Na starcie jednego z najważniejszych wyścigów klasycznych na świecie stanie 25 zespołów, 200 kolarzy w tym dwóch Polaków: Jarosław Marycz (Saxo Bank) z numerem 85 i Michał Kwiatkowski (Radioshack) z numerem 113.

W ostatniej chwili ze startu z powodu kontuzji musiał zrezygnować Maciej Bodnar (Liquigas-Cannondale). Wielka szkoda.

Lista startowa Tour of Flanders 2011:

Leopard-Trek (Lux):
1. Fabian Cancellara (Zwi); 2. Dominic Klemme (Dui); 3. Stuart O’Grady (Aus); 4. Joost Posthuma (Ned); 5. Tom Stamsnijder (Ned); 6. Giacorno Nizzolo (Ita); 7. Martin Mortensen (Den); 8. Wouter Weylandt

Garmin-Cervélo (VSt):
11. Thor Hushovd (Noo); 12. Tyler Farrar (VSt); 13. Roger Hammond (GBr); 14. Heinrich Haussler (Aus); 15. Andreas Klier (Dui); 16. Daniel Lloyd (GBr); 17. Sep Vanmarcke; 18. Matthew Wilson (Aus)

Vacansoleil-DCM (Ned):
21. Stijn Devolder; 22. Thomas De Gendt; 23. Björn Leukemans; 24. Borut Bozic (Sln); 25. Marco Marcato (Ita); 26. Jens Mouris (Ned); 27. Mirko Salvaggi (Ita); 28. Frederik Veuchelen

Quick.Step (Bel):
31. Tom Boonen; 32. Gert Steegmans; 33. Dries Devenyns; 34. Andreas Stauff (Dui); 35. Guillaume Van Keirsbulck; 36. Kevin Van Impe; 37. Sylvain Chavanel (Fra); 38. Davide Malacarne (Ita)

Omega Pharma-Lotto (Bel):
41. Philippe Gilbert; 42. David Boucher (Fra); 43. Jurgen Roelandts; 44. André Greipel (Dui); 45. Adam Blythe (GBr); 46. Klaas Lodewyck; 47. Vicente Reynes Mimo (Spa); 48. Marcel Sieberg (Dui)

Rabobank (Ned):
51. Lars Boom (Ned); 52. Rick Flens (Ned); 53. Sebastian Langeveld (Ned); 54. Thomas Leezer (Ned); 55. Dennis van Winden (Ned); 56. Maarten Tjallingii (Ned); 57. Coen Vermeltfoort (Ned); 58. Maarten Wynants

HTC-Highroad (VSt):
61. Lars Ytting Bak (Den); 62. Mark Cavendish (GBr); 63.Bernhard Eisel (Oos); 64. Jan Ghyselinck; 65. Matthew Harley Goss (Aus); 66. John Degenklob (Dui); 67. Gatis Smukulis (Let); 68. Martin Velits (Sln)

BMC (VSt):
71. Greg Van Avermaet; 72. Alessandro Ballan (Ita); 73. Marcus Burghardt (Dui); 74. George Hincapie (VSt); 75. Karsten Kroon (Ned); 76. Danilo Wyss (Zwi); 77. Manuel Quinziato (Ita); 78. Michael Schär (Zwi)

Saxo Bank-Sungard (Den):
81. Nick Nuyens; 82. Baden Cooke (Aus); 83. Kapser Klostergaard Larsen (Den); 84. Gustav Larsson (Zwe); 85. Jaroslaw Marycz (Pol); 86. Michael Morkov (Den); 87. Jonas Aaen Jörgensen (Den); 88. Matteo Tosatto (Ita)

Sky (GBr):
91. Juan Antonio Flecha (Spa); 92. Edvald Boasson Hagen (Noo); 93. Kurt-Asle Arvesen (Noo); 94. Ben Swift (GBr); 95. Mathew Hayman (Aus); 96. Jeremy Hunt (GBr); 97. Ian Stannard (GBr); 98. Geraint Thomas (GBr)

Liquigas-Cannondale (Ita):
101. Elia Viviani (Ita); 102. Tiziano Dall’Antonia (Ita); 103. Jacopo Guarnieri (Ita); 104. Edward King (VSt); 105. Kristjan Kören (Sln); 106. Alan Marangoni (Ita); 107. Daniel Oss (Ita); 108. Peter Sagan (Sln)

RadioShack (VSt):
111. Sébastien Rosseler; 112. Manuel Antonio Cardoso (Por); 113. Michal Kwiatkowski (Pol); 114. Fumiyuki Beppu (Jap); 115. Geoffroy Lequatre (Fra); 116. Robbie McEwen (Aus); 117. Dmitriy Muravyev (Kaz); 118. Grégory Rast (Zwi)

Ag2r-La Mondiale (Fra):
121. Yuriy Krivtsov (Fra); 122. Kristof Goddaert; 123. Sébastien Hinault (Fra); 124. Steve Houanard (Fra); 125. Romain Lemarchand (Fra); 126. Sébastien Minard (Fra); 127. Lloyd Mondory (Fra); 128. Anthony Ravard (Fra)

Astana (Kaz):
131. Assan Bazayev (Kaz); 132. Allan Davis (Aus); 133. Maxim Gourov (Kaz); 134. Andriy Grivko (Oek); 135. Maxim Iglinskiy (Kaz); 136. Simon Clarke (Aus); 137. Mirco Lorenzetto (Ita); 138. Tomas Vaitkus (Lit)

Katusha (Rus):
141. Leif Hoste; 142. Filippo Pozzato (Ita); 143. Vladimir Gusev (Rus); 144. Vladimir Isaichev (Rus); 145. Serguei Ivanov (Rus); 146. Aleksandr Kuschynski (WRu); 147 Luca Paolini (Ita); 148. Mikhail Ignatyev (Rus)

Lampre-ISD (Ita):
152. Grega Bole (Sln); 153. Vitaliy Buts (Oek); 154. Danilo Hondo (Dui); 155. Vitaliy Kondrut (Oek); 156. Dmytro Krivtsov (Oek); 157. Simon Spilak (Sln); 158. Balint Szeghalmi (Hon)

Movistar (Spa):
161. Andrey Amador (Spa); 162. Imanol Erviti (Spa); 163. Jesus Herrada (Spa); 164. Ignatas Konovalovas (Lit); 165. Carlos Oyarzun (Chi); 166. Luis Pasamontes Rodriguez (Spa); 167. José Joaquin Rojas Gil (Spa); 168. Francisco José Ventoso (Spa)

Euskaltel-Euskadi (Spa):
171. Javier Aramendia (Spa); 172. Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa); 173. Pierre Cazaux (Spa); 174. Jon Izaguirre Insausti (Spa); 175. Gorka Izagirre (Spa); 176. Miguel Minguez (Spa); 177. Alan Perez (Spa); 178. Daniel Sesma (Spa)

Landbouwkrediet (Bel):
181. Frédéric Amorison; 182. Koen Barbé; 183. Davy Commeyne; 184. Bart Dockx; 185. Egidijus Juodvalkis (Lit); 186. Bert Scheirlinckx; 187. Bobbie Traksel (Ned); 188. Geert Verheyen

Topsport Vlaanderen (Bel):
191. Laurens De Vreese; 192. Dominique Cornu; 193. Geert Steurs; 194. Pieter Jacobs; 195. Stijn Neirynck; 196. Preben Van Hecke; 197. Steven Van Vooren; 198. Pieter Vanspeybrouck

Veranda’s Willems-Accent (Bel):
201. Steven Catehoven; 202. James Vanlandschoot; 203. Jean-Pierre Drucker (Lux); 204. Rob Goris; 205. Arnoud van Groen (Ned); 206. Staf Scheirlinckx; 207. Bram Schmitz (Ned); 208. Stefan van Dijk (Ned)

Cofidis (Fra):
211. Jens Keukeleire; 212. Nico Sijmens; 213. Kevyn Ista; 214. Leonardo Duque (Col); 215. Arnaud Labbe (Fra); 216. Romain Zingle; 217. Aleksejs Sarmamotins (Let); 218. Tristan Valentin (Fra)

FDJ (Fra):
221. Olivier Bonnaire (Fra); 222. William Bonnet (Fra); 223. Steve Chainel (Fra); 224. Mickael Delage (Fra); 225. Anthony Geslin (Fra); 226. Frédéric Guesdon (Fra); 227. Matthieu Ladagnous (Fra); 228. Dominique Rollin (Can)

Skil-Shimano (Ned):
231. Bert De Backer; 232. Roy Curvers (Ned); 233. Koen de Kort (Ned); 234. Mitchell Docker (Aus); 235. Roger Klüge (Dui); 236. Martin Reimer (Dui); 237. Ronan van Zandbeek (Ned); 238. Tom Veelers (Ned)

Europcar (Fra):
241. Sébastien Chavanel (Fra); 242. Cyril Gautier (Fra); 243. Thomas Veilleux (Fra); 244. Yohann Gene (Fra); 245. Thomas Voeckler (Fra); 246. Vincent Jerome (Fra); 247. Alexandre Pichot (Fra); 248. Sébastien Turgot (Fra).

Leopard-Trek (Lux):
1. 1. Fabian Cancellara (Zwi); 2. Fabian Cancellara (Zwi), 2. Dominic Klemme (Dui); 3. Klemme Dominic (DUI), 3. Stuart O’Grady (Aus); 4. Stuart O’Grady (Aus), 4. Joost Posthuma (Ned); 5. Joost Posthuma (Ned) 5. Tom Stamsnijder (Ned); 6. Stamsnijder Tom (Ned) 6. Giacorno Nizzolo (Ita); 7. Nizzoli Giacorno (Ita) 7. Martin Mortensen (Den); 8. Martin Mortensen (Den) 8. Wouter Weylandt Wouter Weylandt

Garmin-Cervélo (VSt): Garmin-Cervelo (VST)
11. 11. Thor Hushovd (Noo); 12. Thor Hushovd (Noo), 12. Tyler Farrar (VSt); 13. Tyler Farrar (VST), 13. Roger Hammond (GBr); 14. Roger Hammond (Wielka Brytania) 14. Heinrich Haussler (Aus); 15. Heinrich Haussler (Aus) 15. Andreas Klier (Dui); 16. Andreas Klier (DUI) 16. Daniel Lloyd (GBr); 17. Daniel Lloyd (Wielka Brytania) 17. Sep Vanmarcke; 18. Września Vanmarcke 18. Matthew Wilson (Aus) Matthew Wilson (Aus)

Vacansoleil-DCM (Ned): Vacansoleil-DCM (Ned):
21. 21. Stijn Devolder; 22. Devolder Stijn, 22. Thomas De Gendt; 23. Thomas De Gendt, 23. Björn Leukemans; 24. Bjorn Leukemans 24. Borut Bozic (Sln); 25. Borut Bozic (SLN) 25. Marco Marcato (Ita); 26. Marco Marcato (Ita) 26. Jens Mouris (Ned); 27. Jens Mouris (Ned) 27. Mirko Salvaggi (Ita); 28. Salvaggio Mirko (Ita) 28. Frederik Veuchelen Frederik Veuchelen

Quick.Step (Bel): Quick.Step (Bel):
31. 31. Tom Boonen; 32. Tom Boonen, 32. Gert Steegmans; 33. Gert Steegmans, 33. Dries Devenyns; 34. Devenyns Dries, 34. Andreas Stauff (Dui); 35. Stauffem Andreas (DUI) 35. Guillaume Van Keirsbulck; 36. Guillaume Van Keirsbulck 36. Kevin Van Impe; 37. Kevin Van Impe; 37. Sylvain Chavanel (Fra); 38. Sylvain Chavanel (Fra) 38. Davide Malacarne (Ita) Malacarne Davide (Ita)

Omega Pharma-Lotto (Bel): Omega Pharma-Lotto (Belgia):
41. 41. Philippe Gilbert; 42. Philippe Gilbert, 42. David Boucher (Fra); 43. David Boucher (Fra) 43. Jurgen Roelandts; 44. Roelandts Jurgen, 44. André Greipel (Dui); 45. Greipel André (DUI) 45. Adam Blythe (GBr); 46. Blythe Adam (GBR) 46. Klaas Lodewyck; 47. Lodewyck Klaas; 47. Vicente Reynes Mimo (Spa); 48. Vicente Reynes MIMO (Spa) 48. Marcel Sieberg (Dui) Sieberg Marcel (DUI)

Rabobank (Ned): Rabobank (Ned):
51. 51. Lars Boom (Ned); 52. Lars Boom (Ned) 52. Rick Flens (Ned); 53. Flens Rick (Ned) 53. Sebastian Langeveld (Ned); 54. Sebastian Langeveld (Ned), 54. Thomas Leezer (Ned); 55. Leezer Thomas (Ned) 55. Dennis van Winden (Ned); 56. Dennis Van Winden (Ned) 56. Maarten Tjallingii (Ned); 57. Maarten Tjallingii (Ned) 57. Coen Vermeltfoort (Ned); 58. Vermeltfoort Coen (Ned) 58. Maarten Wynants Maarten Wynants

HTC-Highroad (VSt): HTC-Highroad (VST)
61. 61. Lars Ytting Bak (Den); 62. Lars Bak Ytting (Den) 62. Mark Cavendish (GBr); 63.Bernhard Eisel (Oos); 64. Mark Cavendish (Wielka Brytania); Eisel 63.Bernhard (Oos), 64. Jan Ghyselinck; 65. Ghyselinck Jan, 65 lat. Matthew Harley Goss (Aus); 66. Matthew Goss Harley (Aus) 66. John Degenklob (Dui); 67. Degenklob John (DUI) 67. Gatis Smukulis (Let); 68. Gatis Smukulis (Niech) 68. Martin Velits (Sln) Velits Martin (SLN)

BMC (VSt): BMC (VST)
71. 71. Greg Van Avermaet; 72. Greg Van Avermaet; 72. Alessandro Ballan (Ita); 73. Alessandro Ballan (Włochy) 73. Marcus Burghardt (Dui); 74. Marcus Burghardt (DUI) 74. George Hincapie (VSt); 75. George Hincapie (VST) 75. Karsten Kroon (Ned); 76. Karsten Kroon (Ned) 76. Danilo Wyss (Zwi); 77. Wyss Danilo (Zwi) 77. Manuel Quinziato (Ita); 78. Manuel Quinziato (Ita) 78. Michael Schär (Zwi) Schar Michael (Zwi)

Saxo Bank-Sungard (Den): SunGard-Saxo Bank (Den):
81. 81. Nick Nuyens; 82. Nuyens Nick, 82. Baden Cooke (Aus); 83. Baden Cooke (Aus) 83. Kapser Klostergaard Larsen (Den); 84. Kapser Klostergaard Larsen (Den) 84. Gustav Larsson (Zwe); 85. Gustav Larsson (ZWE) 85. Jaroslaw Marycz (Pol); 86. Jarosław Marycz (Pol) 86. Michael Morkov (Den); 87. Morkovice Michael (Den) 87. Jonas Aaen Jörgensen (Den); 88. Jorgensen Aaen Jonas (Den) 88. Matteo Tosatto (Ita) Tosatto Matteo (Ita)

Sky (GBr): Sky (GBR):
91. 91. Juan Antonio Flecha (Spa); 92. Juan Antonio Flecha (Spa) 92. Edvald Boasson Hagen (Noo); 93. Hagen Boasson Edvald (Noo), 93. Kurt-Asle Arvesen (Noo); 94. Kurt-Asle Arvesen (Noo), 94. Ben Swift (GBr); 95. Ben Swift (Wielka Brytania) 95. Mathew Hayman (Aus); 96. Mathew Hayman (Aus) 96. Jeremy Hunt (GBr); 97. Jeremy Hunt (Wielka Brytania) 97. Ian Stannard (GBr); 98. Ian Stannard (Wielka Brytania) 98. Geraint Thomas (GBr) Geraint Thomas (GBR)

Liquigas-Cannondale (Ita): Cannondale Liquigas (Ita)
101. 101. Elia Viviani (Ita); 102. Viviani Elia (Ita) 102. Tiziano Dall’Antonia (Ita); 103. Dall’Antonia Tiziano (Ita) 103. Jacopo Guarnieri (Ita); 104. Jacopo Guarnieri (Włochy) 104. Edward King (VSt); 105. King Edward (VST) 105. Kristjan Kören (Sln); 106. Kristjan Koren (SLN), 106. Alan Marangoni (Ita); 107. Marangoni Alan (Ita) 107. Daniel Oss (Ita); 108. Daniel Oss (Ita) 108. Peter Sagan (Sln) Sagan Peter (SLN)

RadioShack (VSt): RadioShack (VST)
111. 111. Sébastien Rosseler; 112. Rosseler Sébastien; 112. Manuel Antonio Cardoso (Por); 113. Manuel Antonio Cardoso (POR) 113. Michal Kwiatkowski (Pol); 114. Michał Kwiatkowski (Pol) 114. Fumiyuki Beppu (Jap); 115. Fumiyuki Beppu (Jap) 115. Geoffroy Lequatre (Fra); 116. Geoffroy Lequatre (Fra) 116. Robbie McEwen (Aus); 117. Robbie McEwen (Aus) 117. Dmitriy Muravyev (Kaz); 118. Murawiewa Dmitriy (Kaz) 118. Grégory Rast (Zwi) Grégory Rast (Zwi)

