BDC MarcPolDyr. sportowy ekipy BDC MarcPol – Dariusz Banaszek po Kryterium kolarskim w Kole, ogłosił skład zespołu na najbliższe wyścigi.

W Czech Cycling Tour kat.2.2, wystartują w dniach 11 – 15.07.2013 następujący kolarze: Leszek Pluciński, Kamil Gradek, Paweł Bernas, Adam Pierzga, Piotr Kirpsza, Damian Walczak i Kuba Foltyn. „W tym wyścigu stawiam na młodość oraz „Gradzia” i „Berniego”, którzy ubiegają się o miejsce w składzie reprezentacji Polski na TdP. Trasa wyścigu wymarzona do tego typu sprawdzianów. Powinni i muszą pokazać, że stać ich na jazdę z najlepszymi kolarzami świata”. – podkreśla swój wybór Dariusz Banaszek, który poprowadzi zespół w Czechach.

Na węgierskie wyścigi, Tour Miskolc GP kat 1.2 – 20.07.2013 oraz Tour Budapest GP kat 1.2 –21.07.2013, pojadą: Robert Radosz, Marcin Sapa, Jarosław Kowalczyk, Mateusz Komar, Konrad Dąbkowski, Adrian Banaszek i Kacper Gronkiewicz.

To typowe klasyki, więc zestawiłem tak zespół, aby mieć możliwość alternatywnych rozwiązań które z pewnością trzeba będzie podczas wyścigów zastosować. Doświadczenie połączone z młodością i zadziornością, już nie raz przyniosła zespołowi pożądane efekty w postaci zwycięstw”, zakończył Banaszek.

 

Informacja Prasowa