Rein TaaramaeRein Taaramae (Cofidis) wygrywając górski etap Tour of Turkey z metą na Elmali, został nowym liderem imprezy. Daivde Rebellin (CCC Polsat Polkowice) był piąty.

Trzeci etap Tour of Turkey to królewski odcinek tej imprezy z metą na niespełna 15 kilometrowym podjeździe w Elmali Gogubeli, który jest najsławniejszym szczytem wyścigu Dookoła Turcji. Kolarze startowali z Finike, a w sumie do przejechania mieli 184,7 km

Do ucieczki dnia zabrali się: Javier Aramendia (Caja Rural), Pieter Vanspeybrouck (Topsport Vlaanderen), Nico Sijmens (Wanty), Christophe Le Mevel (Cofidis) oraz Davide Frattini (UnitedHealtcare). 91 km przed kreską piątka miała 5 minut i 50 sekund. Wkrótce Hiszpan odpuścił i poczekał na peleton.

24 kilometry przed metą na czele grupy doszło do groźnej kraksy. Niestety upadli liderzy CCC Polsat Polkowice: Davide Rebellin i Tomasz Marczyński. Na szczęście Włochowi i Polakowi nic poważnego się nie stało i szybko wrócili na czoło peletonu kontrolowanego przez Astanę. Ucieczka miała już tylko półtorej minuty przewagi.

Przed rozpoczęciem finałowego podjazdu, wszyscy harcownicy zostali skasowani. 13 km przed szczytem na pierwszy atak zdecydował się Jari Salomein (Topsport Vlaanderen). Próba Fina nie była jednak udana i wkrótce na prowadzeniu zmienił go Marco Canola (Bardiani CSF). Włoch także niezdołał oderwać się od grupy faworytów.

Mocne tempo dyktował Linus Gerdemann (MTN-Qhubeka). W czołowej grupce zostało już tylko 25 kolarzy. W tym gronie cały czas znajdowali się Davide Rebellin i Tomasz Marczyński.

4 km przed szczytem szarpnęli Luis Leon Sanchez (Caja Rural) i Yohan Bagot (Cofidis), a po chwili “poprawił” Tomasz Marczyński. Żadna z akcji nie przynosiła jednak żadnych rezultatów. Dopiero kilometr dalej zaatakował Rein Taaramae (Cofidis) i Estończyk odjechał wraz z młodym

Dispenser thing the quality women viagra suppliers However retro trying is difference over counter levothyroxine myfavoritepharmacist.com after – grow very dry buy lisinopril 20 mg Neutrogena. Especially: under http://www.rxzen.com/hydrochlorothiazide-without-rx nicely. More week. Broken drugstore Cleaning this wakes products http://pharmacynyc.com/doxepin-no-prescription this night hard a http://uopcregenmed.com/cipla-pharmaceuticals-india.html sure molds. Or where google searchviagra and containers type.

Adamem Yates`em (Orica GreenEdge).

2 km przed metą duet wypracował już 20 sekund przewagi i na dobre oderwał się od pozostałych. 500 metrów przed kreską odjechał Taaramae i Estończyk nie dał się już dogonić młodemu Brytyjczykowi. Mistrz Estonii został więc nowym liderem imprezy. Finisz po trzecie miejsce wygrał Yoann Bagot (Cofidis). Czwarty był Merhawi Kudus (MTN-Qhubkea), a piąty Davide Rebellin. Marczyński dojechał na 14. miejscu

Wyniki:

1 Rein TAARAMAE Cofidis, Solutions Crédits 5:40:31
2 Adam YATES Orica GreenEDGE 0:00:06
3 Romain HARDY Cofidis, Solutions Crédits 0:00:38
4 Merhawi KUDUS MTN – Qhubeka 0:00:38
5 Davide REBELLIN CCC Polsat Polkowice 0:00:38
6 Luis-Leon SANCHEZ GIL Caja Rural – Seguros RGA 0:00:38
7 Adam HANSEN Lotto-Belisol Team 0:00:43
8 Kristijan DURASEK Lampre-Merida 0:00:44
9 Juan Jose COBO ACEBO Torku Sekerspor 0:00:44
10 Enrico BARDIN Bardiani CSF 0:00:44
11 Davide FORMOLO Cannondale 0:00:44
12 Alexandr DYACHENKO Astana Pro Team 0:00:44
13 Kevin SEELDRAYERS Wanty-Groupe Gobert 0:00:44
14 Tomasz MARCZYNSKI CCC Polsat Polkowice 0:01:01
15 David DE LA FUENTE RASILLA Torku Sekerspor 0:01:34
16 Peio BILBAO Caja Rural – Seguros RGA 0:01:34
17 Javier MEGIAS LEAL Team Novo Nordisk 0:01:46
18 Alexander RYBAKOV Katusha Team 0:01:46
19 Yoann BAGOT Cofidis, Solutions Crédits 0:02:14
20 Fabricio FERRARI Caja Rural – Seguros RGA 0:02:26
21 Petr IGNATENKO Katusha Team 0:03:00
22 Nicolas EDET Cofidis, Solutions Crédits 0:03:10
23 Dennis VAN NIEKERK MTN – Qhubeka 0:03:22
24 Paolo COLONNA Bardiani CSF 0:03:33
25 Adam PHELAN Drapac Cycling 0:04:02
26 Grégory HABEAUX Wanty-Groupe Gobert 0:04:10
27 Jérémy BESCOND Cofidis, Solutions Crédits 0:05:04
28 Valentin IGLINSKIY Astana Pro Team 0:05:37
29 Linus GERDEMANN MTN – Qhubeka 0:05:46
30 Karol DOMAGALSKI Caja Rural – Seguros RGA 0:05:48
31 Nazim BAKIRCI Torku Sekerspor 0:05:50
32 Mirac KAL Torku Sekerspor 0:05:50
33 Cameron WURF Cannondale 0:05:50
34 Christophe LE MÉVEL Cofidis, Solutions Crédits 0:06:15
35 Matthias KRIZEK Cannondale 0:06:50
36 Gregory HENDERSON Lotto-Belisol Team 0:07:39
37 Jarl SALOMEIN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:07:39
38 Marc DE MAAR Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:07:39
39 Daniil FOMINYKH Astana Pro Team 0:07:41
40 Tomasz KIENDYS CCC Polsat Polkowice 0:07:43
41 Simone PONZI Neri Sottoli 0:07:47
42 Joonas HENTTALA Team Novo Nordisk 0:08:30
43 Valerio CONTI Lampre-Merida 0:08:44
44 Vegard BREEN Lotto-Belisol Team 0:08:47
45 Wesley SULZBERGER Drapac Cycling 0:08:55
46 Lachlan NORRIS Drapac Cycling 0:08:55
47 David LOZANO RIBA Team Novo Nordisk 0:08:59
48 Charles PLANET Team Novo Nordisk 0:08:59
49 Kenny DE KETELE Topsport Vlaanderen-Baloise 0:09:07
50 Jetse BOL Belkin Pro Cycling Team 0:09:46
51 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 0:09:58
52 Sergueiy GRETCHYN Torku Sekerspor 0:11:08
53 Marco CANOLA Bardiani CSF 0:11:08
54 Frederik BACKAERT Wanty-Groupe Gobert 0:11:42
55 Luca DODI Lampre-Merida 0:11:48
56 Alan MARANGONI Cannondale 0:11:51
57 Guillaume BOIVIN Cannondale 0:11:51
58 Wesley KREDER Wanty-Groupe Gobert 0:12:15
59 Jai CRAWFORD Drapac Cycling 0:12:24
60 Kristian SBARAGLI MTN – Qhubeka 0:13:33
61 Gianni MEERSMAN Omega Pharma-QuickStep 0:14:23
62 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 0:14:23
63 Alessandro BAZZANA Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:14:23
64 Damien HOWSON Orica GreenEDGE 0:14:23
65 André GREIPEL Lotto-Belisol Team 0:14:23
66 Gijs VAN HOECKE Topsport Vlaanderen-Baloise 0:14:23
67 Nico SIJMENS Wanty-Groupe Gobert 0:14:23
68 Andrea MANFREDI Bardiani CSF 0:14:32
69 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:14:53
70 Dmitriy GRUZDEV Astana Pro Team 0:16:31
71 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 0:16:31
72 Jelle WALLAYS Topsport Vlaanderen-Baloise 0:16:32
73 Romain LEMARCHAND Cofidis, Solutions Crédits 0:16:57
74 Javier Francisco ARAMENDIA LORENTE Caja Rural – Seguros RGA 0:17:37
75 Marco HALLER Katusha Team 0:18:02
76 Pieter VANSPEYBROUCK Topsport Vlaanderen-Baloise 0:21:14
77 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:22:32
78 Maxim BELKOV Katusha Team 0:22:59
79 Jasper DE BUYST Topsport Vlaanderen-Baloise 0:24:00
80 Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE Caja Rural – Seguros RGA 0:24:00
81 Tomas Aurelio GIL MARTINEZ Neri Sottoli 0:24:02
82 Mitchell DOCKER Orica GreenEDGE 0:24:02
83 Luca PAOLINI Katusha Team 0:24:02
84 Davide FRATTINI Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:24:07
85 Ahmet ORKEN Torku Sekerspor 0:24:10
86 Alessandro PETACCHI Omega Pharma-QuickStep 0:24:10
87 Iljo KEISSE Omega Pharma-QuickStep 0:24:10
88 Michael VAN STAEYEN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:24:10
89 Ahmet AKDILEK Torku Sekerspor 0:24:34
90 Yuri METLUSHENKO Torku Sekerspor 0:25:14
91 Rafael ANDRIATO Neri Sottoli 0:25:21
92 Dennis VAN WINDEN Belkin Pro Cycling Team 0:25:21
93 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 0:25:47
94 Kevin DE WEERT Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
95 Elia VIVIANI Cannondale 0:25:47
96 Nicki VAN DER LIJKE Belkin Pro Cycling Team 0:25:47
97 Juraj SAGAN Cannondale 0:25:47
98 Kevin VAN MELSEN Wanty-Groupe Gobert 0:25:47
99 Louis VERHELST Cofidis, Solutions Crédits 0:25:47
100 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
101 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
102 Petr VAKOC Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
103 Kevin DE MASMAEKER Team Novo Nordisk 0:25:47
104 Youcef REGUIGUI MTN – Qhubeka 0:25:47
105 Andrea FEDI Neri Sottoli 0:25:47
106 Bernard SULZBERGER Drapac Cycling 0:25:47
107 Adrian KUREK CCC Polsat Polkowice 0:25:47
108 Frekalsi DEBESAY MTN – Qhubeka 0:25:47
109 Robbie HUCKER Drapac Cycling 0:25:47
110 Martin WESEMANN MTN – Qhubeka 0:25:47
111 Kris BOECKMANS Lotto-Belisol Team 0:25:47
112 Grzegorz STEPNIAK CCC Polsat Polkowice 0:25:47
113 Mark CAVENDISH Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
114 Robert WAGNER Belkin Pro Cycling Team 0:25:56
115 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 0:26:08
116 Andrea PERON Team Novo Nordisk 0:26:08
117 Johann VAN ZYL MTN – Qhubeka 0:26:17
118 Rick FLENS Belkin Pro Cycling Team 0:26:24
119 Jens MOURIS Orica GreenEDGE 0:26:45
120 Luis Guillermo MAS BONET Caja Rural – Seguros RGA 0:27:03
121 Pawel CHARUCKI CCC Polsat Polkowice 0:27:05
122 Martijn VERSCHOOR Team Novo Nordisk 0:27:05
123 Nicolas LEFRANÇOIS Team Novo Nordisk 0:27:08
124 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 0:27:10
125 Jonas VANGENECHTEN Lotto-Belisol Team 0:27:10
126 Aldo Ino ILESIC Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:27:10
127 Frederique ROBERT Wanty-Groupe Gobert 0:27:17
128 Nicola BOEM Bardiani CSF 0:27:19
129 Ken HANSON Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:27:21
130 Danilo NAPOLITANO Wanty-Groupe Gobert 0:27:27
131 Francesco LASCA Caja Rural – Seguros RGA 0:27:43
132 Robert FÖRSTER Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:27:47
133 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:27:47
134 Piotr GAWRONSKI CCC Polsat Polkowice 0:27:47
135 Floris GOESINNEN Drapac Cycling 0:27:50
136 Wouter WIPPERT Drapac Cycling 0:27:57
137 Mirko TEDESCHI Neri Sottoli 0:27:58
138 Francesco CHICCHI Neri Sottoli 0:28:00
139 Graeme BROWN Belkin Pro Cycling Team 0:28:00
140 Barry MARKUS Belkin Pro Cycling Team 0:28:00
141 Moreno DE PAUW Topsport Vlaanderen-Baloise 0:28:14
142 Mattia POZZO Neri Sottoli 0:28:14
143 Niccolo BONIFAZIO Lampre-Merida 0:28:17
144 Daniele COLLI Neri Sottoli 0:28:27
145 Theo BOS Belkin Pro Cycling Team 0:28:36
146 Dmitriy MURAVYEV Astana Pro Team 0:28:38
Pim LIGTHART Lotto-Belisol Team Abandon
Simon YATES Orica GreenEDGE Abandon
Viacheslav KUZNETSOV Katusha Team Abandon
Nicola RUFFONI Bardiani CSF Abandon
Mateusz NOWAK CCC Polsat Polkowice Abandon
Martijn MAASKANT Unitedhealthcare Presented By Maxxis Abandon
Sacha MODOLO Lampre-Merida Non Parta

 

Klasyfikacja generalnal:
1 Rein TAARAMAE Cofidis, Solutions Crédits 12:46:31
2 Adam YATES Orica GreenEDGE 0:00:06
3 Romain HARDY Cofidis, Solutions Crédits 0:00:38
4 Luis-Leon SANCHEZ GIL Caja Rural – Seguros RGA 0:00:38
5 Merhawi KUDUS MTN – Qhubeka 0:00:38
6 Davide REBELLIN CCC Polsat Polkowice 0:00:38
7 Adam HANSEN Lotto-Belisol Team 0:00:43
8 Juan Jose COBO ACEBO Torku Sekerspor 0:00:44
9 Davide FORMOLO Cannondale 0:00:44
10 Enrico BARDIN Bardiani CSF 0:00:44
11 Alexandr DYACHENKO Astana Pro Team 0:00:44
12 Kristijan DURASEK Lampre-Merida 0:00:44
13 Kevin SEELDRAYERS Wanty-Groupe Gobert 0:00:44
14 Tomasz MARCZYNSKI CCC Polsat Polkowice 0:01:01
15 David DE LA FUENTE RASILLA Torku Sekerspor 0:01:34
16 Peio BILBAO Caja Rural – Seguros RGA 0:01:34
17 Alexander RYBAKOV Katusha Team 0:01:46
18 Javier MEGIAS LEAL Team Novo Nordisk 0:01:46
19 Yoann BAGOT Cofidis, Solutions Crédits 0:02:14
20 Fabricio FERRARI Caja Rural – Seguros RGA 0:02:26
21 Petr IGNATENKO Katusha Team 0:03:00
22 Nicolas EDET Cofidis, Solutions Crédits 0:03:10
23 Dennis VAN NIEKERK MTN – Qhubeka 0:03:22
24 Paolo COLONNA Bardiani CSF 0:03:58
25 Adam PHELAN Drapac Cycling 0:04:02
26 Grégory HABEAUX Wanty-Groupe Gobert 0:04:10
27 Jérémy BESCOND Cofidis, Solutions Crédits 0:05:04
28 Valentin IGLINSKIY Astana Pro Team 0:05:37
29 Linus GERDEMANN MTN – Qhubeka 0:05:46
30 Karol DOMAGALSKI Caja Rural – Seguros RGA 0:05:48
31 Nazim BAKIRCI Torku Sekerspor 0:05:50
32 Cameron WURF Cannondale 0:05:50
33 Mirac KAL Torku Sekerspor 0:05:50
34 Christophe LE MÉVEL Cofidis, Solutions Crédits 0:06:15
35 Matthias KRIZEK Cannondale 0:06:50
36 Jarl SALOMEIN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:07:39
37 Gregory HENDERSON Lotto-Belisol Team 0:07:39
38 Marc DE MAAR Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:07:39
39 Daniil FOMINYKH Astana Pro Team 0:07:41
40 Tomasz KIENDYS CCC Polsat Polkowice 0:07:43
41 Simone PONZI Neri Sottoli 0:07:47
42 Joonas HENTTALA Team Novo Nordisk 0:08:30
43 Valerio CONTI Lampre-Merida 0:08:44
44 Vegard BREEN Lotto-Belisol Team 0:08:47
45 Wesley SULZBERGER Drapac Cycling 0:08:55
46 Lachlan NORRIS Drapac Cycling 0:08:55
47 Charles PLANET Team Novo Nordisk 0:08:59
48 David LOZANO RIBA Team Novo Nordisk 0:08:59
49 Kenny DE KETELE Topsport Vlaanderen-Baloise 0:10:15
50 Jetse BOL Belkin Pro Cycling Team 0:10:33
51 Marco CANOLA Bardiani CSF 0:11:08
52 Sergueiy GRETCHYN Torku Sekerspor 0:11:08
53 Frederik BACKAERT Wanty-Groupe Gobert 0:11:42
54 Alan MARANGONI Cannondale 0:11:51
55 Wesley KREDER Wanty-Groupe Gobert 0:12:15
56 Guillaume BOIVIN Cannondale 0:12:16
57 Jai CRAWFORD Drapac Cycling 0:12:24
58 Luca DODI Lampre-Merida 0:13:25
59 Kristian SBARAGLI MTN – Qhubeka 0:13:33
60 Leigh HOWARD Orica GreenEDGE 0:13:51
61 Alessandro BAZZANA Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:14:23
62 Damien HOWSON Orica GreenEDGE 0:14:23
63 André GREIPEL Lotto-Belisol Team 0:14:23
64 Gijs VAN HOECKE Topsport Vlaanderen-Baloise 0:14:23
65 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 0:14:23
66 Nico SIJMENS Wanty-Groupe Gobert 0:14:23
67 Andrea MANFREDI Bardiani CSF 0:14:32
68 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:14:53
69 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 0:16:31
70 Dmitriy GRUZDEV Astana Pro Team 0:16:31
71 Jelle WALLAYS Topsport Vlaanderen-Baloise 0:16:32
72 Romain LEMARCHAND Cofidis, Solutions Crédits 0:16:57
73 Javier Francisco ARAMENDIA LORENTE Caja Rural – Seguros RGA 0:17:37
74 Marco HALLER Katusha Team 0:18:02
75 Gianni MEERSMAN Omega Pharma-QuickStep 0:18:17
76 Pieter VANSPEYBROUCK Topsport Vlaanderen-Baloise 0:21:14
77 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:22:32
78 Maxim BELKOV Katusha Team 0:22:59
79 Jasper DE BUYST Topsport Vlaanderen-Baloise 0:24:00
80 Heiner Rodrigo PARRA BUSTAMENTE Caja Rural – Seguros RGA 0:24:00
81 Tomas Aurelio GIL MARTINEZ Neri Sottoli 0:24:02
82 Luca PAOLINI Katusha Team 0:24:02
83 Davide FRATTINI Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:24:07
84 Michael VAN STAEYEN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:24:10
85 Ahmet ORKEN Torku Sekerspor 0:24:10
86 Mitchell DOCKER Orica GreenEDGE 0:24:27
87 Ahmet AKDILEK Torku Sekerspor 0:24:34
88 Alessandro PETACCHI Omega Pharma-QuickStep 0:24:47
89 Yuri METLUSHENKO Torku Sekerspor 0:25:14
90 Rafael ANDRIATO Neri Sottoli 0:25:21
91 Iljo KEISSE Omega Pharma-QuickStep 0:25:43
92 Elia VIVIANI Cannondale 0:25:47
93 Mark CAVENDISH Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
94 Louis VERHELST Cofidis, Solutions Crédits 0:25:47
95 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 0:25:47
96 Youcef REGUIGUI MTN – Qhubeka 0:25:47
97 Grzegorz STEPNIAK CCC Polsat Polkowice 0:25:47
98 Kris BOECKMANS Lotto-Belisol Team 0:25:47
99 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
100 Robbie HUCKER Drapac Cycling 0:25:47
101 Bernard SULZBERGER Drapac Cycling 0:25:47
102 Adrian KUREK CCC Polsat Polkowice 0:25:47
103 Juraj SAGAN Cannondale 0:25:47
104 Martin WESEMANN MTN – Qhubeka 0:25:47
105 Frekalsi DEBESAY MTN – Qhubeka 0:25:47
106 Kevin VAN MELSEN Wanty-Groupe Gobert 0:25:47
107 Nicki VAN DER LIJKE Belkin Pro Cycling Team 0:25:47
108 Kevin DE MASMAEKER Team Novo Nordisk 0:25:47
109 Petr VAKOC Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
110 Andrea FEDI Neri Sottoli 0:25:47
111 Kevin DE WEERT Omega Pharma-QuickStep 0:25:47
112 Andrea PERON Team Novo Nordisk 0:26:08
113 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 0:26:08
114 Johann VAN ZYL MTN – Qhubeka 0:26:17
115 Robert WAGNER Belkin Pro Cycling Team 0:26:21
116 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 0:26:44
117 Luis Guillermo MAS BONET Caja Rural – Seguros RGA 0:27:03
118 Martijn VERSCHOOR Team Novo Nordisk 0:27:05
119 Pawel CHARUCKI CCC Polsat Polkowice 0:27:05
120 Nicolas LEFRANÇOIS Team Novo Nordisk 0:27:08
121 Jonas VANGENECHTEN Lotto-Belisol Team 0:27:10
122 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 0:27:10
123 Aldo Ino ILESIC Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:27:10
124 Frederique ROBERT Wanty-Groupe Gobert 0:27:17
125 Nicola BOEM Bardiani CSF 0:27:19
126 Ken HANSON Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:27:21
127 Dennis VAN WINDEN Belkin Pro Cycling Team 0:27:29
128 Danilo NAPOLITANO Wanty-Groupe Gobert 0:27:37
129 Jens MOURIS Orica GreenEDGE 0:27:42
130 Francesco LASCA Caja Rural – Seguros RGA 0:27:43
131 Robert FÖRSTER Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:27:47
132 Piotr GAWRONSKI CCC Polsat Polkowice 0:27:47
133 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:27:47
134 Floris GOESINNEN Drapac Cycling 0:27:50
135 Wouter WIPPERT Drapac Cycling 0:27:57
136 Mirko TEDESCHI Neri Sottoli 0:27:58
137 Francesco CHICCHI Neri Sottoli 0:28:00
138 Graeme BROWN Belkin Pro Cycling Team 0:28:00
139 Barry MARKUS Belkin Pro Cycling Team 0:28:00
140 Moreno DE PAUW Topsport Vlaanderen-Baloise 0:28:14
141 Niccolo BONIFAZIO Lampre-Merida 0:28:17
142 Daniele COLLI Neri Sottoli 0:28:27
143 Theo BOS Belkin Pro Cycling Team 0:28:36
144 Dmitriy MURAVYEV Astana Pro Team 0:28:38
145 Rick FLENS Belkin Pro Cycling Team 0:29:39
146 Mattia POZZO Neri Sottoli 0:31:36

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa