Andrzej PiątekAndrzej Piątek – znakomity trener, który obecnie prowadzi zawodników i zawodniczki w drużynie MTB 4f-e-vive Racing Team,  prawdopodobnie zostanie Dyrektorem Sportowym PZKol.

“Decyzją Zarządu Polskiego Związku Kolarskiego od dnia 10.01.2013 roku Polski Związek Kolarski zatrudnia w swoich strukturach Dyrektora Sportowego PZKol – pana Andrzeja Piątka”, taki komunikat pojawił się na profilu Facebook`owym Dolnośląskiego Związku Kolarskiego.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, kandydatura została przyjęta jednak oficjalnie umowa nie została jeszcze podpisana. Jest kilka szczegółów, w których obie strony muszą znaleźć porozumienie.

Ponadto, Polski Związek Kolarski ogłasza konkursy na trenerów wybranych kadr narodowych. Zgłoszenia na poszczególne stanowiska należy przesyłać do 18.01.2013 r. Szczegóły poszczególnych konkursów znajdą Państwotutaj

Tak dużo podczas wyborów nowych władz związku mówiło się o zmianie polityki informacyjnej w stosunku do mediów. Zmianie wizerunku PZKol. A tu nadal “partyzantka”… Musimy dowiadywać się o takich decyzjach z Facebook`a.