Michał KwiatkowskiMichał Kwiatkowski (Omega Pharma – Quick Step) został nowym liderem Tour de San Luis! Polak zajął trzecie miejsce na etapie jazdy indywidualnej na czas, która padła łupem Sveina Tufta (Orica GreenEdge).

Po pierwszej górskiej przeprawie w Tour de San Luis, czwartego dnia ścigania kolarze rywalizowali w 19,5 kilometrowej czasówce. Odcinek zapowiadał się niezwykle ciekawie dla nas – polskich kibiców, gdyż trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej przed tą próbą zajmował Michał Kwiatkowski (Omega Pharma – Quick Step).

Nie wszystkie drużyny zabrały do Argentyny rowery czasowe. W tym gronie znalazła się m.in drużyna CCC Polsat Polkowice, dlatego też “pomarańczowi” nie mogli liczyć na dobre wyniki na tym etapie.

Na początku rywalizacji prowadził Adriano Malori (Lampre-Merida), który trasę przejechał w czasie 22:33. Po kilkunastu minutach, zmienił go na prowadzeniu Svein Tuft (Orica GreenEdge). Kanadyjczyk pokonał Włocha o 19 sekund.

Tego rezultatu nie byli wstanie pokonać tacy zawodnicy jak: Vicnenzo Nibali (Astana), czy też Alberto Contador (Team Saxo-Tinkoff). Wreszcie na trasę wyruszyli najlepsi. “Kwiatek” startował do tego odcinka z zamiarem zdobycia koszulki lidera. 22-letni Polak imponuje formą już w styczniu i uczynił to, co zapowiedział! Wprawdzie etapu nie wygrał, ale trzecie miejsce i czas 22:25 dało mu prowadzenie w wyścigu!

Polaka pokonał tylko Tuft i Leandro Messineo (San Luis Somos Todos). W generalce Kwiatkowski ma 23 sekundy przewagi nad Tejay`em van Garderen`em (BMC-Racing) oraz 42 sekundy nad Jurgenem van den Broeck`iem (Lotto-Belisol).

Najlepszy z zawodników CCC Polsat Polkowice – Adrian Kurek ze stratą 3 minut i 49 sekund zajął 108. miejsce.

http://youtu.be/Yws3rURPEGI

Wyniki:

