Tomasz Olejnik Michał Olejnik Alexis GougeardMichał Olejnik (USSA Pavilly Barentin) nie zwalnia tempa i znów wygrywa! Po sobotnim sukcesie w Souvenir Louison Bobet, Polak dziś triumfował w Circuit du Morbihan.

Francuski klasyk (kat. Elite Nationale) składał się z 148,5 kilometra. Start znajdował się w miejscowości Baud, a meta w Moréac.  Najlepszy na mecie okazał się 32-letni Michał Olejnik. Kolarz z Bydgoszczy pokonał Simona Gouédarda (VC Pays de Loudéac) oraz Ronana Tassela (BIC 2000).

Wyniki wkrótce!

Poprzedni artykułT-A: Joaquim Rodriguez najlepszy. Chris Froome nowym liderem. Niemiec 8. (V)
Następny artykułMichał Kwiatkowski: „W finale naprawdę cierpiałem”