Od wtorku, 17 stycznia kolarze ekipy BDC MarcPol Team przebywają na zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie, w Hotelu Las. Dużo czasu spędzają na nartach biegowych.

Po zeszłorocznym, grudniowym zgrupowaniu w Juracie, tym razem „niebiescy” przenieśli się na południe Polski, do Szklarskiej Poręby. Tam w pięknej, zimowej aurze, przygotowują kondycję do nadchodzącego sezonu.

Ich treningi, póki co, to głównie narty biegowe, na których przemierzają około 15 kilometrów dziennie. Wieczorami ćwiczą na siłowni oraz relaksują się w saunie. W piątek rano, jak pogoda dopisze, wsiądą po raz pierwszy na rowery, a po południu zaplanowany mają trening piłkarski, na sali.

Tak o zgrupowaniu mówi Jarek Kowalczyk, nowy nabytek BDC MarcPol Team: „Plany treningowe realizujemy w 100%, atmosfera jest naprawdę rewelacyjna, przez co praca przyjemnie płynie. Zawsze będę to powtarzał, że od atmosfery w drużynie bardzo dużo zależy. Spędzimy tu jeszcze sporo czasu, myślę, że kondycyjnie wszyscy pójdziemy do przodu z dyspozycją, a w lutym przyjdzie czas na bazę kilometrów na rowerze”.

Kolarze dziś po raz pierwszy trenowali w nowych strojach wyprodukowanych przez firmę Danielo. Jak dodał Jarek Kowalczyk: „Jakość strojów – najwyższa półka”.

Życzymy efektywnych treningów!

Stroje BDC MarcPol Team na rok 2012 > tutaj

Pełny skład drużyny w roku 2012 > tutaj

 

 

 

guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Jaro
Jaro

A to i Daniel w tym roku będzie się ścigał w BDC !!!

Mirek
Mirek

czekamy na foto