Ag2r-La Mondiale (Fra): AG2R-La Mondiale (Fra):
121. 121. Yuriy Krivtsov (Fra); 122. Krivtsov Yuriy (Fra) 122. Kristof Goddaert; 123. Goddaert Kristof; 123. Sébastien Hinault (Fra); 124. Sébastien Hinault (Fra) 124. Steve Houanard (Fra); 125. Houanard Steve (Fra) 125. Romain Lemarchand (Fra); 126. Romain Lemarchand (Fra) 126. Sébastien Minard (Fra); 127. Sébastien Minard (Fra) 127. Lloyd Mondory (Fra); 128. Mondory Lloyd (Fra) 128. Anthony Ravard (Fra) Ravard Anthony (Fra)

Astana (Kaz): Astana (Kaz)
131. 131. Assan Bazayev (Kaz); 132. Bazayev Assan (Kaz) 132. Allan Davis (Aus); 133. Allan Davis (Aus) 133. Maxim Gourov (Kaz); 134. Gourov Maxim (Kaz) 134. Andriy Grivko (Oek); 135. Grivko Andriy (OEK), 135. Maxim Iglinskiy (Kaz); 136. Iglinskiy Maxim (Kaz) 136. Simon Clarke (Aus); 137. Simon Clarke (Aus) 137. Mirco Lorenzetto (Ita); 138. Mirco Lorenzetto (Włochy) 138. Tomas Vaitkus (Lit) Vaitkusa Tomas (Lit)

Katusha (Rus): Katiusza (Rus):
141. 141. Leif Hoste; 142. Leif Hoste, 142. Filippo Pozzato (Ita); 143. Filippo Pozzato (Włochy) 143. Vladimir Gusev (Rus); 144. Władimir Gusiew (Rosja) 144. Vladimir Isaichev (Rus); 145. Vladimir Isaichev (Rus) 145. Serguei Ivanov (Rus); 146. Siergiej Iwanow (Rosja) 146. Aleksandr Kuschynski (WRu); 147 Luca Paolini (Ita); 148. Aleksandr Kuschynski (WRU), 147 Luca Paolini (Włochy) 148. Mikhail Ignatyev (Rus) Ignatjew Mikhail (Rus)

Lampre-ISD (Ita): Lampre-ISD (Ita)
152. 152. Grega Bole (Sln); 153. Bole Grega (SLN), 153. Vitaliy Buts (Oek); 154. Buts Witalij (OEK), 154. Danilo Hondo (Dui); 155. Danilo Hondo (DUI), 155. Vitaliy Kondrut (Oek); 156. Kondrut Witalij (OEK), 156. Dmytro Krivtsov (Oek); 157. Krivtsov Dmytro (OEK), 157. Simon Spilak (Sln); 158. Spilak Simon (SLN), 158. Balint Szeghalmi (Hon) Balint Szeghalmi (HON)

Movistar (Spa): Movistar (Hiszpania):
161. 161. Andrey Amador (Spa); 162. Amador Andrey (Spa) 162. Imanol Erviti (Spa); 163. Imanol Erviti (Spa) 163. Jesus Herrada (Spa); 164. Jezus Herrada (Spa) 164. Ignatas Konovalovas (Lit); 165. Konovalovas Ignatas (Lit), 165. Carlos Oyarzun (Chi); 166. Oyarzun Carlos (Chi) 166. Luis Pasamontes Rodriguez (Spa); 167. Luis Rodriguez Pasamontes (Spa) 167. José Joaquin Rojas Gil (Spa); 168. Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) 168. Francisco José Ventoso (Spa) Francisco José Ventoso (Spa)

Euskaltel-Euskadi (Spa): Euskaltel-Euskadi (Spa):
171. 171. Javier Aramendia (Spa); 172. Aramendia Javier (Spa) 172. Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa); 173. Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) 173. Pierre Cazaux (Spa); 174. Cazaux Pierre (Spa) 174. Jon Izaguirre Insausti (Spa); 175. Jon IZAGUIRRE Insausti (Spa) 175. Gorka Izagirre (Spa); 176. Izagirre Gorka (Spa) 176. Miguel Minguez (Spa); 177. Miguel Minguez (Spa) 177. Alan Perez (Spa); 178. Alan Perez (Spa) 178. Daniel Sesma (Spa) Sesma Daniel (Spa)

