Eurosport oraz naszosie.pl organizują aukcję charytatywną, której celem jest pomoc rodzinie przedwcześnie zmarłego kolarza warszawskiej Legii – Marka Cichosza.

Eurosport wraz z naszosie.pl organizują aukcję charytatywną, której całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz rodziny śp. Marka Cichosza. Marek Cichosz był kolarzem warszawskiej Legii i wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w przełajach i nie tylko. Niestety niespodziewanie odszedł 13 maja br. Miał  żonę i dwójkę dzieci.

 Już wcześniej pisaliśmy o apelu przyjaciół Marka o pomoc jego rodzinie <tutaj. Teraz zachęcamy Was wszystkich do wzięcia udziału w licytacji atrakcyjnych zestawów kolarskich.

Do wylicytowania będą:

  • Zestaw gadżetów ekipy BMC Racing Team, który na rzecz licytacji podarował masażysta tej grupy – Robert Grabowski. Robert jako młody chłopak ścigał się z Markiem Cichoszem.

    Link do aukcji gadżetów BMC Racing Team > tutaj

  • Książki „Giro d`Italia fight for pink”  od Tomasza Jarońskiego i Adama Probosza. Książki opatrzone będą autografami obu znakomitych dziennikarzy. Ewentualnie, na życzenie zwycięzcy, z podpisami polskich kolarzy z Giro, którzy przyjadą na tegoroczne Mistrzostwa Polski.

    Link do aukcji książek wyścigu > tutaj

 

Do wzięcia udziału zachęcają redakcje Eurosportu oraz naszosie.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments