Hiszpańsko-polska ekipa Telco`m Gimex rozpoczyna sezon! Na starcie amatorskiego Pucharu Hiszpanii zobaczymy czterech Polaków w barwach tej drużyny.

Przypomnijmy, że w barwach Telco`m Gimex ścigają się: Jakub Kaczmarek, Maciej Kasperkiewicz, Piotr Brożyna oraz Patryk Talaga. Oprócz nich w grupie jest także osiemnastu Hiszpanów. Pierwszy start Telco`m Gimex zaplanowany jest na jutro. W wyścigu Circuito Guadiana, który jest zaliczany do cyklu Pucharu Hiszpanii U-23 pojadą wszyscy “biało-czerwoni” oraz Erik Altuna, Antton Ibarguren, Noel Martin, a dyrektorem sportowym będzie  Luis Vicente Otín.

Wczoraj zaprezentowane zostały stroje i  rowery ekipy Telco’m Gimex na sezon 2014. Grupę ubiera polska firma Pana Dariusza Bigosa – Viking, a  rowery zapewnia CKT Benelux. Kolarze będą ścigali się na osprzęcie Shimano Ultegra Di2.

Jak powiedział nam Dariusz Bigos – o tym, kto wystartuje w jutrzejszym wyścigu zadecydowała aktualna forma zawodników. Oznacza to, że “nasi” już na początku sezonu są w dobrej dyspozycji! Życzymy powodzenia.

Telco`m Gimex

Telco`m Gimex 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CKT

 

Andrzej Gucwa