Limar SuperlightFirma Limar znana jest z tego iż, w każdej klasie cenowej produkuje kaski najlżejsze na świecie. Dziś przyjrzymy się modelowi 777 Superlight.

Limar 777 Superlight to wysokiej klasy kask przeznaczony do kolarstwa szosowego. Wykonany został w całości w technologi In-Mold (od góry i dołu). Posiada 24 otwory wentylacyjne, a trzy przednie główne otwory posiadają siatkę chroniącą głowę kolarza przed owadami

Największą jego zaletą jest waga – 200 g w tej klasie cenowej to jest naprawdę lekko. Jeśli jeździliśmy dotychczas w kasku ważącym 300 – 350 gramów, różnica jest bardzo znacząca.

Drugą ważną cechą jest dwukierunkowy system dopasowania rozmiaru czyli ruchoma regulacja góra-dół za pomocą ergonomicznego pokrętła. Powoduje to bardziej precyzyjne dociśnięcie kasku do potylicy i pozwala dopasować kas w zakresie +, – 4cm. Duże pokrętło służące do regulacji sprawia, że kask bardzo łatwo i szybko można dopasować do głowy.

Limar 777 Superlight dostępny jest w trzech rozmiarach, w tym jeden bardzo duży, bo aż do 64cm! Wybrać można spośród pięciu kolorów.

Specyfikacja:

KOLORY: Czarno-Biały, Czerwono-Biały, Biało-Srebrny, Czarno-Czerwony, Biało-Niebieski.

ROZMIARY: M ( 53 – 57cm ), L ( 57-61cm ), XL ( 59-64cm ).

WAGA: M 200g, L 230g, XL 250g.

Specjalnie dla czytelników naszosie.pl kask możecie nabyć w naszym sklepie w specjalnej cenie. Tylko do końca maja!

Szczegóły znajdziecie > tutaj