15Marcel Kittel (Argos-Shimano) został pierwszym liderem Tour of Turkey! Na ósmym miejscu finiszował dziś Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice).

Pierwszy odcinek prezydenckiego wyścigu Dookoła Turcji rozpoczynał się i kończył w miejscowości Alanya. O losach etapu o łącznej długości 143,3 km rozstrzygnął finisz z peletonu.

Za nim jednak to nastąpiło, długo uciekali: Nikolay Mihaylov (CCC Polsat Polkowice), Juan Arango (Colombia) oraz Mustafa Sayar (Konya Torku Seker Sport), Mihail Ignatiev (Katusha) oraz Javier Aramendia (Caja Rural-Seguros RGA). Czołówka odjechała od peletonu maksymalnie na blisko pięć minut, jednak zasadnicza grupa w pełni kontrolowała jej poczynania. Najdłużej na czele utrzymał się Ignatiev. Rosjanin został skasowany przez rozpędzone sprinterskie pociągi w samej końcówce.

W finiszu najszybszy okazał się Kittel. Niemiec pokonał swojego rodaka – Andre Greipela (Lotto-Belisol) oraz doświadczonego Ukraińca znanego z polskich szos – Jurija Metluszenko (Konya Torku Seker Sport). Dobrze spisał się Grzesiek Stępniak. Kolarz CCC finiszował na ósmym miejscu.

Sponsorem naszego wyjazdu do Turcji jest firma Banaszek Nieruchomości:

Banaszek Nieruchomości

Wyniki:

1 71 KITTEL Marcel ARG GER B:10″ 00″
2 41 GREIPEL André LTB GER B:06″ ‘ ‘
3 246 METLUSHENKO Yuri TRK UKR B:04″ ‘ ‘
4 203 KLUGE Roger TNE GER ‘ ‘
5 51 FENN Andrew OPQ GBR ‘ ‘
6 126 LASCA Francesco CJR ITA ‘ ‘
7 91 NAPOLITANO Danilo AJW ITA ‘ ‘
8 138 STEPNIAK Grzegorz CCC POL ‘ ‘
9 153 AVILA VANEGAS Edwin AlcibCiaOdLesCOL ‘ ‘
10 101 MODOLO Sacha BAR ITA ‘ ‘
11 33 PALINI Andrea LAM ITA ‘ ‘
12 28 TSATEVICH Alexei KAT RUS ‘ ‘
13 35 RICHEZE ARIEL MaximilianoLAM ARG ‘ ‘
14 1 GUARDINI Andrea AST ITA ‘ ‘
15 166 PLANCKAERT Baptiste CRE BEL ‘ ‘
16 65 HOWARD Leigh OGE AUS ‘ ‘
17 106 FORTIN Filippo BAR ITA ‘ ‘
18 231 CHICCHI Francesco VIN ITA ‘ ‘
19 165 PEETERS kevin CRE BEL ‘ ‘
20 226 KEOUGH Jacob UHC USA ‘ ‘
21 234 DE PATRE Roberto VIN ITA ‘ ‘
22 11 BOS Theo BLA NED ‘ ‘
23 167 STALLAERT Joeri CRE BEL ‘ ‘
24 67 VAITKUS Tomas OGE LTU ‘ ‘
25 112 DION Renaud BSE FRA ‘ ‘
26 38 WACKERMANN Luca LAM ITA ‘ ‘
27 216 PERON Andrea TNN ITA ‘ ‘
28 62 BEPPU Fumiyuki OGE JPN ‘ ‘
29 48 VANGENECHTEN Jonas LTB BEL ‘ ‘
30 218 VERSCHOOR Martijn TNN NED ‘ ‘
31 245 KAL Mirac TRK TUR ‘ ‘
32 102 COLBRELLI Sonny BAR ITA ‘ ‘
33 131 MARYCZ Jaroslaw CCC POL ‘ ‘
34 215 MEGIAS LEAL Javier TNN ESP ‘ ‘
35 73 BARGUIL Warren ARG FRA ‘ ‘
36 66 KRUOPIS Aidis OGE LTU ‘ ‘
37 115 JARRIER Benoit BSE FRA ‘ ‘
38 118 MALACARNE Gaël BSE FRA ‘ ‘
39 244 GRETCHYN Serguei TRK UKR ‘ ‘
40 26 KUZNETSOV Viacheslav KAT RUS ‘ ‘
41 208 THWAITES Scott TNE GBR ‘ ‘
42 147 POULHIES Stéphane COF FRA ‘ ‘
43 31 FAVILLI Elia LAM ITA ‘ ‘
44 24 IGNATYEV Mikhail KAT RUS ‘ ‘
45 36 UBETO APONTE Miguel LAM VEN ‘ ‘
46 156 MARENETES TORRES WilsonC OALlexeCnOdLer ‘ ‘
47 5 KASHECHKIN Andrey AST KAZ ‘ ‘
48 242 BAKIRCI Nazim TRK TUR ‘ ‘
49 158 VALENCIA GONZALES Juan CPOabLloCOL ‘ ‘
50 171 CIOLEK Gerald MTN GER ‘ ‘
51 212 DE MESMAEKER Kevin TNN BEL ‘ ‘
52 204 PIMANTA COSTA MENDES JoTsNéE JoPaOoR ‘ ‘
53 202 JARC Blaz TNE SLO ‘ ‘
54 207 SCHORN Daniel TNE AUT ‘ ‘
55 94 VAN DIJK Stefan AJW NED ‘ ‘
56 243 DE LA FUENTE RASILLA DavTidRK ESP ‘ ‘
57 235 FINETTO Mauro VIN ITA ‘ ‘
58 97 VERRAES Benjamin AJW BEL ‘ ‘
59 134 KIENDYS Tomasz CCC POL ‘ ‘
60 88 SUTHERLAND Rory TST AUS ‘ ‘
61 174 SBARAGLI Kristian MTN ITA ‘ ‘
62 236 MAZZANTI Luca VIN ITA ‘ ‘
63 181 FEILLU Brice SOJ FRA ‘ ‘
64 225 JONES Christopher UHC USA ‘ ‘
65 76 DE KORT Koen ARG NED ‘ ‘
66 182 DELAPLACE Anthony SOJ FRA ‘ ‘
67 185 MEDEREL Maxime SOJ FRA ‘ ‘
68 4 KAMYSHEV Arman AST KAZ ‘ ‘
69 137 NOWAK Mateusz CCC POL ‘ ‘
70 104 DELLE STELLE Christian BAR ITA ‘ ‘
71 7 TLEUBAYEV Ruslan AST KAZ ‘ ‘
72 121 ANDONOV PETROV Danail CJR BUL ‘ ‘
73 222 DE MAAR Marc UHC AHO ‘ ‘
74 152 ATAPUMA Darwin COL COL ‘ ‘
75 21 PAOLINI Luca KAT ITA ‘ ‘
76 72 ARNDT Nikias ARG GER ‘ ‘
77 247 ORKEN Ahmet TRK TUR ‘ ‘
78 213 HENTTALA Joonas TNN FIN ‘ ‘
79 176 VAN NIEKERK Dennis MTN RSA ‘ ‘
80 81 CANTWELL Jonathan TST AUS ‘ ‘
81 46 REYNES MIMO Vicente LTB ESP ‘ ‘
82 87 PIRES Bruno TST POR ‘ ‘
83 141 BAGOT Yoann COF FRA ‘ ‘
84 172 KONOVALOVAS Ignatas MTN LTU ‘ ‘
85 194 COQUARD Bryan EUC FRA ‘ ‘
86 133 GAWRONSKI Piotr CCC POL ‘ ‘
87 84 KUMP Marko TST SLO ‘ ‘
88 132 CHARUCKI Pawel CCC POL ‘ ‘
89 214 LOZANO RIBA David TNN ESP ‘ ‘
90 42 CORDEEL Sander LTB BEL ‘ ‘
91 148 SIJMENS Nico COF BEL ‘ ‘
92 44 HANSEN Adam LTB AUS ‘ ‘
93 6 SEELDRAYERS Kevin AST BEL ‘ ‘
94 162 BARBE Koen CRE BEL ‘ ‘
95 241 MIZOUROV Andrey TRK KAZ ‘ ‘
96 23 HALLER Marco KAT AUT ‘ ‘
97 57 STEEGMANS Gert OPQ BEL ‘ ‘
98 22 BELKOV Maxim KAT RUS ‘ ‘
99 224 ILESIC Aldo Ino UHC SLO ‘ ‘
100 117 LEQUATRE Geoffroy BSE FRA ‘ ‘
101 211 CALABRIA Fabio TNN AUS ‘ ‘
102 187 TALABARDON Yannick SOJ FRA ‘ ‘
103 144 JOEAAR Gert COF EST ‘ ‘
104 52 GOLAS Michal OPQ POL ‘ ‘
105 96 VAN LANDSCHOOT James AJW BEL ‘ ‘
106 107 PAGANI Angelo BAR ITA ‘ ‘
107 146 MOLARD Rudy COF FRA ‘ ‘
108 113 DURET Sébastien BSE FRA ‘ ‘
109 64 HEPBURN Michael OGE AUS ‘ ‘
110 95 VAN GOOLEN Jurgen AJW BEL ‘ ‘
111 168 STEELS Stijn CRE BEL ‘ ‘
112 111 GUILLOU Florian BSE FRA ‘ ‘
113 114 FONSECA Armindo BSE FRA ‘ ‘
114 143 EDET Nicolas COF FRA ‘ ‘
115 191 BERHANE Natnael EUC ERI ‘ ‘
116 136 MIHAYLOV Nikolay CCC BUL ‘ ‘
117 228 SUMMERHILL Daniel UHC USA ‘ ‘
118 154 CAMACHO BERNAL Julio AleCxOisL COL ‘ ‘
119 175 STAUFF Andreas MTN GER ‘ ‘
120 86 MIYAZAWA Takashi TST JPN ‘ ‘
121 3 HUFFMAN Evan AST USA ‘ ‘
122 157 QUINTERO ARTUNDUAGA DuCbOeLr ACrmOaLndo ‘ ‘
123 45 KAISEN Olivier LTB BEL ‘ ‘
124 183 HIVERT Jonathan SOJ FRA ‘ ‘
125 125 FERRARI Fabricio CJR URU ‘ ‘
126 85 MCCARTHY Jay TST AUS ‘ ‘
127 55 PAUWELS Serge OPQ BEL ‘ ‘
128 155 CHALAPUD Robinson EduardCoOL COL ‘ ‘
129 201 EICHLER Markus TNE GER ‘ ‘
130 123 CARDOSO Manuel Antonio LeCaJlR POR ‘ ‘
131 164 CLAEYS Kevin CRE BEL ‘ ‘
132 178 WESEMANN Martin MTN RSA ‘ ‘
133 173 POTGIETER Bradley MTN RSA ‘ ‘
134 61 MEYER Cameron OGE AUS ‘ ‘
135 186 PAURIOL Rémi SOJ FRA ‘ ‘
136 56 RABON Frantisek OPQ CZE ‘ ‘
137 43 DOCKX Gert LTB BEL ‘ ‘
138 192 BERNAUDEAU Giovanni EUC FRA ‘ ‘
139 197 THURAU Bjorn EUC GER ‘ ‘
140 2 GUARNIERI Jacopo AST ITA ‘ ‘
141 145 LEVARLET Guillaume COF FRA ‘ ‘
142 232 ANDRIATO Rafael VIN BRA ‘ ‘
143 34 POZZATO Filippo LAM ITA ‘ ‘
144 177 VENTER Jacobus MTN RSA ‘ ‘
145 196 HUREL Tony EUC FRA ‘ ‘
146 221 BAZZANA Alessandro UHC ITA ‘ ‘
147 27 PORSEV Alexander KAT RUS ‘ ‘
148 205 ROWSELL Erick TNE GBR ‘ ‘
149 184 MARINO Jean-Marc SOJ FRA ‘ ‘
150 116 KORETZKY Clément BSE FRA ‘ ‘
151 223 FRATTINI Davide UHC ITA ‘ ‘
152 248 SAYAR Mustafa TRK TUR ‘ ‘
153 195 GAUDIN Damien EUC FRA ‘ ‘
154 151 ARANGO Juan Sebastian COL COL ‘ ‘
155 54 MAES Nikolas OPQ BEL ‘ ‘
156 124 DOMAGALSKI Karol CJR POL ‘ ‘
157 83 JUUL JENSEN Christopher TST DEN ‘ ‘
158 14 FLENS Rick BLA NED ‘ ‘
159 237 SANO Junya VIN JPN ‘ ‘
160 77 JI Cheng ARG CHN ‘ ‘
161 108 PASQUALON Andrea BAR ITA ‘ ‘
162 75 DE BACKER Bert ARG BEL ‘ ‘
163 233 DE NEGRI Pier Paolo VIN ITA ‘ ‘
164 193 CHAVANEL Sébastien EUC FRA ‘ ‘
165 47 ROBERT Frederique LTB BEL ‘ ‘
166 135 KUREK Adrian CCC POL ‘ ‘
167 82 DUGGAN Timothy TST USA ‘ ‘
168 161 AMORISON Frédéric CRE BEL ‘ ‘
169 103 COLEDAN Marco BAR ITA ‘ ‘
170 15 HOFLAND Moreno BLA NED ‘ ‘
171 13 BROWN Graeme BLA AUS ‘ ‘
172 142 BESCOND Jérémy COF FRA 25″
173 74 DAMUSEAU Thomas ARG FRA 27″
174 16 RENSHAW Mark BLA AUS 35″
175 63 DAVIS Allan OGE AUS ‘ ‘
176 93 JANS Roy AJW BEL ‘ ‘
177 92 HABEAUX Grégory AJW BEL ‘ ‘
178 25 KRITSKIY Timofey KAT RUS ‘ ‘
179 217 RAEYMAEKERS Thomas TNN BEL ‘ ‘
180 78 TIMMER Albert ARG NED 38″
181 206 SCHILLINGER Andreas TNE GER 41″
182 12 BOL Jetse BLA NED 42″
183 32 GRAZIATO Massimo LAM ITA 45″
184 163 BREYNE Jonathan CRE BEL 00″
185 58 TRENTIN Matteo OPQ ITA 01’09”
186 18 WAGNER Robert BLA GER ‘ ‘
187 17 VAN EMDEN Jos BLA NED 01’14”
188 37 VIGANO Davide LAM ITA ‘ ‘
189 122 ARAMENDIA LORENTE JavieCr JFRrancEiSsPco 01’27”
190 105 DI CORRADO Andrea BAR ITA 01’37”
191 53 KEISSE Iljo OPQ BEL 01’43”
192 227 MURPHY John UHC USA 01’46”
193 127 MORENO ALLUE Francisco JCavJiRer ESP 06’29”

Klasyfikacja generalna:

1 71 KITTEL Marcel ARG GER 3h08’27” 00″
2 41 GREIPEL André LTB GER 3h08’31” 04″
3 246 METLUSHENKO Yuri TRK UKR 3h08’33” 06″
4 203 KLUGE Roger TNE GER 3h08’37” 10″
5 51 FENN Andrew OPQ GBR ‘ ‘ ‘ ‘
6 126 LASCA Francesco CJR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
7 91 NAPOLITANO Danilo AJW ITA ‘ ‘ ‘ ‘
8 138 STEPNIAK Grzegorz CCC POL ‘ ‘ ‘ ‘
9 153 AVILA VANEGAS Edwin AlCciObLiadCesOL ‘ ‘ ‘ ‘
10 101 MODOLO Sacha BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
11 33 PALINI Andrea LAM ITA ‘ ‘ ‘ ‘
12 28 TSATEVICH Alexei KAT RUS ‘ ‘ ‘ ‘
13 35 RICHEZE ARIEL MaximilianLoAM ARG ‘ ‘ ‘ ‘
14 1 GUARDINI Andrea AST ITA ‘ ‘ ‘ ‘
15 166 PLANCKAERT Baptiste CRE BEL ‘ ‘ ‘ ‘
16 65 HOWARD Leigh OGE AUS ‘ ‘ ‘ ‘
17 106 FORTIN Filippo BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
18 231 CHICCHI Francesco VIN ITA ‘ ‘ ‘ ‘
19 165 PEETERS kevin CRE BEL ‘ ‘ ‘ ‘
20 226 KEOUGH Jacob UHC USA ‘ ‘ ‘ ‘
21 234 DE PATRE Roberto VIN ITA ‘ ‘ ‘ ‘
22 11 BOS Theo BLA NED ‘ ‘ ‘ ‘
23 167 STALLAERT Joeri CRE BEL ‘ ‘ ‘ ‘
24 67 VAITKUS Tomas OGE LTU ‘ ‘ ‘ ‘
25 112 DION Renaud BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
26 38 WACKERMANN Luca LAM ITA ‘ ‘ ‘ ‘
27 216 PERON Andrea TNN ITA ‘ ‘ ‘ ‘
28 62 BEPPU Fumiyuki OGE JPN ‘ ‘ ‘ ‘
29 48 VANGENECHTEN Jonas LTB BEL ‘ ‘ ‘ ‘
30 218 VERSCHOOR Martijn TNN NED ‘ ‘ ‘ ‘
31 245 KAL Mirac TRK TUR ‘ ‘ ‘ ‘
32 102 COLBRELLI Sonny BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
33 131 MARYCZ Jaroslaw CCC POL ‘ ‘ ‘ ‘
34 215 MEGIAS LEAL Javier TNN ESP ‘ ‘ ‘ ‘
35 73 BARGUIL Warren ARG FRA ‘ ‘ ‘ ‘
36 66 KRUOPIS Aidis OGE LTU ‘ ‘ ‘ ‘
37 115 JARRIER Benoit BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
38 118 MALACARNE Gaël BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
39 244 GRETCHYN Serguei TRK UKR ‘ ‘ ‘ ‘
40 26 KUZNETSOV Viacheslav KAT RUS ‘ ‘ ‘ ‘
41 208 THWAITES Scott TNE GBR ‘ ‘ ‘ ‘
42 147 POULHIES Stéphane COF FRA ‘ ‘ ‘ ‘
43 31 FAVILLI Elia LAM ITA ‘ ‘ ‘ ‘
44 24 IGNATYEV Mikhail KAT RUS ‘ ‘ ‘ ‘
45 36 UBETO APONTE Miguel LAM VEN ‘ ‘ ‘ ‘
46 156 MARENETES TORRES WilsCoOnL AleCxOeLnder ‘ ‘ ‘ ‘
47 5 KASHECHKIN Andrey AST KAZ ‘ ‘ ‘ ‘
48 242 BAKIRCI Nazim TRK TUR ‘ ‘ ‘ ‘
49 158 VALENCIA GONZALES JuaCnO PLabCloOL ‘ ‘ ‘ ‘
50 171 CIOLEK Gerald MTN GER ‘ ‘ ‘ ‘
51 212 DE MESMAEKER Kevin TNN BEL ‘ ‘ ‘ ‘
52 204 PIMANTA COSTA MENDEST JNoEsé PJOoaRo ‘ ‘ ‘ ‘
53 202 JARC Blaz TNE SLO ‘ ‘ ‘ ‘
54 207 SCHORN Daniel TNE AUT ‘ ‘ ‘ ‘
55 94 VAN DIJK Stefan AJW NED ‘ ‘ ‘ ‘
56 243 DE LA FUENTE RASILLA DTaRvKid ESP ‘ ‘ ‘ ‘
57 235 FINETTO Mauro VIN ITA ‘ ‘ ‘ ‘
58 97 VERRAES Benjamin AJW BEL ‘ ‘ ‘ ‘
59 134 KIENDYS Tomasz CCC POL ‘ ‘ ‘ ‘
60 88 SUTHERLAND Rory TST AUS ‘ ‘ ‘ ‘
61 174 SBARAGLI Kristian MTN ITA ‘ ‘ ‘ ‘
62 236 MAZZANTI Luca VIN ITA ‘ ‘ ‘ ‘
63 181 FEILLU Brice SOJ FRA ‘ ‘ ‘ ‘
64 225 JONES Christopher UHC USA ‘ ‘ ‘ ‘
65 76 DE KORT Koen ARG NED ‘ ‘ ‘ ‘
66 182 DELAPLACE Anthony SOJ FRA ‘ ‘ ‘ ‘
67 185 MEDEREL Maxime SOJ FRA ‘ ‘ ‘ ‘
68 4 KAMYSHEV Arman AST KAZ ‘ ‘ ‘ ‘
69 137 NOWAK Mateusz CCC POL ‘ ‘ ‘ ‘
70 104 DELLE STELLE Christian BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
71 7 TLEUBAYEV Ruslan AST KAZ ‘ ‘ ‘ ‘
72 121 ANDONOV PETROV DanailCJR BUL ‘ ‘ ‘ ‘
73 222 DE MAAR Marc UHC AHO ‘ ‘ ‘ ‘
74 152 ATAPUMA Darwin COL COL ‘ ‘ ‘ ‘
75 21 PAOLINI Luca KAT ITA ‘ ‘ ‘ ‘
76 72 ARNDT Nikias ARG GER ‘ ‘ ‘ ‘
77 247 ORKEN Ahmet TRK TUR ‘ ‘ ‘ ‘
78 213 HENTTALA Joonas TNN FIN ‘ ‘ ‘ ‘
79 176 VAN NIEKERK Dennis MTN RSA ‘ ‘ ‘ ‘
80 81 CANTWELL Jonathan TST AUS ‘ ‘ ‘ ‘
81 46 REYNES MIMO Vicente LTB ESP ‘ ‘ ‘ ‘
82 87 PIRES Bruno TST POR ‘ ‘ ‘ ‘
83 141 BAGOT Yoann COF FRA ‘ ‘ ‘ ‘
84 172 KONOVALOVAS Ignatas MTN LTU ‘ ‘ ‘ ‘
85 194 COQUARD Bryan EUC FRA ‘ ‘ ‘ ‘
86 133 GAWRONSKI Piotr CCC POL ‘ ‘ ‘ ‘
87 84 KUMP Marko TST SLO ‘ ‘ ‘ ‘
88 132 CHARUCKI Pawel CCC POL ‘ ‘ ‘ ‘
89 214 LOZANO RIBA David TNN ESP ‘ ‘ ‘ ‘
90 42 CORDEEL Sander LTB BEL ‘ ‘ ‘ ‘
91 148 SIJMENS Nico COF BEL ‘ ‘ ‘ ‘
92 44 HANSEN Adam LTB AUS ‘ ‘ ‘ ‘
93 6 SEELDRAYERS Kevin AST BEL ‘ ‘ ‘ ‘
94 162 BARBE Koen CRE BEL ‘ ‘ ‘ ‘
95 241 MIZOUROV Andrey TRK KAZ ‘ ‘ ‘ ‘
96 23 HALLER Marco KAT AUT ‘ ‘ ‘ ‘
97 57 STEEGMANS Gert OPQ BEL ‘ ‘ ‘ ‘
98 22 BELKOV Maxim KAT RUS ‘ ‘ ‘ ‘
99 224 ILESIC Aldo Ino UHC SLO ‘ ‘ ‘ ‘
100 117 LEQUATRE Geoffroy BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
101 211 CALABRIA Fabio TNN AUS ‘ ‘ ‘ ‘
102 187 TALABARDON Yannick SOJ FRA ‘ ‘ ‘ ‘
103 144 JOEAAR Gert COF EST ‘ ‘ ‘ ‘
104 52 GOLAS Michal OPQ POL ‘ ‘ ‘ ‘
105 96 VAN LANDSCHOOT JamesAJW BEL ‘ ‘ ‘ ‘
106 107 PAGANI Angelo BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
107 146 MOLARD Rudy COF FRA ‘ ‘ ‘ ‘
108 113 DURET Sébastien BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
109 64 HEPBURN Michael OGE AUS ‘ ‘ ‘ ‘
110 95 VAN GOOLEN Jurgen AJW BEL ‘ ‘ ‘ ‘
111 168 STEELS Stijn CRE BEL ‘ ‘ ‘ ‘
112 111 GUILLOU Florian BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
113 114 FONSECA Armindo BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
114 143 EDET Nicolas COF FRA ‘ ‘ ‘ ‘
115 191 BERHANE Natnael EUC ERI ‘ ‘ ‘ ‘
116 136 MIHAYLOV Nikolay CCC BUL ‘ ‘ ‘ ‘
117 228 SUMMERHILL Daniel UHC USA ‘ ‘ ‘ ‘
118 154 CAMACHO BERNAL Julio AClOeLxisCOL ‘ ‘ ‘ ‘
119 175 STAUFF Andreas MTN GER ‘ ‘ ‘ ‘
120 86 MIYAZAWA Takashi TST JPN ‘ ‘ ‘ ‘
121 3 HUFFMAN Evan AST USA ‘ ‘ ‘ ‘
122 157 QUINTERO ARTUNDUAGAC DOuLberC AOrLmando ‘ ‘ ‘ ‘
123 45 KAISEN Olivier LTB BEL ‘ ‘ ‘ ‘
124 183 HIVERT Jonathan SOJ FRA ‘ ‘ ‘
125 125 FERRARI Fabricio CJR URU ‘ ‘ ‘ ‘
126 85 MCCARTHY Jay TST AUS ‘ ‘ ‘ ‘
127 55 PAUWELS Serge OPQ BEL ‘ ‘ ‘ ‘
128 155 CHALAPUD Robinson EduCarOdLo COL ‘ ‘ ‘ ‘
129 201 EICHLER Markus TNE GER ‘ ‘ ‘ ‘
130 123 CARDOSO Manuel AntonioC LJeRal POR ‘ ‘ ‘ ‘
131 164 CLAEYS Kevin CRE BEL ‘ ‘ ‘ ‘
132 178 WESEMANN Martin MTN RSA ‘ ‘ ‘ ‘
133 173 POTGIETER Bradley MTN RSA ‘ ‘ ‘ ‘
134 61 MEYER Cameron OGE AUS ‘ ‘ ‘ ‘
135 186 PAURIOL Rémi SOJ FRA ‘ ‘ ‘ ‘
136 56 RABON Frantisek OPQ CZE ‘ ‘ ‘ ‘
137 43 DOCKX Gert LTB BEL ‘ ‘ ‘ ‘
138 192 BERNAUDEAU Giovanni EUC FRA ‘ ‘ ‘ ‘
139 197 THURAU Bjorn EUC GER ‘ ‘ ‘ ‘
140 2 GUARNIERI Jacopo AST ITA ‘ ‘ ‘ ‘
141 145 LEVARLET Guillaume COF FRA ‘ ‘ ‘ ‘
142 232 ANDRIATO Rafael VIN BRA ‘ ‘ ‘ ‘
143 34 POZZATO Filippo LAM ITA ‘ ‘ ‘ ‘
144 177 VENTER Jacobus MTN RSA ‘ ‘ ‘ ‘
145 196 HUREL Tony EUC FRA ‘ ‘ ‘ ‘
146 221 BAZZANA Alessandro UHC ITA ‘ ‘ ‘ ‘
147 27 PORSEV Alexander KAT RUS ‘ ‘ ‘ ‘
148 205 ROWSELL Erick TNE GBR ‘ ‘ ‘ ‘
149 184 MARINO Jean-Marc SOJ FRA ‘ ‘ ‘ ‘
150 116 KORETZKY Clément BSE FRA ‘ ‘ ‘ ‘
151 223 FRATTINI Davide UHC ITA ‘ ‘ ‘ ‘
152 248 SAYAR Mustafa TRK TUR ‘ ‘ ‘ ‘
153 195 GAUDIN Damien EUC FRA ‘ ‘ ‘ ‘
154 151 ARANGO Juan Sebastian COL COL ‘ ‘ ‘ ‘
155 54 MAES Nikolas OPQ BEL ‘ ‘ ‘ ‘
156 124 DOMAGALSKI Karol CJR POL ‘ ‘ ‘ ‘
157 83 JUUL JENSEN ChristopherTST DEN ‘ ‘ ‘ ‘
158 14 FLENS Rick BLA NED ‘ ‘ ‘ ‘
159 237 SANO Junya VIN JPN ‘ ‘ ‘ ‘
160 77 JI Cheng ARG CHN ‘ ‘ ‘ ‘
161 108 PASQUALON Andrea BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
162 75 DE BACKER Bert ARG BEL ‘ ‘ ‘ ‘
163 233 DE NEGRI Pier Paolo VIN ITA ‘ ‘ ‘ ‘
164 193 CHAVANEL Sébastien EUC FRA ‘ ‘ ‘ ‘
165 47 ROBERT Frederique LTB BEL ‘ ‘ ‘ ‘
166 135 KUREK Adrian CCC POL ‘ ‘ ‘ ‘
167 82 DUGGAN Timothy TST USA ‘ ‘ ‘ ‘
168 161 AMORISON Frédéric CRE BEL ‘ ‘ ‘ ‘
169 103 COLEDAN Marco BAR ITA ‘ ‘ ‘ ‘
170 15 HOFLAND Moreno BLA NED ‘ ‘ ‘ ‘
171 13 BROWN Graeme BLA AUS ‘ ‘ ‘ ‘
172 163 BREYNE Jonathan CRE BEL ‘ ‘ ‘ ‘
173 142 BESCOND Jérémy COF FRA 3h09’02” 35″
174 74 DAMUSEAU Thomas ARG FRA 3h09’04” 37″
175 16 RENSHAW Mark BLA AUS 3h09’12” 45″
176 63 DAVIS Allan OGE AUS ‘ ‘ ‘ ‘
177 93 JANS Roy AJW BEL ‘ ‘ ‘ ‘
178 92 HABEAUX Grégory AJW BEL ‘ ‘ ‘ ‘
179 25 KRITSKIY Timofey KAT RUS ‘ ‘ ‘ ‘
180 217 RAEYMAEKERS Thomas TNN BEL ‘ ‘ ‘ ‘
181 78 TIMMER Albert ARG NED 3h09’15” 48″
182 206 SCHILLINGER Andreas TNE GER 3h09’18” 51″
183 12 BOL Jetse BLA NED 3h09’19” 52″
184 32 GRAZIATO Massimo LAM ITA 3h09’22” 55″
185 58 TRENTIN Matteo OPQ ITA 3h09’46” 01’19”
186 18 WAGNER Robert BLA GER ‘ ‘ ‘ ‘
187 17 VAN EMDEN Jos BLA NED 3h09’51” 01’24”
188 37 VIGANO Davide LAM ITA ‘ ‘ ‘ ‘
189 122 ARAMENDIA LORENTE JavCiJeRr FraEnScPisco3h10’04” 01’37”
190 105 DI CORRADO Andrea BAR ITA 3h10’14” 01’47”
191 53 KEISSE Iljo OPQ BEL 3h10’20” 01’53”
192 227 MURPHY John UHC USA 3h10’23” 01’56”
193 127 MORENO ALLUE FranciscoC JRavieErSP 3h15’06” 06’39”

 

Foto: Artur Machnik (naszosie.pl)

Andrzej