Elia Viviani (Liquigas-Cannondale), dzięki bonifikacie i zwycięstwu na 2. etapie Giro di Padania, został nowym liderem wyścigu. Uciekał Kamil Gradek, a koszulkę aktywnego utrzymał Paweł Bernas!

Drugi dzień rywalizacji, to odcinek z Loano do Vigevano. W sumie, do przejechania było187 km. Podobnie jak wczoraj, w rozegraniu etapu przeszkadzały różne, lokalne organizacje polityczne. Protest zatrzymał peleton w miejscowości Savona. Jeden z zawodników Colnago CSF – Inox, Sonny Colbrelli został uderzony przez strajkowiczów. Wkrótce, policja „oczyściła” drogę i zawodnicy mogli dalej się ścigać.

Uciekał Kamil Gradek. Do młodego reprezentanta doskoczyli: Dominik Brandle (Voralberg) oraz duet ekipy Amore e Vita, Philipp Mamos i Anton Kaniuk.

Pociąg ekipy Liquigas-Cannondale skasował harcowników na kilka kilometrów przed końcem. Na finiszu, Daniel Oss znakomicie rozprowadził Vivianiego i to on wygrał etap. Drugi był Sacha Modolo (Colnago CSF-Inox), trzeci Danilo Napolitano (Aqua e Sapone). 24. był Grzegorz Stępniak (Reprezentacja Polski).

W klasyfikacji generalnej, Viviani ma taki sam czas jak Modolo. Włoch prowadzi jednak przez lepsze miejsce na etapie. Trzeci jest Luka Mezgec z Reprezentacji Słowenii, który traci do lidera 16 sekund. Najlepszy z Polaków, Marek Rutkiewicz (Reprezentacja Polski) jest 17. Kolarz CCC Polsat Polkowice ma 24 sekundy do Vivianiego. Paweł Bernas nadal jedzie w niebieskiej koszulce najaktywniejszego zawodnika.

Wyniki:

1Elia Viviani (Ita) Liquigas – Cannondale4:23:43
2Sacha Modolo (Ita) Colnago – Csf Inox
3Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone
4Daniel Oss (Ita) Liquigas – Cannondale
5Luka Mezgec (Slo) Slovenia
6Jacobe Keough (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling0:00:03
7Blaz Furdi (Slo) Slovenia
8Marc Hester (Den) Christina Watches – Onfone
9Benjamin Giraud (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
10Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD0:00:05
11Fabio Sabatini (Ita) Liquigas – Cannondale
12Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet
13Reinier Honig (Ltu) Landbouwkrediet
14Manuel Belletti (Ita) Colnago – Csf Inox0:00:08
15Ruslan Tleubayev (Kaz) Pro Team Astana
16Ariel Maximiliano Richeze (Arg) D’Angelo & Antenucci – Nippo
17Filippo Baggio (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
18Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
19Omar Sottocornola (Ita) Meridiana Kamen Team
20Dominik Hrinkow (Aut) Vorarlberg
21Leonid Krasnoy (Rus) Itera – Katusha
22Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
23Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet
24Grzegorz Stepniak (Pol) Poland
25Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti
26Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
27Alexander Zdanov (Rus) D’Angelo & Antenucci – Nippo
28Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet
29Marek Rutkiewicz (Pol) Poland
30Klemen Stimulak (Slo) Slovenia
31Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti
32Diego Milan Jimenez (Spa) Caja Rural
33Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti
34Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
35Aristide Ratti (Ita) WIT
36Guillaume Levarlet (Fra) Saur -Sojasun
37Ruben Reig Conejero (Spa) Caja Rural
38Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
39Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
40Ruben Martinez (Spa) Caja Rural
41Patxi Xavier Vila Errandonea (Spa) De Rosa – Ceramica Flaminia
42Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
43Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD
44Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
45Andrew Pinfold (Can) Unitedhealthcare Pro Cycling
46Tomaz Nose (Slo) Slovenia
47Alessandro Malaguti (Ita) Ora Hotels – Carrera
48Niv Libner (Isr) Amore & Vita
49Jan Polanc (Slo) Slovenia
50Istvann Cziraki (Hun) Ora Hotels – Carrera
51Yannick Talabardon (Fra) Saur -Sojasun
52Davide Rebellin (Ita) Miche – Guerciotti
53Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) D’Angelo & Antenucci – Nippo
54Michael Reihs (Den) Christina Watches – Onfone
55Fortunato Baliani (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
56Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD
57Arnaud Coyot (Fra) Saur -Sojasun
58Philipp Mamos (Ger) Amore & Vita
59Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg
60Michele Nodari (Ita) Unitedhealthcare Pro Cycling
61Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
62Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli C.I.P.I
63Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
64Mirco Lorenzetto (Ita) Pro Team Astana
65Davide Orrico (Ita) Unitedhealthcare Pro Cycling
66Evaldas Siskevicius (Ltu) Velo Club La Pomme Marseille
67Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
68Blaz Bonca (Slo) Meridiana Kamen Team
69Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
70Tomasz Marczynski (Pol) Poland
71Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD
72Angelo Furlan (Ita) Christina Watches – Onfone
73Roberto Antonio Richeze (Arg) Ora Hotels – Carrera
74Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
75Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
76Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
77Daniel Diaz (Arg) Velo Club La Pomme Marseille
78Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Itera – Katusha
79David John Mclean (GBr) Meridiana Kamen Team
80Enrico Montanari (Ita) WIT
81Toms Skujins (Lat) Velo Club La Pomme Marseille
82Mikhail Antonov (Rus) Itera – Katusha
83Henry Frusto (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
84Matti Helminen (Bel) Landbouwkrediet
85Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) WIT
86Alberto Di Lorenzo (Ita) Meridiana Kamen Team
87Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD
88Ludovic Turpin (Fra) Saur -Sojasun
89Alessandro Bisolti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
90Davide Torosantucci (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
91Walter Gaston Trillini (Arg) Ora Hotels – Carrera
92Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana
93Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche – Guerciotti
94Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita
95Thomas Vaubourzeix (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
96Federico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
97Christian Meier (Can) Unitedhealthcare Pro Cycling
98Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – Csf Inox
99Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
100Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
101Walter Proch (Ita) Ora Hotels – Carrera
102Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
103Javier Moreno (Spa) Caja Rural
104Volodymyr Kogut (Ukr) Amore & Vita
105Cyril Bessy (Fra) Saur -Sojasun
106Simone Campagnaro (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
107Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana
108Julien Antomarchi (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
109Andrej Rajsp (Slo) Slovenia
110Dmitriy Gruztev (Kaz) Pro Team Astana
111Diego Alejandro Tamayo Martinez (Col) WIT
112Philip Nielsen (Den) Christina Watches – Onfone
113Fausto Fognini (Ita) WIT
114Jonathan Monsalve (Ven) Androni Giocattoli C.I.P.I
115Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana
116Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli C.I.P.I
117Maciej Bodnar (Pol) Liquigas – Cannondale
118Robert Vrecer (Slo) Slovenia
119Stefan Poll (Aut) Vorarlberg
120Ivan Basso (Ita) Liquigas – Cannondale
121Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone
122Mark Dzamastagic (Slo) Slovenia
123Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas – Cannondale
124Igor Frolov (Rus) Itera – Katusha
125Cameron Wurf (Aus) Liquigas – Cannondale
126Mirko Tedeschi (Ita) Lampre – ISD
127Bart Dockx (Ltu) Landbouwkrediet
128Federico Canuti (Ita) Colnago – Csf Inox
129Luca Zanasca (Ita) WIT
130Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – Csf Inox
131Simone Stortoni (Ita) Colnago – Csf Inox
132Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas – Cannondale
133Lachlan Norris (Aus) Australia
134Matic Strgar (Slo) Vorarlberg
135Angelo Pagani (Ita) Colnago – Csf Inox
136Leonardo Pinizotto (Ita) Miche – Guerciotti
137Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana
138Gregoire Tarride (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
139Yohan Cauquil (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
140Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita
141Moltke Steen Mads (Den) Christina Watches – Onfone
142Omar Lombardi (Ita) Colnago – Csf Inox
143Morgan Schmitt (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling
144Grzegorz Haba (Pol) Poland
145Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita
146Jean Marc Marino (Fra) Saur -Sojasun
147Jerome Coppel (Fra) Saur -Sojasun
148Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
149Giuseppe Muraglia (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
150Gian Luca Randazzo (Ita) Miche – Guerciotti
151Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural
152Lukasz Wisniowski (Pol) Poland
153Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
154Darko Blazevic (Cro) Meridiana Kamen Team
155Ermanno Capelli (Ita) Vorarlberg
156Wesley Sulzberger (Aus) Australia
157Alexsander Foliforov (Rus) Itera – Katusha
158Matthew Harley Goss (Aus) Australia
159Michael Rasmussen (Den) Christina Watches – Onfone
160Nick Aitken (Aus) Australia
161Volodymyr Bileka (Ukr) Amore & Vita
162Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
163Hilton Clarke (Aus) Unitedhealthcare Pro Cycling
164Anton Vorobev (Rus) Itera – Katusha
165Anton Kaniuk (Ukr) Amore & Vita
166Wegelius Charles (GBr) Unitedhealthcare Pro Cycling
167Viktor Shmalko (Rus) Itera – Katusha
168Cameron Meyer (Aus) Australia
169Piotr Gawronski (Pol) Poland
170Mitchell Docker (Aus) Australia
171Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
172Pawel Bernas (Pol) Poland
173Luca Mirenda G. (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
174Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
175Simone Boifava (Ita) Ora Hotels – Carrera
176Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
177Fabio Piscopiello (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
178Jakob Madsen (Den) Christina Watches – Onfone0:01:03
179Kamil Gradek (Pol) Poland0:01:15
180Tyron Giorgieri (Ita) WIT
181Daniel Andersen Vestergard (Den) Christina Watches – Onfone0:01:35
182Alexey Tsatevitch (Rus) Itera – Katusha0:00:08
183Silvan Dillier (Swi) Vorarlberg
184Dominik Brandle (Aut) Vorarlberg0:03:20
185Jimmy Engoulvent (Fra) Saur -Sojasun0:00:08
186Joaquin Sobrino (Spa) Caja Rural
187Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche – Guerciotti
DNFBenjamin Gourgue (Bel) Landbouwkrediet
DNFEmanuele Bindi (Ita) Meridiana Kamen Team

