Po tym jak główny sponsor kontynentalnej drużyny Team Veranda Rideau – Super U, w której ścigali się bracia Michał i Tomasz Olejnik wycofał się z kolarstwa – dwójka Polaków powróci do swojej dawnej ekipy amatorskiej – USSA Pavilly Barentin.

Bracia z Bydgoszczy będą najbardziej doświadczonymi zawodnikami w teamie z Normandii w którym ścigali się przez kilka sezonów, za nim na rok podpisali zawodowy kontrakt z Team Veranda Rideau – Super U.

Oprócz Michała i Tomka, wyróżniającymi postaciami powinni być jeszcze 19-letni Reprezentant Francji Alexis Gougeard, który w tym sezonie był m.in 12. na Mistrzostwach Europy młodzieżowców w jeździe na czas oraz 23-letni Fabien Taillefer. Ten z kolei w przeszłości ścigał się w Roubaix – Lille Metropole i był trzeci w Paris-Roubaix dla orlików.

W tym sezonie starszy z braci – Michał, był trzeci na etapie i 12. w generalce Tour de Bretagne (2.2 UCI). Ponadto był ósmy w klasyku GP Ville de Lilers (1.2 UCI), wygrał Prix Gilbert Bousquet, a w Souvenir Louison Bobet był czwarty. Przez kilka miesięcy nie trenował i nie ścigał się, gdyż miał poważną kontuzję kolana.

Najlepszym wynikiem Tomasza jest 2. miejsce na etapie Tour de Bretagne (2.2 UCI) oraz 7. lokata na etapie Tour de Alsace. Na mistrzostwach Polski zajął 10. pozycję w wyścigu na czas, a w klasyku Paris-Camembert (1.1 UCI) był dwunasty.