Znamy już kilka szczegółów dotyczących przyszłorocznych Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym. Impreza odbędzie się w dniach od 19 do 23 czerwca w Sobótce!

logo-MistrzostwaPolski-Sobotka2013

W Mistrzostwach wezmą udział juniorki, juniorzy, orlicy, orliczki, elita kobiet i mężczyzn oraz niewidomi i niedowidzący. Koszulki i medale rozdane zostaną w konkurencjach jazdy indywidualnej na czas i w wyścigu indywidualnym ze startu wspólnego. Organizatorem zawodów będzie klub KKS Ślęża Sobótka, a „mózgiem” całego przedsięwzięcia jest Przemysław Bednarek.

Organizatorzy mają nadzieję, że powrót do kultowej trasy wokół Ślęży przez Przełęcz Tąpadła dostarczy wielu emocji w rywalizacji kolarzy. Również trasa wyścigów jazdy indywidualnej na czas nie będzie należała do łatwych, zarówno pod względem technicznym jak i ukształtowania terenu.

W styczniu ruszy strona internetowa Mistrzostw Polski na której na bieżąco będzie można śledzić postępy przygotowań do najważniejszej imprezy w sezonie.

Profile_tras MP

 

źródło: własne+KKS Ślęża Sobótka

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
yorg
yorg

No nareszcie, MP w Sobótce, i na kolarskiej trasie.

Piotr
Piotr

Trasa planowanego wyścigu ze startu wspólnego przebiega dokładnie po trasie półmaratonu ślężańskiego organizowanego zawsze tydzień przed ogólnopolskim otwarciem sezonu kolarskiego(Ślężański Mnich). Wesołych Świąt i…zapraszamy do Sobótki ☺