Dyrektor sportowy BDC MarcPol Team, Dariusz Banaszek specjalnie dla naszosie.pl podsumował zakończony dziś jubileuszowy wyścig Bałtyk – Karkonosze Tour.

„Czegoś takiego co miało dziś miejsce na ostatnim etapie dawno nie widziałem. Robert Radosz atakuje na 30 kilometrów przed metą, Janiaczyk i Mihaylov nie dają zmian, a on ich ogrywa na kresce! Piękna jazda „Dextera”, cieszę się że odnieśliśmy trzeci triumf. Widać, że chłopaki łapią odpowiedni rytm, myślę że to dobrze rokuje na przyszłość.

Podsumowując cały wyścig, jestem zadowolony, wygraliśmy trzy etapy, Robert stanął na podium klasyfikacji generalnej. Zdobyliśmy dwie koszulki: górala i sprinterską.

Widzę, że forma chłopaków rośnie z dnia na dzień, jak tak dalej będzie szło, jej szczyt przyjdzie na czerwcowe Mistrzostwa Polski, najważniejszy start w sezonie.

Jutro jedziemy kryterium w Szprotawie i walczymy dalej”.