TrzebnicaW następny weekend, 19 maja w Trzebnicy odbędzie się  I Kolarskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica.

Trzebnica słynąca dotychczas w organizacji Trzebnickiego Maratonu Rowerowego “Żądło Szerszenia”. otwierającego co roku cykl Pucharu Polski w  Maratonach Rowerowych, tym razem zorganizuje kryterium.

W ramach zawodów odbędą się dwa wyścigi. Jeden dla dzieci, który wystartuje o godzinie 9.30 oraz wyścig dla dorosłych, który wystartuje o godzinie 11.00. Kolarze do pokonania będą mieli w zależności od kategorii wiekowej od dwóch do sześciu okrążeń, każde po 5 kilometrów.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz możliwość zapisania się na zawody znajdziecie na stronie internetowej organizatora Trzebnickiego Centrum Kultury i Sportu > tutaj.

Już dziś serdecznie zapraszamy!

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Trzebniczanin
Trzebniczanin

Jestem z Trzebnicy i ciesze się, że będę mógł na żywo zobaczyć najlepszych kolarzy świata w moim mieście z Contadorem, Nibalim, Wigginsem, Froomem, Cevendishem i Saganem na czele.

rebe
rebe

Też się będę cieszył , tylko za ile lat ? Lubię Trzebnicę , mam tam przyjaciół , startuję w maratonie , ale najlepsi na świecie nie jeżdżą w wyścigach dookoła piaskownicy .