181Różowa jak tło sponsora “ La Gazzeta dello Sport “. W tym roku sygnowana podpisem znanego angielskiego projektanta Paula Smitha , który zaprojektował całą kolekcję Giro dla Santini SMS.

Projektant zademonstrował swoją najnowszą kolekcję w styczniu w Mediolanie. Brytyjczyk miał także już wcześniej do czynienia z kolarską modą, bowiem w 2007 roku zaprojektował specjalną koszulkę na prolog Tour de France, który zaczynał się na Wyspach Brytyjskich.

Smith jest znany z zamiłowania do kolarstwa, a jego obecność w domu mody Dolce & Gabbanna dała mu możliwość połączenia swoich umiejętności oraz pasji. Pracował także w mającej siedzibę w Anglii marce Rapha i były plotki, że stoi także za projektem strojów Teamu Sky.

Santini SMS jest producentem Maglia Rosa od 1993 r.

Wykonana z specjalnie wybranej tylko dla koszulek liderów tego wyścigu tkaniny Giro – wyjątkowo delikatnej, elastycznej i wygodnej.

Zamek o długości 15 cm, elastyczne ściągacze z tkaniny Dragon, wygodne 3 kieszenie, zapewniająca większą oddychalność i komfort jazdy, siateczka po bokach.

Z tyłu mały elegancki hologram SMS – potwierdzający oryginalność koszulki i jej pochodzenie – w 100 % wykonana we Włoszech.

Koszulka lidera Giro d’Italia, jak i inne produkty marki Santini SMS (m.in. stroje Katusha Team, Vacansoleil – DCM, Orica Green Edge) dostępne są w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Koszulka lidera Giro > tutaj

Pozostałe produkty marki Santini SMS > tutaj