1º 115 TUFT, Svein CAN ORICA GREENEDGE 0:22:14
2º 13 MESSINEO, Leandro ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 07
3º 3 KWIATKOWSKI, Michal POL OMEGA PHARMA-QUICK S a 11 
4º 31 NIBALI, Vincenzo ITA ASTANA PRO TEAM a 14
5º 93 MALORI, Adriano ITA LAMPRE MERIDA a 19
6º 12 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 26
7º 86 VAN GARDEREN, Tejay USA BMC RACING TEAM a 33
8º 65 TERUEL, Eloy ESP MOVISTAR TEAM a 34
9º 2 CHAVANEL, Sylvain FRA OMEGA PHARMA-QUICK S a 47
10º 74 V.DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 52
11º 61 CASTROVIEJO, Jonathan ESP MOVISTAR TEAM a 54
12º 155 WETTERNAIL, Alexander SWE TEAM NETAPP-ENDURA a 55
13º 21 CONTADOR, Alberto ESP TEAM SAXO-TINKOFF a 57
14º 106 PERAUD, Jean Cristophe FRA AG2R LA MONDIALE a 59
15º 71 DE CLERCQ, Bart BEL LOTTO BELISOL a 01:04
16º 85 QUINZIATO, Manuel ITA BMC RACING TEAM a 01:05
17º 5 TRENTIN, Metteo ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 01:09
18º 63 HERRADA, Jesus ESP MOVISTAR TEAM a 01:11
19º 95 ULISSI, Diego ITA LAMPRE MERIDA a 01:13
20º 232 JACQUES-MAYNES, Ben USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 01:15
21º 263 MORENO, Daniel ESP KATUSHA TEAM a 01:16
22º 11 DIAZ, Ricardo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:18
23º 206 DINIZ, Alex BRA FUNVIC BRASILINVEST a 01:20
24º 34 SILIN, Egor RUS ASTANA PRO TEAM a 01:24
25º 81 FRANK, Mathias SUI BMC RACING TEAM a 01:25
26º 143 MURPHY, John USA UNITEDHEALTHCARE a 01:27
27º 207 SIDOTI, Breno BRA FUNVIC BRASILINVEST a 01:27
28º 83 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 01:28
29º 265 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA TEAM a 01:32
30º 156 MENDES, Joao POR TEAM NETAPP-ENDURA a 01:37
31º 4 SERRY, Pieter BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 01:38
32º 203 NICACIO, Pedro BRA FUNVIC BRASILINVEST a 01:42
33º 261 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA TEAM a 01:42
34º 227 RANGEL, Hector MEX SELECCION MEXICO a 01:43
35º 15 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:44
36º 114 MEIER, Christian CAN ORICA GREENEDGE a 01:44
37º 178 PEREYRA, Andres I. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 01:49
38º 6 VELITS, Martin SVK OMEGA PHARMA-QUICK S a 01:50
39º 205 MANARELLI, Carlos BRA FUNVIC BRASILINVEST a 01:52
40º 62 COBO, Juan Jose ESP MOVISTAR TEAM a 01:52
41º 84 OSS, Daniel ITA BMC RACING TEAM a 01:56
42º 103 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 01:57
43º 126 RUBIANO, Miguel A. COL ANDRONI GIOCATTOLI a 01:58
44º 122 ERMETI, Giairo ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 02:02
45º 41 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 02:02
46º 123 ROSA, Diego ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 02:06
47º 1 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 02:07
48º 211 ALMONACID, Patricio CHI CLOS DE PIRQUE-TREK a 02:08
49º 191 MOYANO, Enzo Josue ARG CAJA RURAL a 02:09
50º 214 SEPULVEDA, Luis CHI CLOS DE PIRQUE-TREK a 02:10
51º 262 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA TEAM a 02:11
52º 145 DEIGNAN, Philip IRL UNITEDHEALTHCARE a 02:12
53º 235 ACEVEDO, Janier COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 02:13
