113_TRI_Series_Mikolajki_18K4196Organizator Volvo Triathlon Series podał dziś terminarz imprez, które odbędą się w przyszłym roku, pierwsza z nich 7-8 czerwca w Brodnicy, zapraszamy!

Wiele osób jeżdżących na szosie, chcąc urozmaicić swój kalendarz startów, bierze udział w zawodach triathlonowych. Triathlon w Polsce, w ostatnich latach stał się bardzo popularną dyscyplina sportu, potwierdzeniem na to mogą być tysiące uczestników biorących udział w rywalizacji w wodzie, na rowerze oraz podczas biegu. Jedną z takich imprez, jest Volvo Triathlon Series organizowana przez byłego kolarza szosowego – Grzegorza Golonko.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizatora:Volvo Triathlon Series

Okres roztrenowania posezonowego u wielu z Was zapewne jest już zakończony – u nas takowego na razie nie widać. Po wielu ustaleniach, negocjacjach, rozmowach wreszcie możemy oficjalnie przedstawić kalendarz przyszłorocznych imprez. Mimo wcześniej przekazywanych, w ówczesnym czasie jeszcze niepotwierdzonych informacji dotyczących poszczególnych imprez, w planie nastąpiły modyfikacje, tylko do pewnego momentu zależne od nas …

Przede wszystkim staraliśmy się zaproponować takie miejscowości, w których rywalizacja poza aspektami sportowymi będzie przebiegała w możliwie wysokim komforcie. Przy wyborze poszczególnych lokalizacji braliśmy pod uwagę zarówno dostęp do bazy noclegowej, ale także atrakcyjność i bezpieczeństwo tras, zaangażowanie lokalnych samorządów, logistykę w strefach zmian, czy jakość oraz nawierzchnię dróg. Nie bez znaczenia były również akweny wodne i bazy – miejsca przeprowadzania zawodów. Mamy świadomość, iż nie zaspokoimy wszystkich potrzeb, ale na pewno zrobimy wiele, by nadchodzący sezon pozostawił w Waszych głowach wiele pozytywnych wrażeń, by poszczególne zawody przynosiły Wam wiele satysfakcji i umożliwiały uzyskiwanie oczekiwanych rezultatów, życiówek i rekordów.

Poniżej przedstawiamy ostateczny terminarz imprez przeprowadzanych w 2014 roku:133_TRI_Series_Mikolajki_L3W0614

  • 07-08.06.2014 Brodnica (3 dystanse – 1/2, 1/4, 1/8 IronMan)
  • 12-13.07.2014 Nieporęt k/Warszawy (1/4 IronMan i 1/8 IronMan)
  • 16-17.08.2014 Chodzież (3 dystanse – 1/2, 1/4, 1/8 IronMan)
  • 30-31.08.2014 Mrągowo (3 dystanse – 1/2, 1/4, 1/8 IronMan)

W najbliższy poniedziałek – 18.11.2013 uruchamiamy zapisy na kolejny sezon. Do tego czasu uaktualnimy regulamin przyszłorocznych zawodów, który będzie zawierał kilka istotnych – mamy nadzieję pozytywnych zmian. STAY TUNED!

Więcej na www.triathlonpl.com

Foto: www.triathlonpl.com