Andrzej PiątekAndrzej Piątek – znakomity trener, który obecnie prowadzi zawodników i zawodniczki w drużynie MTB 4f-e-vive Racing Team,  prawdopodobnie zostanie Dyrektorem Sportowym PZKol.

„Decyzją Zarządu Polskiego Związku Kolarskiego od dnia 10.01.2013 roku Polski Związek Kolarski zatrudnia w swoich strukturach Dyrektora Sportowego PZKol – pana Andrzeja Piątka”, taki komunikat pojawił się na profilu Facebook`owym Dolnośląskiego Związku Kolarskiego.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, kandydatura została przyjęta jednak oficjalnie umowa nie została jeszcze podpisana. Jest kilka szczegółów, w których obie strony muszą znaleźć porozumienie.

Ponadto, Polski Związek Kolarski ogłasza konkursy na trenerów wybranych kadr narodowych. Zgłoszenia na poszczególne stanowiska należy przesyłać do 18.01.2013 r. Szczegóły poszczególnych konkursów znajdą Państwotutaj

Tak dużo podczas wyborów nowych władz związku mówiło się o zmianie polityki informacyjnej w stosunku do mediów. Zmianie wizerunku PZKol. A tu nadal „partyzantka”… Musimy dowiadywać się o takich decyzjach z Facebook`a.

guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Masto
Masto

I bardzo dobrze , trzeba wspierać tych którzy działają , mają wyniki i doświadczenie . Oni będą wyłapywać kolejnych utalentowanych .

Ktos
Ktos

Z tą partyzantką to chyba się redakcja zagalopowała 😛 Nie ukrywajmy, że opublikować wiadomość na fb jest dużo łatwiej, szybciej i może to zrobić ktokolwiek. Pewnie kwestia czasu jak się pojawi na stronie pzkol.

Marek
Admin
Marek
Reply to  Ktos

Drogi „Ktosiu”. Tak to wygląda niestety. Na stronie PZKol-u dziś pojawiły się różne, mniej ważne informacje, a ta o Andrzeju Piątku umknęła Administratorowi…

M
M

Pewnie się pojawi jak podpiszą z nim umowę 😉

Maciek
Maciek

No właśnie, przecież jeszcze nie zostały załatwione formalności, kandydatura przyjęta ale teoretycznie pan Piątek jeszcze nie jest dyrektorem…trochę więcej ostrożności z krytyką.

tubi
tubi

Skoro robi sie funcje Dyrektora Sportowego po co wiec Szef wyszkolenia czy te dwie funkcji nie dublują sie?