BDC MarcPolOd piątku kolarze nowego składu BDC MarcPol Team przebywają w Jachrance, na pierwszym zgrupowaniu, które ma charakter konsultacyjno-integracyjny.

W piątek po południu, w hotelu Warszawianka Wellness & SPA w Jachrance pojawili się kolarze grupy BDC MarcPol Team, którzy uczestniczą w pierwszym zgrupowaniu przed nadchodzącym sezonem.

Do Jachranki przyjechali mi.in nowi kolarze BDC – Adam Pierzga, Kamil Gradek, Paweł Bernas, Jakub Foltyn oraz Leszek Pluciński. Cały 15-osobowy skład wieczorem integrował się, m.in. grając w kręgle.

W sobotę od rana zawodnicy “niebieskich” mają napięty grafik. Odbyli szkolenie, które poprowadził Wojciech Kluk, ze sprzętu na jakim pojadą w nowym roku. Nowe marki wspierające grupę w kolejnym sezonie to m.in. kaski i okulary Limar, a także odżywki, żele, batony firmy Power Bar która jest wiodącym producentem produktów energetycznych.BDC MarcPol1

Na dziś zaplanowali także treningi integracyjne, będą ćwiczyli na siłowni, grali w piłkę, korzystali z atrakcji hotelowych m.in. aqua parku.

Jak powiedział nam Robert Radosz, drużyna chce zintegrować się w nieco inny sposób:

Chcemy odejść od bardzo modnych ostatnio obozów przetrwania, uważam że w tej formie można się równie mocno zintegrować. Od hotelu mamy bardzo blisko do siedziby firmy Banaszek Duda Comapny, co jest sporym udogodnieniem. Dziś mieliśmy mierzenie, ważenie, przymiarki do nowych strojów, do tego zapoznaliśmy się z nowym sprzętem. To spotkanie jest bardziej organizacyjne, plus integracja. Na ciężkie treningi przyjdzie czas w styczniu.”