15Dziś w warszawskim hotelu Mariott, w restauracji Champions odbyła się uroczysta prezentacja nowej siły w polskim peletonie – Las Vegas Power Energy Drink.

Zawodowa Grupa Kolarska Las Vegas Power Energy Drink w sezonie 2013 będzie ścigać się z licencją kontynentalną. W jej składzie zobaczymy dziesięciu zawodników.  Pomysłodawcą oraz dyrektorem sportowym jest Andrzej Domin.

Na prezentacji w restauracji Champions prowadzonej przez Bogdana Saternusa oraz Włodzimierza Reznera pojawili się między innymi nasi biathloniści: srebrny medalista olimpijski Tomasz Sikora, a także Magdalena Gwizdoń i Weronika Nowakowska. Ze świata kolarskiego na uroczystość przybyli m.in: Zbigniew Szczepkowski (dyrektor sportowy Bank BGŻ Team), Paweł Romański (Dyrektor Memoriału Łasaka i Pucharu Uzdrowisk Karpackich) czy Mieczysław Jachacy (były kolarz, obecnie restaurator).

Jak powiedział szef grupy Andrzej Domin liderem grupy ma być Adam Wadecki, najbardziej doświadczony i utytułowany kolarz Las Vegas. Byłego mistrza Polski wspierać będą Artur Detko, Jarosław Rębiewski, Kamil Zieliński, Wojciech Halejak oraz Tomasz Lisowicz. Na pewno groźni będą kolarze młodego pokolenia: Konrad Kott, Wojciech Skarżyński, Kornel Sójka i Piotr Wojciechowski.

Naszym głównym celem na ten sezon będą wszystkie polskie wyścigi z kalendarza UCI, a przede wszystkim Memoriał Henryka Łasaka, Puchar Uzdrowisk Karpackich oraz mistrzostwa Polski. Liderem na pewno będzie Adam Wadecki, choć liczę na sukcesy pozostałych zawodników. W wyścigach etapowych lider wyłoni się zapewne po pierwszym etapie – powiedział szef grupy Andrzej Domin.

Wróciłem do kolarstwa, ponieważ znalazłem bardzo dobrych sponsorów, udało mi się zbudować fajny zespół i praca w tymi ludźmi sprawia mi wiele radości. Mam nadzieję, że nie raz będzie o nas głośno w tym sezonie – dodał.

Z kolei reprezentant głównego sponsora, Las Vegas Power Energy Drink powiedział:

Cieszymy się, że możemy sponsorować grupę ludzi, którzy mają pasję. Kolarstwo jest kolejnym sportem, który wspieramy. Wierzę, że kolarze Las Vegas odniosą wiele sukcesów.

Sezon w Polsce Las Vegas zainauguruje w sobotę podczas kryterium w Dzierżoniowie, dzień później kolarze pojadą w „Ślężańskim Mnichu”.

Serwis www.naszosie.pl jest oficjalnym Patronem medialnym grupy Las Vegas Power Energy Drink.

[flagallery gid=62 name=Gallery]

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments