Marcin BiałobłockiMarcin Białobłocki (Team UK Youth) zajął drugie miejsce w brytyjskim wyścigu Lincoln Grand Prix.

Jednodniówka została rozegrana na 164 kilometrowej trasie. Kolarze musieli przejechać 13. okrążeń wokół miasta Lincoln. Pierwszy na mecie zameldował się kolarz Sky Team – Peter Kannaugh. 24-letni Brytyjczyk pokonał Marcina Białobłockiego. Tuż za Polakiem, na trzecim miejscu znalazł się Lachlan Norris (Team Raleigh).

Fot: Team UK Youth

Poprzedni artykułAlan Banaszek i Mateusz Kaźmierczak zwycięzcami Wyścigu „Szlakami Jury”
Następny artykułTour of California: Westra zwycięża po pięknym ataku (Video)