Daniel LopezDaniel López (Caja Rural-RGA) wygrał rozgrywany w Kraju Basków klasyk – Lehendakari de Laukiz. Bardzo dobre trzecie miejsce zajął Jakub Kaczmarek (Telco`m-Gimex)!

W sobotniej imprezie startowali tylko orlicy. Młodzi kolarze do pokonania mieli 95 kilometrów z czterema, dłuższymi podjazdami. Finisz także prowadził lekko pod górę.

O wszystkim zadecydował sprint z dużej grupy. Wygrał go Daniel López z młodzieżówki Caja Rural. Drugi był Imanol Diaz (Ibaigante Opel Arratia), a trzeci aktualny lider Pucharu Hiszpanii U-23 – Jakub Kaczmarek! 16. miejsce zajął inny z zawodników Telco`m-Gimex – Patryk Talaga.

Wyniki:

1 294 LOPEZ, Daniel SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:19:20
2 182 DIAZ, Imanol SUB23 IBAIGANE OPEL ARRATIA 02:19:20 mt.
3 322 KACZMAREK, Jakub SUB23 TELCO´M GIMEX 02:19:20 mt. 
4 316 OCHOA, Javier SUB23 TELCO´M GIMEX 02:19:20 mt.
5 121 EIZAGIRRE, Jon SUB23 GIPUZKOA 02:19:20 mt.
6 303 TAMAYO, Juan Jose SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:19:20 mt.
7 140 FERNANDEZ, Egoitz SUB23 LIZARTE 02:19:20 mt.
8 130 RODRIGUEZ, Sergio SUB23 GIPUZKOA 02:19:20 mt.
9 342 GUTIERREZ, Joaquin Ra SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:19:20 mt.
10 268 JIMENEZ, Carlos Anton SUB23 BAQUE CAMPOS TEAM 02:19:20 mt.
11 123 GONZALEZ, Alain SUB23 GIPUZKOA 02:19:20 mt.
12 183 GONZALEZ, Adrian SUB23 IBAIGANE OPEL ARRATIA 02:19:20 mt.
13 231 MARTIN, Fco. Javier SUB23 EDP 02:19:20 mt.
14 357 OLABERRIA, Pello SUB23 SPECIALIZED-FUNDACION ALB 02:19:20 mt.
15 339 TIRILONTE, Diego SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:19:20 mt.
16 325 TALAGA, Patryk SUB23 TELCO´M GIMEX 02:19:20 mt. 
17 360 LINARES, Oscar SUB23 SPECIALIZED-FUNDACION ALB 02:19:20 mt.
18 102 UDONDO, Gotzon SUB23 SEGUROS BILBAO 02:19:20 mt.
19 263 ANGULO, Antonio SUB23 BAQUE CAMPOS TEAM 02:19:20 mt.
20 337 NUÑO, Israel SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:19:20 mt.
21 145 PASCUAL, Luis SUB23 LIZARTE 02:19:20 mt.
22 181 CORTES, Unai SUB23 IBAIGANE OPEL ARRATIA 02:19:20 mt.
23 291 SOLE, Arnau SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:19:20 mt.
24 340 GARCIA, Ismael SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:19:20 mt.
25 146 AZKOITI, Mikel SUB23 LIZARTE 02:19:20 mt.
26 358 ANGOITIA, Iosu SUB23 SPECIALIZED-FUNDACION ALB 02:19:20 mt.
27 142 PLAZAOLA, Ander SUB23 LIZARTE 02:19:20 mt.
28 138 ARCAS, Jorge SUB23 LIZARTE 02:19:20 mt.
29 305 BENITO, Miguel Angel SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:19:20 mt.
30 236 RUIZ, Jesus Alberto SUB23 EDP 02:19:20 mt.
31 299 AZKARATE, Iker SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:19:20 mt.
32 262 WALLACE, Craig SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:19:20 mt.
33 297 SAEZ, Hector SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:19:20 mt.
34 274 TRUEBA, Alvaro SUB23 BAQUE CAMPOS TEAM 02:19:20 mt.
35 235 GARCIA, Ivan SUB23 EDP 02:19:20 mt.
36 338 ARRIBAS, Alejandro SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:19:20 mt.
37 344 GARCIA, Adrian SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:19:53 33 seg.
38 300 RUBIO, Jesus Alberto SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:19:53 33 seg.
39 208 URRESTARAZU, Josu SUB23 AMPO 02:20:07 47 seg.
40 243 LOYARTE, Aitor SUB23 HYUNDAI-CAJA RURAL 02:20:07 47 seg.
41 250 MORALES, Aitor SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:20:07 47 seg.
42 115 CORRALES, Eneko SUB23 SEGUROS BILBAO 02:20:07 47 seg.
43 293 RODRIGUEZ, Cristian SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:20:13 53 seg.
44 471 VEGA, Jeison Elias SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:20:24 1:04 min.
45 238 IRISARRI, Jon SUB23 EDP 02:20:24 1:04 min.
46 285 PEÑAGARIKANO, Xabier SUB23 DEBABARRENA 02:20:24 1:04 min.
47 273 SANCHEZ, Oier SUB23 BAQUE CAMPOS TEAM 02:20:24 1:04 min.
48 355 NORIEGA, Diego SUB23 SPECIALIZED-FUNDACION ALB 02:20:24 1:04 min.
49 143 ARMENDARIZ, Jon SUB23 LIZARTE 02:20:24 1:04 min.
50 260 COBOS, Jose SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:20:24 1:04 min.
51 246 ZURITA, Francesc SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:20:24 1:04 min.
52 232 GONZALEZ DE CAMPO, Os SUB23 EDP 02:20:24 1:04 min.
53 287 ETXABE, Jokin SUB23 DEBABARRENA 02:20:24 1:04 min.
54 180 BARRENETXEA, Ander SUB23 IBAIGANE OPEL ARRATIA 02:21:06 1:46 min.
55 52 MEDINA, Francisco Jos SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:21:06 1:46 min.
56 278 BARRIENTOS, Julian SUB23 BAQUE CAMPOS TEAM 02:21:14 1:54 min.
57 365 ROJO, Marcos SUB23 ZUGOR – ARTE EN TRANSFER 02:21:31 2:11 min.
58 147 RODRIGUEZ, Oscar SUB23 LIZARTE 02:21:37 2:17 min.
59 234 MIRALLES, Josep SUB23 EDP 02:21:37 2:17 min.
60 264 GARCIA, Alex SUB23 BAQUE CAMPOS TEAM 02:21:37 2:17 min.
61 298 ROMERO, Igor SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:21:37 2:17 min.
62 375 TABOADA, Asier SUB23 DEBABARRENA 02:21:37 2:17 min.
63 324 BROZYNA, Piotr SUB23 TELCO´M GIMEX 02:21:37 2:17 min. 
64 323 KASPERKIEWICZ, Maciej SUB23 TELCO´M GIMEX 02:21:37 2:17 min. 
65 239 AMARIKA, Julen SUB23 EDP 02:21:37 2:17 min.
66 216 AGUIRREBEITIA, Ander SUB23 SOPELA-UGERAGA 02:21:37 2:17 min.
67 149 RECALDE, Mathias SUB23 LIZARTE 02:22:22 3:02 min.
68 301 LASTRA, Jonathan SUB23 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 02:22:22 3:02 min.
69 217 RUIZ DE LOIZAGA, Iker SUB23 SOPELA-UGERAGA 02:22:43 3:23 min.
70 203 MATEOS, Andoni SUB23 AMPO 02:22:43 3:23 min.
71 219 LLAGUNO, Aritz SUB23 SOPELA-UGERAGA 02:22:43 3:23 min.
72 384 OSMANI, Florent SUB23 CIUDAD DE OVIEDO-TARTIERE 02:22:43 3:23 min.
73 245 BADY, Bastien SUB23 HYUNDAI-CAJA RURAL 02:22:43 3:23 min.
74 173 TORRES, David SUB23 HOSTAL LATORRE 02:22:43 3:23 min.
75 251 RUIZ, Yerai SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:22:43 3:23 min.
76 249 COTILLAS, David SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:22:43 3:23 min.
77 174 SANCHEZ, Marc SUB23 HOSTAL LATORRE 02:22:43 3:23 min.
78 148 ARDAIZ, Julen SUB23 LIZARTE 02:22:43 3:23 min.
79 131 UMEREZ, Aitor SUB23 GIPUZKOA 02:22:43 3:23 min.
80 256 ARANBURU, Alex SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:22:43 3:23 min.
81 345 VEGA, Sergio SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:22:43 3:23 min.
82 127 LIZARRALDE, Eneko SUB23 GIPUZKOA 02:22:43 3:23 min.
83 237 SAN SEBASTIAN, Xabier SUB23 EDP 02:22:43 3:23 min.
84 233 SAEZ DE OCARIZ, Eder SUB23 EDP 02:22:43 3:23 min.
85 269 JUARISTI, Txomin SUB23 BAQUE CAMPOS TEAM 02:22:43 3:23 min.
86 214 QUINTANILLA, Jon SUB23 SOPELA-UGERAGA 02:23:13 3:53 min.
87 118 BAGUES, Urtzi SUB23 GIPUZKOA 02:23:13 3:53 min.
88 113 SAINZ, Adrian SUB23 SEGUROS BILBAO 02:23:13 3:53 min.
89 189 PORTILLO, Xabier SUB23 IBAIGANE OPEL ARRATIA 02:23:13 3:53 min.
90 105 GANDIA, Alexis SUB23 SEGUROS BILBAO 02:23:13 3:53 min.
91 212 IZAGIRRE, Julen SUB23 ORDIZIAKO TX. E. 02:23:13 3:53 min.
92 253 ESTEVEZ, Imanol SUB23 ZIRAUNA-INFISPORT 02:23:26 4:06 min.
93 162 YEBRA, Ivan SUB23 HOSTAL LATORRE 02:23:41 4:21 min.
94 267 GOIKOETXEA, Xabier SUB23 BAQUE CAMPOS TEAM 02:24:24 5:04 min.

 

Andrzej Gucwa

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments