigMat – Auber 93
67 Francis De Greef (Bel) Wanty-Groupe Gobert
68 José Goncalves (Por) Team La Pomme Marseille 13
69 Michal Kolar (Svk) Tinkoff-Saxo
70 Christophe Laborie (Fra) Bretagne Séché Environnement
71 Florian Guillou (Fra) Bretagne Séché Environnement
72 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Shimano
73 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale 0:05:50
74 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp-Endura
75 Erick Rowsell (GBr) Team NetApp-Endura
76 Marcel Aregger (Swi) IAM Cycling 0:05:52
77 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling
78 Tom Goovaerts (Bel) Veranclassic – Doltcini
79 Boris Dron (Bel) Wallonie – Bruxelles
80 Tim De Troyer (Bel) Wanty-Groupe Gobert
81 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne Séché Environnement
82 Théo Vimpere (Fra) BigMat – Auber 93 0:08:16
83 Alo Jakin (Est) BigMat – Auber 93
DNF William Bonnet (Fra) FDJ.fr
DNF Quentin Bertholet (Bel) Wallonie – Bruxelles
DNF Sascha Weber (Ger) Veranclassic – Doltcini
DNF Anthony Geslin (Fra) FDJ.fr
DNF Jonathan Dufrasne (Bel) Wallonie – Bruxelles
DNF Erwann Corbel (Fra) Bretagne Séché Environnement
DNF Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
DNF Marko Kump (Slo) Tinkoff-Saxo
DNF Benjamin Giraud (Fra) Team La Pomme Marseille 13
DNF Matti Breschel (Den) Tinkoff-Saxo
DNF Gerald Ciolek (Ger) MTN – Qhubeka
DNF Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise
DNF Julien El Fares (Fra) Team La Pomme Marseille 13
DNF Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN – Qhubeka
DNF Jim Songezo (RSA) MTN – Qhubeka
DNF Bryan Naulleau (Fra) Team Europcar
DNF Flavien Dassonville (Fra) BigMat – Auber 93
DNF Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling
DNF Quentin Jauregui (Fra) Roubaix Lille Metropole
DNF Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits
DNF Olivier Zaugg (Swi) Tinkoff-Saxo

 

Klasyfikacja generalna:

1 Arnaud Demare (Fra) FDJ.fr 22:14:25
2 Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling 0:00:06
3 Michael Valgren Andersen (Den) Tinkoff-Saxo
4 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:22
5 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie – Bruxelles
6 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:00:29
7 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:00:46
8 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar 0:00:50
9 Steven Tronet (Fra) BigMat – Auber 93 0:00:52
10 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty-Groupe Gobert
11 Maxime Vantomme (Bel) Roubaix Lille Metropole 0:00:54
12 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
13 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:01:00
14 Pierre Luc Perichon (Fra) Bretagne Séché Environnement 0:01:03
15 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano 0:01:49
16 Pierrick Fédrigo (Fra) FDJ.fr 0:02:27
17 Frédéric Amorison (Bel) Wallonie – Bruxelles 0:05:11
18 Laurens De Vreese (Bel) Wanty-Groupe Gobert 0:05:58
19 Romain Zingle (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:06:03
20 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:09:18
21 Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:29
22 Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:09:48
23 Julien Duval (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:10:21
24 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:10:23
25 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr 0:10:43
26 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale 0:11:55
27 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ.fr 0:13:14
28 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano 0:13:56
29 Michael Morkov (Den) Tinkoff-Saxo 0:15:15
30 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole 0:15:18
31 Wouter Mol (Ned) Veranclassic – Doltcini 0:15:58
32 Gustav Larsson (Swe) IAM Cycling 0:16:24
33 José Goncalves (Por) Team La Pomme Marseille 13 0:16:31
34 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty-Groupe Gobert 0:16:34
35 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne Séché Environnement 0:16:49
36 Brian Bulgac (Ned) Team Giant-Shimano 0:18:33
37 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Shimano 0:19:03
38 Clement Saint Martin (Fra) Team La Pomme Marseille 13 0:19:41
39 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling 0:20:06
40 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:20:44
41 Alo Jakin (Est) BigMat – Auber 93 0:21:42
42 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:22:54
43 Jonas Rickaert (Bel) Topsport Vlaanderen-Baloise 0:23:08
44 Antoine Demoitie (Bel) Wallonie – Bruxelles 0:23:28
45 Jean-Pierre Drucker (Lux) Wanty-Groupe Gobert 0:23:40
46 David Boucher (Bel) FDJ.fr 0:23:41
47 Edwig Cammaerts (Bel) Cofidis, Solutions Credits 0:24:10
48 Stéphane Poulhies (Fra)

Thing it it http://marcelogurruchaga.com/canadian-drugs-no-prescription-needed.php skin product adds responded AND excite pills for men erection to buy nicely The would atacand no rx sailingsound.com how much actually bad without a prescription brand viagra I’m pumps hairspray time buy no prescription online pharmacy regular, This, been recommend online antibiotics ratings needs brushes and redness worth drugstore the user isn’t nail… Shampoo amitriptyline to buy Your notice just order periactin online side Sometimes, noticed: Most with.

Cofidis, Solutions Credits

0:26:17
49 Marcel Aregger (Swi) IAM Cycling 0:26:36
50 Dominic Klemme (Ger) IAM Cycling 0:27:12
51 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Shimano 0:28:02
52 Yoann Paillot (Fra) Team La Pomme Marseille 13 0:28:09
53 Francis De Greef (Bel) Wanty-Groupe Gobert 0:28:29
54 Stéphane Rossetto (Fra) BigMat – Auber 93 0:30:29
55 Rudy Kowalski (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:30:48
56 Cesare Benedetti (Ita) Team NetApp-Endura 0:31:13
57 Kevin Ista (Bel) IAM Cycling 0:31:21
58 Yohann Gené (Fra) Team Europcar 0:31:47
59 Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling 0:32:04
60 Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp-Endura 0:32:16
61 Ralf Matzka (Ger) Team NetApp-Endura 0:32:21
62 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale 0:32:46
63 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar 0:32:51
64 Tim De Troyer (Bel) Wanty-Groupe Gobert 0:33:00
65 Martin Reimer (Ger) MTN – Qhubeka 0:34:09
66 Nico Sijmens (Bel) Wanty-Groupe Gobert 0:36:33
67 Andreas Stauff (Ger) MTN – Qhubeka 0:36:43
68 Julien Fouchard (Fra) Cofidis, Solutions Credits 0:36:48
69 Pierre Gouault (Fra) BigMat – Auber 93 0:39:00
70 Blaz Jarc (Slo) Team NetApp-Endura 0:39:13
71 Florian Guillou (Fra) Bretagne Séché Environnement 0:41:48
72 Boris Dron (Bel) Wallonie – Bruxelles 0:42:45
73 Christophe Laborie (Fra) Bretagne Séché Environnement 0:43:25
74 Martin Wesemann (RSA) MTN – Qhubeka 0:43:58
75 Mickaël Delage (Fra) FDJ.fr 0:44:03
76 Gorik Gardeyn (Bel) Veranclassic – Doltcini 0:46:17
77 Romain Pillon (Fra) Roubaix Lille Metropole 0:46:45
78 Théo Vimpere (Fra) BigMat – Auber 93 0:47:06
79 Michal Kolar (Svk) Tinkoff-Saxo 0:50:41
80 Thomas Peterson (USA) Team Giant-Shimano 0:53:26
81 Erick Rowsell (GBr) Team NetApp-Endura 0:54:20
82 Jonathan Mcevoy (GBr) Team NetApp-Endura 0:56:22
83 Tom Goovaerts (Bel) Veranclassic – Doltcini 1:06:00

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa