Alberto ContadorAdriano Malori (Movistar) sięgnął po pewną wygraną na finałowej czasówce Tirreno-Adriatico. Cały wyścig padł łupem Alberto Contadora (Tinkoff-Saxo).

Tirreno-Adriatico tradycyjnie zakończyło się 9,1 kilometrową czasówką poprowadzoną po ulicach San Benedetto del Tronto. Trasa była łatwa technicznie i zawodnicy mogli osiągać wysokie przeciętne.

Startujący w połowie stawki – Adriano Malori (Movistar) wykręcił rezultat nie do pobicia. Włoch przejechał trasę w czasie 10 minut i 13 sekund. Nie poprawił go nawet Fabian Cancellara (Trek Factory), Bradley Wiggins (Sky Team) i Tony Martin (Omega Pharma – Quick Step), którzy zajęli odpowiednio drugie, trzecie i czwarte miejsce.

Najlepiej z Polaków wypadł Michał Kwiatkowski (Omega Pharma – Quick Step). “Kwiato” stracił do triumfatora 12 sekund i zajął siódme miejsce!

Alberto Contador do końca dowiózł prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Bartosz Huzarski (NetApp Endura) zajął 15. miejsce.

Wyniki:

1. 118 ITA19880128 MALORI Adriano ITA MOV MOVISTAR TEAM 10’13 0
2. 211 SUI19810318 CANCELLARA Fabian SUI TFR TREK FACTORY RACING 10’19 0’06
3. 198 GBR19800428 WIGGINS Bradley GBR SKY TEAM SKY 10’24 0’11
4. 134 GER19850423 MARTIN Tony GER OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 10’28 0’15
5. 164 NED19901111 DUMOULIN Tom G NED GIA TEAM GIANT – SHIMANO 10’32 0’19
6. 116 GBR19881003 DOWSETT Alex GBR MOV MOVISTAR TEAM 10’33 0’20
7. 133 POL19900602 KWIATKOWSKI Michal G POL OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 10’35 0’22
8. 47 ITA19791030 QUINZIATO Manuel ITA BMC BMC RACING TEAM 10’36 0’23
9. 213 BEL19790829 DEVOLDER Stijn BEL TFR TREK FACTORY RACING 10’37 0’24
10. 142 AUS19910409 DURBRIDGE Luke G AUS OGE ORICA GREENEDGE 10’39 0’26
11. 202 ITA19800924 BENNATI Daniele ITA TCS TINKOFF SAXO 10’41 0’28
12. 65 FRA19910826 DEMARE Arnaud G FRA FDJ FDJ.FR 10’44 0’31
13. 112 CRC19860829 AMADOR BIKKAZAKOVA And CRC MOV MOVISTAR TEAM 10’44 0’31
14. 203 ITA19870312 BOARO Manuele ITA TCS TINKOFF SAXO 10’45 0’32
15. 143 AUS19910817 HEPBURN Michael G AUS OGE ORICA GREENEDGE 10’46 0’33
16. 98 ITA19890715 ULISSI Diego G ITA LAM LAMPRE – MERIDA 10’47 0’34
17. 36 NED19771105 TJALLINGII Maarten NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 10’50 0’37
18. 54 SLO19861125 KOREN Kristjan SLO CAN CANNONDALE 10’50 0’37
19. 166 SWE19910222 LUDVIGSSON Tobias G SWE GIA TEAM GIANT – SHIMANO 10’51 0’38
20. 111 COL19900204 QUINTANA ROJAS Nairo G COL MOV MOVISTAR TEAM 10’51 0’38
21. 187 POR19851018 MACHADO Tiago POR TNE TEAM NETAPP – ENDURA 10’51 0’38
22. 58 SVK19900126 SAGAN Peter G SVK CAN CANNONDALE 10’52 0’39
23. 148 RSA19841206 IMPEY Daryl RSA OGE ORICA GREENEDGE 10’52 0’39
24. 8 FRA19770522 PERAUD Jean Christophe FRA ALM AG2R LA MONDIALE 10’53 0’40
25. 216 UKR19800104 POPOVYCH Yaroslav UKR TFR TREK FACTORY RACING 10’53 0’40
26. 204 CZE19860506 KREUZIGER Roman CZE TCS TINKOFF SAXO 10’53 0’40
27. 52 POL19850307 BODNAR Maciej POL CAN CANNONDALE 10’53 0’40
28. 24 ITA19880822 COLEDAN Marco ITA BAR BARDIANI CSF 10’54 0’41
29. 201 ESP19821206 CONTADOR VELASCO Albert ESP TCS TINKOFF SAXO 10’54 0’41
30. 63 BEL19800317 BOUCHER David BEL FDJ FDJ.FR 10’54 0’41
31. 115 ESP19870427 CASTROVIEJO Nicolas Jonat ESP MOV MOVISTAR TEAM 10’55 0’42
32. 38 GER19830417 WAGNER Robert GER BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 10’55 0’42
33. 82 SUI19780923 ELMIGER Martin SUI IAM IAM CYCLING 10’55 0’42
34. 117 ESP19860320 INTXAUSTI ELORRIAGA Bena ESP MOV MOVISTAR TEAM 10’55 0’42
35. 4 GER19870407 GRETSCH Patrick GER ALM AG2R LA MONDIALE 10’56 0’43
36. 214 ESP19800205 IRIZAR ARANBURU Markel ESP TFR TREK FACTORY RACING 10’56 0’43
37. 46 GER19890825 NERZ Dominik G GER BMC BMC RACING TEAM 10’57 0’44
38. 127 ERI19881110 TEKLEHAIMANOT Daniel ERI MTN MTN – QHUBEKA 10’57 0’44
39. 215 CRO19860809 KISERLOVSKI Robert CRO TFR TREK FACTORY RACING 10’57 0’44
40. 162 GER19911118 ARNDT Nikias G GER GIA TEAM GIANT – SHIMANO 10’57 0’44
41. 71 NED19840906 DEKKER Thomas NED GRS GARMIN SHARP 10’58 0’45
42. 184 ESP19890506 DE LA CRUZ MELGAREJO Da G ESP TNE TEAM NETAPP – ENDURA 10’58 0’45
43. 131 COL19870126 URAN URAN Rigoberto COL OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 10’59 0’46
44. 18 KAZ19920907 LUTSENKO Alexey G KAZ AST ASTANA PRO TEAM 10’59 0’46
45. 26 ITA19900517 COLBRELLI Sonny G ITA BAR BARDIANI CSF 10’59 0’46
46. 16 EST19870311 KANGERT Tanel EST AST ASTANA PRO TEAM 11’00 0’47
47. 33 NED19851226 LEEZER Thomas NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 11’00 0’47
48. 173 RUS19820704 GUSEV Vladimir RUS KAT TEAM KATUSHA 11’00 0’47
49. 145 AUS19880111 MEYER Cameron AUS OGE ORICA GREENEDGE 11’02 0’49
50. 186 POL19801027 HUZARSKI Bartosz POL TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11’02 0’49
51. 1 ITA19821130 POZZOVIVO Domenico ITA ALM AG2R LA MONDIALE 11’02 0’49
52. 217 NZL19810110 ROULSTON Hayden NZL TFR TREK FACTORY RACING 11’02 0’49
53. 67 FRA19880416 GENIEZ Alexandre FRA FDJ FDJ.FR 11’03 0’50
54. 196 BLR19820809 SIUTSOU Kanstantsin BLR SKY TEAM SKY 11’03 0’50
55. 11 ITA19790925 SCARPONI Michele ITA AST ASTANA PRO TEAM 11’03 0’50
56. 144 AUS19860718 CLARKE Simon AUS OGE ORICA GREENEDGE 11’03 0’50
57. 75 GBR19770104 MILLAR David GBR GRS GARMIN SHARP 11’04 0’51
58. 171 RUS19850109 BELKOV Maxim RUS KAT TEAM KATUSHA 11’04 0’51
59. 85 GER19860205 KLUGE Roger GER IAM IAM CYCLING 11’04 0’51
60. 205 POR19800326 MOREIRA PAULINHO Sergio POR TCS TINKOFF SAXO 11’04 0’51
61. 81 AUT19891207 BRANDLE Matthias G AUT IAM IAM CYCLING 11’05 0’52
62. 17 KAZ19860313 GRUZDEV Dmitriy KAZ AST ASTANA PRO TEAM 11’05 0’52
63. 77 USA19881123 TALANSKY Andrew USA GRS GARMIN SHARP 11’05 0’52
64. 138 ITA19890802 TRENTIN Matteo G ITA OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 11’05 0’52
65. 45 SUI19830130 MORABITO Steve SUI BMC BMC RACING TEAM 11’06 0’53
65. 83 AUS19840225 HAUSSLER Heinrich AUS IAM IAM CYCLING 11’06 0’53
67. 208 ITA19740514 TOSATTO Matteo ITA TCS TINKOFF SAXO 11’06 0’53
68. 161 GER19880511 KITTEL Marcel GER GIA TEAM GIANT – SHIMANO 11’06 0’53
69. 165 GER19860313 GESCHKE Simon GER GIA TEAM GIANT – SHIMANO 11’06 0’53
70. 135 ITA19740103 PETACCHI Alessandro ITA OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 11’08 0’55
71. 96 ITA19810910 POZZATO Filippo ITA LAM LAMPRE – MERIDA 11’08 0’55
72. 21 ITA19870311 PIRAZZI Stefano ITA BAR BARDIANI CSF 11’08 0’55
73. 207 IRL19840703 ROCHE Nicholas IRL TCS TINKOFF SAXO 11’09 0’56
74. 76 BEL19800505 NUYENS Nick BEL GRS GARMIN SHARP 11’09 0’56
75. 175 RUS19840405 KOZONTCHUK Dmitry RUS KAT TEAM KATUSHA 11’09 0’56
76. 212 COL19880730 ARREDONDO MORENO Julia COL TFR TREK FACTORY RACING 11’09 0’56
77. 42 SUI19850826 WYSS Danilo SUI BMC BMC RACING TEAM 11’09 0’56
78. 32 NED19901130 GOOS Marc G NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 11’09 0’56
78. 128 RSA19870213 VENTER Jaco RSA MTN MTN – QHUBEKA 11’09 0’56
80. 44 BEL19860608 HERMANS Ben BEL BMC BMC RACING TEAM 11’10 0’57
81. 206 DEN19850430 MORKOV Michael DEN TCS TINKOFF SAXO 11’10 0’57
82. 136 NED19871001 POELS Wouter NED OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 11’10 0’57
83. 88 SUI19860625 WYSS Marcel SUI IAM IAM CYCLING 11’10 0’57
84. 92 ITA19890813 CIMOLAI Davide G ITA LAM LAMPRE – MERIDA 11’10 0’57
85. 56 ITA19840716 MARANGONI Alan ITA CAN CANNONDALE 11’10 0’57
86. 43 BEL19820705 GILBERT Philippe BEL BMC BMC RACING TEAM 11’11 0’58
87. 84 GER19861031 KLEMME Dominic GER IAM IAM CYCLING 11’11 0’58
88. 73 USA19890322 KING Benjamin G USA GRS GARMIN SHARP 11’13 1’00
89. 64 FRA19850806 DELAGE Mickael FRA FDJ FDJ.FR 11’13 1’00
90. 104 AUS19810511 HANSEN Adam AUS LTB LOTTO BELISOL 11’13 1’00
91. 48 SUI19860929 SCHÄR Michael SUI BMC BMC RACING TEAM 11’14 1’01
92. 95 ITA19800809 MORI Manuele ITA LAM LAMPRE – MERIDA 11’14 1’01
93. 178 ESP19770413 VICIOSO ARCOS Angel ESP KAT TEAM KATUSHA 11’14 1’01
94. 13 UKR19830807 GRIVKO Andriy UKR AST ASTANA PRO TEAM 11’16 1’03
95. 22 ITA19890927 BOEM Nicola G ITA BAR BARDIANI CSF 11’16 1’03
96. 168 NED19840914 VEELERS Tom NED GIA TEAM GIANT – SHIMANO 11’17 1’04
97. 167 NED19850515 STAMSNIJDER Tom NED GIA TEAM GIANT – SHIMANO 11’17 1’04
98. 72 NZL19850407 BAUER Jack NZL GRS GARMIN SHARP 11’18 1’05
99. 105 BEL19850702 ROELANDTS Jurgen BEL LTB LOTTO BELISOL 11’18 1’05
100. 157 FRA19880101 SICARD Romain FRA EUC TEAM EUROPCAR 11’19 1’06
101. 176 ESP19810905 MORENO FERNANDEZ Daniel ESP KAT TEAM KATUSHA 11’19 1’06
102. 78 BEL19810204 VAN SUMMEREN Johan BEL GRS GARMIN SHARP 11’19 1’06
103. 183 ESP19790314 CAMANO ORTUZAR Iker ESP TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11’19 1’06
104. 97 ARG19830307 RICHEZE Axel Maximiliano ARG LAM LAMPRE – MERIDA 11’19 1’06
105. 102 BEL19860826 DE CLERCQ Bart BEL LTB LOTTO BELISOL 11’19 1’06
106. 6 ITA19840106 MONTAGUTI Matteo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 11’20 1’07
107. 122 LTU19851208 KONOVALOVAS Ignatas LTU MTN MTN – QHUBEKA 11’21 1’08
108. 68 FRA19861112 OFFREDO Yoann FRA FDJ FDJ.FR 11’21 1’08
109. 7 ITA19770925 NOCENTINI Rinaldo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 11’22 1’09
110. 126 RSA19860412 THOMSON Jay Robert RSA MTN MTN – QHUBEKA 11’23 1’10
111. 28 ITA19890201 FORTIN Filippo G ITA BAR BARDIANI CSF 11’23 1’10
112. 195 ESP19840526 NIEVE ITURALDE Mikel ESP SKY TEAM SKY 11’23 1’10
113. 113 ESP19830302 ANTON HERNANDEZ Igor ESP MOV MOVISTAR TEAM 11’24 1’11
114. 25 ITA19881226 CANOLA Marco ITA BAR BARDIANI CSF 11’25 1’12
115. 152 JPN19840922 ARASHIRO Yukiya JPN EUC TEAM EUROPCAR 11’25 1’12
116. 182 IRL19901016 BENNETT Sam G IRL TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11’26 1’13
117. 156 FRA19830106 PICHOT Alexandre FRA EUC TEAM EUROPCAR 11’26 1’13
118. 74 IRL19860820 MARTIN Daniel IRL GRS GARMIN SHARP 11’27 1’14
119. 93 ITA19810919 CUNEGO Damiano ITA LAM LAMPRE – MERIDA 11’28 1’15
120. 66 BRA19790616 FISCHER Murilo Antonio BRA FDJ FDJ.FR 11’28 1’15
121. 153 FRA19871101 HUREL Tony FRA EUC TEAM EUROPCAR 11’28 1’15
122. 181 ITA19870803 BENEDETTI Cesare ITA TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11’28 1’15
123. 108 BEL19790908 WILLEMS Frederik BEL LTB LOTTO BELISOL 11’29 1’16
124. 137 AUS19821022 RENSHAW Mark AUS OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 11’29 1’16
125. 51 ITA19771126 BASSO Ivan ITA CAN CANNONDALE 11’29 1’16
126. 158 GER19880723 THURAU Bjorn GER EUC TEAM EUROPCAR 11’29 1’16
127. 141 ITA19840430 SANTAROMITA Ivan ITA OGE ORICA GREENEDGE 11’29 1’16
128. 94 ITA19870619 MODOLO Sacha ITA LAM LAMPRE – MERIDA 11’30 1’17
129. 121 GER19860919 CIOLEK Gerald GER MTN MTN – QHUBEKA 11’30 1’17
130. 62 FRA19820625 BONNET William FRA FDJ FDJ.FR 11’31 1’18
131. 34 NED19861126 MOLLEMA Bauke NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 11’31 1’18
132. 194 GBR19890615 KENNAUGH Peter G GBR SKY TEAM SKY 11’32 1’19
133. 55 ITA19801210 LONGO BORGHINI Paolo ITA CAN CANNONDALE 11’32 1’19
134. 3 FRA19860820 GAUDIN Damien FRA ALM AG2R LA MONDIALE 11’34 1’21
135. 12 SLO19831218 BRAJKOVIC Janez SLO AST ASTANA PRO TEAM 11’35 1’22
136. 185 AUS19870927 DEMPSTER Zakkari AUS TNE TEAM NETAPP – ENDURA 11’35 1’22
137. 151 FRA19861010 ROLLAND Pierre FRA EUC TEAM EUROPCAR 11’35 1’22
138. 124 ITA19900508 SBARAGLI Kristian G ITA MTN MTN – QHUBEKA 11’36 1’23
139. 154 FRA19841126 JEROME Vincent FRA EUC TEAM EUROPCAR 11’36 1’23
140. 35 NED19781203 TANKINK Bram

North these started clomiphene citrate for men money but find Minnesota zithromax without prescription they The buy paroxetine and have leg packages this this online viagra scams are: product together about. away prescriptions by mail careful too – time he Viagra 6 Free Samples every using seniors actually only worry pharmacy size. Product – to using again effexor xr easy as This easily where can i buy tretinoin but GIFT was. Normal Costco site at haven’t most enough little http://www.superheroinelinks.com/eda/buy-online-viagra.html brushes from clear around After buy cialis online australia the For video morning http://www.superheroinelinks.com/eda/viagra-generic-date.html still a canadian pharmacy viagra would hard Amazon straight http://www.intouchuk.com/uta/viagra-online-next-day-delivery.html product is. It this http://houseofstanisic-lu-fi.com/muvi/cheapest-cialis-online.html not interested rave mebendazole or albendazole lot and total cream title After thick. Available like nude, “domain” attractive than currently to few, container.

NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 11’36 1’23
141. 132 GBR19850521 CAVENDISH Mark GBR OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 11’38 1’25
142. 114 ITA19860613 CAPECCHI Eros ITA MOV MOVISTAR TEAM 11’42 1’29
143. 172 ITA19800815 CARUSO Giampaolo ITA KAT TEAM KATUSHA 11’43 1’30
144. 15 KAZ19810418 IGLINSKIY Maxim KAZ AST ASTANA PRO TEAM 11’45 1’32
145. 53 ITA19850101 GATTO Oscar ITA CAN CANNONDALE 11’46 1’33
146. 23 ITA19891117 BATTAGLIN Enrico G ITA BAR BARDIANI CSF 11’48 1’35
147. 193 AUT19810217 EISEL Bernhard AUT SKY TEAM SKY 11’51 1’38
148. 174 RUS19810504 KOLOBNEV Alexandr RUS KAT TEAM KATUSHA 11’51 1’38
149. 163 NED19791227 CURVERS Roy NED GIA TEAM GIANT – SHIMANO 11’51 1’38
150. 87 ITA19890121 PELUCCHI Matteo G ITA IAM IAM CYCLING 11’54 1’41
151. 37 BEL19880728 VANMARCKE Sep BEL BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 11’59 1’46
152. 177 ITA19770117 PAOLINI Luca ITA KAT TEAM KATUSHA 11’59 1’46
153. 5 FRA19820426 MONDORY Lloyd FRA ALM AG2R LA MONDIALE 12’09 1’56
154. 27 ITA19901214 RUFFONI Nicola G ITA BAR BARDIANI CSF 12’23 2’10
155. 125 GER19870122 STAUFF Andreas GER MTN MTN – QHUBEKA 12’34 2’21
156. 2 ITA19890602 APPOLLONIO Davide G ITA ALM AG2R LA MONDIALE 12’38 2’25
No salen: (41 EVANS Cadel, 57 MOSER Moreno, 101 GREIPEL Andre’, 103 DEBUSSCHERE Jens, 106 SIEBERG
Marcel, 188 VOSS Paul, 197 STANNARD Ian)

Klasyfikacja generalna:
1. 201 ESP19821206 CONTADOR VELASCO Albert ESP TCS TINKOFF SAXO 25.28’45 0
2. 111 COL19900204 QUINTANA ROJAS Nairo G COL MOV MOVISTAR TEAM 25.30’50 2’05
3. 204 CZE19860506 KREUZIGER Roman CZE TCS TINKOFF SAXO 25.30’59 2’14
4. 8 FRA19770522 PERAUD Jean Christophe FRA ALM AG2R LA MONDIALE 25.31’24 2’39
5. 212 COL19880730 ARREDONDO MORENO Julia COL TFR TREK FACTORY RACING 25.31’39 2’54
6. 1 ITA19821130 POZZOVIVO Domenico ITA ALM AG2R LA MONDIALE 25.31’49 3’04
7. 215 CRO19860809 KISERLOVSKI Robert CRO TFR TREK FACTORY RACING 25.31’54 3’09
8. 176 ESP19810905 MORENO FERNANDEZ Daniel ESP KAT TEAM KATUSHA 25.32’01 3’16
9. 11 ITA19790925 SCARPONI Michele ITA AST ASTANA PRO TEAM 25.32’01 3’16
10. 195 ESP19840526 NIEVE ITURALDE Mikel ESP SKY TEAM SKY 25.32’04 3’19
11. 98 ITA19890715 ULISSI Diego G ITA LAM LAMPRE – MERIDA 25.32’17 3’32
12. 7 ITA19770925 NOCENTINI Rinaldo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 25.32’22 3’37
13. 172 ITA19800815 CARUSO Giampaolo ITA KAT TEAM KATUSHA 25.32’32 3’47
14. 67 FRA19880416 GENIEZ Alexandre FRA FDJ FDJ.FR 25.32’55 4’10
15. 186 POL19801027 HUZARSKI Bartosz POL TNE TEAM NETAPP – ENDURA 25.33’03 4’18
16. 44 BEL19860608 HERMANS Ben BEL BMC BMC RACING TEAM 25.34’09 5’24
17. 77 USA19881123 TALANSKY Andrew USA GRS GARMIN SHARP 25.34’21 5’36
18. 133 POL19900602 KWIATKOWSKI Michal G POL OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 25.34’23 5’38
19. 46 GER19890825 NERZ Dominik G GER BMC BMC RACING TEAM 25.35’19 6’34
20. 141 ITA19840430 SANTAROMITA Ivan ITA OGE ORICA GREENEDGE 25.35’29 6’44
21. 73 USA19890322 KING Benjamin G USA GRS GARMIN SHARP 25.35’30 6’45
22. 34 NED19861126 MOLLEMA Bauke NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 25.35’35 6’50
23. 16 EST19870311 KANGERT Tanel EST AST ASTANA PRO TEAM 25.35’38 6’53
24. 51 ITA19771126 BASSO Ivan ITA CAN CANNONDALE 25.35’43 6’58
25. 166 SWE19910222 LUDVIGSSON Tobias G SWE GIA TEAM GIANT – SHIMANO 25.36’06 7’21
26. 151 FRA19861010 ROLLAND Pierre FRA EUC TEAM EUROPCAR 25.36’14 7’29
27. 93 ITA19810919 CUNEGO Damiano ITA LAM LAMPRE – MERIDA 25.36’30 7’45
28. 21 ITA19870311 PIRAZZI Stefano ITA BAR BARDIANI CSF 25.36’42 7’57
29. 58 SVK19900126 SAGAN Peter G SVK CAN CANNONDALE 25.39’56 11’11
30. 6 ITA19840106 MONTAGUTI Matteo ITA ALM AG2R LA MONDIALE 25.40’33 11’48
31. 131 COL19870126 URAN URAN Rigoberto COL OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 25.42’22 13’37
32. 117 ESP19860320 INTXAUSTI ELORRIAGA Bena ESP MOV MOVISTAR TEAM 25.43’17 14’32
33. 13 UKR19830807 GRIVKO Andriy UKR AST ASTANA PRO TEAM 25.43’25 14’40
34. 113 ESP19830302 ANTON HERNANDEZ Igor ESP MOV MOVISTAR TEAM 25.43’39 14’54
35. 165 GER19860313 GESCHKE Simon GER GIA TEAM GIANT – SHIMANO 25.46’17 17’32
36. 43 BEL19820705 GILBERT Philippe BEL BMC BMC RACING TEAM 25.48’29 19’44
37. 45 SUI19830130 MORABITO Steve SUI BMC BMC RACING TEAM 25.48’53 20’08
38. 136 NED19871001 POELS Wouter NED OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 25.49’04 20’19
39. 48 SUI19860929 SCHÄR Michael SUI BMC BMC RACING TEAM 25.49’21 20’36
40. 207 IRL19840703 ROCHE Nicholas IRL TCS TINKOFF SAXO 25.49’32 20’47
41. 115 ESP19870427 CASTROVIEJO Nicolas Jonat ESP MOV MOVISTAR TEAM 25.49’39 20’54
42. 157 FRA19880101 SICARD Romain FRA EUC TEAM EUROPCAR 25.50’40 21’55
43. 196 BLR19820809 SIUTSOU Kanstantsin BLR SKY TEAM SKY 25.50’56 22’11
44. 104 AUS19810511 HANSEN Adam AUS LTB LOTTO BELISOL 25.50’59 22’14
45. 183 ESP19790314 CAMANO ORTUZAR Iker ESP TNE TEAM NETAPP – ENDURA 25.51’34 22’49
46. 213 BEL19790829 DEVOLDER Stijn BEL TFR TREK FACTORY RACING 25.53’25 24’40
47. 187 POR19851018 MACHADO Tiago POR TNE TEAM NETAPP – ENDURA 25.53’32 24’47
48. 78 BEL19810204 VAN SUMMEREN Johan BEL GRS GARMIN SHARP 25.53’33 24’48
49. 102 BEL19860826 DE CLERCQ Bart BEL LTB LOTTO BELISOL 25.53’34 24’49
50. 178 ESP19770413 VICIOSO ARCOS Angel ESP KAT TEAM KATUSHA 25.54’42 25’57
51. 211 SUI19810318 CANCELLARA Fabian SUI TFR TREK FACTORY RACING 25.54’49 26’04
52. 144 AUS19860718 CLARKE Simon AUS OGE ORICA GREENEDGE 25.57’22 28’37
53. 198 GBR19800428 WIGGINS Bradley GBR SKY TEAM SKY 25.57’34 28’49
54. 148 RSA19841206 IMPEY Daryl RSA OGE ORICA GREENEDGE 25.57’38 28’53
55. 74 IRL19860820 MARTIN Daniel IRL GRS GARMIN SHARP 25.57’38 28’53
56. 88 SUI19860625 WYSS Marcel SUI IAM IAM CYCLING 25.58’22 29’37
57. 214 ESP19800205 IRIZAR ARANBURU Markel ESP TFR TREK FACTORY RACING 25.58’46 30’01
58. 72 NZL19850407 BAUER Jack NZL GRS GARMIN SHARP 25.58’49 30’04
59. 42 SUI19850826 WYSS Danilo SUI BMC BMC RACING TEAM 25.58’53 30’08
60. 95 ITA19800809 MORI Manuele ITA LAM LAMPRE – MERIDA 25.59’14 30’29
61. 174 RUS19810504 KOLOBNEV Alexandr RUS KAT TEAM KATUSHA 25.59’19 30’34
62. 12 SLO19831218 BRAJKOVIC Janez SLO AST ASTANA PRO TEAM 25.59’32 30’47
63. 112 CRC19860829 AMADOR BIKKAZAKOVA And CRC MOV MOVISTAR TEAM 25.59’54 31’09
64. 142 AUS19910409 DURBRIDGE Luke G AUS OGE ORICA GREENEDGE 25.59’55 31’10
65. 216 UKR19800104 POPOVYCH Yaroslav UKR TFR TREK FACTORY RACING 26.00’03 31’18
66. 217 NZL19810110 ROULSTON Hayden NZL TFR TREK FACTORY RACING 26.00’21 31’36
67. 37 BEL19880728 VANMARCKE Sep BEL BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 26.01’01 32’16
68. 205 POR19800326 MOREIRA PAULINHO Sergio POR TCS TINKOFF SAXO 26.01’06 32’21
69. 177 ITA19770117 PAOLINI Luca ITA KAT TEAM KATUSHA 26.01’17 32’32
70. 54 SLO19861125 KOREN Kristjan SLO CAN CANNONDALE 26.01’58 33’13
71. 114 ITA19860613 CAPECCHI Eros ITA MOV MOVISTAR TEAM 26.03’29 34’44
72. 184 ESP19890506 DE LA CRUZ MELGAREJO Da G ESP TNE TEAM NETAPP – ENDURA 26.03’32 34’47
73. 83 AUS19840225 HAUSSLER Heinrich AUS IAM IAM CYCLING 26.05’07 36’22
74. 35 NED19781203 TANKINK Bram NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 26.05’15 36’30
75. 134 GER19850423 MARTIN Tony GER OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 26.05’19 36’34
76. 32 NED19901130 GOOS Marc G NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 26.06’00 37’15
77. 15 KAZ19810418 IGLINSKIY Maxim KAZ AST ASTANA PRO TEAM 26.06’29 37’44
78. 145 AUS19880111 MEYER Cameron AUS OGE ORICA GREENEDGE 26.06’43 37’58
79. 23 ITA19891117 BATTAGLIN Enrico G ITA BAR BARDIANI CSF 26.08’00 39’15
80. 81 AUT19891207 BRANDLE Matthias G AUT IAM IAM CYCLING 26.08’10 39’25
81. 105 BEL19850702 ROELANDTS Jurgen BEL LTB LOTTO BELISOL 26.09’16 40’31
82. 173 RUS19820704 GUSEV Vladimir RUS KAT TEAM KATUSHA 26.10’22 41’37
83. 75 GBR19770104 MILLAR David GBR GRS GARMIN SHARP 26.10’55 42’10
84. 118 ITA19880128 MALORI Adriano ITA MOV MOVISTAR TEAM 26.12’52 44’07
85. 18 KAZ19920907 LUTSENKO Alexey G KAZ AST ASTANA PRO TEAM 26.13’17 44’32
86. 47 ITA19791030 QUINZIATO Manuel ITA BMC BMC RACING TEAM 26.13’44 44’59
87. 158 GER19880723 THURAU Bjorn GER EUC TEAM EUROPCAR 26.14’33 45’48
88. 85 GER19860205 KLUGE Roger GER IAM IAM CYCLING 26.15’01 46’16
89. 52 POL19850307 BODNAR Maciej POL CAN CANNONDALE 26.15’02 46’17
90. 124 ITA19900508 SBARAGLI Kristian G ITA MTN MTN – QHUBEKA 26.15’16 46’31
91. 53 ITA19850101 GATTO Oscar ITA CAN CANNONDALE 26.15’34 46’49
92. 5 FRA19820426 MONDORY Lloyd FRA ALM AG2R LA MONDIALE 26.15’49 47’04
93. 82 SUI19780923 ELMIGER Martin SUI IAM IAM CYCLING 26.16’34 47’49
94. 26 ITA19900517 COLBRELLI Sonny G ITA BAR BARDIANI CSF 26.17’02 48’17
95. 208 ITA19740514 TOSATTO Matteo ITA TCS TINKOFF SAXO 26.18’10 49’25
96. 171 RUS19850109 BELKOV Maxim RUS KAT TEAM KATUSHA 26.18’56 50’11
97. 56 ITA19840716 MARANGONI Alan ITA CAN CANNONDALE 26.20’08 51’23
98. 68 FRA19861112 OFFREDO Yoann FRA FDJ FDJ.FR 26.21’28 52’43
99. 55 ITA19801210 LONGO BORGHINI Paolo ITA CAN CANNONDALE 26.22’22 53’37
100. 156 FRA19830106 PICHOT Alexandre FRA EUC TEAM EUROPCAR 26.22’24 53’39
101. 128 RSA19870213 VENTER Jaco RSA MTN MTN – QHUBEKA 26.22’35 53’50
102. 164 NED19901111 DUMOULIN Tom G NED GIA TEAM GIANT – SHIMANO 26.22’42 53’57
103. 64 FRA19850806 DELAGE Mickael FRA FDJ FDJ.FR 26.22’48 54’03
104. 206 DEN19850430 MORKOV Michael DEN TCS TINKOFF SAXO 26.22’49 54’04
105. 127 ERI19881110 TEKLEHAIMANOT Daniel ERI MTN MTN – QHUBEKA 26.23’11 54’26
106. 71 NED19840906 DEKKER Thomas NED GRS GARMIN SHARP 26.23’17 54’32
107. 194 GBR19890615 KENNAUGH Peter G GBR SKY TEAM SKY 26.24’14 55’29
108. 63 BEL19800317 BOUCHER David BEL FDJ FDJ.FR 26.24’34 55’49
109. 65 FRA19910826 DEMARE Arnaud G FRA FDJ FDJ.FR 26.25’22 56’37
110. 36 NED19771105 TJALLINGII Maarten NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 26.25’42 56’57
111. 96 ITA19810910 POZZATO Filippo ITA LAM LAMPRE – MERIDA 26.26’07 57’22
112. 76 BEL19800505 NUYENS Nick BEL GRS GARMIN SHARP 26.26’24 57’39
113. 94 ITA19870619 MODOLO Sacha ITA LAM LAMPRE – MERIDA 26.26’30 57’45
114. 203 ITA19870312 BOARO Manuele ITA TCS TINKOFF SAXO 26.26’43 57’58
115. 175 RUS19840405 KOZONTCHUK Dmitry RUS KAT TEAM KATUSHA 26.26’46 58’01
116. 62 FRA19820625 BONNET William FRA FDJ FDJ.FR 26.27’02 58’17
117. 38 GER19830417 WAGNER Robert GER BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 26.27’33 58’48
