Luis Leon Sanchez (Rabobank), na mecie 6. etapu Paryż-Nicea pokonał towarzysza z ucieczki – Jensa Voigta (RadioShack-Nissan-Trek). Liderem pozostał Bradley Wiggins (Sky Team).

Kolarze wystartowali z  Suze-la-Rousse, a po 178,5 km finiszowali w Sisteron. Trasa była lekko pofałdowana i znajdowało się na niej kilka górskich premii.

Na odjazd zdecydowało się kilku mocnych kolarzy. W czołówce znaleźli się: Frederik Veuchelen (Vacansoleil), Jens Voigt (RadioShack), Simon Geschke (Project 1T4i), Mickael Cherel (AG2R), Anthony Geslin (FDJ), Luis Leon Sanchez (Rabobank) wkrótce dołączył do nich również Daniel Navarro (Saxo Bank).

Czołówka zgodnie współpracowała i uzyskała nawet 4 minuty przewagi nad peletonem. Jednak na kilkadziesiąt kilometrów przed końcem, za nimi mocną pracę rozpoczęły drużyny: Cofidis oraz Omega Pharma – Quick Step. Przewaga uciekinierów zaczęła spadać, jednak kolarze kręcący z przodu mięli odłożone jeszcze pewne pokłady sił, które wykorzystali na ostatnich kilometrach.

Na około 10 kilometrów przed końcem, z przodu odjechali dwaj najbardziej utytułowani czyli Voigt i Sanchez. Doświadczony duet zgodnie współpracował i utrzymywał przewagę oscylującą w granicach minuty nad goniącym peletonem.

Ostatni kilometr, Niemiec i Hiszpan przeznaczyli na wzajemne „czarowanie się”. Słabsze nerwy miał Voigt, który wziął na siebie prowadzenie na ostatnich metrach i rozpoczęcie sprintu. Wydawało się, że w beznadziejnej sytuacji, 41-letni kolarz nie poradzi sobie z Sanchezem jednak Niemcowi zabrakło naprawdę niewiele! Kolarz Rabobanku w ostatniej chwili wyszedł z koła swojego rywala. Sylwester Szmyd (Liquigas-Cannondale) przyjechał w peletonie. Jarosław Marycz (SaxoBank), znów stracił blisko 20 minut do najlepszych.

Liderem pozostał Bradley Wiggins.

Wyniki:

1 Luis-Leon SANCHEZ RABOBANK CYCLING TEAM 4:07:58
2 Jens VOIGT RADIOSHACK-NISSAN 0:00:00
3 Heinrich HAUSSLER GARMIN – BARRACUDA 0:00:14
4 Elia VIVIANI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:14
5 Grega BOLE LAMPRE – ISD 0:00:14
6 Alexander KRISTOFF KATUSHA TEAM 0:00:14
7 Samuel DUMOULIN COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:00:14
8 Romain FEILLU VACANSOLEIL-DCM 0:00:14
9 Koen DE KORT PROJECT 1T4I 0:00:14
10 Jacopo GUARNIERI ASTANA PRO TEAM 0:00:14
11 Julien SIMON SAUR-SOJASUN 0:00:14
12 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:14
13 Thor HUSHOVD BMC RACING TEAM 0:00:14
14 Anthony RAVARD AG2R LA MONDIALE 0:00:14
15 Sébastien CHAVANEL TEAM EUROPCAR 0:00:14
16 Jonas JORGENSEN TEAM SAXO BANK 0:00:14
17 Jose Joaquin ROJAS MOVISTAR TEAM 0:00:14
18 Wesley SULZBERGER GREENEDGE CYCLING TEAM 0:00:14
19 Arnold JEANNESSON FDJ-BIGMAT 0:00:14
20 Dominik NERZ LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:14
21 Jérôme COPPEL SAUR-SOJASUN 0:00:14
22 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:00:14
23 Romain SICARD EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:14
24 Mark RENSHAW RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:14
25 Carlos BARREDO RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:14
26 Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 0:00:14
27 Sylvain CHAVANEL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:14
28 Sergey LAGUTIN VACANSOLEIL-DCM 0:00:14
29 Yauheni HUTAROVICH FDJ-BIGMAT 0:00:14
30 Maxime MONFORT RADIOSHACK-NISSAN 0:00:14
31 Evgeni PETROV ASTANA PRO TEAM 0:00:14
32 Davide MALACARNE TEAM EUROPCAR 0:00:14
33 Xavier FLORENCIO CABRE KATUSHA TEAM 0:00:14
34 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:14
35 Gregory HENDERSON LOTTO-BELISOL TEAM 0:00:14
36 Eros CAPECCHI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:14
37 Levi LEIPHEIMER OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:14
38 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 0:00:14
39 Igor ANTON EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:14
40 Damiano CUNEGO LAMPRE – ISD 0:00:14
41 Bradley WIGGINS SKY PROCYCLING 0:00:14
42 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 0:00:14
43 Anders LUND TEAM SAXO BANK 0:00:14
44 Jérémy ROY FDJ-BIGMAT 0:00:14
45 Angel VICIOSO KATUSHA TEAM 0:00:14
46 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 0:00:14
47 Janez BRAJKOVIC ASTANA PRO TEAM 0:00:14
48 Yukiya ARASHIRO TEAM EUROPCAR 0:00:14
49 Simon SPILAK KATUSHA TEAM 0:00:14
50 Michael ALBASINI GREENEDGE CYCLING TEAM 0:00:14
51 Mikel ASTARLOZA EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:14
52 Nicolas ROCHE AG2R LA MONDIALE 0:00:14
53 Javier MORENO MOVISTAR TEAM 0:00:14
54 Kevin SEELDRAYERS ASTANA PRO TEAM 0:00:14
55 Dries DEVENYNS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:14
56 Karsten KROON TEAM SAXO BANK 0:00:14
57 Kris BOECKMANS VACANSOLEIL-DCM 0:00:14
58 Francesco GAVAZZI ASTANA PRO TEAM 0:00:14
59 Yannick TALABARDON SAUR-SOJASUN 0:00:14
60 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:14
61 Paolo LONGO BORGHINI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:14
62 Daniele RIGHI LAMPRE – ISD 0:00:14
63 Geraint THOMAS SKY PROCYCLING 0:00:14
64 Laurens TEN DAM RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:14
65 Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 0:00:14
66 Rigoberto URAN SKY PROCYCLING 0:00:14
67 Markel IRIZAR RADIOSHACK-NISSAN 0:00:14
68 Robert KISERLOVSKI ASTANA PRO TEAM 0:00:14
69 Daniele PIETROPOLLI LAMPRE – ISD 0:00:14
70 John DEGENKOLB PROJECT 1T4I 0:00:14
71 Brent BOOKWALTER BMC RACING TEAM 0:00:14
72 Frank SCHLECK RADIOSHACK-NISSAN 0:00:14
73 Daniel NAVARRO TEAM SAXO BANK 0:00:14
74 Giovanni BERNAUDEAU TEAM EUROPCAR 0:00:14
75 Denis MENCHOV KATUSHA TEAM 0:00:14
76 David ARROYO MOVISTAR TEAM 0:00:14
77 Eduard VORGANOV KATUSHA TEAM 0:00:14
78 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:14
79 David LE LAY SAUR-SOJASUN 0:00:14
80 Hubert DUPONT AG2R LA MONDIALE 0:00:14
81 Gianpaolo CARUSO KATUSHA TEAM 0:00:14
82 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 0:00:14
83 Pierrick FEDRIGO FDJ-BIGMAT 0:00:14
84 Sylvester SZMYD LIQUIGAS-CANNONDALE 0:00:14
85 Diego ULISSI LAMPRE – ISD 0:00:14
86 Andréas KLÖDEN RADIOSHACK-NISSAN 0:00:14
87 Thomas DE GENDT VACANSOLEIL-DCM 0:00:14
88 Mikael CHEREL AG2R LA MONDIALE 0:00:14
89 Alexandre PICHOT TEAM EUROPCAR 0:00:14
90 Gianni MEERSMAN LOTTO-BELISOL TEAM 0:00:14
91 Thomas DEKKER GARMIN – BARRACUDA 0:00:14
92 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 0:00:14
93 Christophe LE MEVEL GARMIN – BARRACUDA 0:00:14
94 Bjorn LEUKEMANS VACANSOLEIL-DCM 0:00:14
95 Andreas KLIER GARMIN – BARRACUDA 0:00:14
96 David LOPEZ GARCIA MOVISTAR TEAM 0:00:14
97 Koldo FERNANDEZ GARMIN – BARRACUDA 0:00:48
98 Tony MARTIN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:17
99 Frederik VEUCHELEN VACANSOLEIL-DCM 0:01:53
100 Anthony GESLIN FDJ-BIGMAT 0:02:02
101 Simon GESCHKE PROJECT 1T4I 0:02:59
102 Lars BAK LOTTO-BELISOL TEAM 0:03:22
103 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:03:22
104 Jens KEUKELEIRE GREENEDGE CYCLING TEAM 0:03:22
105 Tristan VALENTIN COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:03:22
106 Leonardo BERTAGNOLLI LAMPRE – ISD 0:03:22
107 Matthew WILSON GREENEDGE CYCLING TEAM 0:03:22
108 Kanstantsin SIVTSOV SKY PROCYCLING 0:04:57
109 Ricardo GARCIA AMBROA EUSKALTEL – EUSKADI 0:04:57
110 Danilo WYSS BMC RACING TEAM 0:08:21
111 Rein TAARAMAE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:08:21
112 Edward KING LIQUIGAS-CANNONDALE 0:08:21
113 Tiziano DALL’ANTONIA LIQUIGAS-CANNONDALE 0:08:21
114 Dennis VAN WINDEN RABOBANK CYCLING TEAM 0:08:21
115 Maarten WYNANTS RABOBANK CYCLING TEAM 0:08:21
116 Michael MORKOV TEAM SAXO BANK 0:08:21
117 Kasper KLOSTERGAARD-LARSEN TEAM SAXO BANK 0:08:21
118 Andrey KASHECHKIN ASTANA PRO TEAM 0:08:21
119 Matteo BONO LAMPRE – ISD 0:08:21
120 Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 0:08:21
121 José Ivan GUTIERREZ MOVISTAR TEAM 0:08:21
122 Xabier ZANDIO SKY PROCYCLING 0:08:21
123 Simon GERRANS GREENEDGE CYCLING TEAM 0:08:21
124 Jean-Christophe PERAUD AG2R LA MONDIALE 0:08:21
125 Jeremie GALLAND SAUR-SOJASUN 0:08:21
126 Jonathan HIVERT SAUR-SOJASUN 0:08:21
127 Cedric PINEAU FDJ-BIGMAT 0:08:21
128 Danny PATE SKY PROCYCLING 0:08:21
129 Vincent JEROME TEAM EUROPCAR 0:08:21
130 Jimmy ENGOULVENT SAUR-SOJASUN 0:08:21
131 Grischa Jan NIERMANN RABOBANK CYCLING TEAM 0:08:21
132 Martijn MAASKANT GARMIN – BARRACUDA 0:08:21
133 Damien GAUDIN TEAM EUROPCAR 0:08:21
134 Murilo Antoniobil FISCHER GARMIN – BARRACUDA 0:08:21
135 Simon CLARKE GREENEDGE CYCLING TEAM 0:08:21
136 Leigh HOWARD GREENEDGE CYCLING TEAM 0:08:21
137 Adrian SAEZ EUSKALTEL – EUSKADI 0:08:21
138 Christian KNEES SKY PROCYCLING 0:08:21
139 Richie PORTE SKY PROCYCLING 0:08:21
140 Sep VANMARCKE GARMIN – BARRACUDA 0:08:21
141 Jan GHYSELINCK COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:08:21
142 Marcus BURGHARDT BMC RACING TEAM 0:08:49
143 Marcel KITTEL PROJECT 1T4I 0:12:14
144 Patrick GRETSCH PROJECT 1T4I 0:12:14
145 Roy CURVERS PROJECT 1T4I 0:12:29
146 Alexandre GENIEZ PROJECT 1T4I 0:12:29
147 Mickaël BUFFAZ COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:18:15
148 Vasil KIRYIENKA MOVISTAR TEAM 0:18:18
149 Peio BILBAO EUSKALTEL – EUSKADI 0:18:18
150 Pierre CAZAUX EUSKALTEL – EUSKADI 0:18:18
151 Rémy DI GREGORIO COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:18:18
152 Matthew LLOYD LAMPRE – ISD 0:18:18
153 Jaroslaw MARYCZ TEAM SAXO BANK 0:18:18
154 Gaëtan BILLE LOTTO-BELISOL TEAM 0:18:18
155 Bart DE CLERCQ LOTTO-BELISOL TEAM 0:18:18
156 David MONCOUTIE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:18:18
Guillaume LEVARLET SAUR-SOJASUN Abandon
Ivan BASSO LIQUIGAS-CANNONDALE Abandon
Bauke MOLLEMA RABOBANK CYCLING TEAM Abandon
Maarten NEYENS LOTTO-BELISOL TEAM Non Partant
Gustav LARSSON VACANSOLEIL-DCM Non Partant
Klaas LODEWIJCK BMC RACING TEAM Non Partant
Dmitriy FOFONOV ASTANA PRO TEAM Non Partant
Rémi PAURIOL FDJ-BIGMAT Non Partant

