Piotr BrożynaPiotr Brożyna (Telcom-Gimex) wygrał hiszpański klasyk Circuito de Nuestra Señora del Portal de Villaviciosa. Młodzieżowy mistrz Polski przygotowuje się obecnie do startu w mistrzostwach świata orlików.

Zawodnik z Kielc w walce o zwycięstwo pokonał Oscara Gonzaleza (Atala S.C). Trzeci Lorenz Sanchez (Aluminios Cortizo) stracił do triumfatora 1 minutę i 22 sekundy.

 

Wyniki:

1 131 BROZYNA,PIOTR SUB23 CLUB CICLISTA ADI/TELCO´M GIMEX 02:59:48
2 23 GONZALEZ DE,OSCAR SUB23 AIALA S.C./EDP 02:59:48 mt.
3 14 SANCHEZ,ANGEL LORENZ SUB23 PADRONES C.C./ALUMINIOS CORTIZO 03:01:10 1:22 min.
4 120 UCHA,JACOBO SUB23 RIAS BAIXAS C.C./RIAS BAIXAS C.C. 03:01:32 1:44 min.
5 4 DABOZ,IBAI ELITE OREKI FUNDAZIOA T.E./GIPUZKOA 03:01:36 1:48 min.
6 57 MENDOÇA,Luis Carlos ELITE SPOL C.C./CONCELLO DO PORRIÑO 03:01:41 1:53 min.
7 2 MITXELENA,JULEN ELITE OREKI FUNDAZIOA T.E./GIPUZKOA 03:01:41 1:53 min.
8 30 GARCIA,IVAN SUB23 AIALA S.C./EDP 03:01:41 1:53 min.
9 60 UNZUETA,ALEXANDER ELITE ANDRAKA S.C./SEGUROS BILBAO 03:01:43 1:55 min.
10 152 FEO,Jefferson Alexan SUB23 SPRINT PEÑA CICLISTA/GOMUR-CANTABRIA DE 03:01:45 1:57 min.
11 150 NUÑO,ISRAEL SUB23 SPRINT PEÑA CICLISTA/GOMUR-CANTABRIA DE 03:01:51 2:03 min.
12 59 JURADO,MARCOS ELITE ANDRAKA S.C./SEGUROS BILBAO 03:01:52 2:04 min.
13 137 GONZALEZ,MARIO E-UCI ACTIVEJET TEAM/ACTIVEJET TEAM 03:01:52 2:04 min.
14 1 BAGUES,ARITZ ELITE OREKI FUNDAZIOA T.E./GIPUZKOA 03:01:56 2:08 min.
15 15 SANCHEZ,RUBEN ELITE PADRONES C.C./ALUMINIOS CORTIZO 03:02:11 2:23 min.
16 32 IRISARRI,JON SUB23 AIALA S.C./EDP 03:02:14 2:26 min.
17 8 EIZAGIRRE,JON SUB23 OREKI FUNDAZIOA T.E./GIPUZKOA 03:02:14 2:26 min.
18 151 CALDERON,Steven SUB23 SPRINT PEÑA CICLISTA/GOMUR-CANTABRIA DE 03:02:14 2:26 min.
19 38 VICENTE,ADOLFO ELITE CAMBRE C.C./CAMBRE CAEIRO 03:02:14 2:26 min.
20 16 VIDAL,CARLOS IVAN ELITE PADRONES C.C./ALUMINIOS CORTIZO 03:02:14 2:26 min.
21 61 AYUSO,BERNARDO SUB23 ANDRAKA S.C./SEGUROS BILBAO 03:02:47 2:59 min.
22 145 TRECEÑO,IVAN MA-30 C.D.OVIEDO-CICLOS FRAN/C.D.OVIEDO-CICLOS 03:02:47 2:59 min.
23 75 MENDEZ,ROBERTO SUB23 LACIANA FUNDACION CICLIS/ZUGOR – ARTE E 03:02:48 3:00 min.
24 138 MEDIN,IAGO MA-30 CYCLING TEAM CABAÑAS C./NORINVER CYCLIN 03:02:50 3:02 min.
25 83 SILVA,ALEJANDRO ELITE RACING CYCLING TEAM G.D./LOLA GOMISTAR 03:02:50 3:02 min.
26 108 PORTILLA,AITOR ELITE COLLOTO C.C./CIUDAD DE OVIEDO-TARTIERE 03:02:51 3:03 min.
27 53 VALES,ADRIAN SUB23 SPOL C.C./CONCELLO DO PORRIÑO 03:02:51 3:03 min.
28 34 ANGOITIA,IOSU SUB23 AIALA S.C./EDP 03:03:54 4:06 min.
29 99 GONZALEZ,SERGIO ELITE MANZANILLO P.C./CONSTRUCCIONES PAULINO-O 03:03:54 4:06 min.
30 102 LUCAS,ALBERTO SUB23 MANZANILLO P.C./CONSTRUCCIONES PAULINO-O 03:03:55 4:07 min.
31 116 GARCIA,JUAN MANUEL SUB23 COLLOTO C.C./CIUDAD DE OVIEDO-TARTIERE 03:03:55 4:07 min.
32 105 CARTIN,Victor SUB23 MANZANILLO P.C./CONSTRUCCIONES PAULINO-O 03:03:59 4:11 min.
33 113 GARCIA,ISMAEL SUB23 COLLOTO C.C./CIUDAD DE OVIEDO-TARTIERE 03:03:59 4:11 min.
34 66 SERRATO,Enrique SUB23 ANDRAKA S.C./SEGUROS BILBAO 03:04:02 4:14 min.
35 159 ANGULO,ANTONIO SUB23 LEIOA TXIRRINTXU ELKARTEA/BAQUE CAMPOS T 03:04:02 4:14 min.
36 31 SAN SEBASTI,XABIER SUB23 AIALA S.C./EDP 03:04:37 4:49 min.
37 143 MARTINEZ,FRANCISCO SUB23 ERAKURRI CLUB CICLISTA/HOSTAL LATORRE 03:04:37 4:49 min.
38 142 SUREDA,ANTONIO SUB23 BIFUT CD/BIFUT CD 03:04:38 4:50 min.
39 158 ROJO,MARCOS SUB23 MANZANILLO P.C./CONSTRUCCIONES PAULINO-O 03:04:38 4:50 min.
40 12 RAÑO,DAVID SUB23 PADRONES C.C./ALUMINIOS CORTIZO 03:04:38 4:50 min.
41 80 RODRIGUEZ,UBALDO ELITE RACING CYCLING TEAM G.D./LOLA GOMISTAR 03:04:38 4:50 min.
42 144 CRUZ,Pablo Cesar SUB23 CLUB CICLISTA ADI/TELCO´M GIMEX 03:04:38 4:50 min.
43 73 LAGO,JAVIER SUB23 LACIANA FUNDACION CICLIS/ZUGOR – ARTE E 03:04:38 4:50 min.
44 146 PEREZ,RAFAEL MA-30 CUATRO CAMINOS C.C./CUATRO CAMINOS C.C. 03:04:38 4:50 min.
45 107 NAVARRO,AGUSTIN ELITE COLLOTO C.C./CIUDAD DE OVIEDO-TARTIERE 03:04:39 4:51 min.
46 132 TALAGA,PATRYK SUB23 CLUB CICLISTA ADI/TELCO´M GIMEX 03:04:39 4:51 min.
47 48 ALLO,VICENTE JESU ELITE CAMBRE C.C./CAMBRE CAEIRO 03:04:39 4:51 min.
48 76 ARRANZ,MARIO SUB23 LACIANA FUNDACION CICLIS/ZUGOR – ARTE E 03:04:39 4:51 min.
49 109 MORENO,ALVARO ELITE COLLOTO C.C./CIUDAD DE OVIEDO-TARTIERE 03:04:40 4:52 min.
50 29 SAEZ DE,EDER SUB23 AIALA S.C./EDP 03:04:40 4:52 min.
51 24 MIRALLES,JOSEP SUB23 AIALA S.C./EDP 03:04:41 4:53 min.
52 133 KACZMAREK,JAKUB SUB23 CLUB CICLISTA ADI/TELCO´M GIMEX 03:04:41 4:53 min.
53 111 CABRERA,CRISTIAN SUB23 COLLOTO C.C./CIUDAD DE OVIEDO-TARTIERE 03:04:41 4:53 min.
54 62 UDONDO,GOTZON SUB23 ANDRAKA S.C./SEGUROS BILBAO 03:04:45 4:57 min.
55 122 ALVAREZ,DIEGO ELITE RIAS BAIXAS C.C./RIAS BAIXAS C.C. 03:04:46 4:58 min.
56 161 SUAREZ,KEVIN SUB23 LA PAZ CLUB CICLISTA/LA PAZ CLUB CICLIST 03:04:47 4:59 min.
57 110 ANDRES,GONZALO SUB23 COLLOTO C.C./CIUDAD DE OVIEDO-TARTIERE 03:04:47 4:59 min.

 

Andrzej Gucwa