W niedzielę podczas XXIII Memoriału Andrzeja Trochanowskiego w ekipie KTK Kalisz pojedzie młodziutki Mateusz Nowak, który w tym sezonie ma już dwa zwycięstwa na swoim koncie. W Team BGŻ zobaczymy triumfatora wyścigu z 2007 roku, Tomasza Lisowicza.

Zaledwie 18-letni Mateusz Nowak wygrał już w tym sezonie w XI Wielkanocnym Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Kłomnice, a cztery dni później na 1 etapie Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour.

W Team BGŻ zobaczymy m.in. weterana szos, Radosława Romanika, Mistrza Polski z 2009 roku Krzysztofa Jeżowskiego, a także najszybszego zawodnika Memoriału “Trochana” z 2007 roku, Tomasza Lisowicza.

Skład KTK Kalisz:

Adrian Marciniak, Damian Tomczak, Mateusz Nowak, Andrzej Pawlaczyk, Łukasz Czekała, Kornel Sójka, Piotr Wojciechowski, Marcin Rosłaniec.

Skład Bank BGŻ Team:

Radosław Romanik, Krzysztof Jeżowski, Jarosław Rębiewski, Tomasz Lisowicz, Paweł Cieślik, Konrad Czajkowski, Piotr Sztobryn, Artur Detko.

Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak w poprzednich latach, przeprowadzimy internetową relację na żywo z wyścigu. Już dziś serdecznie zapraszamy. Start o 14:30.

Foto: www.teambgz.pl