Landbouwkrediet (Bel): Landbouwkrediet (Bel):
181. 181. Frédéric Amorison; 182. Amorison Frederic, 182. Koen Barbé; 183. Koen Barbe 183. Davy Commeyne; 184. Commeyne Davy, 184. Bart Dockx; 185. Dockx Bart, 185. Egidijus Juodvalkis (Lit); 186. Juodvalkis Egidijus (Lit), 186. Bert Scheirlinckx; 187. Scheirlinckx Bert; 187. Bobbie Traksel (Ned); 188. Bobbie Traksel (Ned) 188. Geert Verheyen Geert Verheyen

Topsport Vlaanderen (Bel): Vlaanderen Topsport (Bel):
191. 191. Laurens De Vreese; 192. Laurens De Vreese, 192. Dominique Cornu; 193. Dominique Cornu, 193. Geert Steurs; 194. Steurs Geert, 194. Pieter Jacobs; 195. Pieter Jacobs, 195. Stijn Neirynck; 196. Neirynck Stijn, 196. Preben Van Hecke; 197. Preben Van Hecke, 197. Steven Van Vooren; 198. Steven Van Vooren, 198. Pieter Vanspeybrouck Pieter Vanspeybrouck

Veranda’s Willems-Accent (Bel): Accent-Willems Veranda’s (Bel):
201. 201. Steven Catehoven; 202. Catehoven Steven; 202. James Vanlandschoot; 203. Vanlandschoot James, 203. Jean-Pierre Drucker (Lux); 204. Jean-Pierre Drucker (Lux) 204. Rob Goris; 205. Rob Goris; 205. Arnoud van Groen (Ned); 206. Arnoud Groen Van (Ned) 206. Staf Scheirlinckx; 207. Scheirlinckx Staf, 207. Bram Schmitz (Ned); 208. Bram Schmitz (Ned) 208. Stefan van Dijk (Ned) Stefan van Dijk (Ned)

Cofidis (Fra): Cofidis (Francja):
211. 211. Jens Keukeleire; 212. Keukeleire Jens; 212. Nico Sijmens; 213. Sijmens Nico, 213. Kevyn Ista; 214. Ista Kevyn, 214. Leonardo Duque (Col); 215. Leonardo Duque (Kol) 215. Arnaud Labbe (Fra); 216. Labbe Arnaud (Fra) 216. Romain Zingle; 217. Zingle Romain; 217. Aleksejs Sarmamotins (Let); 218. Sarmamotins Aleksejs (Niech) 218. Tristan Valentin (Fra) Tristan Valentin (Fra)

FDJ (Fra): FDJ (FRA):
221. 221. Olivier Bonnaire (Fra); 222. Olivier Bonnaire (Fra) 222. William Bonnet (Fra); 223. William Bonnet (Francja) 223. Steve Chainel (Fra); 224. Steve Chainel (Fra) 224. Mickael Delage (Fra); 225. Mickael Delage (Fra) 225. Anthony Geslin (Fra); 226. Geslin Anthony (Fra) 226. Frédéric Guesdon (Fra); 227. Guesdon Frédéric (Fra) 227. Matthieu Ladagnous (Fra); 228. Ladagnous Matthieu (Fra) 228. Dominique Rollin (Can) Dominique Rollin (Can)

Skil-Shimano (Ned): Skil-Shimano (Ned):
231. 231. Bert De Backer; 232. Bert De Backer, 232. Roy Curvers (Ned); 233. Roy Curvers (Ned) 233. Koen de Kort (Ned); 234. Koen de Kort (Ned) 234. Mitchell Docker (Aus); 235. Docker Mitchell (Aus) 235. Roger Klüge (Dui); 236. Roger Kluge (DUI), 236. Martin Reimer (Dui); 237. Martin Reimer (DUI), 237. Ronan van Zandbeek (Ned); 238. Ronan van Zandbeek (Ned) 238. Tom Veelers (Ned) Veelers Tom (Ned)

Europcar (Fra): Europcar (Fra):
241. 241. Sébastien Chavanel (Fra); 242. Sébastien Chavanel (Fra) 242. Cyril Gautier (Fra); 243. Cyril Gautier (Fra) 243. Thomas Veilleux (Fra); 244. Thomas Veilleux (Fra) 244. Yohann Gene (Fra); 245. Gene Yohann (Fra) 245. Thomas Voeckler (Fra); 246. Voeckler Thomas (Fra) 246. Vincent Jerome (Fra); 247. Jerome Vincent (Fra) 247. Alexandre Pichot (Fra); 248. Pichot Alexandre (Fra) 248. Sébastien Turgot (Fra). Sébastien Turgot (Fra).