Klasyfikacja generalna:

1Elia Viviani (Ita) Liquigas – Cannondale8:43:22
2Sacha Modolo (Ita) Colnago – Csf Inox
3Luka Mezgec (Slo) Slovenia0:00:16
4Blaz Furdi (Slo) Slovenia0:00:19
5Manuel Belletti (Ita) Colnago – Csf Inox0:00:20
6Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet0:00:21
7Reinier Honig (Ltu) Landbouwkrediet
8Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
9Fabio Sabatini (Ita) Liquigas – Cannondale
10Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone0:00:24
11Dominik Hrinkow (Aut) Vorarlberg
12Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
13Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet
14Davy Commeyne (Bel) Landbouwkrediet
15Alexander Zdanov (Rus) D’Angelo & Antenucci – Nippo
16Aristide Ratti (Ita) WIT
17Marek Rutkiewicz (Pol) Poland
18Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Miche – Guerciotti
19Guillaume Levarlet (Fra) Saur -Sojasun
20Riccardo Chiarini (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
21Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
22Ruben Martinez (Spa) Caja Rural
23Giuseppe De Maria (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
24Diego Milan Jimenez (Spa) Caja Rural
25Stefan Schumacher (Ger) Miche – Guerciotti
26Angelo Furlan (Ita) Christina Watches – Onfone
27Patxi Xavier Vila Errandonea (Spa) De Rosa – Ceramica Flaminia
28Oleg Chuzhda (Ukr) Caja Rural
29Enrico Montanari (Ita) WIT
30Istvann Cziraki (Hun) Ora Hotels – Carrera
31Yannick Talabardon (Fra) Saur -Sojasun
32Ruben Reig Conejero (Spa) Caja Rural
33Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone
34Luca Mazzanti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
35Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) D’Angelo & Antenucci – Nippo
36Niv Libner (Isr) Amore & Vita
37Tomasz Marczynski (Pol) Poland
38Vyacheslav Kuznetsov (Rus) Itera – Katusha
39Toms Skujins (Lat) Velo Club La Pomme Marseille
40Denys Kostyuk (Ukr) Lampre – ISD
41Davide Rebellin (Ita) Miche – Guerciotti
42Philipp Mamos (Ger) Amore & Vita
43Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD
44Jan Polanc (Slo) Slovenia
45Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone
46Tomaz Nose (Slo) Slovenia
47Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
48Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
49Klemen Stimulak (Slo) Slovenia
50Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg
51Davide Torosantucci (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
52Edoardo Girardi (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
53Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli C.I.P.I
54Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD
55Davide Orrico (Ita) Unitedhealthcare Pro Cycling
56Antonio Santoro (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
57Roberto Antonio Richeze (Arg) Ora Hotels – Carrera
58Christian Meier (Can) Unitedhealthcare Pro Cycling
59Fausto Fognini (Ita) WIT
60Fortunato Baliani (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
61Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD
62Paolo Bailetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
63Blaz Bonca (Slo) Meridiana Kamen Team
64Mirko Tedeschi (Ita) Lampre – ISD
65David John Mclean (GBr) Meridiana Kamen Team
66Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD
67Alberto Di Lorenzo (Ita) Meridiana Kamen Team
68Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
69Daniel Diaz (Arg) Velo Club La Pomme Marseille
70Henry Frusto (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
71Lachlan Norris (Aus) Australia
72Paolo Tiralongo (Ita) Pro Team Astana
73Andrej Rajsp (Slo) Slovenia
74Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche – Guerciotti
75Andrey Zeits (Kaz) Pro Team Astana
76Diego Alejandro Tamayo Martinez (Col) WIT
77Julien Antomarchi (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
78Alessandro Bisolti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
79Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) WIT
80Jonathan Monsalve (Ven) Androni Giocattoli C.I.P.I
81Javier Moreno (Spa) Caja Rural
82Ludovic Turpin (Fra) Saur -Sojasun
83Francesco Masciarelli (Ita) Pro Team Astana
84Volodymyr Bileka (Ukr) Amore & Vita
85Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – Csf Inox
86Thomas Vaubourzeix (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
87Robert Vrecer (Slo) Slovenia
88Carlos Jose Ochoa (Ven) Androni Giocattoli C.I.P.I
89Federico Canuti (Ita) Colnago – Csf Inox
90Jerome Coppel (Fra) Saur -Sojasun
91Silvan Dillier (Swi) Vorarlberg
92Pawel Bernas (Pol) Poland
93Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche – Guerciotti
94Cyril Bessy (Fra) Saur -Sojasun
95Simone Stortoni (Ita) Colnago – Csf Inox
96Federico Rocchetti (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
97Luca Zanasca (Ita) WIT
98Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – Csf Inox
99Ivan Basso (Ita) Liquigas – Cannondale
100Sergio Lagana (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
101Ermanno Capelli (Ita) Vorarlberg
102Cameron Wurf (Aus) Liquigas – Cannondale
103Carlos Alberto Betancourt Gomez (Col) Acqua & Sapone
104Bernardo Colex Tepoz (Mex) Amore & Vita
105Maciej Bodnar (Pol) Liquigas – Cannondale
106Mark Dzamastagic (Slo) Slovenia
107Morgan Schmitt (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling
108Omar Lombardi (Ita) Colnago – Csf Inox
109Paolo Longo Borghini (Ita) Liquigas – Cannondale
110Gian Luca Randazzo (Ita) Miche – Guerciotti
111Gregoire Tarride (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
112Vladislav Borisov (Rus) Amore & Vita
113Michael Rasmussen (Den) Christina Watches – Onfone
114Yohan Cauquil (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
115Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
116Giuseppe Muraglia (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo
117Anton Kaniuk (Ukr) Amore & Vita
118Julian Sanchez Pimienta (Spa) Caja Rural
119Alexsander Foliforov (Rus) Itera – Katusha
120Fabio Piscopiello (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia
121Wegelius Charles (GBr) Unitedhealthcare Pro Cycling
122Simone Campagnaro (Ita) D’Angelo & Antenucci – Nippo0:00:39
123Daniel Oss (Ita) Liquigas – Cannondale0:00:47
124Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas – Cannondale0:00:51
125Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana0:02:19
126Angelo Pagani (Ita) Colnago – Csf Inox0:02:55
127Ariel Maximiliano Richeze (Arg) D’Angelo & Antenucci – Nippo0:03:57
128Matti Helminen (Bel) Landbouwkrediet0:07:18
129Leonardo Pinizotto (Ita) Miche – Guerciotti
130Piotr Gawronski (Pol) Poland0:07:20
131Slawomir Kohut (Pol) Miche – Guerciotti0:07:59
132Arnaud Coyot (Fra) Saur -Sojasun
133Volodymyr Kogut (Ukr) Amore & Vita
134Igor Frolov (Rus) Itera – Katusha
135Jean Marc Marino (Fra) Saur -Sojasun
136Lukasz Wisniowski (Pol) Poland
137Nick Aitken (Aus) Australia
138Mitchell Docker (Aus) Australia
139Simone Boifava (Ita) Ora Hotels – Carrera
140Jimmy Engoulvent (Fra) Saur -Sojasun
141Kamil Gradek (Pol) Poland0:09:06
142Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone0:09:07
143Jacobe Keough (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling0:09:14
144Benjamin Giraud (Fra) Velo Club La Pomme Marseille
145Filippo Baggio (Ita) De Rosa – Ceramica Flaminia0:09:19
146Alessandro Malaguti (Ita) Ora Hotels – Carrera
147Andrew Pinfold (Can) Unitedhealthcare Pro Cycling
148Michael Reihs (Den) Christina Watches – Onfone
149Mikhail Antonov (Rus) Itera – Katusha
150Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
151Luca Barla (Ita) Androni Giocattoli C.I.P.I
152Stefan Poll (Aut) Vorarlberg
153Wesley Sulzberger (Aus) Australia
154Anton Vorobev (Rus) Itera – Katusha
155Darko Blazevic (Cro) Meridiana Kamen Team
156Matthew Harley Goss (Aus) Australia
157Cameron Meyer (Aus) Australia
158Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
159Luca Mirenda G. (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
160Andrea Guardini (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
161Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli
162Joaquin Sobrino (Spa) Caja Rural
163Alexey Tsatevitch (Rus) Itera – Katusha0:09:39
164Omar Sottocornola (Ita) Meridiana Kamen Team0:09:56
165Daniel Andersen Vestergard (Den) Christina Watches – Onfone0:10:46
166Dominik Brandle (Aut) Vorarlberg0:12:31
167Marc Hester (Den) Christina Watches – Onfone0:14:24
168Ruslan Tleubayev (Kaz) Pro Team Astana0:14:29
169Leonid Krasnoy (Rus) Itera – Katusha
170Grzegorz Stepniak (Pol) Poland
171Michele Nodari (Ita) Unitedhealthcare Pro Cycling
172Mirco Lorenzetto (Ita) Pro Team Astana
173Evaldas Siskevicius (Ltu) Velo Club La Pomme Marseille
174Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita
175Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana
176Walter Proch (Ita) Ora Hotels – Carrera
177Dmitriy Gruztev (Kaz) Pro Team Astana
178Bart Dockx (Ltu) Landbouwkrediet
179Moltke Steen Mads (Den) Christina Watches – Onfone
180Matic Strgar (Slo) Vorarlberg
181Grzegorz Haba (Pol) Poland
182Viktor Shmalko (Rus) Itera – Katusha
183Hilton Clarke (Aus) Unitedhealthcare Pro Cycling
184Walter Gaston Trillini (Arg) Ora Hotels – Carrera0:14:39
185Philip Nielsen (Den) Christina Watches – Onfone
186Jakob Madsen (Den) Christina Watches – Onfone0:15:24
187Tyron Giorgieri (Ita) WIT0:15:36

Andrzej