Klasyfikacja generalna:
1 Bradley WIGGINS SKY PROCYCLING 22:31:52
2 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 0:00:06
3 Levi LEIPHEIMER OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:10
4 Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 0:00:18
5 Simon SPILAK KATUSHA TEAM 0:00:37
6 Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 0:00:39
7 Maxime MONFORT RADIOSHACK-NISSAN 0:00:46
8 Arnold JEANNESSON FDJ-BIGMAT 0:01:06
9 Sylvain CHAVANEL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:16
10 Robert KISERLOVSKI ASTANA PRO TEAM 0:01:21
11 Angel VICIOSO KATUSHA TEAM 0:02:24
12 Jose Joaquin ROJAS MOVISTAR TEAM 0:02:46
13 Luis-Leon SANCHEZ RABOBANK CYCLING TEAM 0:03:27
14 Rigoberto URAN SKY PROCYCLING 0:03:34
15 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 0:03:34
16 Jérôme COPPEL SAUR-SOJASUN 0:03:37
17 Damiano CUNEGO LAMPRE – ISD 0:03:42
18 Davide MALACARNE TEAM EUROPCAR 0:04:09
19 Daniel NAVARRO TEAM SAXO BANK 0:04:20
20 Jérémy ROY FDJ-BIGMAT 0:04:24
21 Francesco GAVAZZI ASTANA PRO TEAM 0:04:24
22 Nicolas ROCHE AG2R LA MONDIALE 0:04:27
23 Evgeni PETROV ASTANA PRO TEAM 0:04:36
24 Brent BOOKWALTER BMC RACING TEAM 0:04:45
25 Daniele PIETROPOLLI LAMPRE – ISD 0:04:47
26 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 0:04:51
27 Denis MENCHOV KATUSHA TEAM 0:04:58
28 Frank SCHLECK RADIOSHACK-NISSAN 0:05:05
29 Jens VOIGT RADIOSHACK-NISSAN 0:05:06
30 Andréas KLÖDEN RADIOSHACK-NISSAN 0:05:13
31 Gianni MEERSMAN LOTTO-BELISOL TEAM 0:05:14
32 Eros CAPECCHI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:05:25
33 Mikael CHEREL AG2R LA MONDIALE 0:05:34
34 Xavier FLORENCIO CABRE KATUSHA TEAM 0:06:07
35 Dominik NERZ LIQUIGAS-CANNONDALE 0:06:20
36 Alexandre PICHOT TEAM EUROPCAR 0:06:22
37 Giovanni BERNAUDEAU TEAM EUROPCAR 0:06:25
38 Michael ALBASINI GREENEDGE CYCLING TEAM 0:06:43
39 Javier MORENO MOVISTAR TEAM 0:07:11
40 David LE LAY SAUR-SOJASUN 0:07:17
41 Romain SICARD EUSKALTEL – EUSKADI 0:07:46
42 Julien SIMON SAUR-SOJASUN 0:08:16
43 Mikel ASTARLOZA EUSKALTEL – EUSKADI 0:08:29
44 Laurens TEN DAM RABOBANK CYCLING TEAM 0:09:12
45 Bjorn LEUKEMANS VACANSOLEIL-DCM 0:09:15
46 Yukiya ARASHIRO TEAM EUROPCAR 0:09:22
47 Tony MARTIN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:09:59
48 Anthony GESLIN FDJ-BIGMAT 0:10:17
49 Yannick TALABARDON SAUR-SOJASUN 0:11:47
50 Anders LUND TEAM SAXO BANK 0:12:07
51 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 0:12:19
52 Igor ANTON EUSKALTEL – EUSKADI 0:12:46
53 Diego ULISSI LAMPRE – ISD 0:13:05
54 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 0:13:08
55 Sylvester SZMYD LIQUIGAS-CANNONDALE 0:13:19
56 Koen DE KORT PROJECT 1T4I 0:13:21
57 Dries DEVENYNS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:13:30
58 Gianpaolo CARUSO KATUSHA TEAM 0:13:50
59 Pierrick FEDRIGO FDJ-BIGMAT 0:14:01
60 Eduard VORGANOV KATUSHA TEAM 0:14:30
61 Janez BRAJKOVIC ASTANA PRO TEAM 0:15:10
62 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:15:26
63 Sergey LAGUTIN VACANSOLEIL-DCM 0:15:38
64 Thomas DE GENDT VACANSOLEIL-DCM 0:15:44
65 Markel IRIZAR RADIOSHACK-NISSAN 0:15:58
66 Jeremie GALLAND SAUR-SOJASUN 0:16:12
67 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 0:16:21
68 Carlos BARREDO RABOBANK CYCLING TEAM 0:17:05
69 David LOPEZ GARCIA MOVISTAR TEAM 0:17:08
70 Hubert DUPONT AG2R LA MONDIALE 0:17:13
71 Kevin SEELDRAYERS ASTANA PRO TEAM 0:18:54
72 Simon GESCHKE PROJECT 1T4I 0:19:37
73 Frederik VEUCHELEN VACANSOLEIL-DCM 0:19:51
74 David ARROYO MOVISTAR TEAM 0:19:58
75 Richie PORTE SKY PROCYCLING 0:20:32
76 Heinrich HAUSSLER GARMIN – BARRACUDA 0:20:37
77 Jonathan HIVERT SAUR-SOJASUN 0:20:38
78 Leonardo BERTAGNOLLI LAMPRE – ISD 0:21:52
79 Paolo LONGO BORGHINI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:22:17
80 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:22:21
81 Simon GERRANS GREENEDGE CYCLING TEAM 0:22:58
82 Grega BOLE LAMPRE – ISD 0:23:46
83 Simon CLARKE GREENEDGE CYCLING TEAM 0:24:06
84 Wesley SULZBERGER GREENEDGE CYCLING TEAM 0:25:00
85 Kanstantsin SIVTSOV SKY PROCYCLING 0:25:09
86 Alexandre GENIEZ PROJECT 1T4I 0:25:19
87 José Ivan GUTIERREZ MOVISTAR TEAM 0:25:53
88 Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 0:27:37
89 Christian KNEES SKY PROCYCLING 0:27:40
90 Kris BOECKMANS VACANSOLEIL-DCM 0:27:46
91 Vasil KIRYIENKA MOVISTAR TEAM 0:28:36
92 Geraint THOMAS SKY PROCYCLING 0:28:57
93 Karsten KROON TEAM SAXO BANK 0:29:11
94 Andreas KLIER GARMIN – BARRACUDA 0:29:39
95 Thomas DEKKER GARMIN – BARRACUDA 0:31:06
96 Rein TAARAMAE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:31:07
97 Jean-Christophe PERAUD AG2R LA MONDIALE 0:31:27
98 Danilo WYSS BMC RACING TEAM 0:31:39
99 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:31:44
100 Rémy DI GREGORIO COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:32:57
101 Anthony RAVARD AG2R LA MONDIALE 0:33:07
102 Jonas JORGENSEN TEAM SAXO BANK 0:33:18
103 Samuel DUMOULIN COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:33:44
104 Jens KEUKELEIRE GREENEDGE CYCLING TEAM 0:34:01
105 John DEGENKOLB PROJECT 1T4I 0:35:42
106 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:35:48
107 Cedric PINEAU FDJ-BIGMAT 0:35:51
108 David MONCOUTIE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:35:55
109 Marcus BURGHARDT BMC RACING TEAM 0:36:01
110 Murilo Antoniobil FISCHER GARMIN – BARRACUDA 0:36:05