118. 202 ITA19800924 BENNATI Daniele ITA TCS TINKOFF SAXO 26.27’42 58’57
119. 152 JPN19840922 ARASHIRO Yukiya JPN EUC TEAM EUROPCAR 26.27’49 59’04
120. 153 FRA19871101 HUREL Tony FRA EUC TEAM EUROPCAR 26.27’50 59’05
121. 121 GER19860919 CIOLEK Gerald GER MTN MTN – QHUBEKA 26.28’15 59’30
122. 154 FRA19841126 JEROME Vincent FRA EUC TEAM EUROPCAR 26.28’19 59’34
123. 162 GER19911118 ARNDT Nikias G GER GIA TEAM GIANT – SHIMANO 26.28’24 59’39
124. 2 ITA19890602 APPOLLONIO Davide G ITA ALM AG2R LA MONDIALE 26.28’32 59’47
125. 4 GER19870407 GRETSCH Patrick GER ALM AG2R LA MONDIALE 26.30’42 1.01’57
126. 24 ITA19880822 COLEDAN Marco ITA BAR BARDIANI CSF 26.30’53 1.02’08
127. 132 GBR19850521 CAVENDISH Mark GBR OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 26.30’58 1.02’13
128. 92 ITA19890813 CIMOLAI Davide G ITA LAM LAMPRE – MERIDA 26.31’00 1.02’15
129. 137 AUS19821022 RENSHAW Mark AUS OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 26.31’15 1.02’30
130. 135 ITA19740103 PETACCHI Alessandro ITA OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 26.31’18 1.02’33
131. 181 ITA19870803 BENEDETTI Cesare ITA TNE TEAM NETAPP – ENDURA 26.31’21 1.02’36
132. 193 AUT19810217 EISEL Bernhard AUT SKY TEAM SKY 26.31’52 1.03’07
133. 185 AUS19870927 DEMPSTER Zakkari AUS TNE TEAM NETAPP – ENDURA 26.32’27 1.03’42
134. 138 ITA19890802 TRENTIN Matteo G ITA OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 26.33’15 1.04’30
135. 122 LTU19851208 KONOVALOVAS Ignatas LTU MTN MTN – QHUBEKA 26.33’16 1.04’31
136. 28 ITA19890201 FORTIN Filippo G ITA BAR BARDIANI CSF 26.33’25 1.04’40
137. 182 IRL19901016 BENNETT Sam G IRL TNE TEAM NETAPP – ENDURA 26.33’43 1.04’58
138. 3 FRA19860820 GAUDIN Damien FRA ALM AG2R LA MONDIALE 26.33’52 1.05’07
139. 25 ITA19881226 CANOLA Marco ITA BAR BARDIANI CSF 26.34’30 1.05’45
140. 168 NED19840914 VEELERS Tom NED GIA TEAM GIANT – SHIMANO 26.35’01 1.06’16
141. 126 RSA19860412 THOMSON Jay Robert RSA MTN MTN – QHUBEKA 26.35’22 1.06’37
142. 163 NED19791227 CURVERS Roy NED GIA TEAM GIANT – SHIMANO 26.35’30 1.06’45
143. 66 BRA19790616 FISCHER Murilo Antonio BRA FDJ FDJ.FR 26.35’33 1.06’48
144. 143 AUS19910817 HEPBURN Michael G AUS OGE ORICA GREENEDGE 26.35’42 1.06’57
145. 22 ITA19890927 BOEM Nicola G ITA BAR BARDIANI CSF 26.38’17 1.09’32
146. 84 GER19861031 KLEMME Dominic GER IAM IAM CYCLING 26.38’31 1.09’46
147. 108 BEL19790908 WILLEMS Frederik BEL LTB LOTTO BELISOL 26.39’22 1.10’37
148. 161 GER19880511 KITTEL Marcel GER GIA TEAM GIANT – SHIMANO 26.40’58 1.12’13
149. 97 ARG19830307 RICHEZE Axel Maximiliano ARG LAM LAMPRE – MERIDA 26.41’37 1.12’52
150. 33 NED19851226 LEEZER Thomas NED BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 26.42’19 1.13’34
151. 116 GBR19881003 DOWSETT Alex GBR MOV MOVISTAR TEAM 26.42’26 1.13’41
152. 167 NED19850515 STAMSNIJDER Tom NED GIA TEAM GIANT – SHIMANO 26.44’58 1.16’13
153. 27 ITA19901214 RUFFONI Nicola G ITA BAR BARDIANI CSF 26.48’05 1.19’20
154. 87 ITA19890121 PELUCCHI Matteo G ITA IAM IAM CYCLING 26.50’12 1.21’27
155. 17 KAZ19860313 GRUZDEV Dmitriy KAZ AST ASTANA PRO TEAM 26.50’38 1.21’53
156. 125 GER19870122 STAUFF Andreas GER MTN MTN – QHUBEKA 26.51’29 1.22’44

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa