Mike Northey (Node 4 – Giordana Racing Team) został pierwszym liderem wyścigu Tour du Loir-et-Cher. Najlepszy z Polaków – Marcin Białobłocki  (Node 4 – Giordana Racing Team) był 12. Łukasz Bodnar jest najwyżej sklasyfikowanym kolarzem Bank BGŻ Team.

Pierwszy etap liczył 186 km. Był to pagórkowaty odcinek o długości 186 kilometrów z Blois do Nouan Le Fuzelier. Po wielu akcjach zaczepnych, na metę wpadła kilkunastoosobowa grupka, z której w samej końcówce oderwał się Nowozelandczyk – Mike Northey. Grupkę pościgową pościgową przyprowadził Andrei Solomennikov (Itera-Katusha), a trzeci był kolejny z zawodników Node 4 – Giordana Racing Team – Matt Cronshaw.

Marcin Białobłocki stracił 3 minuty i 10 sekund, meldując się na mecie na 12. pozycji. Najlepszy z podopiecznych Zbigniewa Szczepkowskiego – Łukasz Bodnar był 41. ze stratą 3 minut i 52 sekund do zwycięzcy.

Wyniki:

1 NORTHEY Mike Node 4 – Giordana Racing NZL les 186 km en 03h58’49” (Moy. 46.73km/h) (10”)
2 SOLOMENNIKOV Andréi Itera – Katusha RUS 03h58’58” 09” (6”)
3 CRONSHAW Matt Node 4 – Giordana Racing GBR 03h58’58” ” (4”)
4 * VAN LERBERGHE Bert Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 03h58’58” ”
5 KERN Julian Leopard – Trek C.T. GER 03h58’58” ”
6 BROGE Rolf Nyborg Blue Water Cycling DEN 03h58’58” ”
7 AISTRUP Dejan Team Concordia Forsikring – Hi DEN 03h58’58” ”
8 OOSTLANDER Sander Cyclingteam Jo Piels NED 03h58’58” ”
9 PLIUSCHIN Alexandr Leopard – Trek C.T. MDA 03h58’58” ”
10 KOCHETKOV Pavel Itera – Katusha RUS 03h58’58” ”
11 SMIT Dennis Metec Cont. Cyclingteam NED 03h58’58” ”
12 BIALOBLOCKI Marcin Node 4 – Giordana Racing POL 04h01’59” 03’10”
13 DE VRIES Berden Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h02’01” 03’12”
14 DUPONT Timothy Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h02’01” ”
15 VAN LUIJK Sven Cyclingteam Jo Piels NED 04h02’01” ”
16 ASJES Jelmer Koga Cycling Team NED 04h02’01” ”
17 HAGENAARS Luc Metec Cont. Cyclingteam NED 04h02’01” ”
18 ZANGERLE Joël Leopard – Trek C.T. LUX 04h02’01” ”
19 OELERICH Jan Raiko Stölting GER 04h02’01” ”
20 DE BEER Pim Cyclingteam Jo Piels NED 04h02’01” ”
21 * ORSET Jonas Regional Team Oslo NOR 04h02’01” ”
22 BORGERSEN Reidar Bohlin Joker Merida NOR 04h02’01” ”
23  * KOEP Thomas Raiko Stölting GER 04h02’05” 03’16”
24 HORRING Lars Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h02’05” ”
25 VRECER Robert Team Vorarlberg SLO 04h02’05” ”
26 * SCULLY Thomas Chipotle – First Solar Dev. Team NZL 04h02’05” ”
27 ROGERS Rico Node 4 – Giordana Racing NZL 04h02’41” 03’52”
28 WILLIAMS Peter Node 4 – Giordana Racing GBR 04h02’41” ”
29 * MALDONADO Anthony Martigues Sport Cyclisme FRA 04h02’41” ”
30 * ISERABLE Michael C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h02’41” ”
31 * RUFFINENGO Bastien Team Vulco – Vaulx-en-velin FRA 04h02’41” ”
32 BOEV Igor Itera – Katusha RUS 04h02’41” ”
33 DE BOER Joris Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h02’41” ”
34 BISSINGER Florian Team Vorarlberg GER 04h02’41” ”
35 * NESSET Sigurd Regional Team Oslo NOR 04h02’41” ”
36 * TAL Gabay Vélo Club d`Israël ISR 04h02’41” ”
37 * JARLSETH Erik Kasa Joker Merida NOR 04h02’41” ”
38 * MERCIER Alexandre Team Vulco – Vaulx-en-velin SUI 04h02’41” ”
39 JURCO Matej Whirlpool – Author SVK 04h02’41” ”
40 VON HOFF Steele Chipotle – First Solar Dev. Team AUS 04h02’41” ”
41 BODNAR Lukasz Bank BGZ POL 04h02’41” ”
42 RACAULT Ceneric C.G. Orléans FRA 04h02’41” ”
43 * SKJERPING Kristoffer Joker Merida NOR 04h02’41” ”
44 * MERK Max Team Rothaus GER 04h02’41” ”
45 * DELALAIRE Jason Martigues Sport Cyclisme FRA 04h02’41” ”
46 YSSAAD Mehdi C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h02’41” ”
47 JONKMAN Geert Jan Koga Cycling Team NED 04h02’41” ”
48 * FIEK Arnold Team Rothaus GER 04h02’41” ”
49 * ROOSEN Jsors Cyclingteam Jo Piels NED 04h02’41” ”
50 YOSHIDA Hayato Bridgestone Anchor JPN 04h02’41” ”
51 JEZOWSKI Krzysztof Bank BGZ POL 04h02’41’‘ ”
52 * PRETE Joshua Whirlpool – Author AUS 04h02’41” ”
53 EEFTING Roy Koga Cycling Team NED 04h02’41” ”
54 VAN WINDEN Stéfan Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h02’41” ”
55 DE VREEDE Tom Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h02’41” ”
56 * VAN COPPERNOLLE Francesco Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h02’41” ”
57 SUMMERHILL Daniel Chipotle – First Solar Dev. Team USA 04h02’41” ”
58 * JENSEN Christer Joker Merida NOR 04h02’41” ”
59 SØRTVEIT Sondre-Gjerdevik Joker Merida NOR 04h02’41” ”
60 * TOUZEAU Florian C.G. Orléans FRA 04h02’41” ”
61  BUCHACEK Tomas Whirlpool – Author CZE 04h02’41” ”
62 SMOLEN Tomasz Bank BGZ POL 04h02’41” ”
63 * ALAFACI Eugénio Leopard – Trek C.T. ITA 04h02’41” ”
64 NIELSEN Jacob Blue Water Cycling DEN 04h02’41” ”
65 * EZQUERRA Jesus Leopard – Trek C.T. ESP 04h02’41” ”
66 * FRIVOLD Cristian Plussbank BMC NOR 04h02’41” ”
67 KRASILNIKAU Andréi Chipotle – First Solar Dev. Team BLR 04h02’41” ”
68 NIELSEN Jesper Odgaard Blue Water Cycling DEN 04h02’41” ”
69 CASSINI Grégory Team Vulco – Vaulx-en-velin FRA 04h02’41” ”
70 * PINTO Benoit C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h02’41” ”
71 * JENSEN Christian Jersild Blue Water Cycling DEN 04h02’41” ”
72 * COHEN Noam Vélo Club d`Israël ISR 04h02’41” ”
73 MIDLARSKY Mike Chipotle – First Solar Dev. Team USA 04h02’41” ”
74 SIMON Mathieu C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h02’41” ”
75 LEBAS Thomas Bridgestone Anchor FRA 04h02’41” ”
76 POKIDOV Maxim Itera – Katusha RUS 04h02’41” ”
77 VAN DEN BERG Pim Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h02’41” ”
78 KUIPER Bouke Koga Cycling Team NED 04h02’41” ”
79 * LEIBOVITZ Adam Chipotle – First Solar Dev. Team USA 04h02’41” ”
80 PEDERSEN Soren Pugdahi Blue Water Cycling DEN 04h02’41” ”
81 RAHAT Ayal Vélo Club d`Israël ISR 04h02’41” ”
82 * LINDSAY Sam Team Vulco – Vaulx-en-velin NED 04h02’41” ”
83 JANIACZYK Blazej Bank BGZ POL 04h02’41” ”
84 BRAMBILLA Giorgio Leopard – Trek C.T. ITA 04h02’41” ”
85 PRISHPETNYY Alexandr Itera – Katusha RUS 04h02’41” ”
86 * VANDENBOGAERDE Jens Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h02’41” ”
87 * LEBLOND Alliaume C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h02’41” ”
88 ROEGGEN Martin Regional Team Oslo NOR 04h02’41” ”
89 JENNY Tobias Team Vorarlberg AUT 04h02’41” ”
90 LARSEN Morten Blue Water Cycling DEN 04h02’41” ”
91 OLLEGAARD Morten Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h02’41” ”
92 * DUPE Bastien U.C. Cholet 49 FRA 04h02’41” ”
93 * VIMPERE Théo C.M. Aubervilliers 93 FRA 04h02’41” ”
94 HOLLANDERS Dries Metec Cont. Cyclingteam BEL 04h02’41” ”
95 VERWAEST Kévin Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h02’41” ”
96 KUZNETSOV Viacheslav Itera – Katusha RUS 04h02’41” ”
97 SCHETS Steve Jong Vlaanderen Cycling Team BEL 04h02’41” ”
98 VERMEULEN Jeff Metec Cont. Cyclingteam NED 04h02’41” ”
99 AASVOLD Lorents Ola Plussbank BMC NOR 04h02’41” ”
100 CLAIN Médéric C.G. Orléans FRA 04h02’41” ”
101 PADOUR Frantisek Whirlpool – Author CZE 04h02’41” ”
102 * BOUCHER Jonathan C.G. Orléans FRA 04h02’41” ”
103 GUILLOUX Fréddie U.C. Cholet 49 FRA 04h02’41” ”
104 * KAUZ Johannes Team Rothaus GER 04h02’41” ”
105 MAINGOT Julian C.G. Orléans FRA 04h02’41” ”
106 SYS Klaas Bridgestone Anchor BEL 04h02’41” ”
107 ATZORI Umberto Metec Cont. Cyclingteam NED 04h02’41” ”
108 * KRAUWEL Bras Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h02’41” ”
109 ARIESEN Johim Koga Cycling Team NED 04h02’41” ”
110 * MAZOYER Victor Martigues Sport Cyclisme FRA 04h02’41” ”
111 DE JONGE Maarten Raiko Stölting NED 04h02’41” ”
112 HOBERG Morten Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h02’41” ”
113 BALCK Sebastian Team Concordia Forsikring – Hi SWE 04h02’41” ”
114 SCHREURS Mark Cyclingteam Jo Piels NED 04h02’41” ”
115 BOURGEOIS Guillaume Team Vorarlberg SUI 04h02’41” ”
116 * BAL Tom Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h02’41” ”
117 BOURLOT Pierre Team Vulco – Vaulx-en-velin FRA 04h02’41” ”
118 CIESLIK Pawel Bank BGZ POL 04h02’41” ”
119 LAENGEN Øystein-Stake Plussbank BMC NOR 04h02’41” ”
120 BENETSEDER Josef Team Vorarlberg AUT 04h02’41” ”
121 HRINKOW Dominik Team Vorarlberg AUT 04h02’41” ”
122 WITECKI Mariusz Bank BGZ POL 04h02’41” ”
123 * LAVERY Philip Node 4 – Giordana Racing IRL 04h02’41” ”
124 ÅKVIK Niklas Plussbank BMC NOR 04h02’41” ”
125 * BEUSICHEM Thip Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h02’41” ”
126 KOZUBEK Stanislav Whirlpool – Author CZE 04h02’41” ”
127 * DANACIK Tomas Whirlpool – Author CZE 04h02’41” ”
128 TE STROET Rens Cyclingteam Jo Piels NED 04h02’41” ”
129 LESSCHAEVE RudyTeam Vulco – Vaulx-en-velin FRA 04h02’41” ”
130 INOUE Kazuo Bridgestone Anchor JPN 04h02’41” ”
131 * HOLST ENGER Sondre Plussbank BMC NOR 04h02’41” ”
132 WEBER Marcel Team Rothaus GER 04h02’41” ”
133 BOTMAN Wim Koga Cycling Team NED 04h02’41” ”
134 * VAN BREDA Rick Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h02’41” ”
135 SCHRÖDER Bjorn Raiko Stölting GER 04h02’41” ”
136 ITAMI Kenii Bridgestone Anchor JPN 04h02’41” ”
137 FABIO Jérémy Martigues Sport Cyclisme FRA 04h02’41” ”
138 * KUSCH Emanuel Team Rothaus GER 04h02’41” ”
139 NIELSEN Philip Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h02’41” ”
140 SUNDHAGEN Tord Regional Team Oslo NOR 04h02’41” ”
141 * KVÅLSVOLL Sebastian Plussbank BMC NOR 04h02’41” ”
142 HUENDERS Mitchell Ruiter Dakkapellen Wielerteam NED 04h03’09” 04’20”
143 BELKA Mathias Raiko Stölting GER 04h03’17” 04’28”
144 PLÖTNER Nils Raiko Stölting GER 04h03’17” ”
145 * RIGAULT Valentin C.G. Orléans FRA 04h03’29” 04’40”
146 * LANDA Knut Regional Team Oslo NOR 04h08’23” 09’34”
147 * GOLDSTEIN Roy Vélo Club d`Israël ISR 04h14’00” 15’11”
148 * DE HAAN Binne-Pier Restore EBH Elshof Cycling Te NED 04h14’00” ”
149 SAUVAL Maxime Martigues Sport Cyclisme FRA 04h14’00” ”
150 HESTER Marc Team Concordia Forsikring – Hi DEN 04h18’10” 19’21”
151 * GUILBAUD Florent U.C. Cholet 49 FRA 04h18’40” 19’51”

Nie wystartował :
HOUEIX Romain – U.C. Cholet 49

Wycofani:
VERINI Raphaël – Martigues Sport Cyclisme
LEMAIR Alexandre – Bridgestone Anchor
DECHEREUX Sylvain – U.C. Cholet 49
MOTTIER Romain – U.C. Cholet 49
DISCH Alexander – Team Rothaus
DVIRI Dor – Vélo Club d`Israël
FLØTTEN Audun Brekke – Joker Merida
REINDERS Elmar – Metec Cont. Cyclingteam

Klasyfikacja generalna :
1 NORTHEY Mike NGR NZL les 186 km en 03h58’39” (moy. 46.73 km/h)
2 SOLOMENNIKOV Andréi TIK RUS 03h58’52” 13”
3 CRONSHAW Matt NGR GBR 03h58’52” ”
4 AISTRUP Dejan VPC DEN 03h58’55” 16”
5 * VAN LERBERGHE Bert JVB BEL 03h58’58” 19”
6 KERN Julian LET GER 03h58’58” ”
7 BROGE Rolf Nyborg BWC DEN 03h58’58” ”
8 OOSTLANDER Sander CJP NED 03h58’58” ”
9 PLIUSCHIN Alexandr LET MDA 03h58’58” ”
10 KOCHETKOV Pavel TIK RUS 03h58’58” ”
11 SMIT Dennis MET NED 03h58’58” ”
12 BIALOBLOCKI Marcin NGR POL 04h01’59” 03’20”
13 BORGERSEN Reidar Bohlin TJM NOR 04h02’00” 03’21”
14 DE VRIES Berden RDW NED 04h02’01” 03’22”
15 DUPONT Timothy JVB BEL 04h02’01” ”
16 VAN LUIJK Sven CJP NED 04h02’01” ”
17 ASJES Jelmer KOG NED 04h02’01” ”
18 HAGENAARS Luc MET NED 04h02’01” ”
19 ZANGERLE Joël LET LUX 04h02’01” ”
20 OELERICH Jan TTR GER 04h02’01” ”
21 DE BEER Pim CJP NED 04h02’01” ”
22 * ORSET Jonas RTO NOR 04h02’01” ”
23 * KOEP Thomas TTR GER 04h02’05” 03’26”
24 HORRING Lars RDW NED 04h02’05” ”
25 VRECER Robert VBG SLO 04h02’05” ”
26 * SCULLY Thomas CDT NZL 04h02’05” ”
27 ROGERS Rico NGR NZL 04h02’41” 04’02”
28 WILLIAMS Peter NGR GBR 04h02’41” ”
29 * MALDONADO Anthony MSC FRA 04h02’41” ”
30 * ISERABLE Michael AUB FRA 04h02’41” ”
31 * RUFFINENGO Bastien VAU FRA 04h02’41” ”
32 BOEV Igor TIK RUS 04h02’41” ”
33 DE BOER Joris RDW NED 04h02’41” ”
34 BISSINGER Florian VBG GER 04h02’41” ”
35 * NESSET Sigurd RTO NOR 04h02’41” ”
36 * TAL Gabay VCI ISR 04h02’41” ”
37 * JARLSETH Erik Kasa TJM NOR 04h02’41” ”
38 * MERCIER Alexandre VAU SUI 04h02’41” ”
39 83 SVK19840808 JURCO Matej WHI SVK 04h02’41” ”
40 176 AUS19871231 VON HOFF Steele CDT AUS 04h02’41” ”
41 151 POL19820510 BODNAR Lukasz BGZ POL 04h02’41” ”
42 42 FRA19820529 RACAULT Ceneric CGO FRA 04h02’41” ”
43 273 NOR19930504 * SKJERPING Kristoffer TJM NOR 04h02’41” ”
44 212 GER19930227 * MERK Max TRO GER 04h02’41” ”
45 21 FRA19910620 * DELALAIRE Jason MSC FRA 04h02’41” ”
46 96 FRA19891218 YSSAAD Mehdi AUB FRA 04h02’41” ”
47 215 GER19931013 * FIEK Arnold TRO GER 04h02’41” ”
48 254 NED19910918 * ROOSEN Jsors CJP NED 04h02’41” ”
49 34 JPN19890519 YOSHIDA Hayato BGT JPN 04h02’41” ”
50 152 JEZOWSKI Krzysztof POL19750830 BGZ POL 04h02’41” ”
51 86 AUS19910817 * PRETE Joshua WHI AUS 04h02’41” ”
52 75 NED19890904 EEFTING Roy KOG NED 04h02’41” ”
53 161 NED19891012 VAN WINDEN Stéfan EBH NED 04h02’41” ”
54 163 NED19840512 DE VREEDE Tom EBH NED 04h02’41” ”
55 103 BEL19910416 * VAN COPPERNOLLE Francesco JVB BEL 04h02’41” ”
56 174 USA19890213 SUMMERHILL Daniel CDT USA 04h02’41” ”
57 274 NOR19900219 * JENSEN Christer TJM NOR 04h02’41” ”
58 275 NOR19880815 SØRTVEIT Sondre-Gjerdevik TJM NOR 04h02’41” ”
59 46 FRA19910526 * TOUZEAU Florian CGO FRA 04h02’41” ”
60 82 CZE19780307 BUCHACEK Tomas WHI CZE 04h02’41” ”
61 156 POL19830203 SMOLEN Tomasz BGZ POL 04h02’41” ”
62 231 ITA19900809 * ALAFACI Eugénio LET ITA 04h02’41” ”
63 121 DEN19780112 NIELSEN Jacob BWC DEN 04h02’41” ”
64 233 ESP19901130 * EZQUERRA Jesus LET ESP 04h02’41” ”
65 54 NOR19910405 * FRIVOLD Cristian PBC NOR 04h02’41” ”
66 171 BLR19890425 KRASILNIKAU Andréi CDT BLR 04h02’41” ”
67 122 DEN19840707 NIELSEN Jesper Odgaard BWC DEN 04h02’41” ”
68 112 FRA19850405 CASSINI Grégory VAU FRA 04h02’41” ”
69 92 FRA19920208 * PINTO Benoit AUB FRA 04h02’41” ”
70 125 DEN19920305 * JENSEN Christian Jersild BWC DEN 04h02’41” ”
71 223 ISR19901025 * COHEN Noam VCI ISR 04h02’41” ”
72 173 USA19891117 MIDLARSKY Mike CDT USA 04h02’41” ”
73 94 FRA19870901 SIMON Mathieu AUB FRA 04h02’41” ”
74 33 FRA19851214 LEBAS Thomas BGT FRA 04h02’41” ”
75 13 RUS19890711 POKIDOV Maxim TIK RUS 04h02’41” ”
76 201 NED19820815 VAN DEN BERG Pim RDW NED 04h02’41” ”
77 72 NED19890925 KUIPER Bouke KOG NED 04h02’41” ”
78 172 USA19910429 * LEIBOVITZ Adam CDT USA 04h02’41” ”
79 126 DEN19871017 PEDERSEN Soren Pugdahi BWC DEN 04h02’41” ”
80 222 ISR19840402 RAHAT Ayal VCI ISR 04h02’41” ”
81 114 NED19911111 * LINDSAY Sam VAU NED 04h02’41” ”
82 153 POL19830127 JANIACZYK Blazej BGZ POL 04h02’41” ”
83 232 ITA19880919 BRAMBILLA Giorgio LET ITA 04h02’41” ”
84 11 RUS19870718 PRISHPETNYY Alexandr TIK RUS 04h02’41” ”
85 105 BEL19920106 * VANDENBOGAERDE Jens JVB BEL 04h02’41” ”
86 93 FRA19920602 * LEBLOND Alliaume AUB FRA 04h02’41” ”
87 183 NOR19821006 ROEGGEN Martin RTO NOR 04h02’41” ”
88 246 AUT19871012 JENNY Tobias VBG AUT 04h02’41” ”
89 124 DEN19850128 LARSEN Morten BWC DEN 04h02’41” ”
90 266 DEN19880206 OLLEGAARD Morten VPC DEN 04h02’41” ”
91 136 FRA19920409 * DUPE Bastien CHO FRA 04h02’41” ”
92 95 FRA19900703 * VIMPERE Théo AUB FRA 04h02’41” ”
93 284 BEL19860731 HOLLANDERS Dries MET BEL 04h02’41” ”
94 106 BEL19890106 VERWAEST Kévin JVB BEL 04h02’41” ”
95 12 RUS19890624 KUZNETSOV Viacheslav TIK RUS 04h02’41” ”
96 102 BEL19840420 SCHETS Steve JVB BEL 04h02’41” ”
97 286 NED19881007 VERMEULEN Jeff MET NED 04h02’41” ”
98 56 NOR19880809 AASVOLD Lorents Ola PBC NOR 04h02’41” ”
99 41 FRA19761029 CLAIN Médéric CGO FRA 04h02’41” ”
100 81 CZE19880119 PADOUR Frantisek WHI CZE 04h02’41” ”
101 44 FRA19900916 * BOUCHER Jonathan CGO FRA 04h02’41” ”
102 133 FRA19891019 GUILLOUX Fréddie CHO FRA 04h02’41” ”
103 213 GER19920909 * KAUZ Johannes TRO GER 04h02’41” ”
104 43 FRA19891113 MAINGOT Julian CGO FRA 04h02’41” ”
105 32 BEL19861130 SYS Klaas BGT BEL 04h02’41” ”
106 285 NED19880107 ATZORI Umberto MET NED 04h02’41” ”
107 164 NED19910128 * KRAUWEL Bras EBH NED 04h02’41” ”
108 76 NED19880316 ARIESEN Johim KOG NED 04h02’41” ”
109 25 * MAZOYER FRA19901014 Victor MSC FRA 04h02’41” ”
110 143 NED19850309 DE JONGE Maarten TTR NED 04h02’41” ”
111 265 DEN19880308 HOBERG Morten VPC DEN 04h02’41” ”
112 262 SWE19880609 BALCK Sebastian VPC SWE 04h02’41” ”
113 255 NED19891219 SCHREURS Mark CJP NED 04h02’41” ”
114 244 SUI19830601 BOURGEOIS Guillaume VBG SUI 04h02’41” ”
115 165 NED19921201 * BAL Tom EBH NED 04h02’41” ”
116 111 FRA19880301 BOURLOT Pierre VAU FRA 04h02’41” ”
117 155 POL19860412 CIESLIK Pawel BGZ POL 04h02’41” ”
118 53 NOR19890207 LAENGEN Øystein-Stake PBC NOR 04h02’41” ”
119 241 AUT19830210 BENETSEDER Josef VBG AUT 04h02’41” ”
120 245 AUT19880804 HRINKOW Dominik VBG AUT 04h02’41” ”
121 154 POL19810510 WITECKI Mariusz BGZ POL 04h02’41” ”
122 195 IRL19900817 * LAVERY Philip NGR IRL 04h02’41” ”
123 55 NOR19890331 ÅKVIK Niklas PBC NOR 04h02’41” ”
124 166 NED19930831 * BEUSICHEM Thip EBH NED 04h02’41” ”
125 84 CZE19800609 KOZUBEK Stanislav WHI CZE 04h02’41” ”
126 85 CZE19901024 * DANACIK Tomas WHI CZE 04h02’41” ”
127 256 NED19890923 TE STROET Rens CJP NED 04h02’41” ”
128 113 FRA19850926 LESSCHAEVE Rudy VAU FRA 04h02’41” ”
129 36 JPN19810217 INOUE Kazuo BGT JPN 04h02’41” ”
130 51 NOR19931217 * HOLST ENGER Sondre PBC NOR 04h02’41” ”
131 216 GER19880920 WEBER Marcel TRO GER 04h02’41” ”
132 73 NED19850817 BOTMAN Wim KOG NED 04h02’41” ”
133 203 NED19900216 * VAN BREDA Rick RDW NED 04h02’41” ”
134 144 GER19801027 SCHRÖDER Bjorn TTR GER 04h02’41” ”
135 35 JPN19880915 ITAMI Kenii BGT JPN 04h02’41” ”
136 23 FRA19870811 FABIO Jérémy MSC FRA 04h02’41” ”
137 214 GER19920426 * KUSCH Emanuel TRO GER 04h02’41” ”
138 263 DEN19870831 NIELSEN Philip VPC DEN 04h02’41” ”
139 182 NOR19870422 SUNDHAGEN Tord RTO NOR 04h02’41” ”
140 52 NOR19900616 * KVÅLSVOLL Sebastian PBC NOR 04h02’41” ”
141 71 NED19840124 JONKMAN Geert Jan KOG NED 04h03’01” 04’22”
142 205 NED19880712 HUENDERS Mitchell RDW NED 04h03’09” 04’30”
143 142 GER19860615 BELKA Mathias TTR GER 04h03’17” 04’38”
144 146 GER19890507 PLÖTNER Nils TTR GER 04h03’17” ”
145 45 FRA19911216 * RIGAULT Valentin CGO FRA 04h03’29” 04’50”
146 181 NOR19901005 * LANDA Knut RTO NOR 04h08’23” 09’44”
147 224 ISR19930520 * GOLDSTEIN Roy VCI ISR 04h14’00” 15’21”
148 162 NED19920611 * DE HAAN Binne-Pier EBH NED 04h14’00” ”
149 22 FRA19881203 SAUVAL Maxime MSC FRA 04h14’00” ”
150 264 DEN19850628 HESTER Marc VPC DEN 04h18’10” 19’31”
151 131 FRA19910417 * GUILBAUD Florent CHO FRA 04h18’40” 20’01”

Foto:  Node 4 – Giordana Racing Team

Andrzej