Serdecznie zapraszamy do dziś uruchomionego internetowego sklepu rowerowego – www.sklep-naszosie.pl. Ponad 100 marek i 20 tysięcy produktów, nie tylko szosowych.

602027_557127234320018_1696799223_n

W marcu 2009 uruchomiliśmy portal – www.naszosie.pl. W kilka lat zbudowaliśmy największy serwis internetowy o „szosie” w Polsce. Liczba odwiedzających stronę rośnie z roku na rok. W 2012 roku zanotowaliśmy ponad 1,5 milona odwiedzających i prawie 15 milionów odsłon strony! Marka naszosie.pl jest rozpoznawalna nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

Od momentu uruchomienia portalu cały czas myśleliśmy aby przy okazji naszosie.pl zbudować internetowy sklep rowerowy, nie tylko ze sprzętem szosowym.

Nasze plany nabrały realnych kształtów pod koniec 2012 roku. W kilka miesięcy stworzyliśmy sklep, w którym mamy ponad 20 tysięcy produktów i ponad 100 marek.

Oficjalny start nastąpił dziś, 21 marca 2013 roku w zimowy pierwszy dzień wiosny.

Pracownicy sklepu to osoby mocno związane z kolarstwem, obecni i byli kolarze, także zawodowi! Swoją wiedzą, wieloletnim doświadczeniem, setkami kilometrów spędzonych na rowerze gwarantują fachowe doradztwo, a także sprawną i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do zakupów > www.sklep-naszosie.pl

Dla pierwszych pięciu Klientów sklepu przewidzieliśmy nagrodę – niespodziankę.

Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku > tutaj

guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał

Poprawcie i uprośćcie jeszcze na portalu naszosie.pl system komentarzy do artykułów tak żeby można było podyskutować i będzie git. Chodzi o umieszczanie ich w czasie rzeczywistym, i ewentualne późniejsze moderowanie (nie mylić z cenzurowaniem) – coś na wzór sport.pl albo ŚP eurosport.pl. I na głównej stronie przy nagłówkach artykułów podawanie w nawiasie ile komentarzy już się pojawiło – niby mała rzecz a ważna i pomocna.

Michał
Michał

PS Tylko broń Boże nie łączcie tutaj nigdy systemu komentowania pod artykułami z facebookiem – to byłby początek końca!

Maciek
Maciek

Przyłączam się do prośby/sugestii 😉