Roeckl RivieraTemperatury za oknem coraz niższe, zima za pasem. To dobry czas, aby pomyśleć o rękawiczkach zimowych, w których nie zmarzną wam dłonie podczas jazdy na dwóch kółkach. Dziś na tapetę bierzemy rękawiczki Roeckl Riviera.

Firma Roeckl z kolei pochodzi z Niemiec. To firma specjalizująca się w produkcji szerokiej gamy rękawic: od eleganckich poprzez jeździeckie, narciarskie, outdoorowe i rowerowe. Model Riviera to reprezentant imponującej kolekcji kilkunastu zimowych rękawic kolekcji kolarskiej! Trzeba zapewne sporo się nagłówkować, aby wybrać kilka typów do sprzedaży.

Wierzch dłoni w modelu Riviera chroni WindStopper, materiał wypróbowany w bojach z klimatem. Wbudowany jest również gumowy pasek do przecierania okularów z wilgoci. Kontakt z kierownicą podbity jest szerokim panelem amortyzującym, zaopatrzonym dodatkowo w gumowe kropki polepszające chwyt. Materiałem bazowym spodu jest skóropodobny Clarino™. Od środka palce grzeje miła mikrofibra. Elastyczny ściągacz nie jest zbyt szeroki, ale pewnie opasuje nadgarstek. Dodatkowo mamy pasek pomagający właściwie naciągnąć rękawice.

Model ten tworzy doskonałą równowagę pomiędzy utrzymaniem temperatury, a wysoką oddychalnością, dzięki połączeniu materiałów wysokiej jakości.

Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny oraz ceny podobnych produktów konkurencji, Roeckl Riviera to strzał w dziewiątkę.

Od dziś ten model rękawic możecie kupić w naszym sklepie w obniżonej cenie > szczegóły

SPECYFIKACJA:

– Zewnętrzna strona rękawiczki wykonana w technologi Roeckl Gore Windstopper

– wiatroodporna i oddychająca membrana,

– wysokiej jakości miękka pianka PU absorbująca wstrząsy

– polarowa podszewka dodająca izolacji

– Wszystkie modele rękawiczek ROECKL mogą być prane w pralce, bez użycia płynów zmiękczających w temperaturze 30 o C. Nie suszyć w pralce.

Dostępne rozmiary: 8, 9, 10, 11 (czarne) i 9 (czarno-czerwone).

Jak dobrać rozmiar rękawic > tutaj

TECHNOLOGIE:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments