DzierżoniówKatarzyna Niewiadoma (TKK Pacyfic Toruń) wygrała Ślężańskiego Mnicha w rywalizacji elity Pań, a także w klasyfikacji orliczek.

Najlepsze Panie w Polsce do pokonania miały trzy rundy z dwoma podjazdami, które łącznie dały dystans 51 kilometrów. Podobnie jak wczoraj, mieliśmy prawdziwą “wojnę” zawodniczek Atom Dzierżoniów z TKK Pacyfic Toruń.

Obie grupy próbowały rozerwać peleton na “rantach” i podjazdach. Na drugiej rundzie na podjeździe pod Sulistrowice bardzo mocno pociągnęła Katarzyna Niewiadoma (TKK Pacyfic Toruń).

Sytuacja ustabilizowała się, gdy na trzecim kółku odjechały: Brzeźna-Bentkowska, Niewiadoma oraz Karolina Garczyńska (LKS Atom Dzierżoniów).

To właśnie ta trójka jako pierwsza zameldowała się na mecie, a najlepsza okazała się najmłodsza z tego grona – Kasia Niewiadoma. Druga pozycja dla Pauliny Brzeźnej-Bentkowskiej, a trzecie dla Karoliny Garczyńskiej.

Klasyfikację juniorek wygrała Bogumiła Dziuba (BCM Nowatex Ziemia Darłowska)

Wyniki:

1. 604 * POL19940929 NIEWIADOMA Katarzyna TKK PACIFIC TORUŃ TKK 1 h 25 m 47 s
2. 601 POL19810910 BRZEŻNA-BENTKOW SKA Paulina TKK PACIFIC TORUŃ TKK 1 h 25 m 53 s 00 m 06 s RC
3. 616 * POL19910103 GARCZYŃSKA Karolina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB 1 h 26 m 03 s 00 m 16 s RC
4. 617 * POL19910122 MIELNIK Natalia LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
5. 603 * POL19930810 WILKOS Katarzyna TKK PACIFIC TORUŃ TKK 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
6. 610 * POL19941125 KIRSCHENSTEIN Katarzyna BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA BNZ 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
7. 602 * POL19911012 BRZEŻNA Monika TKK PACIFIC TORUŃ TKK 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
8. 636 # POL19951203 DZIUBA Bogumiła BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA BNZ 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
9. 618 * POL19910712 GUZ Paulina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
10. 643 * CZE19930723 LORENCOVA Judita GHOST-MOJEKOLO GHO 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
11. 622 * BLR19910126 ZANEUSKAYA Maryna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
12. 634 # POL19950608 JACYSZYN Patrycja BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA BNZ 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
13. 226 # POL19960507 GRACZEWSKA Monika LUKS JF DUET-BCM NOWATEX GOL LJF 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
14. 615 CZE19850106 SIMONOVA Monika CYKLOTERNING-F,TRKAL CYC 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
15. 624 POL19790315 HAŁAJCZAK Magdalena CORRATEC TEAM COR 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
16. 637 # POL19960219 DROZDEK Agata BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA BNZ 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
17. 609 CZE19900811 KREJCARKOVA Adela KC KOOPERATIVA SG JABLONEC N CZE 1 h 26 m 50 s 01 m 03 s RC
18. 621 POL19900802 CYWIŃSKA Paulina LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB 1 h 28 m 00 s 02 m 13 s RC
19. 635 # POL19950709 KOMOŚ Karolina BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA BNZ 1 h 28 m 00 s 02 m 13 s RC
20. 614 * POL19941125 MAZUREK Małgorzata UKS SOKÓŁ KĘTY USĘ 1 h 32 m 35 s 06 m 48 s RC
21. 644 # POL19950704 KUBICA Aleksandra GK MERIDA GLIWICE GKM 1 h 34 m 31 s 08 m 44 s RC
22. 620 * POL19930909 KOPIŃSKA Monika LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB 1 h 34 m 31 s 08 m 44 s RC
23. 623 POL19880623 DUGIEL Katarzyna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB 1 h 34 m 41 s 08 m 54 s RC
24. 619 * POL19940522 DUBIENIECKA Joanna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW LAB 1 h 34 m 41 s 08 m 54 s RC
25. 639 # POL19950529 PISARSKA Paula SMKK BOLMET TREK LEGNICA SBT 1 h 36 m 37 s 10 m 50 s RC
26. 632 # POL19950101 KOZIK Karolina BDC KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOW BKJ 1 h 42 m 11 s 16 m 24 s RC
27. 630 # POL19961006 WOLSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH LGW 1 h 42 m 11 s 16 m 24 s RC
28. 613 POL19860509 OBRZUD Sylwia POLART NUTRAXX TEAM POZNAŃ PNT 1 h 42 m 30 s 16 m 43 s RC
29. 626 # POL19950419 PIOTROWSKA Karolina LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH LGW 1 h 42 m 45 s 16 m 58 s RC
30. 641 # POL19951031 GAJERSKA Ewa UKS GIMN.TWOJAMERIDA IMIELIN UGT 1 h 42 m 45 s 16 m 58 s RC
—- 227 # POL19960323 LORKOWSKA Weronika LUKS JF DUET-BCM NOWATEX GOL LJF Aban 00 s
—- 605 * POL19910531 KUNIEJ Anna UKS JEDENASTKA JELENIA GÓRA UJJ Aban 00 s
—- 606 * POL19910701 KLEKOT Martyna BDC KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOW BKJ Aban 00 s
—- 607 * POL19940709 PLICH Magda BDC KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOW BKJ Aban 00 s
—- 611 * POL19941209 TARCZYŁO Dorota BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA BNZ Aban 00 s
—- 625 # POL19961204 WINIARSKA Paulina GK BO-GO SZCZECIN B-G Aban 00 s
—- 627 # POL19960218 DMYTRASZ Aleksandra LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH LGW Aban 00 s
—- 628 # POL19960314 LASOTA Monika LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH LGW Aban 00 s
—- 629 # POL19960413 PAWŁOWSKA Katarzyna LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH LGW Aban 00 s
—- 631 # POL19950127 NIEMIEC Dominika UKS JEDENASTKA JELENIA GÓRA UJJ Aban 00 s
—- 633 # CZE19960514 KRZYZANKOVSKA Lenka KC KOOPERATIVA SG JABLONEC N CZE Aban 00 s
—- 640 * POL19920210 PLICHTA Anna UKS SOKÓŁ KĘTY USĘ Aban 00 s
—- 642 POL19901105 GORYCKA Paula MTB TEAM UCI 4F RACING TEAM 4F. Aban 00 s
—- 645 # POL19950928 KOSMECKA Anna KS ROMET BYDGOSZCZ BYD Aban 00 s