kaczmarekAndrés Sánchez (Mutua Levante) wygrał Circuito Guadiana, zaliczany do Pucharu Hiszpanii. Bardzo dobre piąte miejsce zajął Jakub Kaczmarek (Telco`m Gimex)!

Znakomicie sezon rozpoczęła hiszpańsko – polska grupa Telco’m Gimex. Wyścig zaliczany był do klasyfikacji Pucharu Hiszpanii, a na starcie stanęli kolarze elity i U-23. Reprezentujący polsko-hiszpańską grupę Telco’m Gimex Antton Ibarguren uległ tylko Andrésowi Sánchezowi (Mutua Levante). Kolejnym z reprezentantów tej ekipy był Jakub Kaczmarek, który wywalczył piąte miejsce ze stratą czterech sekund do zwycięzcy.

Maciej Kasperkiewicz zajął w Circuito Guadiana 14. pozycję (strata 52 sekund), Piotr Brożyna był szesnasty, a Patryk Talaga uplasował się na 96. pozycji. Patryk był bardzo aktywny na trasie, wielokrotnie próbując swoich sił w atakach. Ekipa Polaków wygrała klasyfikację drużynową, a w orlikach Kuba Kaczmarek uplasował się na drugiej pozycji.

Pełne wyniki:

1º 91 SANCHEZ, Andres ESP MUTUA LEVANTE-KELIKI 3:56:00
2º 32 IBARGUREN, Antton ESP TELCO’M – GIMEX a 02
3º 101 ZHURAVLEV, Vadim RUS LOKSPHINX a 04
4º 65 INTZIARTE, Unai ESP GIPUZKOA a 04
5º 34 KACZMAREK, Jakub POL TELCO’M – GIMEX a 04
6º 3 JIMENEZ, Manuel ESP BIC.RODRIGUEZ-EXTREM a 04
7º 96 MORALES, David ESP MUTUA LEVANTE-KELIKI a 04
8º 45 ASTALS, Cristian ESP BICICLETAS COLUER a 04
9º 22 MIGUEZ, Sergio ESP SUPERMERCADOS FROIZ a 04
10º 156 GINES, Dani ESP CONTROLPACK a 04
11º 15 BENITO, Miguel Angel ESP CAJA RURAL-SEGUROS R a 04
12º 42 VALLS, Adria ESP BICICLETAS COLUER a 04
13º 102 ZATESHILOV, Evgeny RUS LOKSPHINX a 04
14º 35 KASPERKIEWICZ, Maciej POL TELCO’M – GIMEX a 52
15º 107 STRAKHOV, Smitry RUS LOKSPHINX a 56
16º 36 BROZYNA, Piotr POL TELCO’M – GIMEX a 01:03
17º 41 GIRONES, Francesc ESP BICICLETAS COLUER a 01:10
18º 84 ARMENDARIZ, Jon ESP LIZARTE a 01:11
19º 21 SANCHEZ, Cristobal ESP SUPERMERCADOS FROIZ a 01:39
20º 93 CAÑADA, Cristian ESP MUTUA LEVANTE-KELIKI a 01:39
21º 67 EIZAGIRRE, Jon ESP GIPUZKOA a 01:39
22º 31 ALTUNA, Erik ESP TELCO’M – GIMEX a 01:39
23º 54 ARRIBAS, Alejandro ESP GOMUR-CANTABRIA DEPO a 01:39
24º 1 GALLEGO, Alberto ESP BIC.RODRIGUEZ-EXTREM a 01:39
25º 125 REY, Aitor ESP SEGUROS BILBAO a 01:39
26º 126 MARTINEZ, Alvaro ESP SEGUROS BILBAO a 01:39
27º 143 LOPEZ-COZAR, Juan A. ESP SPECIALIZED-F.A.CONT a 01:39
28º 25 MEDIERO, Roberto ESP SUPERMERCADOS FROIZ a 01:39
29º 87 LAFUENTE, Imanol ESP LIZARTE a 01:39
30º 173 DE JULIAN, Angel ESP OVIEDO-TARTIERE AUTO a 02:10
31º 161 CANTERO, Fco. Javier ESP ANDALUCIA-TREBUJENA a 02:10
32º 124 GANDIA, Alexis ESP SEGUROS BILBAO a 02:10
33º 61 MITXELENA, Julen ESP GIPUZKOA a 02:10
34º 86 FERNANDEZ, Egoitz ESP LIZARTE a 02:10
35º 77 GARCIA, Francisco ESP GSPORT-SELC a 02:10
36º 201 ZURITA, Francesc ESP ZIRAUNA a 02:10
37º 174 ANDRES, Gonzalo ESP OVIEDO-TARTIERE AUTO a 02:10
38º 71 SANTILLANA, David ESP GSPORT-SELC a 02:10
39º 82 MARQUEZ, Rafael ESP LIZARTE a 02:10
40º 14 RUBIO, Jesus Albert ESP CAJA RURAL-SEGUROS R a 02:10
41º 121 PASTALLE, Xavier ESP SEGUROS BILBAO a 02:10
42º 52 PEREZ, Juan Ignacio ESP GOMUR-CANTABRIA DEPO a 02:10
43º 13 LOPEZ, Daniel ESP CAJA RURAL-SEGUROS R a 02:10
44º 194 NEWEY, James GBR ZAPPI’S RACING TEAM a 02:10
45º 16 MEDINA, Francisco Jo ESP CAJA RURAL-SEGUROS R a 02:10
46º 151 MORENO, Adria ESP CONTROLPACK a 02:10
47º 53 NU¥O, Israel ESP GOMUR-CANTABRIA DEPO a 02:10
48º 105 NEUSTROEV, Vasilii RUS LOKSPHINX a 02:10
49º 75 REGUERO, Gabriel ESP GSPORT-SELC a 02:10
50º 133 ORDIÑANA, Bernardo ESP ATIKA-SAFIRFRUITS a 02:10
51º 181 ITURAT, Victor ESP BICICLETES ESTEVE a 02:10
52º 145 CAMACHO, Juan ESP SPECIALIZED-F.A.CONT a 02:10
53º 232 GARCIA, Adrian ESP CONST. PAULINO-OVIED a 02:10
54º 24 GONZALEZ, Oscar ESP SUPERMERCADOS FROIZ a 02:10
55º 64 UMEREZ, Aitor ESP GIPUZKOA a 02:10
56º 112 ANGUITA, Francisco ESP PLASTIMER-COSTA DE A a 02:10
57º 103 KARPENKOV, Pavel RUS LOKSPHINX a 02:10
58º 17 ALTUR, Marcos ESP CAJA RURAL-SEGUROS R a 02:10
59º 7 MONTERO, Jesus ESP BIC.RODRIGUEZ-EXTREM a 02:10
60º 74 MU¥OZ, Miguel ESP GSPORT-SELC a 02:10
61º 202 CULEBRAS, Jose Miguel ESP ZIRAUNA a 02:10
62º 51 GONZALEZ, Hugo ESP GOMUR-CANTABRIA DEPO a 02:10
63º 183 PUJOL, Adria ESP BICICLETES ESTEVE a 02:10
64º 144 AGUILERA, Miguel Angel ESP SPECIALIZED-F.A.CONT a 02:10
65º 182 ITURRALDE, Marc ESP BICICLETES ESTEVE a 02:10
66º 211 PEREZ, David ESP SEMAR ELITE-INERGIA a 02:10
67º 5 DIAZ, Jose Manuel ESP BIC.RODRIGUEZ-EXTREM a 02:10
68º 197 JAMES, Owen GBR ZAPPI’S RACING TEAM a 02:10
69º 56 GARCIA, Ismael ESP GOMUR-CANTABRIA DEPO a 02:10
70º 11 SOLE, Arnau ESP CAJA RURAL-SEGUROS R a 02:10
71º 153 RAYA, Oriol ESP CONTROLPACK a 02:10
72º 225 ZILBERSTEIN, Ido ISR E.C. MAGRO a 02:10
73º 43 SENDROS, Llibert ESP BICICLETAS COLUER a 02:10
74º 27 PORTELA, Antonio ESP SUPERMERCADOS FROIZ a 02:10
75º 187 VARGAS, Jacint ESP BICICLETES ESTEVE a 02:10
76º 123 GALARRETA, David ESP SEGUROS BILBAO a 02:10
77º 106 SAMOLENKOV, Artem RUS LOKSPHINX a 02:10
78º 73 SANCHEZ, German ESP GSPORT-SELC a 02:10
79º 85 PASCUAL, Luis ESP LIZARTE a 02:10
80º 111 QUINTANILLA, Jesus ESP PLASTIMER-COSTA DE A a 02:10
81º 46 SORIANO, Genis ESP BICICLETAS COLUER a 02:10
82º 115 ALMAGRO, Jose A. ESP PLASTIMER-COSTA DE A a 02:10
83º 162 CLAVIJO, Francisco ESP ANDALUCIA-TREBUJENA a 02:10
84º 55 TIRILONTE, Diego ESP GOMUR-CANTABRIA DEPO a 02:10
85º 206 ARANBURU, Alex ESP ZIRAUNA a 02:10
86º 231 LUCAS, Alberto ESP CONST. PAULINO-OVIED a 02:10
87º 141 MAS, Enric ESP SPECIALIZED-F.A.CONT a 02:10
88º 23 BLANCO, Samuel ESP SUPERMERCADOS FROIZ a 02:10
89º 235 GARCIA, Isidoro ESP CONST. PAULINO-OVIED a 02:10
90º 157 MARZA, Pau ESP CONTROLPACK a 02:10
91º 47 ARMILLAS, Gerard ESP BICICLETAS COLUER a 02:10
92º 92 NICOLAS, Samuel ESP MUTUA LEVANTE-KELIKI a 02:10
93º 152 JOSE, Marquez ESP CONTROLPACK a 02:10
94º 12 UNANUE, Asier ESP CAJA RURAL-SEGUROS R a 02:10
95º 191 PEARSON, Daniel GBR ZAPPI’S RACING TEAM a 02:10
96º 37 TALAGA, Patryk POL TELCO’M – GIMEX a 02:10
97º 214 VILLARROEL, Fco. Jose ESP SEMAR ELITE-INERGIA a 02:10
98º 57 CHAMORRO, Arturo ESP GOMUR-CANTABRIA DEPO a 02:10
99º 147 ORTIZ, Elias ESP SPECIALIZED-F.A.CONT a 02:10
100º 33 MARTIN, Noel ESP TELCO’M – GIMEX a 02:10
101º 131 LLACER, Ricardo ESP ATIKA-SAFIRFRUITS a 02:10
102º 205 ORTEGO, Armando ESP ZIRAUNA a 02:10
103º 2 SANCHEZ, Daniel ESP BIC.RODRIGUEZ-EXTREM a 02:10
104º 83 RAMIREZ, Santiago ESP LIZARTE a 02:10
105º 104 MOSIN, Sergei RUS LOKSPHINX a 02:24
106º 146 NORIEGA, Diego ESP SPECIALIZED-F.A.CONT a 02:32
107º 44 MUÑOZ, Marc ESP BICICLETAS COLUER a 02:32
108º 63 DABOZ, Ibai ESP GIPUZKOA a 02:32
109º 175 CABRERA, Cristian ESP OVIEDO-TARTIERE AUTO a 03:49
110º 195 LOCKER, James GBR ZAPPI’S RACING TEAM a 03:49
111º 192 FERGUSON, Callum GBR ZAPPI’S RACING TEAM a 03:49
112º 132 GALVEZ, Adrian ESP ATIKA-SAFIRFRUITS a 03:55
113º 171 GARCIA, Eneko ESP OVIEDO-TARTIERE AUTO a 03:57
114º 196 CARPENTER, Dante GBR ZAPPI’S RACING TEAM a 03:57
115º 186 ARMENTEROS, Daniel ESP BICICLETES ESTEVE a 05:24
116º 176 LLANEZA, Miguel ESP OVIEDO-TARTIERE AUTO a 05:24
117º 122 UNZUETA, Alexander ESP SEGUROS BILBAO a 05:24
118º 207 COSTALES, Enol ESP ZIRAUNA a 05:24
119º 72 LOPEZ, David ESP GSPORT-SELC a 05:27
120º 66 INSAUSTI, Ion Ander ESP GIPUZKOA a 05:27
121º 76 GIL, Noel ESP GSPORT-SELC a 05:27
122º 97 COBOS, Carlos ESP MUTUA LEVANTE-KELIKI a 05:45
123º 94 LESTIDO, Martin ESP MUTUA LEVANTE-KELIKI a 05:45
124º 154 SANZ, Raul ESP CONTROLPACK a 06:13
125º 4 GUERRERO, Pablo ESP BIC.RODRIGUEZ-EXTREM a 07:07
126º 26 RODRIGUEZ, Samuel ESP SUPERMERCADOS FROIZ a 07:07
127º 185 LOPEZ, Ismael ESP BICICLETES ESTEVE a 07:07
128º 62 BAGUES, Urtzi ESP GIPUZKOA a 07:07
129º 204 COTILLAS, David ESP ZIRAUNA a 07:07
130º 6 CUBERO, Jorge ESP BIC.RODRIGUEZ-EXTREM a 07:07
131º 137 JUAN, Alexandre ESP ATIKA-SAFIRFRUITS a 08:32
132º 237 LOPEZ, Jonatan ESP CONST. PAULINO-OVIED a 09:45

 

Arek Waluga