54º 133 SANTAMBROGIO, Mauro ITA VINI FANTINI a 02:14
55º 14 SARTASOV, Andrey CHI SAN LUIS SOMOS TODOS a 02:16
56º 196 GOMEZ, Yelko PAN CAJA RURAL a 02:17
57º 45 KOCH, Michel GER CANNONDALE a 02:21
58º 251 ALCOLEA, Arnold CUB SELECCION CUBA a 02:21
59º 23 PIRES, Bruno POR TEAM SAXO-TINKOFF a 02:23
60º 134 FINETTO, Mauro ITA VINI FANTINI a 02:24
61º 17 LUCERO, Juan A. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 02:26
62º 54 SIVORI, Alejandro ARG SELECCION ARGENTINA a 02:27
63º 148 LOUDER, Jeff USA UNITEDHEALTHCARE a 02:31
64º 58 JUAREZ, Gabriel N. ARG SELECCION ARGENTINA a 02:33
65º 111 ALBASINI, Michael SUI ORICA GREENEDGE a 02:33
66º 97 PETACCHI, Alessandro ITA LAMPRE MERIDA a 02:33
67º 172 ARONE, Claudio M. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 02:34
68º 184 COLEDAN, Marco ITA BARDIANI CSF INOX a 02:34
69º 91 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE MERIDA a 02:35
70º 52 CURUCHET, Juan I. ARG SELECCION ARGENTINA a 02:36
71º 47 SARMIENTO, Jose Ca. COL CANNONDALE a 02:36
72º 146 EUSER, Lucas USA UNITEDHEALTHCARE a 02:38
73º 64 KARPETS, Vladimir RUS MOVISTAR TEAM a 02:39
74º 104 GASTAUER, Ben LUX AG2R LA MONDIALE a 02:40
75º 18 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 02:40
76º 113 HOWARD, Leight AUS ORICA GREENEDGE a 02:40
77º 213 GARRIDO, Gonzalo CHI CLOS DE PIRQUE-TREK a 02:41
78º 225 PRADO, Ignacio MEX SELECCION MEXICO a 02:48
79º 53 LEZICA, Facundo ARG SELECCION ARGENTINA a 02:50
80º 36 ZEITS, Andrey KAZ ASTANA PRO TEAM a 02:52
81º 194 ARROYO, David ESP CAJA RURAL a 02:59
82º 66 VENTOSO, Fco. Jose ESP MOVISTAR TEAM a 02:59
83º 171 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 03:00
84º 35 TIRALONGO, Paolo ITA ASTANA PRO TEAM a 03:00
85º 212 CABRERA, Antonio CHI CLOS DE PIRQUE-TREK a 03:00
86º 192 CARDOSO, Andre POR CAJA RURAL a 03:02
87º 105 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 03:10
88º 144 BAZZANA, Alessandro ITA UNITEDHEALTHCARE a 03:11
89º 234 WREN, Tyler USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 03:12
90º 16 GUEVARA, Emmanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 03:13
91º 252 MARTINEZ, Yasmani CUB SELECCION CUBA a 03:18
92º 96 VIGANO, Davide ITA LAMPRE MERIDA a 03:19
93º 253 LOPEZ, Yennier CUB SELECCION CUBA a 03:20
94º 112 DOCKER, Mitch AUS ORICA GREENEDGE a 03:20
95º 32 ARU, Fabio ITA ASTANA PRO TEAM a 03:22
96º 201 NAZARET, Magno BRA FUNVIC BRASILINVEST a 03:24
97º 33 VANOTTI, Alessandro ESP ASTANA PRO TEAM a 03:26
98º 73 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 03:28
99º 142 FORSTER, Robert GER UNITEDHEALTHCARE a 03:28
100º 141 KEOUGH, Jacob USA UNITEDHEALTHCARE a 03:29
101º 124 OCHOA, Caros VEN ANDRONI GIOCATTOLI a 03:37
102º 44 KING, Edward USA CANNONDALE a 03:37
103º 46 MASUDA, Nariyuki JPN CANNONDALE a 03:38
104º 183 COLBRELLI, Sonny ITA BARDIANI CSF INOX a 03:39
105º 174 GADAY, Julian P. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 03:42
106º 151 THWALTES, Scott GBR TEAM NETAPP-ENDURA a 03:43
107º 116 WEENING, Pieter NED ORICA GREENEDGE a 03:48
108º 163 KUREK, Adrian POL CCC POLSAT POLKOWICE a 03:49 
109º 231 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 03:50
110º 72 DEBUSSCHERE, Jens BEL LOTTO BELISOL a 03:52
111º 216 HERNANDEZ, Gustavo ARG CLOS DE PIRQUE-TREK a 03:53
112º 255 DIAZ, Agustin CUB SELECCION CUBA a 03:53
113º 208 CHAMORRO, Francisco ARG FUNVIC BRASILINVEST a 03:53
114º 131 CHICCHI, Francesco ITA VINI FANTINI a 03:55
115º 101 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 03:55
116º 136 ANDRIATO, Rafael BRA VINI FANTINI a 03:56
117º 125 RODRIGUEZ, Jackson VEN ANDRONI GIOCATTOLI a 03:56
118º 25 SORENSEN, Nicki DEN TEAM SAXO-TINKOFF a 04:00
119º 102 BELLETTI, Manuel ITA AG2R LA MONDIALE a 04:00
120º 266 FLORENCIO, Xavier ESP KATUSHA TEAM a 04:04
121º 135 GIORDANI, Leonardo ITA VINI FANTINI a 04:04
122º 165 STEPNIAK, Grzegorz POL CCC POLSAT POLKOWICE a 04:05 
123º 154 SCHWARZMANN, M. GER TEAM NETAPP-ENDURA a 04:06
124º 162 MORAJKO, Jacek POL CCC POLSAT POLKOWICE a 04:08 
125º 204 CABRERA, Ramiro URU FUNVIC BRASILINVEST a 04:09
126º 42 HAEDO, Lucas Seb. ARG CANNONDALE a 04:10
127º 176 GADAY, Lucas M. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:11
128º 254 PORTUONDO, Pedro CUB SELECCION CUBA a 04:12
129º 76 WILLEMS, Frederik BEL LOTTO BELISOL a 04:12
130º 152 MATZKA, Ralf GER TEAM NETAPP-ENDURA a 04:18
131º 256 ALONSO, Lisnandy CUB SELECCION CUBA a 04:21
132º 233 PALMA, Guido ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:22
133º 153 MCEVOY, Jonathan GBR TEAM NETAPP-ENDURA a 04:22
134º 132 GATTO, Oscar ITA VINI FANTINI a 04:24
135º 242 HACECKY, Martin CZE ASC DUKLA PRAHA a 04:25
136º 22 NOVAL, Benjamin ESP TEAM SAXO-TINKOFF a 04:25
137º 264 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA TEAM a 04:26
138º 186 FORTIN, Filippo ITA BARDIANI CSF INOX a 04:28
139º 43 DA DALTO, Mauro ITA CANNONDALE a 04:32
140º 243 HACECKY, Vojitech CZE ASC DUKLA PRAHA a 04:35
141º 56 GUTIERREZ, Alfredo ARG SELECCION ARGENTINA a 04:36
142º 185 BOEM, Nicola ITA BARDIANI CSF INOX a 04:44
143º 94 DURASEK, Kristijan CRO LAMPRE MERIDA a 04:44
144º 193 LASCA, Francesco ITA CAJA RURAL a 04:47
145º 24 HERNANDEZ, Jesus ESP TEAM SAXO-TINKOFF a 04:50
146º 82 HUSHOVD, Thor NOR BMC RACING TEAM a 04:50
147º 147 DE MAAR, Marc AHO UNITEDHEALTHCARE a 04:52
148º 26 PAULINHO, Sergio POR TEAM SAXO-TINKOFF a 04:54
149º 164 MATYSIAK, Bartiomiej POL CCC POLSAT POLKOWICE a 04:56 
150º 51 ATENCIO, Leandro ARG SELECCION ARGENTINA a 04:56
151º 246 KANKOVSKY, Alois CZE ASC DUKLA PRAHA a 04:58
152º 223 CARVAJAL, Ivan MEX SELECCION MEXICO a 04:58
153º 182 CANOLA, Marco ITA BARDIANI CSF INOX a 05:00
154º 92 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE MERIDA a 05:03
155º 181 MODOLO, Sacha ITA BARDIANI CSF INOX a 05:04
156º 195 FERRARI, Fabricio URU CAJA RURAL a 05:06
157º 75 VAN LEIJEN, Joost NED LOTTO BELISOL a 05:10
158º 166 MARYCZ, Jaroslaw POL CCC POLSAT POLKOWICE a 05:20 
159º 222 DE LUNA, Flavio MEX SELECCION MEXICO a 05:24
160º 121 GAVAZZI, Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 05:31
161º 57 BARROSO, Fernando ARG SELECCION ARGENTINA a 05:32
162º 55 SARRACHINE, Leonel ARG SELECCION ARGENTINA a 06:28
163º 175 PEREZ, Walter F. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 11:05

 Klasyfikacja generalna:

1º 3 KWIATKOWSKI, Michal POL OMEGA PHARMA-QUICK S 12:30:37
2º 86 VAN GARDEREN, Tejay USA BMC RACING TEAM a 23
3º 74 V.DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 42
4º 206 DINIZ, Alex BRA FUNVIC BRASILINVEST a 45
5º 71 DE CLERCQ, Bart BEL LOTTO BELISOL a 54
6º 21 CONTADOR, Alberto ESP TEAM SAXO-TINKOFF a 01:10
7º 11 DIAZ, Ricardo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:12
8º 95 ULISSI, Diego ITA LAMPRE MERIDA a 01:12
9º 2 CHAVANEL, Sylvain FRA OMEGA PHARMA-QUICK S a 01:24
10º 63 HERRADA, Jesus ESP MOVISTAR TEAM a 01:24
11º 34 SILIN, Egor RUS ASTANA PRO TEAM a 01:37
12º 31 NIBALI, Vincenzo ITA ASTANA PRO TEAM a 01:42
13º 61 CASTROVIEJO, Jonathan ESP MOVISTAR TEAM a 01:52
14º 126 RUBIANO, Miguel A. COL ANDRONI GIOCATTOLI a 01:57
15º 133 SANTAMBROGIO, Mauro ITA VINI FANTINI a 02:03
16º 235 ACEVEDO, Janier COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 02:26
17º 62 COBO, Juan Jose ESP MOVISTAR TEAM a 02:29
18º 106 PERAUD, Jean Cristophe FRA AG2R LA MONDIALE a 02:37
19º 191 MOYANO, Enzo Josue ARG CAJA RURAL a 02:40
20º 178 PEREYRA, Andres I. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 02:42
21º 156 MENDES, Joao POR TEAM NETAPP-ENDURA a 02:44
22º 145 DEIGNAN, Philip IRL UNITEDHEALTHCARE a 02:49
23º 47 SARMIENTO, Jose Ca. COL CANNONDALE a 02:49
24º 81 FRANK, Mathias SUI BMC RACING TEAM a 02:53
25º 83 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 02:56
26º 192 CARDOSO, Andre POR CAJA RURAL a 03:01
27º 4 SERRY, Pieter BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 03:06
28º 251 ALCOLEA, Arnold CUB SELECCION CUBA a 03:23
29º 103 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 03:25
30º 35 TIRALONGO, Paolo ITA ASTANA PRO TEAM a 03:28
31º 12 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 03:40
32º 146 EUSER, Lucas USA UNITEDHEALTHCARE a 03:54
33º 32 ARU, Fabio ITA ASTANA PRO TEAM a 03:55
34º 263 MORENO, Daniel ESP KATUSHA TEAM a 03:57
35º 54 SIVORI, Alejandro ARG SELECCION ARGENTINA a 04:11
36º 85 QUINZIATO, Manuel ITA BMC RACING TEAM a 04:13
37º 194 ARROYO, David ESP CAJA RURAL a 04:27
38º 13 MESSINEO, Leandro ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:44
39º 124 OCHOA, Caros VEN ANDRONI GIOCATTOLI a 04:53
40º 213 GARRIDO, Gonzalo CHI CLOS DE PIRQUE-TREK a 05:06
41º 58 JUAREZ, Gabriel N. ARG SELECCION ARGENTINA a 05:21
42º 24 HERNANDEZ, Jesus ESP TEAM SAXO-TINKOFF a 05:23
43º 64 KARPETS, Vladimir RUS MOVISTAR TEAM a 05:27
44º 195 FERRARI, Fabricio URU CAJA RURAL a 05:57
45º 53 LEZICA, Facundo ARG SELECCION ARGENTINA a 06:04
46º 211 ALMONACID, Patricio CHI CLOS DE PIRQUE-TREK a 06:05
47º 15 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 06:09
48º 94 DURASEK, Kristijan CRO LAMPRE MERIDA a 06:12
49º 147 DE MAAR, Marc AHO UNITEDHEALTHCARE a 06:20
50º 123 ROSA, Diego ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 06:22
51º 125 RODRIGUEZ, Jackson VEN ANDRONI GIOCATTOLI a 06:29
52º 113 HOWARD, Leight AUS ORICA GREENEDGE a 06:54
53º 36 ZEITS, Andrey KAZ ASTANA PRO TEAM a 07:06
54º 115 TUFT, Svein CAN ORICA GREENEDGE a 07:17
55º 116 WEENING, Pieter NED ORICA GREENEDGE a 07:47
56º 111 ALBASINI, Michael SUI ORICA GREENEDGE a 07:51
57º 252 MARTINEZ, Yasmani CUB SELECCION CUBA a 07:51
58º 44 KING, Edward USA CANNONDALE a 08:52
59º 262 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA TEAM a 08:53
60º 41 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 09:18
61º 104 GASTAUER, Ben LUX AG2R LA MONDIALE a 09:22
62º 222 DE LUNA, Flavio MEX SELECCION MEXICO a 09:38
63º 172 ARONE, Claudio M. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 09:41
64º 205 MANARELLI, Carlos BRA FUNVIC BRASILINVEST a 09:41
65º 93 MALORI, Adriano ITA LAMPRE MERIDA a 09:44
66º 105 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 09:52
67º 203 NICACIO, Pedro BRA FUNVIC BRASILINVEST a 09:58
68º 23 PIRES, Bruno POR TEAM SAXO-TINKOFF a 10:01
69º 65 TERUEL, Eloy ESP MOVISTAR TEAM a 10:03
70º 184 COLEDAN, Marco ITA BARDIANI CSF INOX a 10:23
71º 91 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE MERIDA a 10:24
72º 151 THWALTES, Scott GBR TEAM NETAPP-ENDURA a 10:25
73º 66 VENTOSO, Fco. Jose ESP MOVISTAR TEAM a 10:37
74º 265 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA TEAM a 11:01
75º 261 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA TEAM a 11:07
76º 196 GOMEZ, Yelko PAN CAJA RURAL a 11:09
77º 266 FLORENCIO, Xavier ESP KATUSHA TEAM a 11:42
78º 46 MASUDA, Nariyuki JPN CANNONDALE a 11:45
79º 134 FINETTO, Mauro ITA VINI FANTINI a 11:47
80º 183 COLBRELLI, Sonny ITA BARDIANI CSF INOX a 11:48
81º 101 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 11:53
82º 148 LOUDER, Jeff USA UNITEDHEALTHCARE a 12:00
83º 84 OSS, Daniel ITA BMC RACING TEAM a 12:47
84º 112 DOCKER, Mitch AUS ORICA GREENEDGE a 12:49
85º 234 WREN, Tyler USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 12:59
86º 42 HAEDO, Lucas Seb. ARG CANNONDALE a 13:05
87º 76 WILLEMS, Frederik BEL LOTTO BELISOL a 13:26
88º 135 GIORDANI, Leonardo ITA VINI FANTINI a 13:33
89º 43 DA DALTO, Mauro ITA CANNONDALE a 13:35
90º 96 VIGANO, Davide ITA LAMPRE MERIDA a 13:50
91º 166 MARYCZ, Jaroslaw POL CCC POLSAT POLKOWICE a 14:49
92º 232 JACQUES-MAYNES, Ben USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 15:04
93º 204 CABRERA, Ramiro URU FUNVIC BRASILINVEST a 15:08
94º 153 MCEVOY, Jonathan GBR TEAM NETAPP-ENDURA a 17:04
95º 25 SORENSEN, Nicki DEN TEAM SAXO-TINKOFF a 19:37
96º 22 NOVAL, Benjamin ESP TEAM SAXO-TINKOFF a 19:44
97º 26 PAULINHO, Sergio POR TEAM SAXO-TINKOFF a 20:51
98º 155 WETTERNAIL, Alexander SWE TEAM NETAPP-ENDURA a 21:25
99º 143 MURPHY, John USA UNITEDHEALTHCARE a 21:57
100º 114 MEIER, Christian CAN ORICA GREENEDGE a 22:14
101º 1 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 22:37
102º 255 DIAZ, Agustin CUB SELECCION CUBA a 22:39
103º 5 TRENTIN, Metteo ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 22:41
104º 14 SARTASOV, Andrey CHI SAN LUIS SOMOS TODOS a 22:46
105º 97 PETACCHI, Alessandro ITA LAMPRE MERIDA a 23:03
106º 52 CURUCHET, Juan I. ARG SELECCION ARGENTINA a 23:06
107º 225 PRADO, Ignacio MEX SELECCION MEXICO a 23:18
108º 141 KEOUGH, Jacob USA UNITEDHEALTHCARE a 23:59
109º 33 VANOTTI, Alessandro ESP ASTANA PRO TEAM a 24:05
110º 122 ERMETI, Giairo ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 24:17
111º 131 CHICCHI, Francesco ITA VINI FANTINI a 24:25
112º 136 ANDRIATO, Rafael BRA VINI FANTINI a 24:26
113º 102 BELLETTI, Manuel ITA AG2R LA MONDIALE a 24:30
114º 154 SCHWARZMANN, M. GER TEAM NETAPP-ENDURA a 24:36
115º 254 PORTUONDO, Pedro CUB SELECCION CUBA a 24:42
116º 152 MATZKA, Ralf GER TEAM NETAPP-ENDURA a 24:48
117º 132 GATTO, Oscar ITA VINI FANTINI a 24:54
118º 264 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA TEAM a 24:56
119º 6 VELITS, Martin SVK OMEGA PHARMA-QUICK S a 25:03
120º 144 BAZZANA, Alessandro ITA UNITEDHEALTHCARE a 25:04
121º 243 HACECKY, Vojitech CZE ASC DUKLA PRAHA a 25:05
122º 185 BOEM, Nicola ITA BARDIANI CSF INOX a 25:14
123º 72 DEBUSSCHERE, Jens BEL LOTTO BELISOL a 25:14
124º 231 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 25:25
125º 164 MATYSIAK, Bartiomiej POL CCC POLSAT POLKOWICE a 25:26
126º 186 FORTIN, Filippo ITA BARDIANI CSF INOX a 25:33
127º 181 MODOLO, Sacha ITA BARDIANI CSF INOX a 25:34
128º 45 KOCH, Michel GER CANNONDALE a 25:34
129º 142 FORSTER, Robert GER UNITEDHEALTHCARE a 25:38
130º 256 ALONSO, Lisnandy CUB SELECCION CUBA a 25:53
131º 121 GAVAZZI, Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI a 26:01
132º 176 GADAY, Lucas M. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 26:02
133º 216 HERNANDEZ, Gustavo ARG CLOS DE PIRQUE-TREK a 26:05
134º 246 KANKOVSKY, Alois CZE ASC DUKLA PRAHA a 26:11
135º 17 LUCERO, Juan A. ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 26:16
136º 207 SIDOTI, Breno BRA FUNVIC BRASILINVEST a 26:17
137º 193 LASCA, Francesco ITA CAJA RURAL a 26:34
138º 51 ATENCIO, Leandro ARG SELECCION ARGENTINA a 26:35
139º 242 HACECKY, Martin CZE ASC DUKLA PRAHA a 27:38
140º 227 RANGEL, Hector MEX SELECCION MEXICO a 27:49
141º 182 CANOLA, Marco ITA BARDIANI CSF INOX a 28:37
142º 233 PALMA, Guido ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 29:41
143º 214 SEPULVEDA, Luis CHI CLOS DE PIRQUE-TREK a 30:29
144º 162 MORAJKO, Jacek POL CCC POLSAT POLKOWICE a 30:58
145º 56 GUTIERREZ, Alfredo ARG SELECCION ARGENTINA a 32:41
146º 212 CABRERA, Antonio CHI CLOS DE PIRQUE-TREK a 32:47
147º 253 LOPEZ, Yennier CUB SELECCION CUBA a 33:27
148º 16 GUEVARA, Emmanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 34:19
149º 18 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 34:41
150º 171 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 35:34
151º 92 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE MERIDA a 37:37
152º 163 KUREK, Adrian POL CCC POLSAT POLKOWICE a 38:12
153º 165 STEPNIAK, Grzegorz POL CCC POLSAT POLKOWICE a 38:28
154º 174 GADAY, Julian P. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 39:49
155º 208 CHAMORRO, Francisco ARG FUNVIC BRASILINVEST a 40:10
156º 75 VAN LEIJEN, Joost NED LOTTO BELISOL a 40:29
157º 223 CARVAJAL, Ivan MEX SELECCION MEXICO a 40:57
158º 201 NAZARET, Magno BRA FUNVIC BRASILINVEST a 41:16
159º 82 HUSHOVD, Thor NOR BMC RACING TEAM a 41:27
160º 73 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 41:35
161º 57 BARROSO, Fernando ARG SELECCION ARGENTINA a 42:11
162º 55 SARRACHINE, Leonel ARG SELECCION ARGENTINA a 42:55
163º 175 PEREZ, Walter F. ARG BUENOS AIRES PROVINC a 44:29

 

 

Andrzej