111 Koldo FERNANDEZ GARMIN – BARRACUDA 0:36:56
112 Yauheni HUTAROVICH FDJ-BIGMAT 0:37:37
113 Gregory HENDERSON LOTTO-BELISOL TEAM 0:37:57
114 Christophe LE MEVEL GARMIN – BARRACUDA 0:38:00
115 Mark RENSHAW RABOBANK CYCLING TEAM 0:38:19
116 Xabier ZANDIO SKY PROCYCLING 0:38:36
117 Elia VIVIANI LIQUIGAS-CANNONDALE 0:38:45
118 Tristan VALENTIN COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:38:53
119 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:39:36
120 Alexander KRISTOFF KATUSHA TEAM 0:39:37
121 Daniele RIGHI LAMPRE – ISD 0:39:44
122 Jacopo GUARNIERI ASTANA PRO TEAM 0:39:49
123 Sébastien CHAVANEL TEAM EUROPCAR 0:40:04
124 Gaëtan BILLE LOTTO-BELISOL TEAM 0:40:08
125 Sep VANMARCKE GARMIN – BARRACUDA 0:40:33
126 Ricardo GARCIA AMBROA EUSKALTEL – EUSKADI 0:41:13
127 Bart DE CLERCQ LOTTO-BELISOL TEAM 0:43:38
128 Romain FEILLU VACANSOLEIL-DCM 0:43:47
129 Martijn MAASKANT GARMIN – BARRACUDA 0:45:40
130 Vincent JEROME TEAM EUROPCAR 0:47:38
131 Grischa Jan NIERMANN RABOBANK CYCLING TEAM 0:47:43
132 Thor HUSHOVD BMC RACING TEAM 0:47:48
133 Jimmy ENGOULVENT SAUR-SOJASUN 0:48:02
134 Pierre CAZAUX EUSKALTEL – EUSKADI 0:49:49
135 Matteo BONO LAMPRE – ISD 0:49:58
136 Patrick GRETSCH PROJECT 1T4I 0:50:34
137 Dennis VAN WINDEN RABOBANK CYCLING TEAM 0:50:42
138 Mickaël BUFFAZ COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:51:34
139 Damien GAUDIN TEAM EUROPCAR 0:51:53
140 Roy CURVERS PROJECT 1T4I 0:53:12
141 Edward KING LIQUIGAS-CANNONDALE 0:53:20
142 Tiziano DALL’ANTONIA LIQUIGAS-CANNONDALE 0:53:35
143 Michael MORKOV TEAM SAXO BANK 0:54:37
144 Jan GHYSELINCK COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 0:54:48
145 Kasper KLOSTERGAARD-LARSEN TEAM SAXO BANK 0:55:06
146 Marcel KITTEL PROJECT 1T4I 0:55:11
147 Matthew WILSON GREENEDGE CYCLING TEAM 0:55:15
148 Leigh HOWARD GREENEDGE CYCLING TEAM 0:55:18
149 Adrian SAEZ EUSKALTEL – EUSKADI 0:56:19
150 Maarten WYNANTS RABOBANK CYCLING TEAM 0:56:26
151 Andrey KASHECHKIN ASTANA PRO TEAM 0:59:30
152 Danny PATE SKY PROCYCLING 0:59:52
153 Peio BILBAO EUSKALTEL – EUSKADI 1:01:22
154 Lars BAK LOTTO-BELISOL TEAM 1:03:09
155 Matthew LLOYD LAMPRE – ISD 1:10:08
156 Jaroslaw MARYCZ TEAM SAXO BANK 1:15:35

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
rebe
rebe

I znów żenująca jazda Marycza . Jak ktoś ma aspiracje olimpijskie to musi się utrzymywac w peletonie . Były ochy i achy , cuda na kiju forma , że az strach , a wychodzi jak zwykle . Czekam i czekam na jakiś spektakularny sukces naszych kolarzy , cierpliwy jestem , ale też stary ,to może niech się pośpieszą , bo życia nie starczy.

gleyb
gleyb

Obróć tabele Jarosław na czele…niestety muszę się zgodzić przed sezonem zawsze jest DOBRZE…